Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, March 13, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 13 במרץ 2015

סדרות שלמות של שינויים מצפות לכם עכשיו כשתוכניות אנשי האופל סוכלו. הם לא יכולים יותר להכתיב את המסלול העתידי של האנושות, ויכולים רק לוותר לאור על מיקומם. הכוונה היתה שהתקדמות זו יכולה עכשיו פחות או יותר להמשיך מבלי לזכות בתשומת לב או ללא עיכוב, והפעילויות יכולות להיות יותר פתוחות וידועות לכם. יש הרבה מה לעשות ותוכניותנו הן להפיק תוצאות בהקדם האפשרי. עד כה, היינו צריכים להישמר כאשר היה מדובר עליהם, אבל עכשיו אנו יכולים ליידע אתכם ללא כל פחד גדול. אתם גם תראו יותר מכלי רכבנו נעים בגלוי דרך השמיים שלכם, כאשר בעבר שמרנו בעיקר על מסווה של אי-נראות כדי למנוע עימות כלשהו עם כלי רכבכם. עכשיו, אנו מחכים להכרה ממנהיגיכם הפוליטיים אבל דעו שרבים מפחדים להיחשף למי שהם באמת. אולם, בזמן, הכל יתגלה ואף איש לא ימצא מקום מסתור כלשהו. אין מקום ברטטים הגבוהים יותר לישויות נחותות כלשהן כיוון ששם מגיעה נקודה בה רק האמת יכולה להיות קיימת. אנשי האופל לא מצליחים יותר ולמרות הכול אתם עשויים לדעת עליהם, אנו מציעים להם, כמו לכל נשמה אחרת כלשהיא, את ההזדמנות לפנות אל האור בלי אשמות נגד. אולם, תהיה להם דרך ארוכה להשיג מחדש באופן מלא את מיקומם בו.

כפי שבלי ספק הבנתם, רצוננו העיקרי הוא לראות כל נשמה חוזרת באופן מלא אל האור, וכל הזדמנות תינתן להן. אתם תבחינו שאנו לא מדברים על עונש לנשמות תועות, אלא חמלה באמצעות מתן כל סיכוי לחזור אל האור. אף אחד הוא מעבר למחילה למעט שהם מסרבים לקבל את ההזדמנויות שאנו נותנים להם. כולכם בשלב מסוים הלכתם על שני הצדדים של האור ומעטים חוו חוויות במצב גרוע יותר. אכן, אתם מתחזקים באמצעותם ויכולים יותר לעזור לאלה אשר הלכו בעקבותיכם. עכשיו, אתם יודעים את הסיבה מדוע אנו תמיד בקשנו מכם להיות בחוסר שיפוט בכל הזדמנויות מעין אלה. יש לכם אמרה ש"אבל אני הולך באמצעות החסד של אלוהים" ( המתרגמת - משמעות האמרה - גורלינו לחלוטין לא נתון בידינו ) ובקשר לזה טמונה אמת גדולה, לכן אל תשפטו בבקשה את אלה הנמצאים בשלבים שונים באבולוציה שלהם.

אתם כולם נשמות גדולות אשר הייתם ב"גיהינום" ובחזרה שוב, ובכך אנו מתייחסים לחייכם ברטטים הנמוכים יותר בהם האור היה הכול אבל צומצם. עם זאת, אתם שרדתם כדי להפוך לישויות גדולות יותר למרות שעדיין לא מבינים את מלוא המשמעות של זה. כשהפכתם כה נפרדים מהאור, זה הציב עבורכם מטלה ענקית למצוא שוב את דרככם חזרה. עם זאת, התמודדתם באפשרות זו בבטחון רב כיוון שהבטחנו לכם שאנו תמיד נהיה שם עבורכם. אנו כמובן אינם היחידים, אלא נשמות מרחבי היקום בקשו להיות חלק מהאתגר ולהרוויח מהניסיון. הבינו שאתם התגלגלתם פעמים רבות מאוד כדי לשחק את חלקכם בהרפתקאה הגדולה שעכשיו היא מסתימת. אתם שחקתם צד כלשהו אשר ישרת בצורה הטובה ביותר את האינטרסים ואת האבולוציה שלכם. כל החיים מתפתחים באופן מתמשך עד שכול הנשמות חוזרות אל האלוהות מהמקום ממנו הגיעו. אל תאפשרו לכך להדאיג אתכם כיוון שיש לכם דרך ארוכה מאוד ללכת לפני שכל סיום מעין זה מתקרב. הסיבה הראשונית היא להיהפך שוב אחד עם אלוהים.

כל אחד מכם משחק תפקיד מרכזי בהבאת האור לכדור הארץ, הרבה יותר רחוק ממה שהייתם מבינים באופן מיידי. אנו שומעים אתכם שואלים אם אתם יכולים לעשות יותר כשאתם מרגישים שיש לכם הרבה להציע, אבל הבינו שיכולתיכם ידועות לנו ואנו מרוצים עם מה שאתם עושים עכשיו. פשוט שמרו על האור זורח בבהירות ואנו לא יכולים לבקש הרבה יותר מכם. כאשר אתם לוקחים בחשבון את מספר עובדי האור העושים את חלקם כדי להביא את העידן החדש, שלא יהיה לכם ספק שעתידכם מובטח. אם אתם נקראים לבצע מטלות נוספות, הסיבה היא שאתם נחשבים כחלק מנשמות אלה עם ניסיון וידע נחוץ כדי לעשות זאת. כמו כן, זכרו, שברגע שהעניינים באמת יוצאים לדרך, יהיה יותר מאשר מספיק כדי ללכת מסביב ולשמור על כולכם עסוקים. אנו מכירים את תכונותיכם, ומה אתם עושים הכי טוב, כך שלא יהיו יתדות מרובעות בחורים עגולים ( המתרגמת - המשמעות - לא תהיה אי התאמה). שמחו, העבודה האמיתית תתחיל בקרוב וכול מה שהמתנתם לו יגיע להווייה באופן הדרגתי.

ייצבו את מבטכם על כול מה שהוא טוב ומועיל, ואם אנשי האופל מתנפלים עליכם, ראו אותם באור ופשוט המשיכו בדרככם. אין צורך להתעסק בויכוחים, לכן פשוט הבהירו את טענתכם והמשיכו הלאה. הוכיחו לעצמכם שיש לכם את הביטחון להתמודד בכל מה שמוצג לכם, ואל תתנו מקום להתגרות. חלק יאמרו שקל יותר לעשות מאשר לדבר, אבל אתם צריכים להיות מוכנים לכל מה שמצבים מעמתים אתכם. הכנעות לאנרגיות של פחד מסתיימת בהנמכת הרטטים שלכם, ואנשי האופל ניזונים מהם. היכנסו לכל מקור של אור שמוצא חן בעיניכם בנסיבות מעין אלה, ודעו שתינתן לכם עזרה. יש נשמות ההולכות בנתיבכם יחד אתכם יותר ממה שאתם אולי יכולים לדמיין.

ניתנת לפדרציה הגלקטית יד חופשית יותר לטפל בנושאים העולים. עד כה, היינו בקפדנות תחת פקודתה של ההיררכיה שהיתה אחראית לתוכנית הגדולה של חזרתכם אל האור. כפי שהזכרנו יותר מאשר בהזדמנות אחת, אנו פועלים בעיקר עם מסווה של אי-נראות שלנו במקום. לא שמנו את עצמנו בסיכון לגרום לתקרית, כיוון שזה יכול לערב קורבנות תמימים. איננו מחפשים עימות עם אנשי האופל, ומעדיפים לנקוט בפעולת מנע כדי לשמור על השלום. אנו יכולים אחרת לטפל באופן מושלם בבעיות כלשהן, כיוון שאנו קידמנו הגנה שאין לכם מושג עליה כרגע. היא בשימוש רק כמוצא אחרון כיוון שאיננו מבקשים להרוס את אנשי האופל, אלא להגן עליכם מפניהם.

אני SaLuSa מסיריוס, ואיזו שמחה זה נותן לי לדבר בחופשיות אתכם. רבים מכם, יש לומר, "התבגרו" והתעוררו למה שנדרש מכם כישות של אור. אנו נמצאים ביחד קרוב לסופה של דרך ארוכה, ומודים לכם עבור ההתמדה והמחויבות לאור.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge