Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - February 2, 2018


מסר של Mike Quinsey המתקשר את האני הגבוה שלו - מיום 2 בפברואר 2018

המומנטום שנבנה יאיץ את השינויים הראשונים, המבשרים את התחלת הצגתם של אמצעים חדשים אשר יאותתו כי העידן החדש הוא באמת בעיצומו. ישנה תחושה בסיסית של דחיפות כך שהחדש יכול להתחיל להחליף את הישן ששרת עכשיו את מטרתו, ואינו מתאים יותר לצרכיהם הנוכחיים של אנשים. דרכי העימות הישנות תתחלפנה בדחף להתקדם וליישב בעיות ישנות באופן חברי, ללא שימוש בכוח או באיומי נקמה. שינויים חייבים להגיע בקרוב מאוד ואנשים יצפו לכוחות החזקים יותר שיהוו דוגמה טובה של שיתוף פעולה שלוו.

החלטות גדולות תידרשנה כדי לשנות את תפקידם של הכוחות המזויינים, אשר יסתכלו עליהם כשומרי השלום של העתיד. הסכמים אוניברסליים חייבים להיעשות כדי להחליש את מרוץ החימוש ופעילויות מלחמה חייבות להיפסק, ובסופו של דבר אלה לא תהיינה נחוצות כיוון שכול המדינות יסכימו על דו-קיום בשלום. זה ייקח זמן להשיג אבל שינויים מעין אלה מגיעים מבלי להתחשב בהרגשות הנוכחיות לגבי הצורך להיות מוכנים לפעולות מלחמה. בכול מקרה הרעיון על מלחמה יותר אינו אופציה, ואלה שנותנים מחסה למחשבות מעין אלה ימצאו כי ניסיונותיהם יידחו וייחסמו.

האנושות התקדמה מהימים של הישן ומבינה כי יש יותר לחיים מאשר מלחמות מתמשכות שמלאו את ספרי ההיסטוריה שלכם. השיעורים הרבים  שצריכים להילמד עברו מזמן כיוון שאתם חציתם את הסמן, וזהו הזמן להתנגד לכול דבר המנוגד לרעיון של שיתוף פעולה שלוו. מחרחרי המלחמה יוסרו בהדרגה מעמדת סמכותם וכוחם, ומינויים חדשים ייעשו של אנשים שהם מתאימים יותר להתמודד בשינויים המבורכים אשר יביאו שלום בעולם. היו סמוכים ובטוחים כי התוכניות לשינויים ימשיכו, ויסללו את הדרך לחברה שלווה ומבוססת שיכולה ליהנות מהחופש והשמחה החדשים שלהם שנמצאו.

ככול שאנשים יבינו בהקדם כי יש להם הזדמנות נהדרת לתכנן את נתיבם להתעלות, כך הם ייהנו בהקדם מההזדמנויות שממתינות עכשיו לקחתן. המטען שנשאתם אתכם מהמחזור האחרון אינו מהווה יותר מכשול, והנתיב קדימה הוא ישר ולא מסובך. הגדירו את טווח ראייתכם על מטרתכם והמשיכו קדימה לעבר ההתעלות. אל תאפשרו לאף אחד או לכול דבר אחר לעכב את התקדמותכם, והיו סמוכים ובטוחים כי כשהזמן חולף המשימות בהן אתם מתמודדים תיהפכנה לקלות יותר. אתם פשוט לא יכולים להיות מושפעים על ידי מישהו אחר אלא אם אתם מאפשרים זאת, כך שהיו נחושים ללכת לאורך הדרך עם ביטחון מלא. עידן חדש זה מאפשר לאחרים לעזור לכם בדרככם, ואתם תמצאו כי מדריככם יתקרבו אליכם ואתם צריכים לבקש את עזרתם. ישנה הפרדה של הדרכים עם אלה של כוחות האופל והמשמעות היא כי התקדמותכם תהפוך קלה יותר עם קושי מעט או בכלל לא, ואלה  שיעכבו את התקדמותכם לא יהיו מסוגלים למנוע את הצלחתכם.

האנושות המתינה בסבלנות למה שהיה צריך להיות הראשון מבין שינויים מועילים. נכון לעכשיו הוא מכסה שערוך של מטבעות המתחילים עם ה-Zim, והכול נראה מוכן וממתין לאות להתחיל. ההתקנה דרשה הסדרים נרחבים שמשמעותם היתה שאין משימה, כשהשינויים בסופו של דבר יביאו הכול ביחד. תזמון הוא מהותי כיוון שלא ניתן לאפשר לטעויות לקרות, וכול פעולה חייבת להיות זורמת ומעל הסיפון. כול זה ייראה כי היה שווה היטב להמתין כשהראשון משינויים רבים יביא את העידן החדש לתוך מציאותכם.

כה הרבה מסודר ומוכן לדחוף אתכם לתוך תקופה חדשה ששמעתם עליה במשך די הרבה זמן. חלק עדיין לא תופסים את העובדה כי מלחמה וכול מה שמשותף עם פעולות מעין אלה, עומדת להיות בהדרגה מבוטלת בשלבים כיוון שאין לה מקום ברטטים הגבוהים. כמו כן, אנשים דברו ועשו את השינויים הדרושים המאפשרים להם לחיות בלי איום של מלחמה. כשהרטטים ממשיכים להתרומם כך שהפעולות השליליות תתחלנה להפסיק. אולם כול עוצמת האור עדיין תמשיך לגרום לשינויים במקומות בו הרטטים היו נמוכים ביותר. עד מהרה תושג נקודה בה האנרגיות הנמוכות לא יכולות יותר להתקיים ברמה החדשה, ושלום מוחלט ירד על פני כדור הארץ.

אנשים רבים עדיין אינם בטוחים היכן הם עומדים ודבקים במה שהינו מוכר. אולם, מה שמגיע הוא כה רחוק ממה שאתם חווים עכשיו, ומכול הבחינות תהיה התקדמות גדולה למה שאתם מכירים. החיים יהיו כה קלים הרבה יותר מאשר הם עכשיו, מכיוון שאתם לא תבזבזו כה הרבה זמן לאספקת צרכיכם היומיים, כיוון שיהיו לכם מתקנים היוצרים בדיוק את מה שאתם צריכים וזה כולל פריטי מזון שאתם משתמשים על בסיס יומי. כמעט אין גבול למה שאתם יכולים "לברוא" וזה כולל ביגוד ודברים אחרים חשובים.

אתם תהפכו במהירות לעצמאים וכתוצאה מכך יהיה לכם הרבה יותר זמן לעצמכם ולמרדף אחר תחומי העניין שלכם.  גם נסיעה תהיה אפשרית לכול מקום בעולם במעט זמן באמצעות שיטות שעומדות להיות מוצגות. הרבה כבר התבצע וזה ירומם מאוד את איכות חייכם, אבל אולי  בראש הרשימה אתם תשימו חיים ארוכים יותר, כיוון שעם הרטטים הגבוהים תהליך ההזדקנות מואט עד שבסופו של דבר זה לא מתרחש בכלל. בוודאי שלא כול השינויים האלה יגיעו בן לילה אבל יש לכם כה הרבה לצפות לו, כיוון שאתם מיועדים להפוך לישויות גלקטיות.

רבים מכם הולכים את כול הדרך להתעלות, ואם זה מהווה את פרויקט השאפתנות שלכם שהוא כמו אמונתכם החזקה אתם תעזרו להפוך אותה למציאותכם. העובדה שהרטטים ממשיכים לעלות משמעותה שאתם גם עושים את אותו הדבר, בתנאי שאתם שומרים את מיקודכם  על מטרתכם ולא מאפשרים לשום דבר שלילי למשוך למטה את הרטטים שלכם.  זה יכול להישמע  כמו אתגר קשה, אבל בתנאי שאתם עומדים במשימתכם אתם תמצאו את עצמכם הופכים בקלות יחסית לחזקים ותכליתיים יותר. אף פעם אל תאבדו מבט על העובדה שבכול עת יש לכם את נוכחות מדריככם אשר יעשו כמיטב יכולתם לשמור עליכם על המסלול. הם תמיד קרובים אליכם, לכן הזמינו אותם ללוות אתכם  על נתיבכם להתעלות.

אם אתם מטילים ספק ביכולתכם להישאר על המסלול להתעלות, זכרו שהרווחתם הזדמנות זו להתעלות, ואף על פי שחלק מהנשמות יכולות לעשות זאת בבידוד יחסי, העלייה ברטטים שמתרחשת מאז שנת 2012 היא הזדמנות לכול נשמה להתרומם. אולם, אתם חייבים להחיל על עצמכם את המשימה ועם עזרה וכוונה איתנה אין סיבה מדוע אתם לא צריכים להשיג את מטרתכם. אולם, אין אתם יכולים לקחת אתכם אחרים שלא העלו מספיק את הרטטים שלהם. הישארו חיוביים ואם אתם יכולים גם עזרו לאחרים בדרך, היו זאת.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות,  ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת נתיבכם לסיום. מסר זה מגיע באמצעות האני הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge