Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - February 15, 2013

Mike Quinsey, SaLuSa - February 15, 2013

 

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 15 בפברואר 2013

 בעלי בריתנו יותר בטוחים מאשר אי פעם, וממשיכים להציב את אנשי האופל במקום בו הם יכולים לגרום לפחות בעיות. הם מתקוטטים בינם לבין עצמם ומיואשים בשל העדר לכאורה כוח להכתיב מה יקרה. השליטה בעולם אינה יותר בהישג ידם, והם אינם יכולים לעשות יותר מאשר לחלום על מה היה קורה אם הם לא היו מאבדים זאת. עכשיו, עובדי האור נעים קדימה עם ביטחון מחודש ומתכוננים לבצע את הצעד הסופי אשר ישים קץ באופן אפקטיבי לסיכויים אחרונים כלשהם שעשויים שיהיו לאנשי האופל להשיג את שליטתם שאבדה. זה עכשיו יותר משחק השרדות עבורם, אבל אין מקום שהם יכולים להתחבא בו שאין אנו מודעים עליו. ככל שאנו יכולים לעזוב אותם מאחור, כך מהר יותר אנו יכולים להתרכז בסדר היום שלנו.

 בבקשה אל תתייאשו כאשר אתם רואים מעט מהסימנים החיצוניים, אשר יעידו על מה שעושים עובדי האור. מרבית עבודתם מתואמת איתנו כשביחד יש לנו עבודה מאוד חשובה לעשות מאוד בקרוב. יש לברך את עובדי האור בשל התבססותם בתוך משימותיהם החדשות, וכל שמץ של פעולותיהם חשוב מכפי שהיה אי פעם. הזמן ממשיך להאיץ וישנם יותר עירויי אור שיופעלו בקרוב.  לאט אבל בבטחה החושך והאור נפרדים, אבל אנו עדיין נותנים יותר הזדמנויות לאלה שנמצאים בקיפאון, כך  שהם יכולים להמשיך לנוע קדימה. הפרדיגמה הישנה קורסת ולא נושאת כוח להחזיק את אלה מאחור שעכשיו מתעוררים לעצמי האמיתי שלהם. פחד מהלא נודע אינו יותר כזו בעיה כפי שהיה, ואנשים מוצאים את אמונם באלוהים.

 אנו יודעים בדיוק אלה נשמות מיושרות עם האור, ויש לנו פרופיל מלא של כל אחד מכם. נוסף על כך, אנו יכולים לאתר את מיקומכם בכל זמן נתון, כך שאלה מהאופל ומהאור הם כולם תחת פיקוחנו. מה שיהיה נחמד הוא הזמן בו אנו יכולים לספק לכם אמצעי קשר טובים יותר, לא רק בין עצמכם אלא גם איתנו. חלק מכם נועדו לנסוע די הרבה, ועבור חברכם ומשפחתכם זה חשוב שהם לא יאבדו את הנתיב שלכם.  יבוא כמובן זמן בו כל כלי הרכב הקונבנציונאליים יקורקעו, ונסיעה תיהפך לחוויה מהנה ומענגת. בסופו של דבר, כל צורות התחבורה יהיו חופשיות מזיהום אוויר, ולא תלויות יותר במקור הנובע מחשמל. לצרכים מקומיים תהיה זמינה כרכרה "הדומה לאוטובוס תיירים שעולים ויורדים ממנו בתחנות שונות". לא יהיה צורך להשתמש בנתיבי הים, ותעבורה אווירית תטפל בכל המטענים, ובכך תאפשר לים ולחיים בים לשחזר את מצבם הקדמוני. כמו כן יהיה פיתוח של תחנות מהן ניתן לשלוח ולקבל באופן מיידי. 

 ישנה דחיפה קדימה של הגילוי, אשר עכשיו מטופל ממספר זוויות שונות והתוצאה הסופית שהינה בלתי נמנעת מגלה את ההיסטוריה החוצנית שלכם. זה יכריח ממשלות להודות במעורבותן עם היצורים מהחלל החיצון לפחות במאה האחרונה. אין זה רק עניין של קשר, אלא גם קשרים הדוקים של עבודה ביחד בבסיסים תת-קרקעיים. הגילוי חייב להתרחב לגילוי על כמות ראיות לקיומם של יצורים מהחלל החיצון אשר נמצאים בפלנטות אחרות כמו במאדים. אולם, אם ממשלתכם עדיין תעכב זאת, התוצאה תהיה שאנו ניטול פיקוד ואחריות כדי לגלות את האמת על פני השטח. בדרך זו או אחרת, זהו הזמן עבורכם להבין את הקשר ההיסטורי איתנו. אין אנו פולשים או זרים, וחברים רבים של הפדרציה הגלקטית של אור הינם אבותיכם הקדמוניים, הקשורים אליכם באופן גנטי כמו המינים שלכם אשר התפתחו.

 עברתם כברת דרך ארוכה מאז שלמדתם שכדור הארץ היה מרכז של היקום. צורות חיים כשלכם שופעות בכל מקום ובמימדים רבים ובכדורי ארץ מקבילים. היקום של אלוהים מכיל אלפי גלקסיות, בהן אתם יכולים לטייל ברגע שאתם נהפכים לישויות גלקטיות במעמד מלא. האמת היא כה מדהימה שדתות רבות ייעלמו, כאשר הן ימצאו שאין הן יכולות יותר לתמוך באמונותיהן אשר ברובן הן מעשי אדם. לא יהיה צורך באמונה נרחבת לצורך הבנתן של נשמות בודדות את האמת. כל הידע נמצא בתוככם ואתם צריכים להגיע לנקודה זו בה אתם יכולים להיות המורים של עצמכם, ולפתח באופן אינטואיטיבי את הידיעה מהם צרכיכם האישיים כדי להמשיך את האבולוציה שלכם. האמת יכולה להיות מאוד עמוקה, עם זאת אתם יכולים למצוא את הנתיב שלכם דרכה. אם אתם עוקבים אחר הבנתכם, היא תוביל אתכם למקום הבא בו אתם צריכים להיות, כה פשוט היו ברגע ואפשרו לדברים להתפתח בקצב שלהם. שתפו ידע בכל האמצעים, אבל דעו שנתיבן של נשמות אחרות אינו בהכרח עומד להגשים את צרכיכם.

 אין לנו בעיות בינינו כשאנו יודעים שאנו נמצאים בין ישויות שהתעלו, ואנו מכירים את רמות האור של האחרים.  האנרגיות הן כאלה שרק האמת יכולה להתקיים, ואין שאלה של תקשורת של איש עם רעהו למעט על בסיס אמיתי לחלוטין. לעיתים קרובות, אתם, על כדור הארץ, אומרים משהו אחד, עם זאת מתכוונים לאחר עד לנקודה שאתם משקרים, וזה יהיה חכם לתרגל את האמת בכל עת. אנו מבינים שזה יכול לעיתים לגרום לכם צרות, אבל בסופו של דבר אתם אף פעם לא תחשבו פעמיים על שמירה על האמת. כשאתם חושבים ופועלים באופן כנה כל הזמן, לא יהיה לכם שום דבר להחביא. לפעמים, פגשנו את מנהיגכם ואת נציגיהם, וכיוון שאנו טלפתיים ידענו בדיוק כאשר היו פחות כנים.

 יקרים, כפי שאתם יכולים להבין, יש לכם הרבה מה ללמוד ולהתגבר עליו לפני שאתם תיחשבו מוכנים להיהפך לישות גלקטית, אבל בכל זאת זהו הגורל שלכם. אתם צריכים לחזור לרמות אלה של אור שפעם פיארו אתכם, ועזבתם כדי לצבור ניסיון כך שאתם תוכלו לחנוך אחרים. לכן, היו נחמדים ורחומים לחברכם הנוסעים כאשר הם טועים ונופלים לתוך החשיכה. אתם כולכם עשיתם זאת וזה היה מחויב המציאות כאשר אתם מוקפים ברטטים נמוכים מעין אלה. הסוד הוא היכולת לאסוף את עצמכם למעלה בשנית, ולהשתמש בניסיונכם להתגבר על אתגר הבא כלשהו בעל מהות דומה.

 אני SaLuSa מסיריוס ואתם תדעו ששנה זו הינה השנה השייכת לאנשים. זמן בו יכירו בכם בשל מה שאתם באמת כישויות ריבוניות, ואתם שחזרתם את זכויותיכם. יש הרבה המחכה להתגלות, ואנו שמחים להיות חלק מכך. אהבתנו ממשיכה להישלח אליכם ואל אמא כדור הארץ, ותמיד תישלח.

 תודה לך, SaLuSa.

  Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge