Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - December 4, 2015


מסר של Mike Quinsey - המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 4 בדצמבר 2015

Mike Quinsey

יש לכם מעט ידע על כה הרבה שמתרחש בעולם. אנשי האופל נלחמים קרב אבוד עם האור אשר בקרוב ימלוך. קבוצות רבות על פני כדור הארץ מצליחות בהגבלת פעילותיהם, ומונעים מהם להתקדם עם תוכניתם. עד כדי שהם נכנסים לפניקה כיוון שעד עתה הם פעלו עם פטור מעונש, בהאמינם שהם לא ניתנים לנגיעה. עכשיו, הרשת התרחבה ורבים מעוזריהם סולקו, דבר שהחליש בצורה רצינית את יכולתם לגרום לצרה רצינית. הם הבינו עכשיו איך ידיהם קשורות ומשאביהם מוגבלים, במנעם הסלמה של פעילותיהם. זה מדי מאוחר עבורם להשתקם כך שהם מנסים ליצור פגיעה גופנית בזדון היכן שאפשר באמצעות כוחותיהם על פני כדור הארץ. לכן, אתם תראו את התוצאה של ניסיונות מעין אלה, אבל בהשוואה ליכולתם בעבר אלה יהיו בעלי אופי מזערי. האילומינאטי התכוננו להרוס את כדור הארץ אם הם לא יוכלו לקבל בדרך שלהם, אבל עכשיו יכולתם לעשות זאת נעצרה לחלוטין. זה בעיקר עקב התמיכה שאתם מקבלים מהכוחות הגלקטיים אשר יבטיחו את מעברכם הבטוח להתעלות.

כל מה שיכולים לבקש מכם הוא להמשיך להעלות את הרטטים שלכם, ולנסות לא להיות מעורבים בדרך כלשהיא אשר מדגישה את פעילותם של אנשי האופל. הבעיה היא שלמרות שלעובדי האור יש מספיק הבנה על מה שמתרחש ויכולים לטפל בכך ברוגע, לאנשים רבים אין כזה ידע והם דואגים וחרדים בקלות לגבי השאיפות העתידיות. מעמדתם, העניינים נראה מאיימים מאוד ורבים מאמינים שהם מתמודדים בעתיד בלתי בטוח. זה המקום בו אתם מהאור יכולים לעשות הבדל אמיתי ולהרגיעם באמצעות הסבר על המצב האמיתי. נקו את הדרך עבור האור כדי שייקח לגמרי אחיזה, וגלו את המטרה של השינויים שמתרחשים. מבחינה זו האינטרנט מאוד שימושי, אבל אפילו אז אתם צריכים להיות בררנים כדי למנוע השגת מידע כוזב. אתם ללא ספק יודעים עד עתה שאנשי האופל מסתמכים בצורה חזקה על פחד כדי לשים אנשים תחת שליטתם. אלה מכם עם מספיק הבנה יכולים לעזור להפיג רגשות מעין אלה ולהחליפן עם תקווה והבטחה להצלחתו של האור.

רבים עובדים בדרכים חדשות כדי לשלב המצאות אשר ניתן להציגן כאשר ההזדמנות הנכונה מציגה את עצמה. שוב הפדרציה הגלקטית עוזרת להבטיח שהן תיושמנה על בסיס חובק-עולם. היו סמוכים ובטוחים שהמהפך לטכנולוגיות חדשות יבוצע באופן הגיוני כדי להקטין אי נוחות כלשהיא לאלה שמושפעים מכך. זה יהיה ענין של הדברים החשובים יהיו ראשונים כדי לרומם אנשים רבים ככל האפשר במינימום עיכוב. החלטות בעלות אופי זה תילקחנה על ידי אלה אשר יש להם הבנה מלאה של המצב. אתם עשויים להיות בטוחים שכאשר מעורבת הפדרציה הגלקטית, כל השינויים ימשיכו במהירות חסרת תקדים. בשעה הם מתרחשים, כל הנשמות יחוו התרוממות כיוון שהרטטים הגבוהים יותר ימשיכו להיכנס לתוך ההוויה. בזמן יחסית קצר אתם תגיעו לנקודה בה אתם מוכנים להפוך לישות גלקטית בשלה במלואה.

כשאתם מפלסים דרככם דרך השינויים, אתם באופן חלקי קובעים את השלבים הבאים לאבולוציה שלכם כיוון שלא לכל אחד יש את אותן שאיפות. זה לא משהו שצריך לדאוג בגינו בנקודה זו בהתרוממותכם, אבל הבינו שהיקום נפתח אליכם ונותן לכם כה הרבה בחירה באשר לאופן בו אתם מתקדמים. אתם תמצאו את עצמכם מצטרפים לנשמות אחרות עם אותם רצונות, ואלו זמנים שאתם יכולים לעזור אחד לשני. כתמיד, יהיו יותר נשמות מפותחות כדי לסייע לכם לעשות את בחירותיכם. אתם יכולים, לדוגמה, אם אתם כך רוצים, לחוות לגמרי צורת חיים שונה כחלק מהאבולוציה שלכם. אולם, כפי שאתם כבר יודעים, בנקודה מסוימת אתם הופכים לישות של אור ולא צריכים צורה פיזית. אולם אתם יכולים "לחשוב" אחד יהפוך לתוך ישות אם כך הוא רוצה, אשר מאפשרת לכם להתערבב עם אלה מסוג דומה.

במצבכם הנוכחי על כדור הארץ, ישנן נשמות רבות המתגלגלות מפלנטות אחרות, אשר נטלו על עצמן גוף של כדור הארץ. לעיתים קרובות הן מגיעות בלידה רגילה ותהיינה מסוגלות להציע את מה שהינו לעיתים קרובות ידע מתקדם יותר שדרוש כדי לאפשר לכם להתפתח יותר במהירות. בכזה זמן חשוב כפי שזה עתה, אתם צריכים את כל העזרה שאתם יכולים לקבל ונשמות של אור מכל היקום סביר שתיהפכנה למעורבות. אתם כמובן גם מקבלים נשמות שליליות המתגלגלות אשר הינם אנשי האופל. זה מאופשר ביקום בעל רצון חופשי אשר מציע חוויה מעין זו אשר ללא ספק תאיץ את האבולוציה שלכם. ישנה תוכנית גבוהה יותר עבור האבולוציה שלכם, אבל אם אתם מסתבכים באנרגיות הנמוכות יותר, היא תיעצר. הסתכלותכם אחורה להיסטוריה שלכם מראה שביותר מאירוע אחד נכנעתם לכוחות השליליים. אולם, בזמן זה אתם עליתם על עצמכם, וכפי שתוכנן תתעלו מבלי להתחשב מה עושים אנשי האופל כדי למנוע זאת.

ובכן, יקרים, אתם תדעו שבכל מאמץ כלשהו שאתם עושים כדי להבטיח את התעלותכם, אתם תצליחו. לכן, אל תאפשרו לאירועים חיצוניים למשוך אתכם למטה, וזכרו שעד שניתן יהיה לשחרר את השליטה של אנשי האופל על העיתונות שלכם, מתעים ומשקרים לכם באופן מתמשך במרבית הזמן. השתמשו באינטואיציה ובהגיון הבריא בעת ההחלטה על מה אתם יכולים לקבל ומה לא רחוק מלהשתבש. כאשר זה בטוח עבורם לפגשכם על פני כדור הארץ, אחת מהמטלות הראשונות של הפדרציה הגלקטית תהיה להסביר לכם כדי שתבינו את ההיסטוריה שלכם. חשוב שאתם גם תהיו מודעים על המעמד והפוטנציאל האמיתיים כישויות גלקטיות.

אל תדאיגו את עצמכם עם חששות לגבי חוסר העושר, כיוון שיגיע זמן בו שפע יובטח כך שכל אחד יהיה לו כל דבר שהם צריכים, ואפילו יותר. בבוא העת, אתם תוכלו פשוט "לחשוב" על דברים כיוון שיתקיימו, כך שאתם אף פעם לא תרצו משהו בכלל. למעשה, כפי שאתם עשויים כבר לדעת, ברטטים הגבוהים אליהם מרביתכם נכנסים לאחר מעברכם מכדור הארץ, חשיבה על דברים שמתהווים היא די רגילה כך שאתם לא צריכים לאחסן שם דבר בכלל. הרבה מחוץ לכדור הארץ כה שונה למה שאתם רגילים לו ובאופן כללי הרבה יותר ממה שאתם חווים עכשיו. כשהזמן עובר, אתם תלמדו יותר לגבי השינויים אשר יתרחשו, כולם יטיבו לכולכם מאוד.

כשכל שבוע עובר, אתם תמצאו ששינויים רבים נמצאים בעיצומם, ולחלק תהיה השפעה ברחבי העולם. עולמכם משתנה באופן הדרגתי לטוב יותר, וזה ניכר אם אתם מסתכלים על ההתקרבות ביחד של אומות שונות כדי לטפל בבעיות העולם. בלי התאספות מעין זו, לא הייתם יכולים למיינם. זהו סימן שאנשים מתעוררים לצורך לשיתוף פעולה גלובלי. זה יגדל ויכין את הבמה עבור האנושות שתנועו קדימה במהירות ותביא התעלות שהיא קרובה הרבה יותר למתן ביטוי.
אני Mike Quinsey, ומבקש מכם להמשיך להפיץ את אהבתכם, ולעורר השראה לאנשים להסתכל קדימה כדי להביא שינויים מרגשים לתוך חייהם.

Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge