Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - June 8, 2018


מסר של Mike Quinsey המתקשר את האני הגבוה שלו - מיום 8 ביוני 2018

סבלנותכם ראויה לציון ויש לשבחה כשידוע לכם כי אירועים חשובים משפיעים עליכם ועל עולמכם. הם היו קרובים לגילויים במשך זמן די ארוך, ואתם תתוגמלו ביותר דרכים מאשר אחת ודעו כי נכון לעכשיו שום דבר יכול למנוע מהשינויים מלהתרחש. גם הפלנטה עצמה עוברת דרך שינויים קריטיים, והיתה כך במשך די הרבה זמן, והיא אחראית לדפוסי מזג האוויר האדישים והבלתי רגילים שחוויתם. התוצאה הסופית תהיה לשביעות רצונכם ולשמחתכם כיוון שהקיצוניות שחוויתם, לא תתרחש יותר.

כפי שאתם ללא ספק מבינים, מזג האוויר משחק חלק חשוב במרבית מחוויותיכם אולי יותר ממה שאתם מבינים, ואחד מתפקידיו החשובים ביותר הוא כשמדובר ביצור מזונכם. שוב היו סמוכים ובטוחים  שכול הבעיות תהיינה רק זמניות ובהביטכם לעבר העתיד הרחוק, יהיו משכפלי מזון ותוכלו למשוך מים שניתן להשתמש בהם לשתייה מהאוויר מסביבכם. אלה שאחראים לכוון אתכם בכיוון הנכון מכינים תמיד חידושים או שיטות חדשות אשר תובלנה אתכם לעתיד בו החיים הופכים לנוחים יותר והרבה יותר קלים. אבק היה תמיד בעיה, אבל שוב בסופו של דבר יטפלו בו באמצעות מתקנים שיסירו אותו ויטהרו את האוויר מסביבכם.

כפי שאתם עשויים לצפות, השהייה בעידן החדש מביאה אתה המצאות רבות חדשות ודרכים שונות למה שתמיד עשיתם בעבר, שהם פחות יקרים ופחות צורכי זמן. למעשה אתם תגלו בהדרגה שכתוצאה מכך יהיה לכם הרבה יותר זמן עבור עצמכם. זה יהיה שימושי מאוד כיוון שיהיה לכם זמן רב לתחביבכם או לתחומי העניין שאתם עוקבים אחריהם. אתם עשויים, לדוגמה, להיות אלה שרוצים לנסוע בעולם ולראות איך אחרים חיים, ושיטות הנסיעה תהיה די שונות מאלה עכשיו. יהיו נתיבים מהירים מאוד לכול חלקי העולם והרבה באמצעות נסיעה תת-קרקעית, עצמאית משיטות המסלול שאתם משתמשים כיום. הפלגה באוקיאנוסים באמצעות ספינה תהפוך לנחלת העבר למעט עיסוקי פנאי, והפלגה תיחשב באופן כללי למיושנת ויקרה מדי. טיסות מסורתיות תעשנה באמצעות כלי רכב מעופפים המשתמשים במגנטיות של כדור הארץ כמקור כוח, כפי שחוצנים רבים כבר עושים.

במסלול של כול השינויים האלה, האנושות עצמה תחווה תודעה מורחבת, ונושאים כמו טלפתיה יהיו דבר שבשגרה. באופן כללי, ישתנה הרבה ממה שקשור לחוויה האנושית, ועם אהבתכם לפטנטים, מרבית התפקודים הקשורים בצרכי יום יום יהיו אוטומטיים. רובוטים מתחילים לבצע חלק מהתפקודים הפשוטים, וייכנסו יותר לתוך התמונה. כשהזמן חולף הם יבצעו משימות שכיום נעשות באופן ידני, ואין מגבלות כמה רחוק ניתן לתכנת את התועלתיות שלהם. הטלוויזיה תפרסם בסופו של דבר תמונה תלת מימדית ((3D שתוקרן לפניכם.

כול ההתקדמויות האלה כבר ידועות, אפילו אם רק כרעיונות שיכולים להוביל לפרויקטים שיועילו לכם. מהעולמות הגבוהים אנו ממקמים רעיונות על אנשים אלה שנמצאים בעמדה כדי להשתמש ולפתח אותם לתועלתה של האנושות. אנו מבטיחים כי מספר אנשים מתאימים "מתוכנתים" כך שהרעיונות לא יהפכו לרדומים. מטרתנו אינה להובילכם לתוך נתיב מסוים אלא אם  אתם תפסתם רעיון ראשונים וצריכים עזרה בפיתוחו. במושגים כלליים, אלה אתם שיש לכם רעיונות באשר למה שעשוי להיות בו צורך ואיך לספק אותו, וזה נמצא בשלב שאנו דוחפים אתכם עם קצת הדרכה באשר לאופן בו ניתן להשתמש בהם בצורה הטובה ביותר. הדגש היה תמיד לעודד אתכם כדי למפות את צרכי עתידכם, ואנו נפקח על התפתחותכם במידת הצורך.

זכרו  כי תוך זמן קצר אתם נשארים לגמרי  לנפשכם, וישנם תמיד בהישג יד מדריככם כדי לעזור. אולם, אין התערבות בחייכם למעט כאשר ישנן נקודות בהתפתחותכם שקוראות לשינוי, ואנו ננסה להדריך אתכם לקראת הנתיב שאתם צריכים להיות עליו כדי להגשים את חוזה חייכם. לפעמים ישנה פשרה בין כוונות רצונכם החופשי  לבין נתיבכם הייעודי. מילת המפתח היא לעקוב אחר האינטואיציה שלכם ואם אתם מרגישים כי אתם מתבקשים לנקוט בפעולה מסוימת, עשו זאת בידיעה  כי זה מאוד סביר ממדריככם שיכולים לראות את התמונה הגדולה יותר. הם בוודאי לא יטעו אתכם או ילכו כנגד החלטותיכם. הסבירות היא שהם התרשמו לעיתים קרובות מהפעולה הטובה ביותר שיש לנקוט בה, אבל למרות הכול הם לא יכפו אף פעם רעיונות אלה עליכם.

כשהזמן חולף, חברכם ועוזרכם מהעולמות הגבוהים יותר יגיעו קרוב יותר אליכם ויגיע הזמן בו הם יידעו עצמכם לכם וידברו אתכם בגלוי. באופן טבעי  תהיה גם האפשרות עבורכם לדבר עם חברכם ומשפחתכם שעזבו.  אחרי הכול, אין דבר כזה כמו מוות למעט הבנתכם על משמעותו, שברוב המקרים היא מוות קבוע. האם אתם מבינים שיש לכם נשמה, שהיא נצחית וחייה כבר חיים רבים מאוד, אפילו לפני שנטלתם על עצמכם את התכונות האנושיות.

אתם כבר מנוסים מאוד אבל נוטלים על עצמכם אישיות חדשה בכול פעם שאתם עוזבים את האלוהות לצורך חוויות נוספות, ואתם ממשיכים לגדול באמצעותן וכול פעם אתם לוקחים אותן חזרה לאלוהיות. לפני שהתגלגלתם בכדור הארץ, זיכרונכם "נמחק"  כדי להבטיח שלא תסטו מהמשימות בהישג יד. אתגרכם היה להתרומם מהרטטים הנמוכים יותר ולמצוא את דרככם חזרה אל האור, כאשר הצלחה גורמת לכם להיות הוויות עוצמתיות וחזקות יותר. כפי שנאמר לכם בעבר, האבולוציה שלכם עדיין נמשכת עם המטרה להפוך אתכם לישות גלקטית, במוכנות לסדרות החוויות הבאות כדי להגדיל את צמיחתכם הרוחנית אפילו עוד יותר.

יקרים, זה עשוי להיראות מדהים שמחוץ לכאוס ולהפרעה שמתרחשת בכדור הארץ, אתם תנועו לתוך נתיב אשר ישנה כול דבר, ובסופו של דבר יוביל אתכם חזרה לרמה הגבוהה שהיא למעשה מוכרת מאוד לכם. צמיחה מגיעה באמצעות חוויה, וניתנות לכם הזדמנויות שתשגנה את המטרה. אתם מודרכים בכול הזמנים כדי להשיג את ההצלחה המכסימלית ולהתקדם  כאשר מדובר בתוכנית חייכם. כפי שאמרתי לכם קודם לכן, זה מתוכנן עם מטרות מעין אלה בראש ובחירה בנתיב אחר מכובדת כיוון שהיא בשל רצונכם החופשי. בסופו של דבר אתם תמצאו בקביעות את דרככם חזרה לנתיב שהוסכם, שהוכח  באופן רגיל שהוא הטוב ביותר עבורכם.

זמנים מדהימים ממתינים לכם בעתיד הקרוב, לכן אחזו את מקומכם באור ותעזרו להביא את השינויים קרוב יותר לביטויים. אני אעזוב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת הנתיב לסיום. מסר זה מגיע באמצעות האני הגבוה שלי , האני האלוהי שלי, ולכול נשמה יש את אותו חיבור לאלוהים.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge