Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - February 22, 2013

Mike Quinsey, SaLuSa - February 22, 2013

  

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 22 בפברואר 2013

 הלחצים שאתם מפעילים על הרשויות שלכם, משאירים אותם ללא ספק על כך שאתם אינכם מתכוונים לשבת נינוחים ולאפשר לדרכים הישנות להמשיך. אתם קוראים לשינוי שיכניס אתכם למסלול בו יוצגו היתרונות של העידן החדש אשר נמנעו מכם. זה ברור, לדוגמה יהיה מעבר לשימוש לראשונה באנרגיה חופשית, כשמתירים למחירי החשמל והגז לעלות ברחבי העולם לנקודה בה אנשים לא יכולים להרשות לעצמכם אותם. אנו תוהים כמה הפגנות רבות יתרחשו לפני שתינתן לנושא התייחסות רצינית. אנשים היו מאוד סבלנים אבל מגיע שלב בו הם לא יכולים לסבול יותר. זהו זמן מסוכן לרשויות אשר חייבים לא להתעלם מהמתרחש. מהומות אינן נעימות ואנו איננו תומכים בצורה כלשהיא של אלימות, אבל אנו אכן מבינים כאשר אנו רואים בפעולה מעין זו כדרך היחידה למשוך את תשומת הלב לדרישותיכם. המשמעות היא שאנו עשויים להתערב לטובתכם אם העניינים יצאו מכלל שליטה.

 למרבה המזל, בעקבות הזרימות האחרונות של אנרגיה פנימה אשר רוממו את האנשים,  ישנו אפקט מרגיע הנוצר על ידי אלה אשר אימצו אותן להווייתם, ומסוגלים להקרין אהבה ואור למצבים. כלומר, לשמור על איזון בתוך החברה, ולסייע להעיר אפילו יותר אנשים נוספים לצורך בפעילויות שלום.  הרבה יותר תועלת תיווצר בכך שיוצג הטוב ביותר באנשים, במקום לגרום עימות עם אלה שבשלטון. אהבה הינה כוח עוצמתי ביותר ביקום ואנו מעודדים אתכם להשתמש בו, ובכך שאתם משמשים דוגמה, תביאו אנשים לקבל את דרך מחשבתכם. אתם תשימו לב שככל שיותר אנשים מתעוררים, הם גם חווים שינוי ברמת תודעתם, וזה הופך להיות קל יותר להפגיש אותם ביחד כדי לעבוד עבור מטרה משותפת. זה המקום בו נמצא הכוח שלכם וזה יביא לתוצאות חיוביות.

 כפי שאתם מוצאים, זה עדיין קשה להתקדם כאשר אנשי האופל עדיין שומרים על כוחם. אבל, עם זאת, קיים גבול לכמה רחוק הם יכולים ללכת, כשאין להם יותר את הגיבוי המקיף שהם תלויים בו כדי להצליח. הם מושמדים בזה אחר זה וזה מחליש את יכולתיהם להמשיך עם תוכניותיהם. החוסר  בתיאום, בשיתוף פעולה ובמנהיגות שהיה פעם תמיד שם כדי לתמוך בהם. תקוותנו היא שהם יפסיקו את פעילותיהם ויראו את האור, ויבחרו בנתיב אחר אשר יוביל אותם מחוץ לחשיכה. מנקודת מבט שלנו זה אף פעם לא מאוחר מדי לנשמה לשנות את נתיביה, והם יקודמו בברכה בחזרה כיוון שאין זה תפקידנו לשפוט את חייהם בעבר. זו הסיבה שבקשנו מכם קודם לכם להימנע משיפוט על נשמה אחרת כלשהיא אשר נשארת באופל, אלא להיות אחד אשר משתדל להעלות אותם באמצעות מתן אהבתכם. חשיכה הינה חוסר של אור, ואתם כעובדי האור יכולים לשנות מצב זה מבלי לאכוף את עצמכם על נשמה אחרת.

 עדיין יש לכם שפע של עבודה לעשות כדי להביא את העידן החדש להתהוותו, אבל זה הופך להיות קל יותר כשיש לכם גיבוי ענק מאיתנו וממקורות אחרים. אין אף פעם זמן שאנו לא איתכם, ואנו עושים את המיטב כדי לעורר את ההשראה שלכם ולעודד אתכם תמיד לחפש את התוצאה המושלמת ביותר בכל המצבים. את מחזיקים את הדגל עבור כל אלה אשר ניעורים, והם ימצאו אתכם בעת הצורך.  אנו יודעים שליבכם נמצא במקום הנכון והוא המקום ממנו אתם עובדים, כך שהחלטותיכם נעשות לטובת האינטרסים של כולם. אנו מעריצים את כולכם, ומרוצים שלפני לא כל כך הרבה זמן אתם תראו את התוצאות של מאמציכם. אל תתיאשו, כיוון שאתם באמת עשיתם את חלקכם הקשה והתקדמתם קדימה הרבה יותר ממה שאתם מבינים. זה יותר חשוב מאשר אי פעם היה להתמקד על התוצאה של השינויים, יותר מאשר להתמקד על חוסר האיזון בעצמם. ראה את הכול נופל למקומו כפי שהיה צפוי והובטח, כיוון שאתם כה קרובים לימים האחרונים של הפרדיגמה הישנה.יש מעט או אין בכלל כוח להשאר ברמות הגבוהות הנוכחיות של אנרגיה, וצריכים להיפרד ולחזור לרמות הנמוכות יותר של רטט.

 ברגע שרמות התודעה מגיעות לנקודה מסוימת, אתם, פשוטו כמשמעו, תכפו את השינויים הממתינים להתהוות. השליליות שמעכבת אותם תגלה שכוחה התפוגג, והם יותר לא יכולים להכתיב את ציר הזמן שהיו רוצים להגביל אתכם אליו. כבר נעשות יותר התקדמויות מאשר בתקופה קודמת כלשהיא, והגשמת ההבטחות שנעשו לכם הינה מאוד קרובה. עם זאת, המילה האלוהית הסופית נתונה בידי האלוהים ומבטיחה הצלחה מוחלטת ברגע שהיא ניתנת. אפילו כך, אנו מאמינים כי בתוך מספר חודשים, הכיוון אליו אתם הולכים ייעשה ברור, ואנו מצפים  שתהיה תמיכה מסיבית מכם. חלקכם יהיה להפיץ את החדשות הטובות כפי שאתם מבינים אותן, ולהביא עוד נשמות לתוך האור.

 אנו מפקחים על מה שמתרחש על כדור הארץ, אבל אף על פי כן אנו יושבים במושב האחורי (המתרגמת - ביטוי שמשמעותו נותנים למישהו אחר לנהל, לתת את החשיבות למישהו אחר) כשבעלי בריתנו ממשיכים לקחת יותר שליטה על מה שמתרחש. באופן טבעי, אנו נותנים להם את ההדרכה שלנו, כיוון שיש לנו הבנה כוללת טובה יותר על האופן בו העניינים כנראה יסתיימו. אנו המסייעים הבלתי נראים אשר סוללים את הדרך לניצחונכם המוחלט על אנשי האופל. אין לנו רשעות או כעס כאשר מדובר בהם, וחשים חמלה לנשמה כלשהיא שהתרחקה מהאור שלהם. אנו אף פעם לא שוכחים שכל דבר מהווה חלק חשוב מהשלם, ואנו נותנים את האור שלנו בצורה שווה לכול מי שנמצאים על נתיב האבולוציה שלהם. לכל אחד יש את אותו פוטנציאל למצוא את דרכם חזרה אל האור, ואנו מסייעים כשמבקשים מאיתנו הדרכה.

 יקרים, עזרו לשמור על השלום, ועזרו לשמור על איזון בין כתות וגזעים שונים. לעיתים, הם מוצאים זאת קשה לקבל את האחדות של הגזע האנושי, ולעיתים קרובות הבדלים דתיים מושרשים בזיכרונם החל מילדותם. קבלו את ההבדלים מתוך אהבה ואפשרו לאחרים ללכת בדרכם, בתנאי שאין היא מפריעה לחופש הבחירה של נשמות אחרות. פחד נמצא בשורשם של מרבית הצרות, וכמובן משחק בידי האילומינאטי ותומכיהם.  החליפו פחד באהבה ואפשרו לאחרים ללכת בעקבות התכתיבים שלהם עד שיבינו שחוויותיהם הוגשמו ואין להם צורך בהם.

 אני SaLuSa מסיריוס, ומאושר לראות איזו התקדמות הושגה לקראת הבאת שלום לכדור הארץ, אף על פי שאנו מעריכים שהרבה מלחמות קטנות עדיין גובות מחיר של חיי אדם. זה לא ייקח יותר מדי זמן לפני שהשלום יוסכם על פני הפלנטה, ואנו נוודא שהוא קבוע.

 תודה לך, SaLuSa.

  Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge