Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - September 15, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 15 בספטמבר 2017

אתם מתחילים להבין כי אתם נמצאים על סף של משהו גדול, כיוון שלא ניתן לעכב יותר חלק מהאירועים ואתם יכולים לצפות לפעולה כלשהי בקרוב מאוד. למרבה המזל הייתם סבלניים מאוד, וזה גרם לתהליך השינוי להיות כה קל הרבה יותר. בשעה שאתם נמצאים כעת חווים אי-שקט עקב השינויים הרבים, האנרגיות הישנות נצמדות לעבר אבל זה יהיה ללא הועיל כיוון שהאנרגיות החדשות חייבות להחליף את הישנות, וזה ייעשה. זה צריך להיות הגיוני כיוון שהעידן החדש הוא היטב בעיצומו אפילו אם עדיין לא חוויתם אותו ביודעין. שום דבר יכול לעצור את מה שכבר הופעל, והתחלת השינויים תקרה בקרוב בדרך שאתם תהפכו מודעים לה. ישנה תמיד רמה מסוימת של אי וודאות בעיקר כאשר מדובר בשינוי גדול, כיוון שמעורבות בו כה הרבה ישויות שצריכות לשחק את חלקן כדי להבטיח הצלחה.

בניגוד לכול התחזיות בדבר המצבים הנוכחיים של מזג האוויר העולמי שאומרים כי הטמפרטורות עולות כול הזמן,  מגיעה ההצעה הראשונה כי זה למעשה מתחיל להתקרר. ישנם אזורים  שבדרך כלל קשורים עם טמפרטורות נמוכות מאוד שכתוצאה מכך תנאי הקרח הוכיחו כי הטמפרטורות עולות. חוקרים מקנדה ייחסו זאת לשינוי אקלימי. אפשר להסתכל על כך כהתחלה של עידן קרח חדש שכבר חזו אותו. ברור שזה נראה לא סביר עם זאת העובדות הן מעבר להטלת ספק וזה כבר הוביל לנבואה על עידן קרח קטן שיתחיל במרבית ממחזורי חייכם. לכן זה אפשרי לנקוט באמצעי זהירות היטב לפני שזה גורם לאירועים גדולים כלשהם  שהינם מזיקים לכם. כשהזמן חולף, ברור שזה יהפוך ברור יותר לכיוון אליו תנאי מזג האוויר הולכים. לכן, ישנה וודאות שאין צורך לדאוג כול עוד תינתן הודעה מוקדמת על התוצאה כשהדברים מתפתחים.

ישנם צעדים מתקדמים שננקטים כתוצאה מהרמות הגדלות של תודעתכם. מוטל לחץ על השיטות האורתודוכסיות (השמרניות) של חינוך שנמצא כי אין הן מתאימות לסטודנטים מתקדמים רבים.  שוב  אלה סימנים על השינויים שמורגשים על ידי רבים מכם. ללא ספק משהו צריך להשתנות בקרוב מאוד אחרת תאבד ההזדמנות לתת לאנשים צעירים את מה שהם צריכים, והמשמעות היא כי היכולות של כול הדור יבוזבזו באופן משמעותי.  האנשים הצעירים של היום הם הרבה יותר מתקדמים ואינטלגנטיים מקודמיהם, ואם האנושות עומדת ליהנות מיכולותיהם, חייבת להינתן להם ההזדמנויות הנכונות כדי לבטא את עצמם באופן מלא, וזה בסופו של דבר  יהיה לתועלתם של כול אחד.

שיערוך מחדש על המטבעות עדיין נמצא במקום גבוה במרבית רשימותיהם של האנשים והמצבים עכשיו קיימים והמשמעות היא שזה חייב להתרחש לפני סופו של חודש זה, אם אתם עומדים למנוע תקופת עיכוב נוספת. ללא ספק כול דבר נראה מוכן עכשיו כך שאלה שיש להם את ההשפעה חייבים לעבוד קשה כדי להגיע לסיום מהיר. הבמה מוכנה והכול מוכן להמשיך תוך התראה קצרה. נראה כי חלק מהניסיונות כבר נעשו כדי לבצע את ההחלפה של המטבעות, וזה כמעט בטוח יתחיל בדרך קטנה. כול האירועים שעומדים לרומם אתכם לתוך העידן החדש מוכנים ומעט אנשים יודעים את המועדים המדויקים לתחילתם. אף על פי כן, הכול הולך היטב ויותר אנשים הופכים מעורבים בפעילות שצריכה להוביל לפעולה בקרוב מאוד.

ישנם סימנים בכול מקום כי האנשים נעשים חסרי מנוח ומחפשים מנהיגות שתוכל להתמודד בבעיות היום עם דגש על פתרון של שלום. הדרכים הישנות של עימות שעדיין ממשיכות, נפסלות, אבל כדי שזה יהיה בר-השפעה זה דורש כי אנשים חדשים בעלי כוונות של שלום ייקחו שליטה. אנשים גם עייפים מאלה ששולטים באמצעות כוח ופונים למלחמה כדי ליישב את ההבדלים ביניהם. זהו זמן לאנשים חדשים אשר יש להם שלום בליבם ובנשמתם לצעוד קדימה. הם יקבלו תמיכה עצומה, וכמו נשימה של אוויר צח הם יחסלו את האנרגיות הישנות כדי לפנות דרך לחדשות. אם הדרכים הישנות אינן משתנות תמיד יהיו אלמנטים מסוימים מבינכם אשר ישתמשו בהפגנות אלימות כדי להשיגן. הסימנים נראים חיוביים להכרזה על הרפובליקה החדשה, וזה לבדו ייצור תקווה גדולה לעתיד. כן, ישנם שינויים רבים הממתינים לזמן הנכון עבורם כדי  שידעו עליהם, והנסיבות משתנות עבור הטוב ביותר.

אנשי העולם צריכים מנהיג חדש יותר מאשר אי פעם, אבל מנהיג היכול לאחד מדינות במרדף משותף לשלום עולמי. אדם זה קיים וללא ספק ייטול את האתגר ויצליח. אתם  כבר יותר לא "סלון ההזדמנות האחרונה" אלא רגליכם עומדות על הסולם ומגיעים למעלה למטרתכם שתגרום להשתפכות גדולה של אהבה וברכות. העתיד עכשיו מובטח אבל הוא עדיין צריך את אהבתכם ואת תמיכתכם כדי להבטיח מעבר חלק. אנרגיות מעין אלה ידרבנו את האנשים לפעול ולהבטיח כי שלום ירד על פני כדור הארץ.  זה חייב להיראות לא סביר לכם אל מול התנאים הקשים ושל אי שקט שקיימים, אבל האנרגיה החדשה כבר מתחילה להשפיע וישנה תנועה עכשיו לכיוון יצירת עולם של שלום. למרות מה שמתרחש על הנתיב לשלום, זה יביא שלום קבוע כפי שהובטח. המשיכו בעסקיכם עם השקפה אופטימית והפיצו  בכול הזדמנות הרמוניה ורצון טוב.

אף פעם אל תטילו ספק בתוצאתם של האירועים המתרחשים על כדור הארץ, כיוון שאלוהים דבר והכריז כי אהבה ושלום ישלטו. לכול נשמה תהיה הזדמנות שווה להתרומם ולקחת את הנתיב להתעלות, אבל כיוון שהמצב הוא של רצון חופשי, הם ייקחו נתיב שונה  אשר בכל זאת יביא שוב את ההזדמנות להתעלות. חלק מהנשמות אינן מוכנות בבירור להתעלות, ועדיין יש להם עסקים שלא הסתיימו כדי לנקותם על פני כדור הארץ. לכן האינטרסים שלהם הם ראשית לנקות קארמה ישנה, ולהתחיל ללכת על נתיב האור בהשאירם מאחור את הדרכים הישנות, ולקבל את האנרגיות החדשות.

שנה זו ללא ספק תסתיים כאחת שגרמה לשינוי גדול בדרך בה האנושות רואה את כול האחרים, וסוף סוף מכירה באחדות של כולמה שקיים. נפרדות היא עכשיו אנרגיה מתעמעמת אשר תידחה בהדרגתיות, כשאנשים מבינים כי במשך מאות שנים  הם הובלו להאמין בצורה שקרית שכולם שונים אחד מהשני. הדת והפוליטיקה הפרידו בין האנשים והשתוללו קרבות כדי להשיג סמכות על האחרים. האנשים מתעוררים לאמת, ועכשיו דורשים שלום על פני כדור הארץ וסוף לכול המלחמות.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות,  ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת נתיבכם לסיום. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

יקרים

תודה לכם על התמיכה הגדולה והעבודה שאתם עושים כדי להפיץ את האור. זה מוערך מאוד ובלעדיכם המילה לא היתה יכולה להיות מופצת כה מהר. רבים סומכים על המקורות כמו זה ואני יודע כי המסרים נותנים להם עזרה גדולה בקידום האבולוציה האישית שלהם.

אני לוקח הפסקה וכרגיל מבקר את שני בניי וחברים בדבון (Devon). אני אתחיל מחדש את המסרים ביום שישי ה- 6 לחודשאוקטובר.

מי יודע היכן הדברים יהיו בתוך שבועיים, זה יכול להיות מפתיע למדי כשהעניינים נעים די מהר.

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge