Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - October 6, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 6 באוקטובר 2017

שום דבר יכול לעצור את ההתקדמות למטרה הסופית של ההתעלות. האילומינאטי נחלש באופן חמור בכך שאבד כמויות עצומות של עושר שדרושות לו כדי לשמור את תוכניותיהם צפות. הם גם מצאו כי אין להם יותר את רמת הפיקוד כדי לשמור על המשך המטרות הצבאיות. הם רואים את הפיקוד ואת סמכותם נחלשים ואינם יכולים להמשיך לשמור על רמת השליטה הקודמת שלהם. כשהמעצרים ממשיכים  הם מאבדים שליטה על אירועים המאיימים על מותם, והם מבינים שאין הם יכולים יותר להיות בטוחים בהשגת תוכניתם לשלוט על העולם. אפילו בחלל, הם אינם הכוח שהיו, והם גם מתעמתים עם חוצנים המיושרים עם כוחות השלום של כדור הארץ. המלחמה משתוללת אבל יכול להיות רק מנצח אחד, ואלו הם כוחות האור.

כשהרטטים ממשיכים לעלות, ישנה התעוררות וקורה טיהור,והדנ"א שלכם פועל בהדרגה ברמה מודעת גבוהה יותר. במרוצת הזמן, כול דבר ישתנה לטוב יותר וזה יכלול את הפוליטיקה שלכם. כמוסות זמן כבר קיימות והן יופעלו כאשר קיימות הנסיבות הנכונות. הן תהיינה בהדרגה וכול דבר יושפע  לטובתו העליון של המין האנושי. הרבה כבר מוכן להגיע לתוך ההוויה והוכן היטב במשך די זמן. השנים הבאות תהיינה אלה אשר תיזכרנה בהיסטוריה, כחשובות ביותר שתחוו במחזור חדש זה. פעמים רבות נכשלתם והשנים הקודמות לא השיגו שלב זה לפני כן, ואתם מבורכים כיוון שנעתם מעבר לשנת 2012 לתוך העידן החדש לחלוטין עקב הישגכם האישיים בתזוזתכם בתקיפות לתוך האור. לולא הצלחתכם, המחזור הישן לא היה ממשיך כפי שעשה זאת.

הכאוס שולט במדינות רבות כיוון שאלה בשלטון מתנגדים לשינויים. אולם, מבלי להתחשב באיזו פעולה ננקטת כדי למנעם, לא ניתן לעצרם וחייבים להיות לפני הצגתם של דברים אלה שירוממו אתכם. היו סמוכים ובטוחים כי השינויים יגיעו, והן יוסמכו על ידי הישויות הגבוהות יותר המבצעות את רצונו של אלוהים.

במרוצת הזמן ניתנו לכם סימנים רבים באשר למה אתם צריכים לצפות. לכן שלא תהיינה לכם ספקות כי העידן החדש הוא עליכם, ומאוד בקרוב אתם תתחילו ליהנות מיתרונותיו.  אולם, העדיפות המידית היא לבסס את הממשל המשקף את השינויים המגיעים,  וכי אלה האוחזים בהגה השלטון הם מהאור. נשמות שליליות רבות מצאו את דרכן לתוך עמדות סמכותיות וחייבים לסלקן, וצעדים מעין אלה הם בהישג יד כבר עכשיו. השינויים עושים בהדרגה שינוי ברחבי העולם, וייראו כאשר הממשל החדש בארצות הברית יתפוס את מקומו בקונגרס.

השינויים הם כה חשובים לרווחתכם, ויגדילו את המאמצים שנעשים לגרום לשלום בעולם. זה יישמע בלתי אפשרי כאשר מתחשבים באירועים הנוכחיים בכדור הארץ אבל הזמן יספר, וההצלחה מובטחת בשל התכנון שנעשה והעזרה הניתנת על ידי אלה מחוץ לפלנטה. אלה הן קבוצות שונות רבות העומדות כדי לסייע לכם, אבל רק כאשר  יותר להן לעשות זאת מבלי להפר את רצונכם החופשי.

תוך זמן קצר יינתן ביטוי לכול מה שהובטח ואתם לא תפסחו על שום דבר בכלל. במשך זמן כה רב ניתנו לכם פרטים על מה שעומד להגיע  ומאוד מעט השתנה. ברגע שהעניינים נראים שמתקדמים אתם תראו  שהרבה הוכן מראש, כך שזמן לא אבד בהצגת היתרונות לכם. הם צריכים להגיע בצורה מסודרת כך שאתם לא תהיו בהלם, מה שהינו אפשרות ברורה בהתחשב בהיקף  של מה שיתרחש. היו סמוכים ובטוחים כי במהלך תקופה זו של שינוי אתם תקבלו עזרה ממקורות אחרים, ואתם תהיו ללא ספק מופתעים בצורה נעימה מהתוצאה.

ישנה הקצבה שנעשתה עבור כל השינויים שיתקדמו במספר שנים, באופן מסודר בהתאם לצרכיכם. השינויים יהיו מרחיקי לכת ויכסו הרבה יותר מאשר אתם אולי צפיתם.  החיים ישתנו בקביעות  עבור הטוב ביותר, כיון שאלה אשר ניסו לעכב את ההתקדמות יוסרו, שום דבר יגרום לעצירה כלשהיא. עם הפסקת המלחמות וכול העימותים מעין אלה גם אם קטנים, שלום אמיתי כמו מעולם לא חוו בהיסטוריה שלכם ירד על פני כדור הארץ. הוא יהיה ראוי לכם באופן מלא בשל מסירותכם לאלוהים ובשל השמירה על רמה של אהבה עבור האנושות שאפשרה התקדמות לתוך העידן החדש.

בשנים שעומדות להגיע, אתם תקבלו הפתעות וחגיגות רבות בשל הישגכם. אולי אתם עשויים לחשוב כי פגישה עם משפחותיכם מהחלל תהיה נקודת השיא של השינויים המגיעים, כיוון שאתם תחדשו קשר עם אלה המכירים אתכם היטב. הם עקבו אחר התקדמותכם ודרבנו אתכם קדימה יותר מאי פעם, וקבלתם עידוד כאשר כוח רצונכם עשוי היה להיחלש. בסופו של דבר אתם תכירו ישויות שונות שהגיעו כדי לפגוש משלהם כדי לחדש מערכות יחסים ישנות, ואחודים שמחים יתרחשו.

בינתיים הימנעו מלחבר את עצמכם לאנרגיות השליליות השופעות על כדור הארץ. אפילו הדיבור עליהן עשוי למשוך אותן אליכם, בעיקר אם אתם מאפשרים לעצמכם להתרגז. בהחלט חשבו על השליליות מסביבכם ושלחו לה אהבה כדי לרכך את השפעתה ללא רגשות אישיים בעלות אופי שלילי. לכם עובדי האור יש כה הרבה יותר כוח מאשר אתם מדמיינים, לכן השתמשו בו בחוכמה בלי הבחנות כלשהן. לכול נשמה על כדור הארץ יש פוטנציאל להפוך לעובד אור, וכאשר הזמן נכון יינתנו להן "הכלים" לאפשר להן לעשות זאת. ככל שאתם עשויים לבקש להביא כול נשמה אל האור, תמיד יהיה הזמן הנכון וכאשר הוא קורה היו סמוכים ובטוחים כי מדריכיהם אשר מודעים באופן מלא ינצלו את האפשרות בגינם.

שערוך מחדש של המטבעות עדיין ממתין להמשך הלאה, אבל זו עדיין החלטה שחייבת להיעשות בדיוק בזמן הנכון. כה הרבה מונח על כף המאזניים והיכולת של האילומינאטי להפריע עדיין נשארת למרות שכוחו צומצם באופן דרסטי. הכוחות הגלקטיים נמצאים במצב הכן, אבל ישנו מנדט הדורש מהם רק להפוך למעורבים כאשר יתבקשו על ידי הישויות הגבוהות יותר המפקחות על האירועים. אולם היו בטוחים, כי עזרה רבה ניתנת בדרכים רבות שלא גורמת להם ליטול עליהם את האילומינאטי. הניצחון מובטח עבור האור, ועכשיו זה רק עניין של להבטיח כי כול דבר מוכן באופן מלא עבור ההתפרצות הסופית של האור כדי לרומם את הרטטים אפילו גבוה יותר. אתם תראו מספר רב של שינויים מתחילים, אשר ישאירו אתכם ללא ספק כי אתם באמת נכנסתם לתקופה של שלום על פני כדור הארץ.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות,  ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת נתיבכם לסיום. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge