Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - December 11, 2015


מסר של Mike Quinsey - המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 11 בדצמבר 2015

Mike Quinsey

הרבה מתרחש על כדור הארץ שלכם בזמן זה, אשר הרוב הינו מחוץ לטווח הראיה כך שיש לכם מעט ידע אם בכלל באשר למה שמתרחש. עימות אכזרי קורה בין האור לבין אנשי האופל אשר מאבדים במהירות את השפעתם. באופן הדרגתי, המצאות או התקדמויות שהודחקו במשך זמן רב באים לעולם, עם ישויות האור המעורבות אשר לפעמים מסכנות את חייהן כדי להצליח. אולם, אין הם יכולים לחסום את הזרימה והאור עולה ברחבי העולם. עם העלייה ברמת תודעתכם, נשמות נוספות מאשר אי פעם הופכות פתאום מודעות לאופן בו הולכו שולל במשך מאות שנים. הזמן עצר בשקט באופן וירטואלי כשאנשי האופל הבטיחו שההמצאות החדשות שהיו מרוממות אתכם, עוכבו לאחור. היו סמוכים ובטוחים שזה יכול רק להיות עיכוב זמני, כיוון שאתם מיועדים לזנק קדימה לפני שמחזור נוכחי זה מסתיים.

ברגע שאתם מתחילים ליהנות מהטכנולוגיות החדשות, הצורך לבלות את מרבית זמנכם כדי להרוויח את החיים ישתנה באיטיות. המצאות אשר מוציאות מחוץ לחיים את עבודת הפרך, ממתינות שתיעשנה ידועות, וברגע שהן תהיינה בשימוש אתם גם תהפכו עצמאים יותר. שפע יבטיח שכולם ייהנו מהשינויים, והעוני יהפוך לנחלת העבר. עד עתה, העושר של העולם היה בידיהם של מיעוט קטן אשר שמר אתכם בכוונה במצב של צורך, כך שאתם תלויים בהם. מצב זה כבר משתנה אבל זה ייקח זמן לפני שאתם מרגישים את התועלות. העושר של העולם יתפשט באופן הוגן בין האנשים בהתאם לצרכיהם. הזמן של "יש להם" ו"אין להם" יעבור ולא ניתן יהיה לסבול תאוות בצע. אבל זו לא תהיה בעיה כיוון שבבוא העת הרטטים העולים רק יאפשרו לנשמות אלה להתרומם, אלה המוכנות להיות חלק מהחברה החדשה המבוססת על הגינות ושוויון.

אם יש לכם דאגות כלשהן בהתייחס למקומכם בעתיד, אל תפחדו כיוון שכל נשמה תמצא את עצמה בדיוק ברמה הנכונה. אפילו לא אחד יכול לרומם את עצמם לרמה גבוהה יותר מאשר מאפשרים הרטטים שלהם. המשמעות היא שכל אלה אשר כלאו אתכם על פני כדור הארץ במשך אלף שנה, גם ילכו לרמה שעונה בקנה אחד עם רטטיהם הנמוכים. הם לא יוכלו יותר להפריע בהתקדמות נשמתכם, ויתמודדו בשיעורים שהם צריכים כדי לחזור אל האור. הכול יעבוד באופן הוגן לחלוטין, כיוון שאלוהים עדיין מחזיק את כל הנשמות בחיבוקו האוהב.

עברתם דרך מבחנים ומצוקות רבים, ונבחנתם עד קצה גבול היכולת אבל אף פעם לא יותר מאשר יכולתם להתמודד. אתם כה חזקים עבור חוויותיכם, ותהיו מסוגלים להתמודד בכל סוגי הבעיות שאתם תפגשו כאשר התנדבתם לעזור לנשמות הלכודות ברטטים הנמוכים. השמחה של היכולת לעזור לאחרים הנאבקים כדי למצוא את דרכם הביתה, תגרום לכל מאמציכם להיות בעלי ערך ומתגמלים.

אתם כבר מתכוננים לחגיגותיכם, והציפיות המאושרות לתת ולקבל מתנות ממשפחה ומחברים. כל פעם ההרגשה של אהבה מפיצה תקווה וציפיות גבוהות עבור העתיד, אפילו כאשר מסביבכם ישנו איום של פעילות שלילית שמשמעותה היא לגרום לפניקה ולפחד. הישארו שלווים ונוכחותכם בקרב אנשים אחרים, תגרום להשפעה מרגיעה. אין דוגמה טובה יותר מאשר השתתפות במדיטציה מרגיעה, ובקבוצה בה הכוח מורגש באופן חזק וברור יותר.

אתם כבר מוצאים שהרטטים העולים מביאים שינויים בממלכת בעלי החיים, וחברויות בלתי רגילות ביותר נעשות. בעלי חיים מתיידדים עם אלה שבאופן רגיל ניצודים על ידם, וזה יתפשט כשדוגמאות נוספות תירשמנה. בסופו של דבר, הם לא ייצודו אחת את השניה בשביל מזון, והאם לא היתה נבואה שבה נאמר "וגר האריה עם כבש". זו התחלת השינויים אשר יתפשטו באופן הדרגתי למרחקים. אפילו המין האנושי ישתנה בסופו של דבר וכשהרטטים עולים לא ירגישו יותר את הצורך לאכול בשר בעלי חיים. אולם, נכון לעכשיו, מרבית הנשמות עדיין אוכלות מזון מעין זה כדי לספק את צרכי גופם.

בבוא העת, אתם תאכלו פחות כיוון שמקור האנרגיה שלכם יהיה מסביבכם, ואתם תמשכו ממנו באופן טבעי. למרות שלרבים אין זכרון על היותם ברטטים הגבוהים, אלה שזוכרים, יודעים כי אתם מושכים אנרגיה מכול מה שמסביבכם. בגופכם הרוטט ברטט גבוה אתם תצטרכו מאוד מעט באשר למזון כפי שהייתם רגילים לו על כדור הארץ. חלק מכם למדו כי המימד שאתם מכנים אותו ארץ הקיץ Summerland (העולם הבא) הוא המקום בו מרבית הנשמות מוצאות את עצמן מיד לאחר שהן עוזבות את גופן הפיזי. היכן שהיתה לנשמות חוויה שונה, יש לצייין שזה עקב לכוח המחשבה. מה שאתם מצפים לחוות מיד לאחר המוות תלוי במידה רבה בציפיותיכם או ברצונותיכם. אם אתם מאמינים שאין שום דבר, זה איך שזה יהיה עד שאתם הופכים מודעים שזה שונה מציפיותיכם, ומתעוררים לפעילות מסביבכם.

אתם חייבים להיות בעלי ראש פתוח ומוכנים לקבל שהחיים לאחר המוות, עשויים להיות די שוניים ממה שהובלתם לצפות. אלה עם אמונות דתיות חזקות ימצאו בתחילה את הדברים כפי שהם האמינו, אבל די בקרוב יתברר להם שאין הם בדיוק מה שהם ציפו. הפגישה עם אהובים, קרובים או חברים תפיג בקרוב ספקות כלשהם באשר לאמת, אבל זכרו שזה כוח המחשבה העושה דברים מה שהם ומדוע יש כה הבדל רב. מסיבה זו בדיוק, אתם לא תרצו שום דבר, אבל תמצאו כי מה שנמצא מסביבכם מוכר מאוד ודומה לחוויותיכם בכדור הארץ.

מובן מאליו שחוויותיכם בכדור הארץ הן אמיתיות ואלו אתם אשר יצרתם את מה שאתם מוצאים מסביבכם. זה כה שונה לקיומכם ברטטים הגבוהים, ובכל המובנים, הרבה יותר מקובל. בדיוק מה שאתם חווים תלוי ברמה שאתם מוצאים את עצמכם כיוון שיש הבדלים ניכרים ביניכם. אין זה מאוד סביר שכל הנשמות מהרטט הנמוך יחפשו את המידע שניתן, וחוויותיכם יובילו אותם לרמות האפלות יותר היכן שיש שם פחות אור. היו סמוכים ובטוחים שאלה מכם אשר נמצאים באור, אל תפחדו בכלל באשר להיכן שאתם עשויים למצוא את עצמכם. זה חוסר האור אשר לוקח אתכם לרמות הנמוכות אשר יכולות להופיע ככמעט חשיכה מוחלטת.

כשסוף המחזור הזה מתקרב, ועניינים על כדור הארץ מסתיימים, זה יהיה קשה לקבוע מה באמת ממשיך. אולם, מאמץ רב נעשה כדי לעצור את פעילותיהם של אנשי האופל מלהפריע בשחרורכם מהם. הישגים גדולים נמצאים קרוב מאוד וניתן לצפות להתקדמות נכבדת בקרוב מאוד. אתם המתנתם בסבלנות להתקדמות משמעותית וכתוצאה מהמאמץ שנעשה, ישנן אפילו אפשרויות של הודעות חשובות שייעשו בקרוב.

אני Mike Quinsey, ומביא מסרים אלה דרך העצמי הגבוה שלי כפי שהתבקשתי על ידי סנט. ג'רמן (St. Germain). הם נשלחים באהבה ובברכות לכל הנשמות.

Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge