Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - February 1, 2013

Mike Quinsey, SaLuSa - February 1, 2013

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 1 בפברואר 2013

 במשך זמן רב מנות האנרגיה על פני כדור הארץ גדלו לאט, אבל כיוון שאתם חוויתם התרוממות גדולה בהן, הן גדלו מאוד. פירושו של דבר שרמות האור שלכם גדלות בשיעור הרבה יותר גדול, והתוצאות ייראו בהדרגה ככל שיותר אנשים רואים עצמם כמשוחררים מאחיזתם של אנשי האופל. כבר זמן רב האור חשף את האמת על פעילותיהם, והם יותר לא מסוגלים לשטות אתכם עם תוכניותיהם להמשיך בשליטה. למעשה זה במהירות הופך ברור להם שזמנם הסתיים, והם דבקים בכל מה שנותן להם תקווה על ידי מניעתו של הסוף הבלתי נמנע של שלטונם. באמצעות ההבנה של מה שהתרחש בעבר אשר תמך באנשי האופל, זה אפשרי לחיות את חייכם ללא פחד מפעולותיהם. זה מונע מהם את התנאים שהם הצליחו בהם, ולנגד עיניהם הם רואים את כוחם הולך ומדרדר. כתוצאה מכך, בעלי בריתנו יכולים לעבוד יותר בקלות להפיץ את השינויים שחיכו להם זמן כה רב, ולא יקח לכם זמן רב לחכות כדי לראותם.

 עכשיו כשהאנרגיות הנמוכות פוחתות בהדרגה, קיימת יותר הזדמנות עבור אלה שעדיין לא ניעורו להיענות לאור, והלחץ הינו עליהם כדי שירימו את עצמם. אחרת, הם יגלו שאין הם יכולים להמשיך לשהות ברטטים הגבוהים אשר גדלים כול הזמן. באמצעות בחירתם שאינה נאמרת, הם יישארו ברטטים הנמוכים כדי להמשיך את חוויותיהם. אין ספק שכל נשמה תהיה מודעת להזדמנויות המלוות את החיים על כדור הארץ במהלך תקופה זו של התעלות, ואף על פי כן ייתכן שתכננו פשוט לחיות במהלכה כחלק מחוויותיהם. זו הסיבה מדוע יקרים אתם חייבים לאפשר לכל נשמה את החופש לבחור את נתיבה. אם מדובר במישהו הקרוב אליכם, הרגישו בעלי זכות שנבחרתם להיות חלק מתוכנית חייהם. כמו כן, זכרו כי כישות שהתעלתה, תהיה לכם את היכולת לחזור למימד הנמוך יותר ולשמור על קשריכם איתם.

 כפי שאתם קרוב לוודאי מודעים, תוכנית חיי הנשמה אינה הסדר אקראי ללא מטרה ראלית במיינד. היא מתוכננת בקפידה כדי לתת לנשמה את החוויות המדויקות אשר יקדמו את האבולוציה שלה. עם זאת, זוהי בחירתכם הסופית באם אתם מגשימים אותה, אבל היו בטוחים שאתם לא תשנו בקלות את מה שהוא בבירור האינטרסים הטובים ביותר שלכם. אולם, תוכניות חיים משתנות כאשר הנסיבות המתעוררות לא היו צפויות שיהוו חלק מחוויותיכם. לעיתים, אין הן מועילות, אבל באירועים אחרים הן עשויות לקחת אתכם קדימה מהר יותר ממה שצפוי. כיוון שלכל נשמה אשר מחליטה לעקוב אחר נתיב ההתעלות, ישנם עוזרים רבים אשר עובדים ללא הרף כדי לוודא שכוונתכם מתגשמת. נדגיש, כי אתם אף פעם אינכם לבד במסעכם, ונוכחותנו אף פעם אינה נכפית עד כדי הפרעה לרגעיכם הפרטיים.  זה יותר ענין שלנו פשוט "לדעת" מתי סיוענו או נוכחותנו נדרשים. לא רק הפדרציה הגלקטית של אור משרתת את האחרים, כפי שכל הנשמות שהתעלו משרתות בתפקיד זה או אחר ובסופו של דבר כך גם אתם תהיו.

 ההשלכות של התוצאה של ה-21 בדצמבר הן עדיין על אש סמויה ולא ממוקדות, אבל זה במידה רבה עקב הקושי להעריך שכאשר מדובר באור, אין דבר כזה כמו "כישלון". הקבוע היחיד הוא "שינוי" וזה נוגע לחייהם של כה הרבה אנשים ואלה הם אשר קובעים את התוצאה. אתם עכשיו יודעים מה אפשרי, וזה תלוי בכם שתיצרו את המציאות שלכם. אנו באופן טבעי מודעים לביקוש ההולך וגדל  לכספי השפע שיונפקו, ההודעה על גילוי והבאת שלום. היו בטוחים שהם יבוא לידי סיפוקם לפני זמן רב, וההסדרים מתקדמים היטב. שמחתכם ואושרכם תהיינה בשפע בבוא הזמן כשעמוק בתוככם אתם יודעים שאתם כבר מנצחים. מפני שהזמן שלכם הואץ ועם זאת במובנים מסוימים זה גם נראה שהוא נוקט בסחבת, ואתם מתחילים לדאוג או להיות חסרי סבלנות. בבקשה שמרו את עיניכם בעיקשות על העתיד, וזכרו שרובכם נמצאים בעמדת יתרון בה אתם יודעים בהחלט יותר על מה שמתרחש. כעובדי אור, אנו מצפים שאנשים יתרוממו באמצעותכם, כי עבר זמן רב מאז שהרגשתם כי אתם מהססים לבטא את דעתכם. היו פתוחים מבלי שתהיו יותר מדי כבדים ובכך שאמרתם את האמת שלכם, השאירו זאת כך ואתם תעשו את המיטב עבור אלה מסביבכם.

 אמא כדור הארץ המשיכה בהתמדה לבצע שינויים, ובשל הכמות העוצמה של אור שעכשיו מקורקע עליה לא נזקקה לנקיטת אמצעים קטסטרופליים יותר. שינויי האקלים מתרחשים עקב סיבות שונות כולל הפרעות מעשה ידי אדם, אבל כאשר הכל נרגע, יהיו לכם את התנאים הנעימים ביותר ללא הקיצוניות שאתם רגילים לה עכשיו. אמא כדור הארץ מאוד מביעה הערכה על האהבה והברכות ששלחתם לה, כשבעבר הלא רחוק נטו לשכוח את תפקיד ה"אמא" שהיא משחקת. ההשפעה הנשית חוזרת ומביאה יותר הרמוניה ואיזון לתוך ההוויה, ושליטה גברית מוחלפת על ידי ייצוג מאוזן יותר בכל מקום שאתם מסתכלים.

 מרמתנו, אנו מאוד מרוצים שקבוצות כה רבות נוצרות כדי להביא את השינויים, כשהרבה מהן החלו ברמה הנמוכה. ברגע שאתם עושים זאת, בהתאם לחוק המשיכה אתם אפילו מקבלים יותר סיוע עד שכל הדבר נהפך כה מבוסס היטב שהצלחתכם מובטחת. אנו פועלים ברמות בהן אתם עשויים למצוא בהן קושי לעבוד, כך שביחד אנו מהווים לצורך השינוי כוח מדהים. שום דבר לא יענג אותנו יותר מאשר לספר לכם על פעולותינו הנעשות לטובתכם, אבל עדיין אין זה הזמן הנכון לגלות את מה שאנו עושים. בבוא היום אתם תדעו, ויש כה הרבה שצריך לשפר כאשר מדובר בהיסטוריה שלכם. אין זה משנה היכן אתם מסתכלים, אתם תגלו את האמת שעוותה קשות, או אפילו נכתבה מחדש כדי שתתאים לשאיפותיהם של אנשי האופל. הם נמצאים בכל המוסדות העיקריים, ולא תמיד מודעים שהם עובדים כנגד האור. אתם חייבים לדעת את האמת אשר תראה לכם שהעצמי האמיתי שלכם דוכא ושועבד, כדי לתת את הרושם שאין לכם את הכוח לקבוע את עתידכם.

 אני SaLuSa מסיריוס, ורוצה שתדעו שאנו עדיין מאוד איתכם, ואנו מגינים על אלה מהאור ככל האפשר. זה עשוי להיות קשה להבנה, אבל לפעמים נשמה תקריב את חייה כדי להדגיש את מטרת קיומה.  זוהי מתנה אולטימטיבית לאחרים אשר בדרך כלל מביאה אור עצום לכדור הארץ. אנו אוהבים אתכם כולכם כתמיד.

 תודה לך, SaLuSa.

  Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge