Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - September 8, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 8 בספטמבר 2017

אל תושפעו יקרים מהסימנים החיצוניים של מהומה והבעיות המתמשכות שנראה כי הן אינסופיות ואינן מראות שום סימנים לסיומם. כפי שתראו יום אחד בקרוב כאשר אתם מסתכלים לאחור, העידן החדש התחיל כפי שנובא אבל לקח לו זמן לבסס את הדרכים החדשות של החיים. האנרגיות הישנות נעלמות בהדרגתיות אבל ישנם אלה שלא משחררות עד שהן מרגישות צורך לעשות זאת. כמו כול אחד מכם, הן יוצרים את גורלן וציר הזמן מאפשר להן להמשיך בדרך בה בחרו. אולם, הכוחות השליליים לא יוכלו יותר לכפות את דרכיהם על אלה מכם המחפשים חיים שלווים החופשיים מתועבה של מלחמה. איומים של מלחמה גדלים אבל באותו הזמן מקורות רבים ממשיכים לפעול למען שלום קבוע על כדור הארץ. היו סמוכים ובטוחים כי כמה שהאיומים נעשים רציניים והופכים להעמדת פנים, אין לחלוטין דרך בה תאופשר מלחמה גרעינית. בשעה שמכירים ברצונכם החופשי, הכוחות העליונים  הבהירו כי לא יותר שימוש במתקנים גרעיניים. תוצאתו של כול ניסיון לעשות זאת תהיה בכישלון מוחלט וזה רצונו של אלוהים.

פחד ממה שאוחז העתיד רק יעזור לאנשי האופל המשתמשים בו כנגדכם. נסו להבדיל את עצמכם מהאנרגיות השליליות על ידי כך שלא תתנו להן את כוחכם. התמקדו על שלום בעולם שמגיע כחלק מהשינויים של העידן החדש, שכבר עוזרים להעלות את הרטטים על פני כדור הארץ.  אלה הם אתם האנשים שניווטו את כדור הארץ שלכם הרחק מהדרכים הישנות של עימות ואתם עשויים רק להיות במיעוט, אבל אתם יצרתם מספיק כוח כדי לשנות את ציר הזמן שלכם לציר המביא שלום קבוע לכדור הארץ. בעשותכם זאת, זה גם מאפשר לנשמות אלה המפקחות על התקדמותכם לעזור לכם, כיוון שזה לא יפר את רצונכם החופשי. נכון לעכשיו,  הרבה ממתין כדי להתקדם ולא נוצר זמן אבוד מכיוון שהיתה התכוננות לתקופה זו היטב מראש.  המשיכו בעבודתכם ללא פחד מהעתיד כיוון שכבר נכתב כי אתם תחוו את כול מה שמגיע עם קיום שלוו. אתם השלמתם את זמנכם ברטטים הנמוכים ויכולים להתמקד על כול התועלות שקשורות עם העידן החדש, שעומדות להתחיל בקרוב לתת ביטוי.

אם אתם מוכנים להתעלות, אזי נקטתם בצעדים הראשונים לקראת הפיכתכם לישות גלקטית. זו רמה טבעית אותה אתם מכירים, ונשארה מאחור כדי לחוות את המימדים הנמוכים. זה הכול חלק מצמיחתכם הרוחנית ומהאחריות שלכם להיות חונכים לאלה ההולכים בעקבות צעדיכם.  במימדים הגבוהים, זה רגיל לשים אחרים לפני העצמי ובדרך זו האבולוציה מתקדמת  בדרך מסודרת ומקובלת. לדוגמה, זכרו כי תרבויות רבות מאוד כמו החונכים שלכם הפלדיינים (Pleiadians) התקדמו הרבה לפניכם, ועם זאת הם מפקחים על התעלותכם כיוון שיש להם עניין אישי באבולוציה שלכם. החיים במימדים הנמוכים יכולים להיות לפעמים בודדים מאוד, עם זאת במציאות אף פעם אינכם לבד והתקדמותכם מלווה על ידי הישויות הגבוהות בכול הזמנים. הם שומרים על העמידה בתוכנית החיים שלכם, עוזרים בעת הצורך לעיתים קרובות בלי ידיעתכם מהיכן זה מגיע, כשסביר שאתם  מיחסים זאת למזל או ליד המקרה. דברו עם מדרכיכם כחבריכם כיוון שהם יהיו מרוצים לשמוע מכם.

החיים המגיעים ייהוו השוואה קטנה למה שאתם חווים נכון לעכשיו, לכן התמודדו עם כול הבעיות שיש לכם ודעו כי כול חוויה היא בעלת ערך המוסיפה לצמיחתכם ולאבולוציה שלכם. תרבויות רבות מתעניינות בהתקדמותכם ומעריצות את ההחלטיות והמסירות שלכם. זה מובן כי נטלתם עליכם אתגר באמת קשה ונבחרתם  כאלה המתאימים ביותר למשימות.  עבורכם הרווח הוא חוויה  בעלת ערך שתועיל לכם בטווח הארוך. צמיחה אישית מוגברת על ידי יחסכם וגישתכם לאתגרים שלכם ושום דבר אינו בזבוז של זמן, כיוון שלכול חוויה יש משהו להציע לאישיותכם. עם כול גלגול ישנה צמיחה ואתם מתקדמים ביציבות, כיוון שנטלתם על עצמכם תוכנית המתאימה בדיוק לצרכיכם.

מדריככם משחקים חלק גדול בסיוע לאבולוציה שלכם, על ידי כך שמבטיחים שאתם תגשימו את תוכנית חייכם עד כמה שאפשר מבלי שהם יפרו את רצונכם החופשי. הבינו כי  ניתנות לכם משימות בכול חיים אשר יעזרו לאבולוציה שלכם, וכדי לנקות את הקארמה. אולם, אם אתם נכשלים מלהתקדם, אותן משימות תצגנה את עצמן שוב ושוב עד שתעשו זאת. בנסיבות שאינכם יכולים להיכשל להתקדם אלא אתם מסרבים לכול עזרה, וזה מוסיף לקארמה שלכם כאשר אתם צריכים לנקותה.

בידיעה שחייכם מתוכננים בפירוט, אל תתעלמו ממה שאתם עשוים לשקול היטב שהן חוויות שליליות. לפעמים אתם תשחקו חלק בצרכיהן של נשמות אחרות לכן טפלו כמה שיותר כפי שהייתם עושים עבור עצמכם. יכולים להיות מצבים בהם אתם יכולים לעזור לנשמה אחרת וזו עשויה להיות דרך עזרה מודעת שניתנה לכם קודם לכן. מובן מאליו שזה יכול גם לעבוד בדרך אחרת ולטובתכם. התשובה הפשוטה היא לעשות את המיטב שלכם בכול הנסיבות ואתם לא תטעו בהרבה. עזרו  בביצוע מבלי לצפות לגמול, התוצאה יכולה להיות בכל זאת רווח עבורכם בזמן מאוחר יותר בדרך שלא ציפיתם. פתגם טוב הוא פתגם שאומר "עשו לאחרים כפי שהייתם עושים לעצמכם" וזו עצה טובה.

החיים הופכים כבר לקלים יותר כשהשפעתם של אנשי האופל נחלשת. אובדן הכוח הפתאומי שלהם תוכנן במשך די הרבה זמן והם לא יוכלו להשיב לעצמם קרקע אבודה (המתרגמת – להצליח).  באופן טבעי עובדיהם ימשיכו מבלי להתחשב אלא אפילו כשפעילותיהם תסתיימנה כאשר הכספים מתחילים לאזול.  יש גם ניסיון מתוכנן על ידי אלה מהאור, להסב את תשומת לבם  כדי לוותר על פעולותיהם השליליות ולהיכנע להם.

היו סמוכים ובטוחים כי הרבה מתרחש שהינו חיובי והוכן כדי שיהיה מוכן להודעה בהתראה של דקות. ברגע שהדברים מתחילים, מסיבה זו יתרחש הרבה במרחב קצר של זמן. זה הכול לרומם אתכם כך שהעידן החדש יכול באמת להתחיל. זה תוכנן במשך די הרבה זמן והותאם כדי לקחת בחשבון את השינויים האחרונים. שום דבר לחלוטין שום דבר, יותר כדי להפריע אתם ואתם בטוחים בידיים של אלה השומרים על האינטרסים שלכם. האנשים הטובים של כדור הארץ ידועים לאלה המפקחים על השינויים ולכול אחד ניתנת תמיכה מלאה.

האמת לגבי הזמן שלכם ברטטים הנמוכים צריכה להיות מסופרת לפני שאתם מתעלים. זהו עכשיו הזמן בו אתם מתחילים ללמוד איך חוויותיכם תוכננו כדי לתת לכם את ההזדמנות המקסימלית להתפתח. זה היה קשה אבל בשל הרצון החופשי,  כלומר כי גם לאנשי האופל ניתנה כול הזדמנות להתנגד לאבולוציה שלכם, אבל אתם התגברתם על ניסיונותיהם ועכשיו נמצאים איתנים על הנתיב להתעלות. כול דבר נמצא במקום כדי להמשיך ברגע שההזדמנות הנכונה עולה. יש לנקוט בתשומת לב וזה ימשיך בדרך זו כדי להבטיח כי כול דבר ממשיך כפי שתוכנן.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות,  ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת נתיבכם לסיום. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge