Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, July 17, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 17 ביולי 2015

הזמן רץ והאירועים על כדור הארץ מואצים, ובכך שניתן לכם רצון חופשי להחליט איך לחיות ביחד, אתם עכשיו חווים את התוצאה של בחירותיכם. זה ברור שאין אתם יכולים לתמוך במערכת שאתם יצרתם, כיוון שהיא מתפוררת ומוכיחה שאין היא מתאימה לצרכיכם. אכן, איך לומר, אתם חייתם בזמן שאול וזה כבר הופך לברור שאין אתם יכולים למנוע את התמוטטותו של הגזע האנושי. עידן אחר עידן ניסיתם להקים אוכלוסייה משגשגת, עם זאת באותו זמן נכשלתם להביא אתכם את האומות העניות ביותר. הבעיות עכשיו הן כה גדולות שזה מאוחר מדי למנוע את התוצאה שהינה התפוררותן של המערכות הישנות. במילים אחרות, אתם תאולצו לשנות את דרככם אם אתם רוצים להתגבר על הבעיות שיצרתם. זה יהיה תהליך מכאיב אבל תוצאתו תהיה בדרך חדשה של חיים ביחד, בהם הרטטים עולים לנקודה בה שליליות למעשה לא קיימת. לאחר מכן, אתם תראו את הדרך האמיתית. ניתן יהיה לקיים הרמוניה ושלום, ואנשים יוכלו לחיות בלי פחד. אנו יכולים להבטיח לכם שזה אפשרי, וכשהרטטים ממשיכים להאיץ, לא יהיה עליכם להמתין זמן רב מדי כדי לחוות כמה שינויים חיוביים. אנשי האופל לא יכולים יותר להכתיב את האופן בו עתידכם יתפתח, ותוכניותיהם לשליטה מוחלטת אינה ברת ביצוע.

אנו מבקשים מכם להמשיך לתת אמון באלה מבינכם העובדים לקראת שינויים מיטיבים, בידיעה שזה קשה להציגם בשעה שמצבים כאוטיים נשארים לא מרוסנים. במשך זמן ארוך מאוד, חידושים רבים שהיו עושים את חייכם קלים יותר, נמנעו מלהתקדם, אבל הם אינם יכולים להיות מעוכבים לזמן ארוך יותר. ברגע שזה הזמן לשחרר רעיונות חדשים, התקדמות תיעשה מהר מאוד, וכאשר זה בטוח עבורנו להגיע באופן גלוי ביניכם, אנו נוכל לעשות יותר עבורכם או אתכם. הרבה המחכה להשתחרר ירומם אתכם מהר מאוד ואתם תבינו שהעידן החדש הוא היטב בעיצומו. אתם תקפצו קפיצה קוואנטית קדימה בטכנולוגיה אשר תסיר בעיות רבות שכה מעכבות אתכם. מלבד פעולותיהם של אנשי האופל, אתם כבר נהניתם מרמת חיים גבוהה יותר, אבל כל זה ישתנה בעתיד הקרוב.

כפי שהבחנתם, השינויים ממשיכים להתקדם ומביאים לתוך ההוויה את כל מה שדרוש כדי להזיז אתכם לתוך העידן החדש. אמא כדור הארץ משחקת חלק נכבד בתוכם וכבר הסימנים שנמצאים שם מעידים מה מתרחש. התוצאות יהיו די דרמטיות ומאוד לטעמכם כאשר אתם מבינים שהם מיטיבים לכם. אולי השינויים המקובלים ביותר יהיו ניקוי האדמות והימים, אשר זוהמו מאוד בשל חוסר אכפתיות של האנשים לפלנטה ולשאר צורות החיים. למרבה הצער, יהיו אבידות בנפש בממלכת החיות, אבל אתם תבינו שגם הם כפופים לרטטים הגבוהים יותר. סיפורי התנ"ך שלכם מספרים לכם על "גר אריה עם כבש" ואולי אתם יכולים עכשיו להבין איך זה יכול להתרחש.

גורלכם תמיד היה חלק מהתוכנית הגדולה יותר ולא יכול להשתנות, אבל היה לכם רצון חופשי להתקרב אליו בדרככם. הרבה נלמד מחוויותיכם והגזע האנושי יהיה גדול יותר עבור זה. זכרו שאתם כולכם מתקדמים במוכנות ללכת דרך העידנים השונים כדי לגדול באמצעות חוויותיכם, וכאשר אתם מסתכלים אחורה אתם תהיו שבעי רצון שעשיתם זאת. אתם ידעתם שלמרות מה שהתרחש, לא יינטשו אתכם אף פעם או לא תישארו למצוא את דרככם הביתה. עכשיו רגליכם נמצאות על נתיב זה, ומכאן ואילך ישנה רק דרך אחת והיא קדימה. זה היה מבחן קשוח שזרק אתגרים רבים שהתגברתם עליהם. המשמעות היא שאתם לא תצטרכו לבלות את אותו הזמן שוב ברטטים הנמוכים יותר.

בשל החשיבות של זמנים אלה למין האנושי, אתם במיקוד של תשומת לב רבה ו"חברים ותיקים" רבים ממתינים לחזרתכם לרטטים הגבוהים יותר. רמות אלה הן הרבה יותר ביתכם הטבעי וחלק מהאבולוציה שלכם תמשיך עד שאתם חוזרים לבורא, ונעשים אחד עם כל מה שיש. לכן, תיהנו מחוויותיכם כיוון שהן נבחרות להתאים לצרכיכם, כשאתם מתפתחים ללא הרף לקראת מצב של שלמות. עבור אלה אשר עשויים להיות חדשים לרעיונות אלה, היינו מספרים לכם שאתם בני אלמוות, לכן במובן מסוים אין זה משנה מה אתם בוחרים לחוות. כשאתם נעים דרך כל מימד, האנרגיות שלכם הופכות להיות טהורות וגדלות עד שאתם מקיפים שטח גדול של חלל, ובסופו של דבר לגמרי הופכים לישות של אור. ייתכן שקראתם כי אתם אלוהים בהתהוות וזו הסיבה מדוע נתיבכם לוקח אתכם חזרה לבורא של כל מה שיש.

אתם כעת רק חלק מייצג של הווייתכם האמיתית, אבל עכשיו אתם גדלים כל הזמן כשאתם מביאים את עצמכם יותר לתוך הרטטים של האור. מסעותיכם כעת מציבים אתכם בין נשמות ברמות אבולוציה שונות, וזו הסיבה מדוע אתם מתמודדים באתגרים כה רבים. אתם נוטים להיסחף לקראת אלה בעלי רטט דומה, אבל לצרכי האבולוציה שלכם אתם אולי ממוקמים במקום בו צרכיכם עשויים לקבל את השירות הטוב ביותר. לעיתים קרובות אתם מבלים מספר חיים באותה קבוצת נשמות, כאשר אתם יכולים לעזור לכל אחת לחוות ולהתפתח. אתם כמעט בטוח נוטלים על עצמכם תפקידים שונים בכל פעם, והיתרון הכללי הוא שאתם גם מתקדמים עם הנשמות שאתם מחוברים אליהן. זה מסביר מדוע כמה קבוצות מסתדרות כה טוב אחד עם השני, בשעה שאחרים מתמודדים בקשיים. זה מסתכם באיזו סוג של חוויות תשרתנה את צרכיכם בצורה הטובה ביותר.

אם אתם מוצאים את עצמכם במערכת יחסים קשה עם משפחתכם, זכרו שאתם מוקמתם שם כדי ללמוד שיעורים מסוימים אחד מהשני. נסיבותיכם התרחשו תמיד כך שאתם יכולים להתקדם באופן רוחני ואלה הן מערכות היחסים הקשות ביותר שאתם לומדים מהן הרבה ועושים זאת מהר יותר. לכן, אם אתם מרגישים שיש לכם זמן קשה על כדור הארץ, שלא תיעלם מעיניכם אף פעם העובדה ששום דבר בחייכם מתרחש בלי סיבה טובה. אכן, אם אתם גדלים במודעות, אתם עשויים כבר לחוש שחוויותיכם הינן תקופת לימוד. היו סמוכים ובטוחים שברגע שהשיעורים נלמדו, אתם עשויים לא להצטרך אי פעם לעבור דרכם בשנית. לכן, התמודדו במכשולים בחיים עם נחישות להתגבר עליהם בדרך הנכונה המכבדת את צרכי הנשמות האחרות כמו את צרכיכם.

כאשר חייכם מסתיימים ואתם סוקרים אותם, מה שעושות כל הנשמות מיד לאחר מעברן, אתם תדעו כמה עשיתם היטב. אין האשמות אם נכשלתם במבחנים כלשהם, כיוון שתמיד תהיינה הזדמנויות נוספות שיושמו לפניכם. כיוון שבמציאות, הזמן לא קיים כפי שאתם יודעים אותו, יש לכם את כל הזמן שאתם צריכים כדי להתקדם במסעכם הרוחני. כשאתם עוברים את החיים אתם כמעט בבירור מקבלים תחושה אינטואיטיבית על מה מדובר ויודעים מה נדרש מכם. בסופו של דבר יש לכם חברים רבים על ומחוץ לכדור הארץ העוזרים אחד לשני ונוסעים את המסע אתכם.

אני SaLuSa מסיריוס, וכתמיד מוכן להציע עזרה והדרכה אוהבת.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge