Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - October 13, 2017


מסר מ-Mike Quinsey מיום 13 באוקטובר 2017

הקדמה של Mike Quinsey 

לאחרונה קראתי את מסריו של קריון (Kryon’s messages) שהם ללא ספק האינפורמטיביים ביותר על הזמן הנוכחי, מכסים את השנים הקרובות שלפנינו. הם מתמקדים לעיתים קרובות על השינויים שהתרחשו מאז סופו של העידן האחרון - 2012, ושנויים רבים נוספים שעומדים להגיע כולל הנתיב להתעלות. המסרים אומרים בבירור כי אנו חייבים, פשוטו כמשמעו, לשכוח את מה שלמדנו לפני 2012, כיוון שפרדיגמה (תבנית מחשבה) חדשה החלה, חושפת אמיתות רבות שעד כה לא היו ידועות לנו. נראה לי די ברור כי יש לנו את מה שאתם עשויים לכנות הזדמנות "ייחודית אחת" לעבור  מהנתיב הישן לתוך הנתיב החדש, אם אנו רוצים לעבור לתוך המימדים הגבוהים יותר ולעזוב מאחור את הרטטים הנמוכים, ואת הצורך להתגלגל מחדש.  ועם זה ב-mind, אני מצרף ביחד קטעים ממסריו האחרונים של קריון המתייחסים ל-“Innate”(אינטליגנציה הטבועה בדנ"א) מה שהינו אולי חדש לרבים מכם. זה חשוב כי תנסו לאמץ את חשיבתכם למה שנדרש כדי לעקוב אחר הנתיב החדש לרמות רטט גבוהות יותר.

קטעים ממסריו של קריון המתייחסים ל- Innateהם בעיקר מ:

"קריון 2017 ((KRYON 2017 . מלמד בדיוק איך להורות לתאיכם להירפא"

Innate - המוח השני שלכם בסינכרוניזציה קוואנטית.

Innate מתוכנת לצורך הישרדות רוחנית.   Innate מגיע מהפנים של כול אחד מאתנו. כל דבר מגיע מאלוהים שבתוכנו. הפוגה ספונטנית (Spontaneous Remission) נעשית באמצעות ה- Innate, אבל היא לא תעבוד במקום בו ישנה תגובה שלילית. ה- Innateרוצה את מה שטוב ונוח לכם. ה- Innate מחובר לאני הגבוה יותר שלכם ולכתבים האקשיים (Akashic Record) של בן האדם. מוחכם שומר אתכם בחיים.

אמרו את ההצהרות הבאות בקול רם "היום אני אשחרר דברים שאינם עובדים, או מונעים ממני להתקדם". אמרו גם "שחרר כול דבר המגדיר את מה שאינו נשגב לגופי" או ספרו ל- Innateבקול רם "אני משחרר את כול הדברים בכתבים האקשיים שלי אשר מונעים ממני לראות את הודי, היום". המדע גלה כי התאים "מאזינים" והכמיה נוצרת באמצעות התודעה. יש לכם בחירה חופשית  וה- Innate יודע זאת, וממתין להוראות. ה- Innateיודע הכול על חייכם בעבר, והוא יעשה את מה שאתם אומרים לו אבל אתם חייבים לדבר בקול רם.

ה- Innateאינו תפקוד מוחי ואינו ממרוכז, הוא  כ" Innateשל גוףחכם". ה- Innateהוא שדה וגוף חכם בכול מקום שהדנ"א קיים, ומכוונן לתוכו ושומר אתכם בחיים. הוא השליט של מה שאתם צריכים. ה-Innate מחובר לאני הגבוה יותר. הגוף הגשמי (בעל אופי חומרי – פיזי) עליו שולט המוח והוא מתחיל ליצור גשר ל- Innate באמצעות אינטואיציה ושם בסופו של דבר יגיע זמן בו אתם תהיו המבטחים הרפואיים האישיים שלכם, אתם תדעו לא רק את מה שמתרחש בגופכם, אלא גם על כתביכם האקשיים. ה- Innate מתוכנת להישרדות רוחנית, והוא אינטליגנטי ויודע מה אתם צריכים. ההוראה הראשונית של ה- Innateהיא לעשות כול דבר שהוא יכול למענכם כדי לאפשר שההתעוררות תתרחש. ההוראה הראשונית היא הישרדות רוחנית וכול דבר מתוכנן מסביבה לדחוף אתכם קדימה בכול דרך אפשרית כדי לאפשר התעוררות, ועבור האנושות לחצות את הגשר ולהיכנס לתוך מצב התעלותה של הפלנטה. זו מודעות רוחנית וסיבת קיומו של ה-Innate, וה- Innate חוצה בתהליך את הגשר עם כימיה גשמית, ובדרכים שונות מאוד ה- Innate אחראי להפוגה ספונטנית.

איך אתם יכולים שמחלה תיעלם בן-לילה, איך זה אפשרי כי הגוף הגשמי יכול להגיב ולנקות את עצמו בן-לילה ממשהו כה לא מאוזן. איך יכולות הרקמות לגדול בקצב מואץ כדי להופיע בן-לילה? אני נתתי לכם רק דברים אותם הבית חולים יכול לבדוק שוב ושוב, וגם באמצעות רנטגן.  אתם הייתם אומרים שזה נס – לא! זה ה- Innateהינו הכוח שיש לכם. כאשר ה- Innate מתחיל לבנות גשר לאני הגשמי, הבן-אדם כפי שאתם מכירים אותו נעלם, ולבן-אדם התופס את מקורו יהיו חיים ארוכים ואפילו יתקן את עצמו - אפילו גפיו יגדלו בחזרה. זו היתה המאוד דרך שזה תוכנן, ויקרים, זה צריך להיות הגיוני לכם. ה-Innateהוא המוח השני שלכם והוא מגיב לדיקור, וכול דבר מתחיל להשתנות למעט השמש המרכזית הגדולה. אתם מקבלים את המאפיינים של חייכם בעבר באמצעות ה-Innate. הוא יכול להכנס פנימה ולמשוך החוצה את הדברים ולשים אותם על המבנה התאי שלכם. ה-Innateמכיר אתכם, לכן בנו גשר בין התודעה האנושית שלכם לבין ה-Innate.  אתם יכולים להפוך לאינטואיטיבי הרפואי האישי שלכם. כול דבר יתחיל להשתנות ואתם תדעו כי אתם לא מכדור הארץ, אלא מהשמש המרכזית הגדולה. ה- Innateיוצר רגשות ויכול לשנות כול תא בגופכם. קארמה נגררת קדימה דרך המסך, היא מהווה אנרגיה של עסק שלא הסתיים. אתם צריכים לתכנת מחדש את ה-Innate עכשיו  כשהפרדיגמה הישנה הסתיימה, לכן בקשו ממנו לשחרר את הקארמה.

הומאופתיה - היא המודעות של ה-Innate.

הומאופתיה, אינה מדעית, נדרשת לה תרופה קטנה שמתוכננת לכל אדם ולמה שמכאיב לכם, והביולוגיה מתוכננת "להקשיב" למה שאתם אומרים. תרופה הומאופתית מתוכננת במיוחד עבורכם וגופכם עוקב אחר ההוראות, זו מערכת שעובדת ומיליונים משתמשים בה. ה-Innateרואה את הכוונה וזה מתרחש  עם "מודעות של ה-Innate". זה חלק מבני האדם החדשים, ובכול בן-אדם ישנה מערכת יפה של זה הפועלת על פי מה שאתם נותנים לה. זו כמיה במיטבה וגופכם עומד בצד כדי לעזור. זה נמצא בדנ"א וקשור עם ה-Innate, הכתבים האקשיים והאני הגבוה יותר שלכם. ה-Innate רוצה את מה שטוב עבורכם. זו מערכת יפה של מודעות. במהלך הזמן תתחילו להרגיש את השינוי באיטיות, ואתם תדעו שזה עובד.

אפסו את גופכם וספרו לו "שחרר כול דבר שאינו מתאים ליופי של מי שאני" וגם "היום אני אאבד את כול הדברים שאינם מתאימים" ו"אני משחרר את כול מה שמונע ממני מלהתקדם קדימה" וגם "אני משחרר כול דבר אשר מגדיר מי אני" ו"אני משחרר את המידע שאינו מגנטי לגופי" ו" אני משחרר כול דבר או את כול הדבר בכתבים האקשיים המונעים ממני מלהרגיש את הודי היום". ניסויים במדע הראו כי כול התאים מקשיבים לתודעתכם.

תודות לקריון באמצעות לי קרול (Lee Carroll) עבור המידע המאיר.אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות,  ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת נתיבכם לסיום.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge