Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - February 5, 2016


מסר של Mike Quinsey - המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 5 בפברואר 2016

Mike Quinsey

אירועים אשר ישפיעו על עתידכם ויהיו מועילים עבורכם ממשיכים להתרחש, בעיקר מחוץ לטווח ראייתכם. אולם, יגיע זמן במהלך מסלולה של שנה זו בו אתם תלמדו על התועלות שנגרמו באמצעות השינויים. ידוע ששערוך מטבע הוא החשוב ביותר לפי דעתכם, וזה לקח זמן ניכר להביא מדינות ביחד להסכים להסכם לשינויים. ישנם עכשיו מספיק מהם כדי להציגן לדיון, ולא היה אף פעם זמן בו זה השיג כזו התקדמות. לכן, אתם עשויים להיות בטוחים ששערוך נמצא בשלביו הסופיים. בינתיים, המצאות נוספות רואות את אור היום, וזה רק ענין של זמן לפני שהן תתחלנה להיות מופצות. היו סמוכים ובטוחים שהשינויים נמצאים בעיצומם והינם קדימה יותר מדי מכדי לעצרם. דרכים להפקת אנרגיה חופשית היו זמינים במשך כמה זמן ועכשיו אפילו מתגלים יותר מתקנים. השימוש הסופי בהם וזמינותם מתקרבים, אבל האילומינאטי עדיין מנסים למנוע את הפצתן. זה לא יישאר תמיד במצב זה כיוון שהאבולוציה שלכם לא יכולה להתעכב עד אין סוף.

זמנים קשים לפניכם והם בלתי נמנעים כששינויים גדולים קורים, ומתחילים לשנות את אורח חייכם מעבודת פרך לחיים אשר משחררים אתכם ממנה. ישנם כה הרבה שינויים המגיעים אשר מעלים את איכות חייכם לרמות שאתם צריכים ליהנות מהן בסופה של מאה אחרונה זו. במה שייראה כזמן קצר יחסית, אתם תתקדמו בקפיצות, עד שתגיעו לרמות אשר ירוממו אתכם מדפוסי המאבק הישנים. השינוי המקובל והמבורך ביותר יהיה כאשר אתם תהיו מובטחים בשלום עולמי, ופירות עמלכם ישמשו לתועלתם של כל אחד. הרווח הגדול ביותר הוא בכך שיהיה לכם מספיק זמן ללכת אחר העניינים האישיים שלכם, ויהיו לכם את האמצעים הכספיים לעשות זאת. החיים יהפכו שונים באופן מהותי למה שאתם נכון לעכשיו רגילים להם. יותר לא יסתכלו על אמא כדור הארץ כפלנטה של כלא, והעוצר שבו חייתם יוסר עם הזמן. אתם תהפכו לנשמות חופשיות היכולות ללכת אחר נתיבן האישי ללא מכשול.

אלה מכם שהינם מהאור ממשיכים לרומם את עצמם, ואתם תשמרו מרחק מאלה אשר עושים מעט או בכלל לא ניסיונות להתגבר על האנרגיות האפלות שלהם. הם יחוו בדיוק מה שהם מנסים לכפות על תרבותכם, וימצאו את עצמם מבודדים משאר האנושות. על פי החישוב שלכם זה עשוי היה לקחת זמן ארוך להשיג נקודה זו באבולוציה שלכם, אבל במציאות זה רק "כהרף עין". התועלות מחוויה מעין זו משוכפלות והושגו במשך כזו תקופה קצרה. כמובן שכולכם הייתם צריכים לעבור את כל האתגרים הקשוחים, אבל אין דרך מהירה יותר להתפתח. מה שלמדתם יכין אתכם לדברים גדולים יותר, וחרב חייכם הוקשחה באמצעות חוויותיכם. קחו כל אתגר כהזדמנות להעלות את הרטטים שלכם, ודעו שאתם לא נמצאים אף פעם במצב שהוא יותר ממה שאתם יכולים להתמודד. לכן, אם אתם נכון לעכשיו מעורבים במאבק, דעו שיש לכם את היכולת להצליח. זכרו גם שאתם לא הולכים בחייכם לבד, וישנן תמיד נשמות יקרות שמלוות אתכם ותסייענה לכם היכן שהן יכולות. אבל, היו מודעים שעזרה זו תינתן לכם כאשר מבקשים אותה ובשום דרך תיכפה על רצונכם החופשי.

זה ידוע שמספר רב מאוד מכם סובלים מצורות שונות של מחלה או מחוסר של בריאות טובה בשל סיבות שונות. היו סמוכים ובטוחים שמאוד בקרוב בריאות טובה תהיה דרך החיים הרגילה, ובמרבית חייכם הריפוי יהיה זמין לכל נשמה. למעשה, יהיה ריפוי מיידי אשר גם ישקם גפיים שבורות או איברים שחסרים. העתיד טומן בחובו הפתעות רבות עבורכם, והכול ימלאו אתכם עם שמחה. אלוהים תמיד הבטיח שעם השלמתו של המחזור הנוכחי, אתם תחזרו לעולמות הגבוהים יותר כדי להתחיל תקופה של אהבה והגשמה מתמשכים. היו אלה העוזרים לתת ביטוי לעידן החדש ועזרו לאחרים ללכת אחר אותו נתיב. היו אוהבים, והדריכו אחרים כך שהם גם עשויים להצליח.

זכרו כי לא חשוב אלו מחשבות אתם שולחים, אתם עוזרים לבסס את אופי האירועים העתיידים בחייכם. אל תמעיטו בכוחה של מחשבה כיוון שאלה אתם האנשים בכדור הארץ הקובעים את עתידכם. לכן, התמקדו בכל מה שהוא טוב ועוזר לאנושות לשמור את רגליהם על נתיב האור. מדריככם בוודאי עובדים לסוף זה ויעשו ככל האפשר לעזור לכם לשמור על מטרתכם בטווח הראיה. בנסיבות הנוכחיות, תמיד יהיו הסחות דעת אשר יכולות להוביל אתכם שלא בדרך הנכונה. קראו למדריככם בזמנים של צורך והם יהיו לצדכם, ולפעמים נוכחותם תורגש מה שיכול להיות מרגיע מאוד.

חוויות העבר הראו שכאשר יש לכם ציפיות גדולות, אתם נוטים להתאכזב אם הן לא מתגשמות מספיק מהר. אפשרו מספיק זמן לאירועים שיתרחשו כיוון שהרבה מתקדם לכיוון השלמה, ואתם תדעו מספיק בקרוב כאשר הם מוכנים. אתם לא תתאכזבו וברגע שאלה המתנגדים למהלכים מעין אלה לא יכולים להפעיל את השפעתם, הם יתחילו לתת ביטוי. ברגע ששרידי המחזור הישן מוסרים, תחל תקופה נהדרת של צמיחה והתפתחות. כה הרבה נועד לקרות כך שאף אחד יוכל לעצור את התקדמותה, וזה יהיה מבורך בכל רחבי העולם כשכדור הארץ החדש מתהווה.

לכל נשמה תהיה השפעה רבה באשר למיקום שנסיעותיהן תיקחנה אותן, ורבות תתחלנה מיזם חדש. בסופו של דבר, חלון הזדמנויות חדש שלם ייפתח עבורכם כשאתם מבססים את עצמכם כישות גלקטית. אפילו עכשיו, ניתנת לכם הבנה גדולה יותר על היקום שנפתח לכם. הוא מלא חיים שכמוכם מתפתחים לקראת הבנה גדולה יותר איך הכול הינו חלק מהשלם. ישנם כה הרבה צורות חיים שונות אשר קיימות ביקומים רבים שמסביבכם. כמה מהן כה שונות מאלה שלכם, עם זאת כולן נמצאות על נתיב אשר מבטיח את המשך התפתחותן. בני האדם הם יחסית זנים חדשים אשר מוכנים לעבור למימדים הגבוהים יותר.

ברמה גבוהה ישנה "מלחמה" המתנהלת בין כוחות האור לבין אנשי האופל, אשר למרות שהם מצאו שפעולותיהם הפכו למוגבלות, מסרבים להיכנע. המאבק נועד להסתיים בכשלון עבורם, כיוון שהם לא יכולים יותר להשתמש בכל כלי הנשק שהם צברו. הם נידונו עדיין לדבוק בתקוותיהם להצלחה, כאשר הם מאבדים את הכוח להכתיב את התוצאה הסופית. הם מובילים בצורה עיוורת לכישלון אבל לא בדרך שאתם מדמיינים, כיוון שהאור אינו נוקט באמצעי אלימות. הסוף של דרכי העימות הישנות נמצא בטווח הראיה, למרות שיש עוד כברת דרך ללכת לפני שניתן יהיה להכריז על שלום מוחלט. תקופה של שלום מתקרבת כך שאתם הרווחתם באמצעות מסירותכם לאור ולכל מה שהוא מייצג. מי ייתן שאהבה ואור יישארו אתכם לנצח.

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי. אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה.
באהבה ובאור.
Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge