Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - February 8, 2013

Mike Quinsey, SaLuSa - February 8, 2013

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 8 בפברואר 2013

 להיכן שמסעכם מוביל אתכם עכשיו, לאחר ההתרגשות של ההתעלות גם אם לא הביאה עימה את השינויים הצפויים במידה רבה.  כפי שיידענו אתכם, לא אבדתם לחלוטין דבר כתוצאה מההתעלות שעברה באופן אשר לא הצליח להביאכם לשינויים המיוחלים. הם נשארו מוכנים להבאה על זירת האירוע, כאשר ניתן לתאמם באופן כזה כך שהם יכולים להוות מכסימום תועלת לכל אחד. אתם מבינים כי המערכות הישנות לא יכולות להשאר כמשרתות את האינטרסים הטובים ביותר של כל אחד, וזהו כל העניין בהבאתן. באופן בלתי נמנע אנשים מנסים לשמור על מה שיש להם, אבל אם אתם אלה שהפסדתם, אל תדאגו. כל הרעיון הוא להעלות את כל אלה אשר מוכנים, ובסופו של דבר שום דבר לא יישאר במערכת התומכת במחסור.

 עבדנו קשה עם בעלי בריתנו כדי להביא שוויון, ולא רק זאת אלא גם שפע. השינויים ייראו כמו באגדות,  אבל יותר מזה, הם יטפלו בבעיות ששמרו אתכם מאחור. סנט ג'רמן (St.Germain) הוא לוחם גדול המפעיל כוח עצום, והוא ידאג שאף אחד לא יכול למנוע מכם להיות מסוגלים לדרוש את מה שבצדק שייך לכם. הוא ניחן בכוח אלוהי ואינו מתיר לאף אחד לנסות תכסיסים שיעכבו את חלוקת קרנות השפע. לאנשי האופל אין באמת משחק בקלפים כלשהם כך שהם יכולים למנוע את ההתקדמות לתוך תור הזהב, אוה כן הם יכולים להוות מטרד אבל יחבטו בהם באופן בלתי רגיל וישימו אותם במקום בו לא יהיה להם יותר כוח. היה לנו מספיק מהטקטיקות המעכבות והמפריעות שלהם. הם חרגו בהרבה מסמכותם, וזה לא יהיה נסבל יותר.

בינתיים, מליוני עובדי אור היו מסוגלים להכיר בשינויים בתוך עצמם, וממשיכים להביא אפילו יותר אור לכדור הארץ. הם בחזית הקדמית של תנועה מסיבית להקים באופן מלא אפילו יותר של אור על פני כדור הארץ. צמיחה זו אינה יכולה להיעצר ותמשיך לייסד את עתידכם. זה כמו כדור שלג ענקי האוסף יותר כשהוא נע מסביב. האמינו לנו, יקרים, שנה זו תראה אתכם מתבססים לקראת התקדמותכם הגדולה. לאחר החיתוך של קשריכם עם דואליות כפי שאתם הייתם רגילים לחוות זאת, אתם תנועו לתוך שלב נוסף אשר יביא לכם את כל מה שאתם צריכים כדי להתחיל את החברה הגלקטית שלכם. זכרו שאפילו עכשיו אתם הופכים לישות גלקטית. שינויים גופניים מתרחשים כול הזמן, בשעה שאתם פולטים את אותן אנרגיות אשר היוו חלק ממטענכם ומגבירים את האור שלכם.

 בבוא היום, המאסטרים יחזרו ותהיה להם יד באבולוציה שלכם. הם טפחו אתכם ועקבו אחר התקדמותכם במשך זמן רב מאוד. אולם, אלה אשר אינם יכולים לגלות את התשובות בתוכם, יחזרו כנראה לפרדיגמה הישנה וכיוון שניתן להם רצון חופשי, הם יחפשו את ההתקדמות דרך אמונותיהם הדתיות. צריך לאפשר לכל נשמה לעקוב אחר הנתיב המיועד לה, ובסופו של דבר תבין את האמת. אנו שמחים כאשר זה מתרחש כפי שאנו משתוקקים לראותכם "הכול הוא אחד". דואליות היתה נוגש קשה, אבל שיעורים שנלמדו לא ייכפו בשנית.  אנו מעריצים את עקשנותכם ואת נחישותכם לשים את כול העצמי שלכם בתוך מה שאתם עושים, ועם זאת הרבה הסיח את דעתכם.  יש לכם כזו גישה חיובית, ומוכנים ללכת למאמצים רבים כדי להצליח. המשיכו בנתיב זה והכול יגיע בעתו.  לכל נשמה ישנה תוכנית חיים, ולעיתים היא הולכת שלא בדרך הנכונה אבל המדריכים שלה הם על ידה כדי לסייע לה. אבל בשל העובדה שאחרית הימים עליכם, זה לא משנה אם אתם אינכם הולכים בדרך הנכונה ואתם חייבים לעלות חזרה על המסלול בהקדם האפשרי. אתם חיבים להיות מודעים להזדמנויות אשר יובילו אתכם חזרה אליו, ומדריככם יעבדו קשה כדי להצביע לכם את הכיוון הנכון. אף אחד חוץ מכם שמים מטרה לפניכם, וכיוון שאתם צריכים להסכים לכך, זה חייב להיות הגיוני לדבוק בכך אם אתם יכולים. אם תכשלו, זה לא יהיה לפי הרצון של מדריככם המנסים לדרבן אתכם לתוך הנתיב הנכון. עם זאת, אל תדאגו שלא לצורך על כך, כיוון שקיימים נתיבים רבים אשר יכולים להוביל להגשמה.

 כול אנשי האופל הסובבים אתכם מתפוצצים פנימה ושרשרת הפיקוד שלהם התנפצה לרסיסים. רבים מאנשי הצמרת כבר נעצרו, ובאופן הדרגתי יכולתם לבצע התקפות על האור קטנה. מעצרים ממשיכים להתרחש ומספרם קטן באופן דרסטי. השחיתות מסביבכם נחשפה, והנאשמים יובלו משם, כך שלא תהיה להם יותר השפעה. זה הכרחי עבורכם לדעת כמה הושפעו חייכם על ידי אלה אשר בחרו לשלוט באמצעות כוח. "ארץ החופש" הינה בדיה שהוצגה לפניכם כדי להסתיר את האמת, עם זאת מלכתחילה היו אנשים אשר היה להם את החזון הנכון ואת ההבנה, אבל הם הוכנעו על ידי אנשי האופל. אתם הוטעיתם לאורך כול ההיסטוריה שלכם,  ונשיאים מעטים היו מסוגלים לשבור את אחיזת החנק שהיתה עליכם על ידי האילומינאטי. הכול, יקרים, משתנה, ואין לכם זמן רב לחכות לראות תוצאות כלשהן,כשיותר מפעילותינו יבוצעו באופן גלוי. זו תהיה דרכנו להראות שאנו לצידכם ואיתכם.

 הפדרציה שלנו עדיין פעילה כתמיד, מתמודדת עם פצצות גרעיניות אשר אותן החביאו אנשי האופל, ואכן אנו גם מפקחים לאן הן הובלו ומוכנים לבטל את פעילותן. אתם חיים בעולם מטורף, בו קצת מחשבה ניתנת להשלכות של הפיצוץ שלהן.  אולם, אנו דרוכים לכל האפשרויות  ומוכנים להתערב אם העניינים ייראו כאילו יצאו מכלל שליטה.  באופן כללי, יש לנו מפקחים רבים אשר מבצעים בדיקות קבועות על מחסני נשק גרעיני, כך שאנו יודעים אילו מדינות אחראיות לבצע פיגועים גרעיניים. אנו מבקשים שאתם תשבו ותמצאו את הדרך למנוע לוחמה גרעינית. התעוזה שכמה מדינות בוחרות כאשר הן מאיימות אחת על השניה, עלולה לגרום לשואה גרעינית. אנו לא נאפשר לכך להתרחש, אבל זה בהתאם להוראות האלוהי.

 אני SaLuSa מסיריוס, ורואה כמה קרובים אתם לקבל פתרון של שלום, אשר יאפשר לשלום להתעלות על כדור הארץ. אתם כה קרובים לסיום כל פעולות האיבה, אבל זה דורש גישה אמיתית על ידי אלה אשר עשויים עדיין לפחד מהכוחות הגדולים יותר. זה בידיים שלכם, אבל המנהיגים חייבים להתמודד עם בעיה זו כעניין של דחיפות. אמון הוא למעשה מצרך נדיר כאשר מדובר בנשק. זה נכון לומר שלאנשים היו מספיק מלחמות , ובזבוז של משאבים. שלום אינו כה קשה להביאו, ואנו מבקשים מכם שתשימו את ליבכם ואת נשמתכם בכך, ואז העניינים באמת ימריאו.

 תודה לך, SaLuSa.

  Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge