Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - July 28, 2017


 

מסר של Mike Quinsey  המתקשר את העצמי הגבוה שלו -  מיום 28 ביולי 2017

כול דבר מתקדם היטב כאשר מדובר באבולוציה שלכם. מדריככם ממשיכים לעשות כמיטב יכולתם כדי לשמור אתכם על נתיבכם להתעלות כפי שהוסכם לפני שהתגלגלתם, אבל מכבדים את רצונכם החופשי לבחור בכול נתיב שאתם בוחרים. אתם הנמצאים בכדור הארץ בזמן נהדר כמו זה יכולים להרגיש בעלי זכויות מיוחדות כיוון שנשמות רבות אחרות היו רוצות להצטרף אליכם. הן מודעות כי האבולוציה מגיעה מהר יותר כתוצאה מההתגברות על הרטטים הנמוכים. אולם, אלה שנבחרו נבחרו בשל מה שהיה להן להעניק לאלה הצריכים עזרה כדי לשבור את אחיזתן של האנרגיות הנמוכות. ללא עזרה כזו הן היו מתלבטות ומאבדות את ההזדמנות להתרומם לתוך האור.

 

הזמן בו אתם נמצאים בו הוא כה קרוב להתעלות, ושינויים הכרחיים רבים נמצאים בהישג יד בציפייה לזמן שיגיע בקרוב כאשר יוסרו אנשי האופל. הם כבר ראו אירועים המופנים כלפיהם ואין להם יותר את הכוח להכתיב את האופן בו הם יסתיימו. הם תכננו את השליטה המוחלטת בעולם כך שמעמדה זו הם היו מצמצמים בצורה חמורה את האוכלוסייה בעולם. מטרה זו אינה אפשרית יותר ובזמן זה הם נאסרים ונכלאים. ישנה עבודה רבה המתרחשת כדי לנקות את בסיסיהם התת-קרקעיים, עד שהם לא יהוו יותר איום על האוכלוסייה האנושית.

 

הרבה כבר הוכן בציפייה לזמן בו כל העניינים יכולים להתקדם בגלוי ללא חשש מהפרעה. זמן זה אינו רחוק ולכול היותר הוא יתרחש בתוך כמה שנים, אבל סביר  שזה ייקח פחות. כמה שינויים בעלי אופי מזערי כבר נמצאים בהישג יד ושינויים גדולים יותר מתוכננים היטב מראש. ברגע שאיום ההפרעה מאנשי האופל מוסר, הכול יכול להמשיך בגלוי  ובמהירות בלתי נתפסת. המתנתם זמן רב מדי. אבל הזמן לא היה אבוד לחלוטין, אלא עבר בהכנות. אזי אנשי האופל יעברו למקומות בהם אין להם השפעה או יכולת לשנות את התוצאה.

 

כאשר אתם מסתכלים מסביבכם נראה שיש כה הרבה שצריך תשומת לב או חידוש, שזה ייראה משימה שאין להתגבר עליה. אולם, עם עזרה מחבריכם בחלל אתם תופתעו בצורה נעימה כמה מהר הדברים יכולים להשתנות. יהיה להם את היתרון של חוויות רבות יותר מאשר לכם והשימוש בשיטות מתקדמות. הקרקע והימים יכולים להתחדש ולהתנקות בזמן קצר מאוד מכול מה שלא היה לו שימוש.  מסיבות מובנות, שיטותיכם הן פרימיטיביות בהשוואה לשלנו,  ואין הן משאירות משקע שצריך לנקותו לאחר מכן.

 

כול השינויים הגדולים יתרחשו בזמן קצר יחסית, באפשרם לכם לחיות בשמחה בשלום עם זמן פנוי רב יותר שבו תלכו אחר עיסוקיכם. אתם תפגשו ישויות מפלנטות קרובות, והן תיקחנה אתכם לתוך החלל ודרך מערכת השמש כדי לבקר פלנטות אחרות. לא תהיו מוגבלים יותר לכדור הארץ ותהיו אחד עם ישויות גלקטיות אחרות. הן המתינו לכם בסבלנות עד שתתבגרו וכדי לאפשר לכם  לנסוע מחוץ לפלנטה. לכן אתם רואים כי בסופו של דבר חייכם ישתנו לחלוטין לטוב ביותר. בבוא העת, חוויותיכם הנוכחיות  פשוט ייראו כחלום רע.

 

חלומותיכם יוגשמו אבל בינתיים מחשבותיכם חייבות להתמקד על מה שאתם צריכים לעשות כדי להכין אתכם באופן מלא להתעלות. המשיכו להתמקד על כול מה שהינו חיובי ושלטו על מחשבותיכם ועל האנרגיה שלכם, ורק תוציאו אותן החוצה כאשר זה נחוץ. אתם עשויים  לדוגמה לאהוב לעזור לאלה שהם חולים או פצועים, ומחשבותיכם ובקשותיכם האוהבות בהקשר זה יגיעו לאלה שמדובר עליהם. ריפוי קבוצתי יהיה אפילו טוב ויעיל יותר כיוון שהוא נושא יותר כוח. אם רעיון זה חדש לכם, קחו בחשבון כי עשיית מדיטציה לפני שאתם שולחים את זה החוצה תביא את הכול להרמוניה ולמוכנות לכך.

 

אפילו מחשבה טובה הנשלחת לנשמה אחרת נושאת אנרגית ריפוי ומרוממת אנשים.  לכן, כאשר אתם מבקשים במודע כי מישהו יקבל את ברכותיכם, היא תגיע אליהם. ריפוי עצמי הוא אולי ראשית ומעל לכול וכמו כן כדי להכין את עצמכם לכך עשו מדיטציה על רגשות חיוביים או על צבעים אם אתם יודעים איך להשתמש בהם. המטרה העיקרית היא להבטיח כי הילתכם נמצאת קרוב לגוף ולא פתוחה, ומלאו אותה עם צבעים ברורים שיש להם את הרטט שאתם צריכים. לדוגמא, בהמולה ובחיפזון של חיים יומיומיים את צריכים ללמוד איך להירגע, והצבע ירוק מומלץ למטרה זו.

 

כאשר אתם מתקדמים כפי שתעשו לאחר ההתעלות, אתם תגלו כי קיימים חדרי ריפוי אשר ינקו את גופכם לגמרי וימריצו את רמות האנרגיה שלכם. למעשה, עם רטטים גבוהים אתם למעשה לא תהיו נוטים למחלה ותיהנו מבריאות מושלמת. אולם בינתיים, אתם עשויים להצטרך לריפוי, כיוון שעל כדור הארץ אתם מוקפים באופן מתמשך על ידי כול סוגי האנרגיה, אבל דעו שדומה מושך דומה. זה מיושם בהיבטים רבים וזו הסיבה מדוע אתם מושכים נשמות דומות לעצמכם, ובוודאי שאתם מרגישים נוח וקל יותר אתם. באופן טבעי זה גם עובד באופן מנוגד כאשר אתם יכולים להרגיש חוסר נוחות כאשר אתם פוגשים אנרגיות מנוגדות לחלוטין לאלה שלכם.

 

מערכת השמש שלכם ממשיכה להיכנס לרטטים הגבוהים וה- Blue Aviansמפקחים עליכם בזהירות והם נוכחים כדי להבטיח כי לא תהיה הפרעה להתקדמותכם והיא לא תמחץ אתכם.  באירוע מעין זה אנשים ירגישו נסערים ובחוסר נוחות, הואיל וניתנת הקדמה הדרגתית להם, הם יתאימו עצמם בהתאם. ה- Blue Aviansנמצאים במערכת השמש שלכם במספרים גדולים, דבר המאפשר להם לעצור פולשים כלשהם הרוצים לחקור את כדור הארץ. הם גם מבטיחים כי אנשי האופל לא יברחו מעשיית צדק בגין כול פשעיהם כנגד האנושות.

 

יש לכם אינטרנט מצוין שיש לו קישורים רבים אחריהם אתם יכולים לעקב כמעט בכול נושא המעניין אתכם. ישנן גם נשמות רבות הכותבות על נושאים בהתייחס לאירועים עתידיים שישפיעו עליכם. אם אתם קוראים זאת ואין לכם גישה לאינטרנט, קיימים גם ספרים על רוב הנושאים, וכמובן שיחות הניתנות במרבית המיקומים. לכן, בתקווה כי אתם תמצאו קישור כלשהו שבו אתם יכולים להשתמש כדי לקדם את האינטרסים שלכם.

 

שמרו גבוה את ראשיכם ואל תרגישו מדוכאים כיוון שאנו יודעים כי יש לכם אכזבות רבות לאחרונה, אבל דעו שמאחורי הקלעים מתרחשים אירועים כה חיוביים. העיתונות שלכם מוגבלת במה שהיא יכולה לגלות לכם וזו הסיבה מדוע אתם קוראים מעט לגבי הממצאים הנהדרים והמדהימים באנטרקטיקה. הם צריכים להיות בראש רשימת החדשות, אבל היו סמוכים ובטוחים שאתם תלמדו על ממצאיהם בסופו של דבר.

 

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות,  ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת נתיבכם לסיום. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

 

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge