Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - August 10, 2018


מסר של Mike Quinsey המתקשר את האני הגבוה שלו - מיום 10 באוגוסט 2018

יש לכם כה הרבה לצפות ואנו נתנו לכם תמונת אינדיקציה מספקת לאן אתם מובלים. עדכנו אתכם פעם אחר פעם כי האנרגיה הישנה מתה ואתם לא קשורים יותר באמצעות תכתיביה, ויש לכם יחסית חופש לבחור את נתיבכם להתעלות. מכאן נובע כי העניינים מתפתחים בהתאם לפעילויות המתרחשות על כדור הארץ, למרות שניתן לכם עידוד כדי לשמור אתכם מכוונים בכיוון הנכון. מתוך מה שנראה ככאוס ואי וודאות שקיימים כיום, ישנם שינויים המתרחשים כדי ליצור בסיס לדרך חדשה של הסתכלות על דברים עם מבט להשגת שלום קבע על כדור הארץ.

אינכם יכולים להשיג שלום מוחלט בן לילה כיוון  שיש עדיין הרבה שצריך לרומם. אולם היו סמוכים ובטוחים, כי למרות שזה היה קשה לנשל את אנשי האופל ומשרתיהם, התקדמות טובה נעשית ודברים צריכים באמת להתחיל להתאים למקום מהזמן של שיערוך המטבעות. זה נשאר המפתח להתחלתם של שינויים מועילים ומקודמים בברכה רבים שמוכנים להצגתם. הרבה מתרחש מחוץ לטווח הראיה, ובשל סיבות רבות נשמרים בסוד מטעמי בטיחות כיוון שאנשי האופל נמצאים בכול מקום ולא כולם מייצגים סכנה לתוכניות החופש שלכם.

להפתעתם של אנשים רבים הנשיא טראמפ עדיין מכהן, והסיבה היא כיוון שהוא עושה שינויים שהינם הכרחיים לעתיד לא רק של ארצות הברית אלא לכול העולם. זה לא עשוי להיראות גלוי לעין במבט ראשון וחלק מהחלטותיו גרמו לדאגה רבה. אבל מגיע זמן בו האנשים יסתכלו לאחור לתקופת כהונתו, והם יסכימו כי הוא עזר להכניס שינויים נחוצים שהטיבו לעולם. חלק לא התקבלו יפה אבל אתם צריכים לתת מספיק זמן להערכתם של היתרונות. שינויים גדולים כמעט תמיד גרמו להתנגדות רבה וזה יהיה תמיד המקרה, עד שניתן יהיה לשפוט בהגינות את מלוא ההשפעות.

הבינו כי הפגישות של אלה המטפלים בכוח ענק  ובעושר "נעזרות" עכשיו על ידי הבלתי נראים שיש להם תמונה מלאה על העתיד, ומשתמשים בהשפעתם כדי להדריך את המין האנושי. כתמיד, ההחלטה הסופית היא שלכם, לכן הבטיחו כי האנשים הנכונים נמצאים בשליטה  ושיש להם את רווחתכם בלב ולא האדרה עצמית. בעידן האחרון, פגישות אחרונות נעשו פשוט כדי לקדם תאוות בצע עצמית וכוח אישי. זמן זה עכשיו חלף והאנשים הטובים ביותר שיכהנו יכולים להוביל אתכם לתוך תקופה חדשה של שמחה ואור. העתיד בהיר ומתוכנן לתת לכם דרך חיים שאתם זכאים לה ללא האיום של מלחמה.

היו סמוכים ובטוחים כי לכול נשמה יש מידה מסוימת של השפעה כאשר מדובר בעתיד. ישנה אנרגיה קולקטיבית שיש לה השפעה הרבה יותר גדולה מאשר אתם יכולים לדמיין, וזה הופך לחיובי יותר כשהזמן חולף. זה כבר נע מעבר להשפעת "המלחמה", למרות שאלה עם אינטרסים מבניים במכירת כלי נשק, באופן טבעי לשני הצדדים עדין מקווים למלחמת עולם שלישית. היו סמוכים ובטוחים, יקרים, כי הוכרז על ידי הקדמונים המפקחים על התקדמותכם, שזה לא יאופשר. אתם רק צריכים לחזור אחורה זמן קצר כדי לדעת מתי המבנים התת קרקעיים היו בכוננות ומוכנים לשלוח את כלי הנשק הגרעיניים שלהם, הפכו כולם ללא פעילים.  זה התרחש יותר מפעם ובתקווה שהמסר שקע, כי מלחמה גרעינית לא תותר - אף פעם.

לבני האדם יש הרגל להביט מחוץ לעצמם כאשר העניינים משתבשים, וברור כי לא כול הבעיות קשורות בהכרח לפעולותיהם. אולם, חלק גרמו להם לקרות דרך פעולות מוקדמות שגרמו לתגובה קרמתית. לכן, כאשר אתם שואלים מה עשיתם שמגיעות בעיות, הבינו כי שום דבר בעל חשיבות לכם קורה במקרה. הנסיבות עשויות להיראות כך, אבל אלה המארגנים קארמה צריכים לנצל הזדמנויות כשהן עולות. לעיתים קרובות זה מערב אנשים אחרים וזה לא תמיד קל לארגן אותם להיות ביחד למטרה זו. חלק מהמצבים כה מעורבים שאתם מגלים שזה קשה להאמין שזה אורגן מראש.

עם זאת, עד כדי כך שאפילו התוצאה נועדה לעמוד בשיעורים שילמדו. אתם יכולים לומר כי מדריככם עובדים שעות נוספות כדי להבטיח שהקארמה תנוקה. האבולוציה שלכם תלויה בשיעורים שנלמדים, שחוזרים על עצמם אם אתם נכשלים בפעם הראשונה עד שאתם מצליחים. הבינו כי קארמה יכולה להיות מועברת קדימה מחיים מסוימים לאחרים ולפעמים הסיבה היא בגלל שאתם יותר מסוגלים להתמודד עם זה. סוגיה רגישה היא שבירת מערכת יחסים, ואפילו שזה מתוכנן מראש במקום בו השיעורים נלמדו על ידי כול המעורבים. לכן המסר הוא לקחת ברצינות את חוויות חייכם ולעשות כמיטב יכולתכם ללמוד מהן, ואתם לא תצטרכו לעבור  שוב חוויות מעין אלה.

למרות  שעוכבתם בצורה חמורה, בטווח הארוך אתם לא תפספסו כי ברגע שאנשי האופל לא יכולים יותר להפריע באבולוציה שלכם, המצאות והתקדמויות שעוכבו יתפרסמו. זה ייעשה בדרך כזו שאתם לא תוכנעו ויותר לכם להכיר את השינויים שהם אישיים יותר. ברור שאתם תילקחו בקרוב לצורות נסיעה קלות ומהירות יותר, והזמינות הקבועה של כול דבר שאתם צריכים לצורך הישרדות יומיומית. בנוסף על כך, יגיע זמן בו אתם תהיו מספיק עוצמתיים ובעלי ידע, ליצור את כול צרכיכם באמצעות כוח מחשבתכם.

נסיעה תהפוך כמעט מיידית, הרבה כמו להיכנס לתוך ארון אותו אתם מתכנתם ביעדכם, והגעתם כאשר אתם יוצאים ממנו. איזכור התקדמויות אלה מאפשר לכם לדעת כי הבעיות הישנות תונחה מאחור בסופו של דבר. עם חיים ארוכים יותר ועם היכולת לשמור את גופכם בנעוריו, יהיה לכם מספיק זמן ליהנות באופן מלא בכך ברטטים הגבוהים יותר. בעיקר מכול הנסיעות מחוץ למערכת השמש שתהיינה גם אפשרויות. כול הדברים  מגיעים בזמן טוב ולא יאופשר שום דבר להפריע עם התקדמותכם והתפתחותכם.

באמצעות שמירה על מיקודכם על מה שהעתיד מביא, אתם עוזרים למשוך אותו קרוב יותר להגשמה. זה גם יעביר את תשומת לבכם מהעידן האחרון, ותהיו מסוגלים לשכוח את הקשיים ואת הבעיות שהתמודדתם בהם במשך אלפי שנים. אין טעם או יתרון בהיאחזות בחוויותיכם הקודמות. הדבר החשוב הוא שלמדתם מהן ואין לכם יותר צורך בהן.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת הנתיב לסיום. מסר זה התבקש על ידי האני הגבוה שלי, האלוהים העצמי שלי, ולכול נשמה יש את אותו חיבור לאלוהים.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili WeizmanShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge