Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - February 16, 2018


מסר של Mike Quinsey המתקשר את האני הגבוה שלו - מיום 16 בפברואר 2018

העניינים שאתם מעורבים בהם הקשורים בהבאת העידן החדש, נעים לאט מאוד על פניכדור הארץ, עם זאת התוצאה נטו היא שאתם מתחילים לגרום לשינויים. מחשבות בני האדם נוטות עכשיו יותר לחפש נתיב של שלום, מאחר שהתעייפו מאיומי המלחמה והעימותים המתמשכים. ברגע שאתם משתלטים על בעיה אחת ואז בעיה אחרת עולה ובחלקן  זו ירושה  של הפעולות הקודמות שבוצעו על ידי אנשי האופל. מערכת זו עדיין פעילה אבל מצטמצמת עם הזמן, ומתרסקת. הם בוודאי שאינם שולטים עם הכוח שהיה להם לפני כן, אבל הקימו בסיסים תת קרקעיים שהם פעילים מאוד. הם ימשיכו עד שכספיהם יאזלו כיוון ש"מלחמה" יכולה בוודאי להיות פרויקט רחב היקף. לכן, אל תתייאשו מהעתיד שניתן לחיזוי, וייפול במקום עם השינויים שיתגלו ויסתדרו בשורה.

אין חזרה לאיך שהדברים היו לפני 2012, כיוון שאתם כבר מתקדמים ברטטים החדשים שמרוממים את האנושות למעלה. העתיד הוא זהוב ואין זה משנה באיזה צד של המסך אתם נמצאים.  כול הגלקסיה נמצאת בתנועה לתוך אזור בחלל שיהיה חדש לכם. זה יהיה מבורך מאוד ויאפשר לכם לחיות חיים מספקים מאוד הרבה מעבר לכול דבר שאתם הייתם עשויים לדמיין. אף על פי שאתם עשויים לא לתפוס את סדר-הגודל של מה שמתרחש, כשהעתיד מתגלה אתם תהיו גם מופתעים וגם נהנים מהנתיב שנפרש לפניכם. ביחסית זמן קצר החיים יהיו ללא הכר בהשוואה לעכשיו, ואתם תהיו יותר מאשר שבעי רצון עם רמת ההתרוממות שאתם תחוו. חלק מהנשמות ייצמדו במה שהם מכירים אבל יהססו לשנות, וזה מקובל כיוון שאתם נמצאים על פלנטה של רצון חופשי.

היו סמוכים ובטוחים כי למרות שהעתיד ממופה עבורכם, האופן בו אתם מגיעים לשם נמצא בידיכם. ככל שאתם מהר יותר באופן קולקטיבי מעלים את הרטטים שלכם, כך מהר יותר אתם תנועו מחוץ לרטטים הנמוכים וכול השליליות שהם נושאים. אתם הרבה יותר אחראים לאופן בו הדברים מתפתחים מאשר זה גלוי לכם. לכן מעודדים כול אדם לשמור את מיקודו על האור, ולא להסיח את דעתו ממה שמתרחש מסביבכם. אכן, נוכחותכם היתה הרבה יותר בעלת ערך מאשר אתם אולי חושבים, וכאשר מספיק מכם מגיעים ביחד, כוחכם גובר לרמות הרבה יותר גבוהות. לכן, אף פעם אל תרגישו כי תרומתכם היא קטנה מדי או לא מספיקה, כשאתם מפעילים הרבה יותר כוח מאשר אתם חושבים שאתם עושים. כשהזמן חולף אפילו אתם תשימו לב כמה יותר מכם יכולים להשיג פעילות עם האור.

אתם יכולים להשתמש בכך באופן אוניברסאלי, או עבור אנשים שאתם עשויים לבקש לשלוח להם ריפוי. אתם צריכים רק למצוא מקום שקט לנוח ולעשות מדיטציה כדי להכין את עצמכם לשלוח החוצה אנרגיות ריפוי. זה מתרחש למעשה באופן אוטומטי היכן שאתם תמצאו את עצמכם במצב אוהב ושלוו ותחלקו רגשות אלה עם נשמות אחרות. ישנה דוגמה קלאסית של אמא המנחמת את ילדה כאשר הוא מודאג, על ידי  כך שמראה את אהבתה לו. למילים יש כוח  וזו הסיבה מדוע ככול שאתם מהר יותר מפסיקים להעיר הערות שליליות, כך תתקדמו במהירות באבולוציה שלכם. כמו כן היו זהירים במה שאתם מבקשים לגבי נשמה אחרת, כיוון שיש לכך הרגל לחזור אליכם. זה יהיה קשה לשנות בפתאומיות את אופן מחשבתכם, כאשר אתם נותנים אנרגיה למילים אותם אתם מדברים, אבל אפילו שהנכם מודעים לכך זה צעד לאורך הנתיב של השינויים שאתם צריכים שייעשו.

כדור הארץ הוא הפלנטה היחידה של רצון חופשי בגלקסיה, וזה חייב לגרום לך לתהות איך אתם יכולים לחיות במצב בו אין לכם רצון חופשי. הסתכלו על כך באופן זה, אתם נמצאים על נתיב האבולוציה וברמה שאתם כיום עליה, היא מתירה לכם רצון חופשי באופן שמלמד אותך כיצד להעלות את הרטטים שלכם. כאשר אתם משיגים את אותה נקודה בה האגו צריך לקחת מושב אחורי במקום לשים דגש על האני, אתם תתחילו להרגיש את עצמכם כחלק מהשלם במקום של היחיד. בכך שהשגתם נקודה זו, אתם תהפכו לאחד עם אלוהים, כן עם האלוהות שלך. במתן ביטוי אהבה לכול הנשמות ללא יוצא מן הכלל, אתם חיים את חייכם בהתאם ולא צריכים להפעיל כוח כלשהו כדי שעדיין להיות בן אדם. אין אתם מאבדים את הייחודיות הזו וממשיכים להתפתח ולהשיג רמה גבוהה יותר, ובסופו של דבר להפוך לישות גלקטית.

כול דבר שאתם צריכים יהיה שלכם באמצעות כוח המחשבה, ואתם תעקבו אחר נתיב חדש כאבותיכם הקדמונים הפלידנים (Pleiadian) כבר עשו, ועכשיו מטפחים אתכם כשאתם חוזרים לרטטים הגבוהים יותר. שאתם עזבתם בכוונת תחילה כדי לפלס את דרככם מחוץ לרטטים הנמוכים, ובעשותכם התקדמות חשובה על ידי המעבר של הסמן של 2012, המצב השתנה. עזרה תהיה שלכם כאשר היא נחוצה, לכן קראו למדריככם ואפילו לחבריכם הגלקטים כאשר יש צורך ועזרה תהיה בהישג יד.

לפני תחילתו של מחזור חדש זה הוחזקתם ברטטים הנמוכים, ועזרה ניתנת בהתאם לרמת הבנתכם. אולם עכשיו אתם כבר התחלתם להעלות את הרטטים שלכם ותמשיכו לעשות זאת. זה מאפשר לכם את היתרון של היכולת להאיץ את האבולוציה שלכם, ואתה לקבל עזרה נוספת מבחוץ. אכן, תינתן לכם עזרה יותר מאשר קודם לכן כיוון שרמת תודעתכם גברה. אלה מכם אשר מוכנים לקבל את הידע הגבוה יותר לא חייבים להתעכב יותר, ותינתן לכם כול הזדמנות לקדם את עצמכם הרבה יותר מהר מאשר קודם. זה חשוב מאוד כי אתם תשמרו על ראש פתוח ותקבלו מידע חדש שעשוי איכשהו להיות שונה ממה שהבנתם קודם לכן שזו האמת. הבינו כי באמצעות רמות התודעה העכשוויות שלכם יינתן לכם מידע חדש. ברור כי זה הזמן הנכון לתת לכם יותר, אבל גם להימנע מלהעמיס יתר על המידה עליכם בכול זמן אחד.

עדיין יש לכם רצון חופשי אבל בבקשה עזבו את התורות הישנות מאחור, כיוון שהן שירתו היטב את מטרתכם כשנתנו לכם את החוויות שהצטרכתם כדי להתפתח מחוץ למימד הנמוך. העבודה הקשה  שהשקעתם בכך, בא בעקבותיה מחזור קל יותר, בו בסופו של דבר רק האור יתקיים. האנרגיות הנמוכות תיעלמנה וכל דבר הקשור אתן, במקום זאת יש לפניכם עתיד נהדר ותהפכו למאסטרים על האנרגיות האישיות שלכם והשתמשו בהן עבור כל צרכיכם. אתם יכולים לקחת קרדיט בכך שרוממתם את עצמכם מחוץ לרטטים הנמוכים ואתם לא תחזרו אליהם יותר. היו זהירים עם המחשבות שאתם שולחים החוצה על ידי כך שתבטיחו כי הן מהאור. חשבו בגדול כשאם יוצרים את הנתיב הגבוה יותר שלכם, ודעו כי כי במהלך הזמן לא יהיה שום דבר שיהיה מעבר ליכולותיכם היצירתיות. בזמן הנוכחי חכם לשמור על מיקוד בחזיונותיכם החיוביים עבור העתיד, כיוון שהאנושות באופן קולקטיבי תתכנן את רצונותיה באשר למה שהיא תאחז עבורכם.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות,  ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת נתיבכם לסיום. מסר זה מגיע באמצעות האני הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge