Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - August 17, 2018


מסר של Mike Quinsey המתקשר את האני הגבוה שלו - מיום 17 באוגוסט 2018

הזמן מתקדם והיו סמוכים ובטוחים כי ננקטות פעולות כדי להאיץ את הצגתם של שינויים רבים שממתינים להצגתם. סוף סוף הוכר כי המצב הופך לבלתי נסבל וכי האנשים ממתינים נואשות כדי לראות שהדברים באים לידי ביטוי. בני האדם מטבעם נוטים להיות חסרי סבלנות, ולדוגמה כמה שנים חלפו מאז האזכור הראשון על הכנת השערוך להצגתו. בעוד שזה היה מעודד עבורכם לדעת כי ההכנות  ממשיכות, נראה כי העיכוב היה הרבה מעבר לציפיות. לכן בוודאי שזה יהיה מרומם כאשר ניתן יהיה לתת חדשות מוגדרות, עם סימן לתזמון סביר שצפוי.  לפחות זה יקל על דאגותיהם של האנשים וירגיע את מחשבתם.

הבעיה הוסברה קודם לכן ונוצרה עקב הפרעה מתמשכת מאנשי האופל. היא נהפכה יותר תחת שליטה ופחות יעילה ואנו יודעים כי שיערוך הוא בראש ובראשונה במחשבתכם. כמובן שההכנות כבר בוצעו אבל כיוון שזו פעילות כזו גדולה המערבת מדינות כה רבות, כך שברגע שהדברים יכולים להתקדם, יש מעט מקום לטעות. זה חייב להתחיל ולהסתיים בזמן קצר מאוד כדי להבטיח כי ההליך מושלם, לכן שווה להמתין כדי להבטיח הצלחה מוחלטת. זו תהיה התחלה של סדרות שלמות של שינויים אשר ידחפו אתכם באיטיות אבל בביטחון לתוך העידן החדש. כוחות האור הגבוהים יהיו מעורבים ויעזרו להבטיח שינוי ללא פגם, והפולשים או ההשפעות השליליות יורחקו.

כשהזמן מתקדם, זה נהפך חשוב יותר מאשר אי פעם שאתם תמשיכו להביט אל העתיד. האנושות כקולקטיבית הופכת בהדרגה לעוצמתית יותר "במחשבותיה" ואנו חזינו לפני כן כי אתם תהפכו למודעים לכך. לכן זה חשוב שתתחילו לתרגל שליטה עליהן, ולהימנע ממחשבות שליליות או מפעולות במידת האפשר. הראיתם כי יש לכם את הכוח ואת השליטה לעשות זאת בכך שהגעתם לנקודה זו באבולוציה שלכם. כשאתם עושים התקדמות נוספת והרטטים ממשיכים לעלות, זה יהפוך לאפילו קל יותר להישאר במסגרת חיובית של מחשבה.

בנוסף ל- Blue Aviansחוצנים מעוניינים רבים נמצאים במערכת השמש שלכם וממתינים לראות אתהתעלותכם מתרחשת וזהו אירוע שיש לחגגו. העובדה שפרסום מעט או בכלל לא לגבי זה נראה ענין עצוב, אבל זה מובן כי נכון לעכשיו רק אחוז קטן מהאנשים יהיו מעוניינים בכך או למעשה מאמינים בכך. אולם, אנו יודעים כי זה לא ירתיע את אלה המעורבים בכך וייהנו מחגיגותיהם האישיות מבלי להתחשב בכול האחרים. עם זאת, כשהזמן מתקדם, מודעות לעניינים רוחניים מעין אלה משפיעים על עתידכם ותינתן לכך חשיבות נוספת.

אנו מחייכים לבדיחתכם בהתייחס לאנשי האופל שהינם נמצאים "בסלון של ההזדמנות האחרונה" אבל אנו מבינים את החשיבות של זה. אנו עשויים להיות ברמת רטט גבוהה של קיום אבל עדיין יש לנו חוש הומור. יש לכם אמרה כי "צחוק הוא הרפואה הטובה ביותר" ואנו לא יכולים להסכים לכך יותר.

אנו מבינים כי התנאים על כדור הארץ התדרדרו וקיימת תחושת מחלה כללית שנגרמת על ידי המעטים ששולטים על רבים. אולם, זה ישתנה ברגע שהשיעורים נלמדים על ידי אלה שבעיקר מושפעים. זה משהו של ירושה מהעידן הקודם וקבוצות מסוימות על כדור הארץ איטיות בתגובה להזדמנויות הניתנות להם כדי לנוע לתוך הרטטים הגבוהים יותר. רבים עובדים מאחורי הקלעים כדי לסיים את העניינים, ומניחים הזדמנויות עבור הסכמים של שלום בפני אלה המעורבים. בסופו של דבר יהיה מפגש ביחד, כאשר יהיה מובן כי שיתוף פעולה ושיתוף זו דרך הרבה יותר טובה לגרום לשלום. אי שם במורד הקו, יינקטו צעדים הכוללים שיעורים כך שזה יעזור לספק את הבסיס לשלום עתידי עלכדור הארץ.

האמת במה שהעתיד אוחז עבור המין האנושי לא יכולה להישאר סודית הרבה יותר זמן, כשהתקדמויות רבות שעוכבו חייבות בקרוב להשתחרר כדי לאפשר שתיעשה התקדמות. השינויים הממתינים יגרמו לשוני גדול באיכות החיים, הדוגמה הגדולה ביותר היא אנרגיה חופשית, שניתן יהיה להשתמש בה בחופשיות כדי לספק מים חמים וחימום לפי הצורך, ומכשירים רבים שניתן להפעילם אתה. זה גם יפתח את הדלת להתקנים חדשים אשר עשויים אחרת להיות יקרים מדי להפעילם בזמן הנוכחי. האפשרויות הן אינסופיות כולל צורות חליפיות של תחבורה. עבודת הקרקע נעשתה במקרים רבים, ורק נשאר להרים את הסודיות ולאפשר את חופש השימוש.

בזמן אחר, הוזנתם בעזרת כפית רק פיסות קטנות של מידע באשר למה העתיד יביא, אבל עכשיו מגיע לכם להיות מעודכנים יותר. לא ניתן לעכב את ההתקדמות יותר, כיוון שזה הכרחי לאפשר לאנשים לנוע מעבר לנקודת ההתקדמות הנוכחית שלהם. זה יעזור להם לאמץ בקלות יותר את השינויים המגיעים להם הם התכוננו. יגיע זמן בו אנשים יביטו לאחור לתקופה נוכחית זו, ויהיו מוקירי תודה כי נעשתה התקדמות מספיקה כדי לאפשר רווחים נוספים ביחד עם התחלתו של מחזור חדש.

אין אתם מפסיקים ללמוד וכשאתם עוברים את הסמן הבא, אחר מופיע. אולם, האבולוציה מתוכננת בזהירות ונעזרת באמצעות חזרתם של ישויות נבחרות שיש להן את האיכויות והניסיון הדרוש כדי לשאת אתכם לשלב הבא. זה נקבע ברמה שמתאימה ליכולתן של מרבית הנשמות, ונותנת מספיק זמן למידע שייספג. לעיתים קרובות, הדברים הם כאוטיים לתקופה קצרה אבל בדרך כלל מסדרים את הנכונות  להתרוממות הבאה. באופן כלל, אף פעם לא ניתן לכם יותר מדי כדי ללמוד בכול זמן אחד, ובכול אירוע זה תלוי בכמה מהר אתם מתקדמים כשאתם תמיד מעודדים לקחת דברים בקצב שלכם.

אף פעם אל תשכחו שיש לכולכם מדריכים שמלווים אתכם דרך מחזורי החיים הרבים שלכם, וכאשר הם יודעים שאתם מודעים לעזרתם ולהדרכתם הם יכולים לעבוד קרוב יותר אתכם. לפעמים, מרבית האנשים מדברים למלווים דמיוניים ומוצאים נחמה בעשותם זאת. אולם, הבינו שהם בדרך כלל אמיתיים ומאושרים בעשיית קשר מחשבה אתכם. אתם לפעמים מכנים זאת האינטואיציה שלכם, אבלמדריככם עוזרים לכם לעיתים קרובות לפתור בעיות ומייעצים לכם, אפילו מזהירים אם אתם בצורה כלשהיא של סכנה. בלקחכם את כול הדברים בחשבון, במציאות אתם אף פעם לא לבד כאשר יש לכם צרכים שאתם יכולים להיעזר אתם.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת הנתיב לסיום. מסר זה התבקש על ידי האני הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili WeizmanShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge