Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - January 1, 2016


מסר של Mike Quinsey - המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 1 בינואר 2016

Mike Quinsey

ברכות לכם כולם כשאתם מקדמים בברכה את כניסתה של השנה החדשה, המבטיחה להיות פעילה ביותר כשהישן נאבק להתמודד עם האנרגיות החדשות שמתבססות במהירות. התוצאה היא שקיים בלבול רב בעיקר בין אלה הרואים רק את מה שמתרחש מבחוץ. עם זאת, לעיתים קרובות חלק גדול מכך נמצא מחוץ לטווח הראיה שלכם, ומביא באיטיות את מתן הביטוי לעידן החדש שנכנס עכשיו לשנתו הרביעית. לא ניתן לדחות את השינויים הנדרשים לאורך זמן, והם הופכים להיות עוצמתיים יותר עם כל יום שעובר. אנשי האופל מנסים עדיין להתעלם מהסימנים הברורים המספרים להם שזמנם כמעט והסתיים. יכולתם להכתיב את מה שמתרחש למין האנושי לא נמצא יותר בכוחם שעכשיו פוחת מהר מאוד.

בקרוב, האירועים שיתרחשו יעידו בברור על הכיוון החדש שאתם הולכים בו. הישן שירת את מטרתו ולא יכול להמשיך לנוכח השינויים שעומדים להיחשף. המהומה המתרחשת מסביב לכדור הארץ נראית שהיא כה גדולה שלא ניתן לקצצה, אבל היו סמוכים ובטוחים שלפדרציה הגלקטית ישנם כל האמצעים כדי לעצור במהירות את כל פעולות המלחמה. למעשה נתנה להם יותר סמכות להיכנס ולנקוט בפעולה ישירה. יש לכם כה הרבה תמיכה והגנה בזמן זה כך שאתם צריכים לא לדאוג באשר לאופן בו האירועים יסתיימו. תמיכתכם דרושה יותר מאי פעם כדי להבטיח שהאור ממשיך להישאר חזק ועוצמתי למרות כל מה שמתרחש מסביבכם. אלה זמנים חשובים, וכל פרט צריך לזכור את ציפיותיהם הגבוהות ביותר ולא לשכוח אותן.

זה נראה לפעמים כי אנשי האופל בשליטה, אבל משום שרק היחידים יכולים לגרום לאי סדר רב. אולם, כוחה של הממשלה הסודית יילקח ממנה במהירות, כך שהשפעתם ופעולותיהם מוגבלים קשות. בסופו של דבר, פעולותיהם ייעצרו כיוון שעומדים להסירם מכדור הארץ, ולאחר מכן אתם תראו במהירות שינויים לא רגילים וחזרתו של שלום מוחלט. כפי שרבים מכם חוו, הרטטים עולים ותגיע נקודה בה תיקרה ההתעלות. זה בלתי נמנע ולא ניתן לעצרה, והנשמות בעלות הרטט הנמוך תישארנה ברמתן הנוכחית.

עם ההתעלות, העבודה האמיתית תתחיל וכדור הארץ שלכם יעבור את השינויים הדרושים כדי ליצור כדור הארץ החדש, אשר בסופו של דבר לא יציג סימנים מהנזק הקודם וההרס שהיו כה ברורים. אמא טבע תשוקם לצבעיה העדינים, ויופי שאין כמוהו במשך עידנים של זמן. כל דבר יהיה חופשי מעיוותים רבים שאתם רואים עכשיו מסביבכם, וכל החיים יחיו בשמחה ביחד בהרמוניה מוחלטת. באופן טבעי, השינויים ייקחו זמן להיחשף לגמרי, ואני יודע שאתם תמצאו אותם מקובלים ומרוממים.

הבינו שההתעלות נפתחת לכל נשמה ועזרה ניתנת לאלה אשר עבדו לכיוונה. עבור אלה שלא השיגו אותה, אין ספק שהיא נראית ככישלון. כל נשמה תתקדם בקצב שמתאים לה, ותמיד תהיינה יותר הזדמנויות כשהמחזורים באים והולכים. אתם תיקחו אתכם את מה שצברתם, כך שבכל שלב של קידום אתם מתקדמים קרוב יותר להתעלות. אתם מקבלים כל עזרה מאלה אשר הלכו לפניכם ויודעים איך לתת לכם את כוח המטרה כדי להצליח.

יש לכם אתכם ישויות של אור רבות שהתגלגלו מהעולמות הגבוהים יותר, וחלקן כבר ידועות ומוכרות בשל עבודתן. תוך שימוש בכוחותיכם האינטואיטיביים, אתם תדעו בקלות במי להאמין, אבל עדיין ישנן נשמות רבות אשר אינן יכולות לנוע קדימה מפני שלכאורה נלכדו ברטטים הנמוכים. הן הפכו כה עטופות באמונותיהן, כך שהן לא יכולות לקבל נקודות מבט שונות. בזמן זה, חשוב יותר מאשר אי פעם שאתם תהיו בעלי ראש פתוח, ברגע שהאמת תסתכל בכם בפנים. אין להאשים אתכם בגין דעותיכם כיוון שבמוקדם או במאוחר, זה יהפוך לברור לכם שאתם הולכתם שולל על ידי אלה שהאמנתם בהם. חלק מהקבוצות המובילות ימצאו שקשה להם לשנות את תורתן כיוון שהן פוחדות שתאבדנה את מעמדן, אבל הן חייבות להתמודד בעובדות אחרת הן תישארנה מאחור.

כשהזמן מתקדם, וכאשר זה בטוח להתבטא, יבלטו אנשים אשר בקיאים היטב באמת. כיוון שעבודתם כבר ידועה לכם, זה יהיה די קל לקבל את תורתם, אבל זה יהיה קשה עבור חלק אשר לדוגמה מבוססים מאוד באמונות דתיות. ישנה אמת בכל הדתות אבל הן עוותו על ידי אלה המחפשים שליטה על אחרים. האינטואיציה שלכם היא עדיין אמת המידה הטובה ביותר של האמת, אבל לפחות היו בעלי ראש פתוח ובסופו של דבר אתם תמצאו את הנתיב אל האור.

אל תדאגו למקום בו אתם עומדים כאשר יתחילו הגילויים, כיוון שהם יגיעו עם הסברים אשר ישביעו רצון את מרבית מחפשי האמת. אין זה מסובך אבל די ברור וניתן להבינן בקלות. המשוכה הגדולה ביותר היא במקום בו לאנשים יש אמונות שלא מאפשרות את החיים לאחר מוות כפי שזה באמת קיים. אין מוות כאמור וכאשר אתם משכיבים את גופכם הארצי, אתם עוברים מיידית לתוך גופכם האתרי. כמה נשמות אם בכלל הבחינו בהבדל כך שהמעבר הוא קל ומאוד מקודם בברכה, ואתם חופשיים מכל המחלות שהבאתם אתכם. חלק מהנשמות אינן מאמינות בחיים לאחר המוות אבל הן יאמינו עם הנשמות מסביבן. מה שאתם עשויים הייתם לשמעו לגבי ארץ הקיץ (העולם הבא) היכן שמרבית הנשמות הולכות לאחר המוות, שזה יותר אזור קבלה בו אתם פוגשים את היקרים והקרובים ביותר אשר יעזרו לכם להתאים למימד זה. כאשר אתם מתבססים, אתם תלמדו שברמה זו, המחשבה היא יותר עוצמתית מאשר היתה על פני כדור הארץ, ומרבית הדברים שאתם צריכים יכולים להיות "מחשבה" שמתקיימת. כל אחד סוקר את חייהם על כדור הארץ ואתם תגלו כמה הצלחתם כאשר מדובר בתוכנית חייכם. היכן שאתם צריכים חוויה נוספת בשטחים מסוימים, זה יהיה חלק מתוכניות החיים העתידיות.

אין אפשרות להימלט מהאמת, כיוון שבמימדים הגבוהים יותר אינכם יכולים לדבר אחרת בלי שהאחרים יודעים זאת. כאשר אתם מוכנים, אזי אתם תמצאו את הרמה הנכונה להמשיך את חוויותיכם, וזכרו שכולן הינן עבור התפתחותכם. איני יכול לספר לכם בדיוק היכן האנושות תהיה בסופה של השנה החדשה, אבל ללא ספק אתם צריכים להתקדם הרבה קדימה ממה שאתם עכשיו. הפדרציה הגלקטית תבטיח ששום התערבות חיצונית תמנע מהעניינים להתקדם כפי שתוכננו. תמיד היה אמור שתינתן לכם כל עזרה כדי להתעלות, וצפוי שאתם תצליחו. אולם, תמיד ישנו סיכוי כי בהפעילכם את הרצון החופשי, אתם תשימו את עצמכם על הנתיב המוטעה, ואת זה חייבים לכבד. אחרת יברכו אתכם על שמירת נתיבכם, ודעו שאתם תמיד נתמכים על ידי ההולכים אתכם.

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי. אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה.

Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge