Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, July 24, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 24 ביולי 2015

כתמיד, כה הרבה מתרחש על כדור הארץ שאין אתם מודעים לו ישירות. הסימנים החיצוניים נמצאים סביבכם ובאופן כללי אנשים חשים את השינויים שמתרחשים. ייתכן שאין הם יודעים בשלב זה מהם אבל הם מרגישים את השוני העדין באנרגיות מסביבכם. ישנה איתם ההרגשה של השינויים שמתקרבים למתן ביטוי, ומורגש שהן חיוביות מאוד. העניינים ימשיכו באופן דומה וימשיכו לגדול עד שבסופו של דבר תהיה התרוממות שניתן יהיה להרגישה. בכל זאת, כמה לא יהיו מודעים, אבל אלה מכם אשר עבדו להעלות את הרטטים שלכם ללא ספק יעשו זאת. זו עשוייה להיות גם הרגשתכם החיובית הראשונה לשינויים, ואנו יודעים שרבים ירגישו מרוממים ממה שמתרחש. הם ימשיכו ומשם אין דרך חזרה לרטטים הישנים הנמוכים יותר.

אתם בקושי יכולים שלא להבחין שמשטרים רבים מתקשים בשמירה על אחזקתם באנשים. זה ימשיך עד שהדרכים הישנות יתפרקו ולאחר מכן ניתן להציג דרכים חדשות. נשמות רבות התגלגלו בזמן זה מהמאוד סיבה זו, ופשוט ממתינות להזדמנותם להוביל את האנשים לתוך העידן החדש. כבר תוכנן הרבה וממתין לזמן הנכון להיות מוצג. היו סמוכים ובטוחים שברגע שהשינויים מתחילים ברצינות, הם יגיעו מהר מאוד. ישנם סימנים גוברים מסביבכם שמראים בבירור את אי התאמתן של השיטות הישנות והתמוטטותן של הכלכלות שלא יכולות להמשיך בצורתן הנוכחית. הפתרונות נמצאו וכאשר ההזדמנות הנכונה עולה עבורם כדי להציגם, אתם תמצאו שההתקדמות תקח פתאום קפיצה קוונטית קדימה.

אלה שיש להם אינטרס לשמור על הדרכים הישנות, יילחמו בשינוי, אבל ללא הועיל כיוון שהתוכנית היא שהשינויים יובילו אתכם קדימה יותר מאי פעם. כמה יבחינו שהחדש יכול רק להגיע לתוך ההוויה כאשר היישן הוסר וינסו לעכב את ההתקדמות. הם יכולים שתהיה להם רק השפעה מוגבלת על הבעיות בהישג יד, כשהמסגרת נקבעה. כה הרבה בהמתנה, פשוט ממתין לרגע שניתן להציגו. כיוון שחסרה להם הבנה, רבים נמצאים במצוקה ממה שמתרחש כשהיישן מתפרק. אולם, כאשר הם יכולים לראות הרבה קדימה, הם יתפסו את המשמעות של מה שמתרחש. השינויים יהיו הרבה יותר מרחיקי לכת ממה שאתם יכולים לדמיין, אבל נחוצים כדי להאיץ את התרוממותכם לתוך הרטטים הגבוהים יותר.

כמה שואלים מה הם אמורים לעשות במהלך תקופת השינויים ואנו מציעים לחיות חיים נורמליים ככל האפשר ולאפשר כמה קשיים. אלה יהיו קצרים כשהסיבה הסופית להם היא איך לומר "לפנות את הרציפים" ולאפשר לתת ביטוי לחדש. זה יהיה די אירוע כאשר אנו יכולים סוף סוף לנחות בביטחון ובגלוי על כדור הארץ, אבל זמן זה הוא רחוק בהתחשב בכך שאנו צריכים להיות ברורים לחלוטין על כל התערבות אפשרית מהיררכייה הישנה. בשעה שהזמן עובר, אנו נגבה את נציגינו אשר נמצאים על כדור הארץ ממתינים ומוכנים לשחק את חלקם בהבאת השינויים. כל אחד יכול בסופו של דבר להפוך מעורב במידה מסוימת כיוון שיהיה הרבה לעשות. אולם, לא הרבה כפי שאתם עשויים לדמיין, כיוון שיהיה לכם את היתרון של ידע וציוד אשר ישימו אתכם שנים רבות קדימה מהמקום שאתם נמצאים בו כעת. אנו יכולים לעזור לכם להאיר את המטלות הרבות שאחרת היו נראות בלתי אפשריות.

אנו מקווים שאתם מתחילים לקבל תחושה של האנרגיות החדשות ויכולים להגדיר את ציפיותיכם הרבה יותר גבוה מאשר קודם לכן. יש הרבה אשר במכוון נשמר מכם אשר היה מרים מאוד את איכות חייכם הרבה מעבר לזו שבהווה. אתם תתאימו בקלות לדרכי החיים החדשות אשר יתגלו לכולכם. אתם כבר יודעים דרך הרעיונות שהוצגו לכם את הפוטנציאל לשינוי. למעשה, ללא ספק זה יעלה על ציפיותיכם, ואתם עשויים להרגיש כי השינויים הגדולים ביותר הם אלה אשר משחררים אתכם מלהיות פשוטו כמשמעו עבדים עם מעט זמן חופשי ללכת אחר עיסוקיכם. בהתחשב בזמן שהכול ישתנה אבל ראשית אתם תחוו חיים ללא הצורך לכסף כפי שאתם מבינים זאת. זה אולי לבקש יותר מדי מכם לתפוס את האופן בו אתם יכולים לשרוד בלעדיו, אבל אין זה דורש הבנה וגישה שונה בהשוואה לאופן בו אתם חיים עכשיו. השוני העיקרי הוא שלכול אחד יהיה את צרכיהם המסופקים להם ואף אחד לא יהיו בלעדיהם.

עכשיו אתם הופכים מודעים למטרת החיים על כדור הארץ, ומה צופן העתיד, אתם צריכים להיות נינוחים יותר ומסוגלים להתמודד עם כל החוויות שישנן לכם. עבור רבים, ההווה עדיין הינו אתגר וקארמה שיש לנקותה, אבל לפעמים אלה הן מטלות שלא הסתיימו אשר עשויות ללכת חזרה הרבה יותר מאשר חייכם האחרונים. אלה הם זמנים לסיים את כל הבעיות הישנות, אבל כפי שזה עם כל החיים הקודמים, אתם הסכמתם לתוכנית אשר מכסה את צרכיכם ועוזרת לאבולוציה שלכם. במציאות, שום דבר חשוב קורה במקרה למרות שזה עשוי להיראות כך. לכולכם יש תוכניות חיים אשר בכוונה נועדו לקדם את האבולוציה שלכם ולעשות זאת כרגיל, כשיש לכם מדריכים אשר מבטיחים שאתם תלכו אחריהם. רצון חופשי הוא משהו שבדרך כלל ממומש לפני שהגעתם לחיים, למרות שזה נכון לומר שהמילה האחרונה היא שלכם.

אתם יכולים להסתכל אחורה להיסטוריה של כדור הארץ בידיעה שתרמתם לה במהלך חייכם הרבים. אכן, ניתנה לאנושות במידה רבה יד חופשית ליצור עבור עתידם ומה שאתם חוווים היום זו התוצאה. בהתחלה זו היתה המטרה שלכם כשירדתם דרך המימדים השונים, ואבדתם מגע עם העצמי האמיתי שלכם ויצרתם את החוקים והכללים משלכם עבור החיים. האתגר היה לראות אם אתם עדיין יכולים לגלות את האור ואת דרככם חזרה לאלוהים. אנו מרגישים שרבים מכם הגיבו למשימה והצליחו והיום אתם עוזרים לאחרים גם למצוא את דרכם חזרה הביתה. אתם התחשלתם באש של החוויה האנושית, ואתם עכשיו מצוידים היטב כדי לעזור לאחרים אשר נוסעים בנתיב הדומה.

יקרים, ישנם כה הרבה הסברים להציע בתמורה כדי להסביר מהם החיים ומה מטרתם. זה יכול להיות מבלבל אבל בכל זמן נתון לכו אחרי האינטואיציה שלכם ואתם לא תטעו הרבה. כמו כן, זכרו שמדריככם תמיד מנסים לעזור, אבל זה כמובן קשה אם הנשמות לא הכירו עדיין את קיומן. בסופו של דבר, אתם תמצאו את האמת, כיוון שבסוף זה כול מה שיהיה קיים.

אני SaLuSa מסיריוס, נהנה מזמנים אלה אתכם בידיעה שרבים מכם התעוררו לאמת ובטוחים לעזוב את המימד הנמוך יותר שלכם מאחור. אתם למדתם את השיעורים שהיה לו להציע ועכשיו מוכנים אם זו בקשתכם, לעזור לאחרים הנאבקים למצוא את האמת. הפדרציה הגלקטית מסתכלת קדימה ליום אשר מתקרב כאשר אנו יכולים להיפגש כאחד, ולעבוד ביחד באור.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge