Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - March 8, 2019


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי העליון שלו - מיום 8 במרץ 2019

פוטנציאלית אין שום דבר שאינכם יכולים לעשות אם אתם מעניקים לו תשומת לב מלאה, ויש לכם אמון מוחלט בכוחותיכם. אתם מועצמים מבחינה גנטית להגיע לרמות מסוימות אשר יעלו באופן נמשך כשאתם מתפתחים. אתם יכולים לעזור לעצמכם באמצעות הקרנת רעיונות המחבקים את השינויים שאתם עובדים לקראתם. באמצעות חשיבה בגדול אתם יכולים להאיץ את האבולוציה שלכם, כיוון שמה שאתם חושבים מקרין את האנרגיות על האפשרות כי בבוא העת יינתן ביטוי למה שאתם מחפשים. אולם יש צורך להיות מודעים כי על ידי שליחה החוצה של אנרגיות שליליות, אתם למעשה מושכים יותר לעצמכם. לא סביר כי עובדי האור יעשו זאת, אבל יש צורך לחשוב בזהירות לגבי תוצאות מחשבותיכם לפני שאתם מעצימים אותן, ומסבירים בדרך פשוטה כי "דומה מושך דומה".

הזמנים הנוכחיים יכולים להיות תנודתיים מאוד בהתאם למדינה בה אתם חיים, אבל דעו כי תוכנית חייכם שמה אתכם במקום בו ניתן לשרת בצורה הטובה ביותר את צרכיכם. לפעמים, זה כדי לאפשר לנשמות מפותחות מאוד לעזור לרומם את האנרגיות באזור מסוים בו זקוקים להן מאוד. בתמונה הגדולה יותר אתם תראו כי לאחרונה יותר נשמות מפותחות התגלגלו בכדור הארץ כדי לעזור לרומם באופן כללי את הרטטים. זה חלק מהתוכנית לעזור לאנושות ואתם הייתם מופתעים אם ידעתם כמה מאורגנת האבולוציה המתוכננת היטב שלכם, מבלי להשפיע על בחירת הרצון החופשי שלכם. זה עשוי להיות קשה להאמין אבל זה נכון ששום דבר בעל חשיבות לאבולוציה שלכם נשאר לסיכוי. היתה תמיד תוכנית גדולה יותר לאפשר לכם לרומם את הרטטים שלכם כך שניתנת לכם כול הזדמנות להתפתח, בעיקר בתקופה הנוכחית הזו שבה יש לכם סיכוי זהב להתעלות.

רבים מכם תהו מהיכן יכולותיכם מגיעות, אבל מעורבת גנטיקה ואתם מצוידים עם קודים אשר מאפשרים לכם להגשים את תוכנית חייכם. בדרך זו לעיתים קרובות הייתם מביאים אתכם מיומנויות מחיים קודמים, וזכרו כי אפילו הוריכם עשויים גם להיות חלק מתוכנית חייכם, ואתם הסכמתם לכך מראש ובשום אופן זה משפיע על רצונכם החופשי. אתם יכולים עדיין להחליט את החלטותיכם, ומדריככם יעשו כמיטב יכולתם לשמור על תוכנית חייכם כדי להתפתח בהתאם. בזמנים הנוכחיים החיים צריכים להפוך בהדרגתיות קלים יותר כשאתם יכולים להתקדם ללא שרידי הקארמה כדי להתמודד בהתחלת העידן החדש עם דף חלק עד כמה שזה נוגע לכם. עד עתה הייתם צריכים להסתדר ולהתרגל לכך שיהיה לכם חופש נוסף להתקדם הרבה יותר בקלות מאשר קודם לכן. הידיעה כי אתם נמצאים על הנתיב אשר ישיג את מטרתכם, מעוררת אתכם להתמקד בו כך שאתם מוכנים באופן מלא למה שקיים לפניכם.

במחזור האחרון ניתנה לכול הדתות הגדולות תקופה של זמן שבה הן היו הכוח השולט. הכוונה היא כי היום אתם מוכנים היטב להעביר את הידע שלכם לאחרים באמונה כי אינכם מטעים אנשים. למרות שאתם עשויים לא להיזכר בדיוק איך או מתי רכשתם את הידע שלכם, אבל נכון לעכשיו אתם צריכים לדעת באופן אינסטינקטיבי מה "מרגיש" נכון. במציאות אינכם צריכים יותר אחרים כדי להדריך אתכם לתוך נתיב מסוים כדי להתעלות, כיוון שאתם רכשתם את הידע אותו אתם צריכים כדי להתקדם להתעלות. עם אלוהים פנימה, גופכם הופך למקדשכם, מקום בו אתם יכולים לעבוד עבודת קודש או להתפלל בהתאם. אולם, חלק מהנשמות עדיין מעדיפות לעבוד עבודת קודש ולהתפלל ביחד ובחירתם מוכרת ומאושרת.

יש קצת בלבול לא מכוון הנובע מהעובדה כי לפעמים השם "אלוהים" מוצמד לכול אדם שהציג כוחות נוספים המיוחסים לאלה אשר התעלו לעולמות הגבוהים יותר של אור טהור. מספיק לומר כי חלק מהנשמות הן כמואלוהים אבל לא בהכרח יהיו אלוהים בזכות עצמם. יש לכם אמא/אבא אלוהים של יקום זה שבו יש רבים, ומתייחסים לבורא כאלוהים העליון, והוא נתפס על ידכם כשמש המרכזית הגדולה. בדרך כלל ידע מוגבל מבקש יותר מדי ממרבית הנשמות להבין דברים שהם שונים מאוד ממה שאתם הייתם רגילים לו. אפילו הבנת המושג של ישויות של אור הוא יותר מדי עבור האדם הממוצע להבינו, אבל כל עוד מתקבל הרעיון של ישויות מפותחות מאוד, בשלב זה אין לכך חסרון גדול.

השינויים שמתרחשים ישפיעו על כול אדם, כיוון שההכרח לשינויים מרחיקי לכת חייב לצאת לדרך. לא כול הדרכים הישנות מעורבות בהכרח, אבל יש צורך להתכונן לשינוי מוחלט בפעילויות רבות על מנת לשגר אתכם לתוך התקופה החדשה. דברים כיצור מזון וטיפול רפואי יופיעו במקום גבוה ברשימה כיוון שהם חייבים להיות מותאמים כי להילקח לתוך העידן החדש. אתם משתמשים במערכות רבות אשר הן במציאות מיושנות, אין זו אשמתכם כיוון שעוכבתם בכוונה. אנרגיה חופשית הוזכרה פעמים רבות וידוע איך ליצר אותה, אבל יש לכם מתנגדות מאלה אשר בשל סיבות כלכליות רוצים היאחז בדרכי יצורה הישנות. אולם, התקדמות לא יכולה להיות מעוכבת ללא הגבלת זמן, וכבר יחידות אנרגיה חופשית מיוצרות בקנה מידה קטן.

אתם עשויים לתהות מדוע הכוחות הגבוהים יותר לא באים לעזרתכם בשעה שהם יכולים לסייע לכם, הם אינם יכולים "להפריע" בהתקדמותכם. הם עוזרים בדרכים שמאפשרות זאת, אבל זה איטי ולא עונה לצרכים שיש לכם. כפי שרמזנו פעמים רבות, אין אנו מורשים להתערב או ללכת בניגוד לבחירות בהתאם לרצונכם החופשי. לדוגמה, לא לפני זמן רב הייתם על סף מלחמה גרעינית אשר יכולה היתה להרוס בקלות את כדור הארץ, ואנחנו היינו צריכים לשבת ולצפות שאתם עושים זאת. אולם, בנסיבות מעין אלה, היינו מנסים להשפיע עליכם לקחת נתיב שונה, ובאותו הזמן לעזור לאלה העובדים עבור האור. כפי שאתם תבינו עכשיו באופן ברור, הרטטים בעזרתכם התרוממו בהצלחה וסכנה זו חלפה ולא תותר שוב אף פעם.

אתם יכולים עכשיו לשים מאחור את זוועות העבר וככול שאתם יכולים לשחרר במהירות את אחיזתכם בהן במהירות, כך טוב יותר. שימו את כול האנרגיה שלכם בעזרה לדברים החיוביים שממתינים להצגתם כדי לתת ביטוי לטובתו של המין האנושי. שוב, אם אתם יכולים להתחיל משהו חדש שלוקח אתכם קדימה, אנו נפקח על פעילותיכם ונעזור לכם. אנו רואים צורך דחוף לנטרל אזורים בכדור הארץ שזוהמו באופן חמור על ידי פיצוצים או תקלות גרעיניות, ואלה  ייכללו באופן טבעי בניקויו של כדור הארץ. באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות שלנו אנו יכולים לעשות עבודת שיקום קצרה של כדור הארץ כדי להחזירו למצבו הקודם, וזה ייעשה במסלול הזמן שלפני ההתעלות. אולם, אנו מקווים לראות את המין האנושי לוקח אחריות לנזק שנגרם לאמא כדור הארץ, ומראה את הרצון הטוב והכוונה הדרושה כדי לסדר את זה, ואזי אנו יכולים לעזור.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת הנתיב לסיום.  מסר זה מגיע באמצעות העצמי העליון שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge