Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, February 6, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 6 בפברואר 2015

מהומה ממשיכה על פני כדור הארץ שלכם, עם זאת באותו זמן האור ממשיך לגדול בהוסיפו כוח לאלה אשר מפיצים את האור. עדיין איננו יכולים לנבא מתי הוא יהפוך לכוח שולט, אבל זמן זה מתקרב במהירות. ביחד עם הרמות הגוברות יותר מאי פעם של אור, לא יכולה להיות תוצאה אחרת, וזה בולט כי ככל שיותר אנשים מאי פעם מוכנים להראות באופן פעיל את תמיכתם בעובדי האור. כשהזמן מתקדם, יהיה איחוד של הרבה יותר אנשים, ועבודתכם תעזור להחיש את ההתחלה האמיתית של ההתעלות. אנו מעודדים אתכם להישאר בבטחה בתוך האור שלכם, ולא להיות מעורבים באופן ישיר בנקמת דם כנגד אנשי האופל. הם יגיעו לסופם המוכתב כתוצאה מפעולותיהם כנגד האנושות במשך אלף שנה. הם הניעו את הנתיב המוביל למותם, ואת הסוף לפעולותיהם כנגד אלה מהאור.

אנו חשים את התסכול שאתם מרגישים עקב הצרות המתמשכות במזרח התיכון. אולם, היו בטוחים שאנו עושים ככל שמאפשרים לנו, ומנענו את ההסלמה של מלחמה שמתרחשת. אנשים שואלים מדוע אין אנו מתערבים ועוצרים זאת, אבל זו תהיה התערבות בנתיב הקארמתי שמתרחש במקום. עד שהשיעורים נלמדים, אנו יכולים רק לנסות להגביל את אובדן החיים ואת הנזק שמתרחש. כול חוויותיכם במחזור זה מיועדות לעזור לכם לעלות מעל החשיכה, כך שאתם בתמורה יכולים לעזור לאחרים. בהקשר זה, אתם הצלחתם מאוד, ונשמות נוספות מתעוררות עכשיו לרטטים החדשים. זה חשוב, אם הן יכולים להתגבר על החשיכה ולנוע לתוך האור. רבים עכשיו יכולים להרחיב את תודעתם ולהתחיל להפוך למודעים לסיבה מאחורי השינויים המתרחשים.

כה הרבה מחכה להתגלות אשר ירומם אתכם במהירות, ויסיר את המכשולים שמעכבים אתכם. אלה נובעים במידה רבה ממאמצי אנשי האופל, אשר מנעו מכם ללמוד את האמת על עצמכם. אולם, הכול משתנה, ובעתיד הקרוב, יינתנו לכם אמיתות רבות על תפקידכם במחזור שעכשיו נסגר. מרביתכם הינכם רק צללים של העצמי האמיתי שלכם וכשרמות התודעה ממשיכות לעלות, אתם תלמדו יותר על העצמי האמיתי שלכם. אתם הרבה יותר גדולים מאשר אתם מדמיינים או אפילו מוכנים להאמין, אבל האמת "תרגיש" נכון כשעמוק בתוככם אתם יודעם שהאמיתי שלכם הוא ישות של אור. בשעה שבהיותכם במימדים הנמוכים יותר פעלתם מתודעה מוגבלת, אבל היא עכשיו מתרחבת עקב הרטטים הגבוהים יותר.

המציאות היא שאתם במסעכם חזרה למצב גבוהה יותר של הוויה, ובעזבכם את המימד השלישי, אתם תקחו צעד מסיבי כלפי מעלה. בהסתכלם מסביבכם, זה עשוי להיראות לא סביר שנשמות רבות מוכנות להתרומם, אבל אתם תופתעו באשר למהירות בה הן יכולות להשתנות. כל אחד מכם משחק תפקיד המספק לכם את השיעורים שאתם צריכים כדי להמשיך להתפתח, ולהכין את עצמכם לשינויים שמגיעים עליכם. לפני שנולדתם, לכל נשמה ישנו קשר מוסכם ליכולתיהן ולידע שיהיה צורך בו כדי לצייד אותן ולראות אותן דרך חייהן. האמיתי שאתם הוא מוכשר ומנוסה באופן מלא להתמודד בחיים על כדור הארץ, אבל טוב יותר עדיין לנוע לתוך המימדים הגבוהים יותר.

כפי שאתם מודעים, דפוסי האקלים שלכם משתנים באופן הדרגתי לטובים יותר. יהיו בעיות הנוצרות בעקבות השינויים, אבל יהיה לכם זמן רב להתרגל. התוצאה נטו תהיה הרבה יותר טמפרטורה מקובלת ללא הקיצוניות שאתם התרגלתם לחוות. הימים גם יתחממו, וכשאתם לוקחים את שני הדברים ביחד, אתם תגלו ששינויים רבים יקרו בטבע. זנים של חיות ינועו לתנאים המתאימים להם יותר לצרכיהם. בסך הכול, הכול יהיה טוב יותר כשאתם תיהנו מאקלים ממוזג יותר.

מחלות ושאר בעיות בריאות ייעלמו בסופו של דבר כאשר הרטטים יתרוממו. גם הזדקנות תואט ברגע שהגעתם לבגרות, כשאתם תהיו בנקודה בה זה לא יקרה יותר. ובכן, כשהזמן עובר, ישנם לכם שינויים מתמשכים המתרחשים, אבל מביאים תועלת ברגע שאתם בתוך הרטטים של המימד הרביעי. הרטטים הישנים מפסיקים להיות אפקטיבים כפי שהיו, כך שאתם תהפכו ליותר מודעים על השינויים. אולם, אל תאפשרו לאירועים אלה להסיח את הדעת מכם ומתוכנית חייכם, כשכל דבר יירגע די יפה. אתם כמובן הייתם מודעים על אפשרויות מעין אלה לפני שהתגלמתם על פני כדור הארץ. לכן, תהיה לכם "הידיעה" על השינויים כשהם עושים את דרכם לתוך חייכם. אנו דרוכים יותר מאי פעם באשר למה שמתרחש על כדור הארץ, ועושים כתמיד את המיטב כדי לשמור אתכם מיודעים. העתיד הוא בהיר כשהזמן מתקדם, אנו נוכל להגיע קרוב יותר אליכם.

אמא כדור הארץ מטפלת בצרכיה האישיים ופעילה מאוד בשל הצורך להעלות את רטטיה. למעשה, מבלי להתחשב באופן התקדמותו של המין האנושי, היא תתקדם עם השינויים ההכרחיים אשר עוזרים ליצור את כדור הארץ החדש. אתם שניכם תלויים אחד בשני כדי להבטיח מעבר חלק לרמות הגבוהות יותר. לכן, ככל שבני האדם מפסיקים לאנוס את כדור הארץ, כך היא יכולה להשתקם תוך זמן קצר למצבה הראשוני. אנו, לעומת זאת, חשבנו על העתיד, לכן אפשרו לזמן לתת ביטוי לשינויים אלה המגיעים. הם לא יתרחשו בן לילה אלא יקרו בדרך מסודרת. אספקת תוכניות שפע וממשל חדש הם בין השינויים הראשוניים והם מוכנים וסביר שיהיו בקרוב.

אנו מקוים שאתם מכינים את עצמכם לשינויים כאשר מדובר בכם אישית. אנו מתכוונים לשינויים אשר יאפשרו לגופכם להפוך לבריא יותר, וזה מתייחס לבחירת מזונכם. דבקו במזונות טריים יתר מאשר מעובדים אשר מכילים בדרך כלל תוספים כימיים שונים. גם פעילות גופנית חשובה ואפילו רק הליכה עוזרת, בניגוד לתרגול נוקשה.

אני SaLuSa מסיריוס, ובכזה זמן חשוב בחייכם, נסו לעזור לעקוב אחר השינויים. אני עוזב אתכם באהבה ובאור.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge