Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - March 23, 2018


מסר של Mike Quinsey המתקשר את האני הגבוה שלו - מיום 23 במרץ 2018

כבר זמן רב מתרחש הרבה מאחורי הקלעים, ואם משהו גדל כאשר אנשי האופל מוסרים זה כדי להבטיח כי השינויים הנדרשים יכולים להמשיך ללא הפרעה. במשך תקופה ארוכה, העניינים נוצרו כך שהם יכולים להפעיל מניפולציה על אירועים ולשנות אותם ולהפוך אותם ליתרון. ימים אלה כמעט עוברים ואין להם יותר את הכוח  שהיה להם. בינתיים, שום הזדמנות לא נעלמה מהעין בהקמתה של רשת של אור שתופעל באופן מלא בזמן המתאים. תמיכה נוספת עבור עובדי האור הגיעה והשפעתם תעזור להאיץ את השינויים.

אתם עשויים להבחין כי באופן כללי ישנה התרחקות מימי ה"דם והרעמים", ובכול רמה ישנה עכשיו גישה שלווה יותר ביישום השינויים. זה היה אתגר גדול להתגבר על הפעילויות של אלה שרצו להמשיך לאחוז בדרכים הישנות, ועשו כול שביכולתם כדי לעכב את ההתקדמות. אולם, אין הם יכולים לעצור זאת וזה מאורגן כך שהעידן החדש יחליף את הישן עם מה שהינו חדש, ויקים מערכת המבוססת על חמלה ואהבה. אתם תראו חברה הוגנת יותר מתגלה, וזה עומד להיות מובל על ידי אלה שהוכיחו את נאמנותם לבסס את האור בכול צורות השלטון.

השינויים מציגים אתגר גדול, אבל נשמות אלה שנושאות את האנושות קדימה רוצות מאוד ונתמכות  על ידי הליגיונות של אור. הם לא יכולים  להיכשל מלהשיג הצלחה והתוצאה של מאמציהם תהפוך לידועה בבוא הזמן. שינויים קורים בכול העולם ובמבט ראשון זה עשוי להיראות כאוטי, אבל מה שאתם לא יכולים לראות הוא המבט המקיף והצורך למה שמתרחש. היו סמוכים ובטוחים כי הכול מתקדם יפה ומהר מאוד אתם תיעשו מודעים יותר על מה שמתרחש. הסודיות המקיפה עבודה  כמו זו הממשיכה באנטרטיקה לא תהיה מסוגלת להיות מוחזקת במשך זמן רב יותר. זה חלק מההיסטוריה שלכם וככזו אתם צריכים להיות מסוגלים לדעת מה מתרחש.

ברגע שניתן יהיה לדון בעניינים באופן גלוי יותר ויאופשר לכם לדעת את ההיסטוריה האמיתית שלכם, אתם תהיו מוכנים לפגוש את אבותיכם הגלקטיים. המחסום שמנע ביקורים מעין אלה מורם וזה לא יימשך זמן רב ואתם צריכים להמתין לפגשם. הם מגיעים עם אהבה ועם כול הכוונה להציע את תמיכתם ועזרתם להאיץ את התקדמותכם לכיוון התעלות. אתם חייבים להבין כי עד עתה אתם חיים "חיים מוגנים" פשוט מכיוון שאנשי האופל שמרו אתכם בכוונה בלי האמת של מי אתם באמת, אבל זה משתנה. אתם נכנסים לתקופה בה אנשים דורשים לדעת את האמת השלמה ויאופשר להם להתקדם במקום להיות מעוכבים.

בהסתכלות לאחור, ישנם רגעים רבים בהם נעזרתם על ידי כוחות האור, עם זאת יש לכם מעט או בכלל לא ידע על התערבותם. כמו כול האחרים אם לא יותר, הם מנעו פעולות שעשויות לעכב באופן חמור את התקדמותכם. פעולות מעין אלה הוצדקו ואופשרו מאז שחציתם את הסמן, ועכשיו הגנתם היא גבוהה יותר מאשר אי פעם. למעשה, תרבויות רבות אחרות הציעו את עזרתן בכול דרך שנחוצה כדי להבטיח כי אתם תגיעו בבטחה להתעלות. חלק מישויות מפותחות מאוד אלה נעו מעבר לצורך לגוף פיזי ככזה, אבל יכולות להופיע בצורה אתרית יותר אם זה נדרש. ישויות מעין אלה עוקבות אחר נוהג רוחני מקובל, בו אלה שהתקדמו תמיד יעזרו לאותן נשמות מתחתן.

יידעו את חבריכם כי עכשיו זה הזמן פשוט לדבר, כשהאמת מפורסמת לאיטה באשר להיסטוריה האמיתית שלכם.  זה ייראה כי אתם התקדמתם באופן רוחני למרות העובדה כי נבחנתם  באופן חמור במשך זמן רב מאוד.  לא רק ששרדתם בחינה מעין זו, זו זכות לנחישותכם להתפתח מבלי להתחשב באלו מכשולים אתם חוויתם.  אתם כולכם תוגמלתם היטב ורבים מכם  התקדמו בדילוגים גדולים.  אתם מראי הדרך וזוכים לשבחים בשל ההתגברות על כול המכשולים בנתיבכם.  באמצעות הצלחתכם עשיתם את זה קל יותר לאחרים לעקוב.

אתם אלה הנבחרים אשר לא רק חוויתם את סוף העידן הקודם,  אבל אתם עכשיו מתקדמים בעידן החדש אשר אוחז הפתעות רבות נעימות עבורכם. לא כול נשמה מוכנה להתעלות אבל כול אחד ירוויח מלחוות את הרטטים הגבוהים יותר. זה יעזור להאיץ את התפתחותכם וחוויותיכם תכינה אתכם לדברים טובים יותר. אין זה משנה מהי רמת הבנתכם, התקדמתם מהר יותר עם הרטטים הגוברים יותר מאי פעם. אפילו עכשיו יש לכם ראיה כמה מהר זה משפיע על המין האנושי. כמו בעבר כמו הרעיונות של הליכה למלחמה כדי ליישב הבדלים היו דברים שבשגרה, עכשיו יש מצב רוח חדש שרואה את הערך של שיתוף פעולה של שלום וכך זה ימשיך. אתם באמת התקדמתם ותוצאת התועלות בעשותכם זאת תהיה בסופו של דבר בשלום עולמי.

המין האנושי לקח צעד גדול קדימה והוא יביא תועלת אשר תעזור לאנושות להיכנס לתקופה החדשה. זו תהיה תקופה בה תאוות בצע ושחיתות ישורשו החוצה, ועושר יתפשט בצורה שווה יותר בין כול אחד. העני ביותר יזוהה ותינתן לו עזרה כדי להתגבר על נסיבותיהם אשר לעיתים קורובות הן כתוצאה ממלחמות. אלה שמבצעים מצבים אלה עושים זאת בדרך כלל רק בשביל רווח, ואין להם נאמנות לאף צד. הם יתמודדו בקלות עם שניהם וההיסטוריה תגלה כי מלחמות התחילו עבור אך ורק רווח ולא סיבה אחרת, בלי התחשבות כאשר מדובר באובדן חיים.  הפכתם חכמים יותר עכשיו ובקרוב רווח מכול דבר הקשור למלחמות לא יהיה יותר אפשרי. הגנה היא כמובן עומדת להישאר זמן ארוך יותר בשל איומים נראים לעין מחוצנים, מה שלמעשה לא קיימים.

מבלי להתחשב בעניינים ארציים, עתידכם המיידי נמצא בתהליך של שינוי, כיוון שאלה אשר יכולים לדחוף אתכם לתוך זה הם פעילים יותר עכשיו מאשר אי פעם לפני כן, ואתם צריכים ללכת קדימה בדילוגים גדולים. זה איך שהעתיד נראה והתזמון מאוד תלוי בכם, כיוון שאתם צריכים להראות שאתם מוכנים. לכן כלפי חוץ אתם תראו עדות מעטה עם זאת על שינויים אלה,למרות שהכול נמצא במצב קבוע של שינוי ומתנדנד בהתאם לרמה שאתם יכולים לרומם אותה. כאשר מדובר בעתיד .  יש לכם יותר השפעה מאשר אתם מדמיינים, אבל זה מבטיח מאוד כיוון שרבים יותר מכם התעוררו אל האור ועוזרים לרומם למעלה את הרטטים.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות., ומי יתן שהאור יאיר את ימיכם ואת הנתיב לסיום.מסר זה מגיע באמצעות האני הגבוה שלי , האני האלוהי שלי, ולכול נשמה יש את אותו חיבור לאלוהים.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge