Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - February 9, 2018


מסר של Mike Quinsey המתקשר את האני הגבוה שלו - מיום 9 בפברואר 2018

עם התקדמות הזמן, תהיו מודעים כי אתם יוצרים חיים חדשים עבור עצמכם. אתם לאט מתחילים לגלות את אתם האמיתי, הוויה של הוד ויופי פנימי.  אתם מתחילים להבין כי "שיפוט" הוא משהו שאתם חייבים להתגבר עליו אם אתם עומדים להשיג סוף סוף את רמת ההוויה הקוסמית. בכנות, שום נשמה לא נמצאת בעמדה לשפוט אחר, ותבינו כי לעיתים נדירות ואולי אי פעם או תהיו מודעים לרקע שלהן שהוביל לצרכיהן לחוויות מסוימות. הכול מתוכנן מראש ומכסה שיעורים שצריכים להילמד כדי להמשיך להתפתח.

היו סמוכים ובטוחים כי אף על פי שנראה כי אתם "קורבנות" של הנסיבות מעבר לשליטתכם, שום דבר שהינו בעל חשיבות באמת מתרחש באקראי. חוויות חייכם ההכרחיות מתוכננות לפני שהתגלגלתם ומדריככם עוזרים להבטיח כי בזמן המתאים הן תקרינה. הם גם עושים כמיטב יכולתם כדי לשמור אתכם הרחק מחוויות שלא תוכננו שעשויות ליצור קארמה נוספת, אבל אפילו כך רצונכם החופשי הוא מעל לכול ומכובד. אתם יכולים לומר כי מדריככם שהם גיבורים שלא שרו בשבילם ולעיתים קרובות לא הכירו בהם בחייכם, הם נחושים לעשות כמיטב יכולתם כדי לשמור אתכם לתוכנית חייכם. הם באופן דומה משתוקקים לעזור היכן שקיימים שיעורים שיש ללמדם, כך שלא תצטרכו לעבור  שוב דרך אותה חוויה.

אתם עשויים לשאול מה התועלת לכם בהנחה שיש לכם חיים מוצלחים כאשר מדובר על אחריותכם הקרמתית. הרווח המידי הוא שאתם צריכים לא לצפות שתצטרכו לעבור שוב דרך אותן חוויות. המשמעות היא שעליתם במעלה הסולם והרטטים שלכם יגברו. אתם לקחתם צעד קרוב יותר למטרתכם שהינה להשיג התעלות. המסע מעיף מאוד, ואתגרכם כשהתחלתם היה להתקדם מחוץ לרטטים הנמוכים, עם מעט ידע או בכלל לא על האני האמיתי שלכם. אולם, עכשיו האנושות חצתה את הסמן, האמת על מי אתם באמת תהפוך לגלויה. הרטטים גוברים וכשהם עושים זאת, אתם תתחילו לעזוב מאחור את הרטטים הנמוכים. באותו הזמן, אתם תהפכו למודעים לאני האמיתי שלכם ותבינו לאן אתם מובילים. כול דבר שאתם עושים כדי להתקדם טוב יוכח כי הוא מאוד בעל ערך בטווח הארוך.

במציאות אתם עברתם קודם לכן דרך חוויותיכם הנוכחיות, והסכמתם למצבכם הנוכחי שהוא מהאינטרסים של אחרים אשר עדיין לומדים לגבי דואליות ואינם מודעים למטרתה כאשר מדובר בהתפתחותם. אתם שהנכם הנשמות המבוגרות  שקבלתם תפקידים שיש לשחקם, וצוידתם היטב כדי לעזור לאחרים לאורך נתיב חייהם. היכן שנשמה מתעוררת וצריכה הדרכה, הן תמצאנה אתכם כאשר זה באינטרסים שלהן. הסבירות היא שאתם כבר עשויים הייתם לעזור לנשמות רבות אשר נמצאות כבר על הנתיב להבנת הסיבה להיותם על כדור הארץ. לפעמים, נשמות אלה נמשכות אליכם באמצעות האור שלכם אפילו שאין הן יכולות למעשה לראות אותו, אבל הן "מרגישות" אותו. מדריכיהם גם עשויים לשחק תפקיד בהגדרת מצבים מעין אלה, כיוון שאפילו שאין הם מודעים להם, הם יכולים להיות מושפעים לנקוט בכול פעולה שדרושה לצורך חוויתם.

ההתקדמות תיראה איטית כשהעניינים יסווגו על מנת להביא שלום לכדור הארץ. בבוא העת זה יהפוך לגלוי כי שינויים גדולים נמצאים בעיצומם ואיכות החיים תעלה. אפילו השינויים המוקדמים יהיו עדות למה שעומד להגיע, וזה ייראה כי נעשה צעד גדול קדימה כדי להביא את העידן החדש בשלמותו לתוך ההוויה. התוכניות כבר מיושמות, והרבה מוכן להמשיך כאשר יינתן האות. לכן, אל תקרסו בנקודה זו בשינויים כיוון שהרבה מתרחש ללא ידיעתכם. העניינים היו תחת שליטה במשך כמה זמן עכשיו, וכול מאמץ נעשה כדי להבטיח כי כאשר הזמן הנכון מגיע, הפרויקטים הרבים יכולים להתקדם מיידית.  אתם תהיו מופתעים  בצורה נעימה באשר לכמה הרבה הוכן מראש, לכן שמרו על חזונכם על העתיד בידיעה כי שום דבר יכול לעצור זאת מלתת ביטוי כפי שנובא. זה נגזר מלמעלה וימשיך הרבה מעבר לדמיונכם הנוכחי, ומה שנאמר לכם לצפות.

לוקח זמן כדי שהדברים יתחילו להתרחש, אבל עכשיו אתם צריכים להתחיל לקבל חדשות על ההתפתחויות שהן מהוות את התחלתם של פרויקטים של העידן החדש. הפרטים עשויים להתעכב, אבל בבוא הזמן זה יהפוך בהדרגה לבטוח לשחרר מידע נוסף. מאחורי הקלעים התוכנית להסרת אנשי האופל עדיין ממשיכה אבל לוקחת כמות זמן מהותית. נקראים לסבלנות והיא תתוגמל היטב בבוא הזמן. חוסר חדשות אמיתיות הינו חלקי כיוון שהוא נחסם וכרגיל אתם נשארים בחשיכה. אולם, זה יגיע לשלב בו הכול יתגלה, אבל לאט לאט כך שזה לא יגרום להלם לאלה אשר יש להם ידע מועט או בכלל לא על מה שבאמת מתרחש על הפלנטה שלכם.

הנשיא טראמפ מצליח להישאר בשליטה וחי על זמן שאול, אבל מצליח לגרום לשינויים מועילים שאחרת לא היו מתרחשים. כאשר זה יתאים לאלה אשר מנהלים את העניינים הם יסלקו אותו, ואלה אשר ירצו לראות שזה מוביל לשינויים מלאים יקבלו את רצונם. פוליטיקה היא משחק אפל ובנסיבות הנוכחיות חממה של פעילות. אנשי האופל עדיין מאמינים שיש להם מה לומר במה שמתרחש, אבל אפילו לכוחות גדולים יותר מאשר שלהם ישנה שליטה כוללת. ישנה תוכנית שהוכנה לפני זמן רב, אשר מבטיחה כי הבסיס שהונח יאפשר לשינויים חיוביים להביא את העידן החדש לתוך ההוויה. אתם עשויים להיות סמוכים ובטוחים כי התזמון יהיה נכון כיוון שכוחות האור לא משאירים דברים למקרה.  היתה תוכנית במקום במשך זמן רב מאוד שיועדה להביא לכם את התוצאות שהמתנתם להן במשך זמן רב.

אלה שמפקחים על התקדמותכם יכולים להתמודד בכול מצב שעולה, ובאמצעות אמצעים שונים יכולים לארגן אירועים כך שיסתיימו ביחד עם התוכנית המוסכמת עבורהתעלותכם. הזמן הגיע בו אתם חייבים להתחיל להתקדם, ולהשאיר מאחור את המטען שאתם עשויים עדיין לשאת מהמחזור הישן. כול נשמה שרוצה להתעלות ומרגישה שהם מוכנים יכולה להתחיל מחדש במחזור זה, וכול עוד הן ממשיכות להעלות את הרטטים שלהם, הם יכולים להצליח. טפלו בכול הנשמות ובמצבים עם אהבה אוניברסאלית והשאירו כול צורה של שיפוט מאחור. זה עשוי להישמע קשה כיוון שזה שונה למדי ממה שאתם הייתם רגילים לעשות קודם לכן, אבל אתם תצליחו עם נחישות.

אף פעם אל תשכחו את העובדה שיש לכם עזרה קבועה, ואתם אף פעם לא נשארים לטפל באתגריכם בעצמכם. האמינו באינטואיציה שלכם בכול עת, ובאופן רגיל המחשבות הראשונות שמגיעות לראשיכם הם בדרך כלל החשובות ביותר. עשו מדיטציה לתקופות קצרות כיוון שזה יאפשר למדריככם להתקרב אליכם "ולדבר" אתכם. אף פעם עזרה לא נמצאת הרחק וישנם מספר דרכים בהם המידע יכול להיות מכוון אליכם.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות,  ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת נתיבכם לסיום. מסר זה מגיע באמצעות האני הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge