Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - January 18, 2013

Mike Quinsey, SaLuSa - January 18, 2013

  

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 18 בינואר 2013

 שום דבר לא עיכב את התקדמותכם, כאשר מדובר בהתעלות. והכל ממשיך באופן מניח את הדעת. הציוויליזציה תתעלה במלואה כפי שתוכנן, באיזשהוא מקום לאורך נתיבכם ולא מאוחר מדי בעתיד.  באותה שעה, אתם תשיגו את נקודת המסה הקריטית, וההצלחה בכך לא תהיה תלויה בשום דבר אחר.  לכן זה עכשיו תלוי בכם כך שתיצרו את הנסיבות בהן ניתן להשיג זאת, בכך שתשמרו מיקוד עוצמתי בכל מה שאתם משתוקקים לו. תשימו לב לעובדה שכול הזמן אתם יוצרים את עתידכם, ועולמות מקבילים רבים. היו בטוחים במה שאתם רוצים וכוונו את הכוונה על כל מה שהוא טהור מועיל ומשפר את הכול.

 בעקבות עלייתכם, אתם עכשיו עוצמתיים יותר מאשר אי פעם, ובאמצעות דיכוי אנשי האופל, מעט מאוד עומד בדרככם להגשמת כל מה שגרמו לכם לצפות. העולם, כפי שאתם יודעים, עדיין נמצא בפרדיגמה הישנה, ויש לו מעט להציע עכשיו שאתם הפניתם לו את גביכם. עם זאת, אלה אתם אשר גורמים לשינויים, ורבות כבר הוקצה כדי לגרום לרצף של הודעות, אשר יבטיחו שאתם תדעו כי העידן החדש החל. העולם הינו כמרקחה, אבל האירועים המתוכננים יגרמו לפתרונות שלווים, ויהיה גיבוי על ידינו בכל מקום שנחוץ. אנו לבטח לא מתכוונים להעלם מן העין, כיוון שעתידנו מאוד קשור לשלכם.

 אנו מהפדרציה הגלקטית של אור עסוקים כתמיד, כשהוגדרו נושאים רבים המיוחסים לשינויים. המשמעות היא יצירת קשר עם בעלי בריתנו על מנת לוודא שתוכניותינו עומדות לספק את מה שאנו צריכים. כלי הרכב שלנו מנעו בהצלחה מלחמה גרעינית במפרץ, אשר היוותה איום על יותר מאירוע אחרון אחד. אין מקום יותר לרעיונות מעין אלה בעולמכם, ונחלש כוחו של הנשק של קנונית האופל האחרונה שלכם.  בבוא העת, יופסקו כל סוגי הלוחמה, ויוכרז על שלום עולמי מוחלט. תעשיות רבות הקשורות עם פעילויות מעין אלה יצטרכו להחיל על עצמכם  צרכים  שימושיים ושלווים יותר. אין צורך לדאוג לגבי מצב העסקים בעתיד, כיוון שאנשים לא יסבלו כתוצאה מהשינויים, כיוון שצרכיהם יטופלו בהצלחה.

 אתם תוצאו ממעגל העוני והמחסור שלכם, ותהוו חלק מחברה אשר חולקת שפע לצרכיו של כל אחד. פשוט לכו עם הזרם, ודעו שהתסכולים והאכזבות יימוגו בקרוב לתוך הרקע. עד כה אתם לאורך הנתיב להתעלות שלמה, ומובטח בהחלט שזו תהיה החוויה הגדולה ביותר עד כה. לאחר מכן, אתם עשויים לשקול את משימתכם לאמא כדור הארץ והדואליות תסתיים ותחזרו לפלנטה שהינה הבית שלכם. זו תהיה בחירכתם אשר תקבע את עתידכם, ורבים ימשיכו את מסעם עם אמא כדור הארץ. הטיהור של כדור הארץ מתחיל ברצינות, ואנו עכשיו פעילים בהתייחס לכך.

 אתם בהחלט תתחילו לראות יותר מאיתנו בשמיים שלכם, כיוון שהאיומים נגדנו הופסקו וזה יהיה בטוח יותר עבורנו להראות את עצמנו. אנו רוצים שלא תהיו בספק לגבי נוכחותנו, ואז סביר יותר שהקשר הראשון יתרחש.  כמובן שזה ייעשה באמצעות הפרוטוקול הנכון אשר יידע את המנהיגים של המדינות השונות.  אין זה נושא שאנו מבקשים לאכוף, אבל זו תשוקתנו החזקה שזה לא יידחה לזמן רב מדי. יש לנו כה הרבה לעשות ביחד  וכבר אנו יודעים מי אלה מכם אשר הינם בעלי ברית מתאימים אשר ישתתפו בשינויים. מסיבה זו, חלק מכם כבר בקרו מספר פעמים בספינותינו, אבל אנו מחקנו את זיכרונותיהם על מנת למנוע תגובה מוגזמת מצדכם. כאשר יש לכם אחריות ארצית, אין אנו רוצים שדעתכם תוסח ותתעלמו ממנה. יהיה מספיק זמן עבור דברים מעין אלה בעתיד המאוד קרוב.

 אנו חולקים את חזונכם לעתיד בו הציוויליזציה שלכם תתחיל להתקיים ביחד איתנו כאחד.  כאשר הבנתכם על החיים ומטרתם האמיתית, תוביל להסרתם של כל המנעולים ששמרו אתכם מופרדים איש מרעהו. אנו כבר רואים איך אתם מתחילים לראות את עצמכם באחרים, מבינים כי במהות לכולכם יש אותה תשוקה לשלום ולאושר. אתם יכולים ליהנות מההבדלים בסגנונות החיים של כל אחד, ובאמנות אתם רואים ביטוי אמיתי של האדם הפנימי. שכחו צבע או גזע, פוליטיקה או דת כי בבוא היום אף אחד מהם לא יפריע לפגישה הנהדרת ביחד. קלות הנסיעות המודרניות והתקשורת כבר קרבו אתכם. עבור אלה מכם אשר מאמינים באמיתות של גלגול נשמות, קל יותר לקבל למה אנו מתייחסים. אתם יודעים שכל אחד מכם חי בתרבויות שונות רבות, במדינות שונות רבות כחלק מהתפתחותכם האבולוציונית.

 הבינו שדואליות הינה הכל אלא שהיא הגיעה לידי סיום ושאתם התנדבתם לחוות אותה, וניתן לראותה בצדק כניסוי. זו לא היתה אף פעם המציאות האמיתית שלכם, עם זאת כמה אנשים התרגלו כל כך לה, שהם ממאנים לוותר עליה. המוכר תמיד מרגיש נוח, אבל הדואליות והמימד השלישי שרתו את מטרתם ועכשיו הם מתפרקים. אבל זה נכון, שאלה מכם אשר מבקשים להישאר בקיום דומה, תוענק להם בקשתם. אלוהים נתן לכם רצון חופשי ולא ייקח אותו מכם. רק אתם תוותרו על כך בשעה שאתם מתקדמים דרך המימדים הגבוהים יותר ונהפכים לישות אור טהורה. אז אתם תהפכו לאחד עם הכול מה שיש ותשרתו את רצונו של האלוהים.

 כרגע אתם רק היבט אחד של העצמי האמיתי שלכם, ובצורה מובנת לא תופסים אילו נשמות עוצמתיות נהדרות אתם. הפוטנציאל שלכם הינו בלתי מוגבל, והצעד הראשון חזרה להכיר בכך מגיע עם ההתעלות, וחזרתכם לתודעה מלאה. חשבו בגדול בשעה שאתם עוברים שנה זו ודעו שהיא תהיה די מרשימה ומרגשת.  אתם כפי שאתם עשויים לומר "תתבגרו" והעבר יימוג במהירות לתוך המרחק, ולא תהיה לו השפעה כלשהיא עליכם. ובכן הבה נלך ונשקיע את כל האנרגיה שלכם בסיוע להביא לידי ביטוי את השינויים. היו אהבה בהתגלמותה וסלחו לכל אלה אשר נכנסו לחייכם עם חושך, ותנו בחופשיות את אהבתכם. זוהי רק דרך לשחרר את עצמכם מעברכם, ולצעוד בשלמותכם לתוך האור.

 אני SaLuSa מסיריוס, ושמח מאוד באשר לכוונתכם לדחוף קדימה, ולא לבזבז את האנרגיות שלכם  על מה שעכשיו נע לתוך ההיסטוריה.  העתיד שייך לכם, לכן הבטיחו שזה מה שאתם באמת משתוקקים לו.

 תודה לך, SaLuSa.

  Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge