Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - January 29, 2016


מסר של Mike Quinsey - המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 29 בינואר 2016

Mike Quinsey

יש כל סיבה להאמין שבקרוב תהפכו למודעים על תחילתן של כל סדרות השינויים אשר בסופו של דבר יחוו אותם ברחבי כל העולם. שינויים אלה אשר עוכבו די הרבה זמן, מוכנים להתגלות ויופיעו באופן מסודר כך שלא תהיו המומים. אתם צריכים לזכור כי למרבית האנשים יש מעט מושג או בכלל לא על מה שלפניהם. בתחילה, אנשים ירגישו לא יציבים אבל ברגע שהם יראו כי השינויים משרתים את האינטרסים הטובים ביותר שלהם, הם יתמכו בכך. רצונם באופן טבעי יהיה בניגוד לאלה אשר מרגישים שהם יהיו המפסידים, אבל יבצעו זאת במהירות ותוך התחשבות מלאה בכל אחד מהמעורבים, פחדיהם ישתחררו. היו סמוכים ובטוחים שלוח הזמנים עבור התעלותכם מוכן וכי כל האירועים המובילים לכך יכולים להיות מותאמים כדי להבטיח שזה נשמר. אתם תתמודדו עם יחידים אשר התגלגלו מעולמות גבוהים יותר, בעיקר כדי לסייע לאור להביא במהירות את העידן החדש לידי הוויה.

היכן שאתם מוצאים שיבוש וחוסר סדר, זה סימן שהעולם הישן "מפורק לגורמים" כיוון שאין לו יותר מקום כלשהו בעידן החדש. יש לנקות את הישן בהקדם האפשרי, כיוון שהחדש כבר מתכונן לתפוס את מקומו. במבט לאחור, זה עשוי להיראות שאנשי האופל מנעו התקדמות, אבל מבלי להתחשב בפעולותיהם, זה תמיד הושג. אחד מהמאפיינים העיקריים היה להפיץ מידע לאנשים רבים ככל האפשר, מה שעשה זאת בלתי אפשרי למנוע את פרסומו. למרות המאמצים שנעשו כדי לשמור על החדשות בגין ההתקדמויות מחוץ לחדשות, זה דלף בהדרגתיות על ידי אלה שהיו אמיצים מספיק כדי לצעוד קדימה. למרבה הצער, לפעמים זה עלה בחיים, אבל היו סמוכים ובטוחים שהנשמות המעורבות הוכנו לסיכונים הכרוכים בכך. כל הנשמות יודעות מראש כאשר הן בסכנת מוות, והיו סמוכים ובטוחים שהן הסכימו לצורך מטרת ניקוי הקארמה הישנה. מסיבות מובנות, נשמות מעין אלה לא נושאות בדרך כלל את הזיכרון איתן, כשברגע שהן התגלגלו, זה נשאר בנבכי מוחן.

כשהחיים מתקדמים בזמן זה נשמות רבות עדיין יוצרות קארמה עבור עצמן, אבל מרביתן יגרמו לעצמן תוצאות מיידיות כיוון שאין מספיק זמן לבצע זאת קדימה. בעבר, יכולתם לעשות זאת על ידי כך שאפשרתם לכך להתנקות בזמן המתאים ביותר, במועד בו זה יהיה מועיל ביותר לכם. הבינו שלא כל הקארמה, כך אומרים, היא לתקן את העוולות שאתם עשויים הייתם לבצע, כיוון שאפשר להסתכל על כך כ"גמול" תמורת פעולות של טוב לב או בדומה. בסופו של דבר אתם תלמדו את כל האמת על חייכם כאשר תסקרו אותם, וזה יכול להיות הזמן החושפני ביותר. בטוח שדבר אחד עשוי להפתיע אתכם והוא שכישות של אור היו לכם נשמות רבות שעזרו לכם במהלך חייכם. הם נבחרו כיוון שהיתה להם את החוויה שסביר שתועיל לכם. עשוי שהיו לכם מה שמכונה לפעמים, "שומרי סף", אשר שהו קרוב אליכם כל הזמן כדי לעצור הפרעה לא רצוייה או התקפות נפשיות בחייכם.

לכל נשמה יש לפחות מדריך כדי להבטיח שהם עומדים בתוכנית חייהם, כך שאתם יכולים לראות שהחיים אינם רק סדרת אירועים אקראית כפי שכמה מאמינים. כל אירוע חשוב מתוכנן בזהירות כדי להבטיח שהוא מהווה את הערך המקסימלי עבורכם. למרביתכם ישנן ישויות מלאכיות אתכם אשר מבצעות את רצונו של אלוהים, והן עוצמתיות מאוד ומסורות לחלוטין למטרתן. אם אתם מוצאים את עצמכם בעמדה קשה ואולי חייכם נמצאים בסכנה, קראו למלאך מיכאל (Archangel Michael). ניתנת כה הרבה עזרה אבל היא לא ניתנת אם זה יכול להפריע לרצונכם החופשי. למרות שיש לכם תוכנית חיים שהסכמתם לפני שהתגלגלתם, אתם עשויים בכל זמן לשנות את מסלול חייכם. אולם, מדריככם יעשו כמיטב יכולתם כדי להבטיח שאתם תעקבו אחריו, כיוון שמשמעותה של תוכנית חייכם היא בבירור לכסות את צרכיכם בגין חוויות מסוימות אשר יעזרו לאבולוציה שלכם.

הפדרציה הגלקטית נשארת קרובה אליכם אפילו אם היא בלתי נראית. מאז שאתם נכנסתם לתקופה חשובה מאוד, אתם צריכים את הגנתם, כיוון שאנשי האופל יחשבו על שום דבר מלבד הריסת חלקים גדולים בפלנטה שלכם כדי לנסות ולשמור על כוחם. אולם, אל תפחדו כיוון שאין פעילויות שלהם שניתן להסתיר ממנה, כיוון שהם נמצאים במעקב בכל מקום שהם מנסים להסתתר. הרצון החופשי היחיד שיש להם מוגבל ולא מאפשר להרס גדול מכל סוג שהוא. אלה הם רק אנשי האופל אשר ישקלו את הרעיון וככל הנראה כהתקפה "מזוייפת". שוב, אל תדאגו כיוון שיש לנו את הסמכות להיכנס אם הם מנסים אירוע גדול. היקף יכולותיהם לגרום לבעיה הוגבל באופן חמור. תוכניתם לברוח ולעזוב את כדור הארץ סוכלה באופן חמור, ועכשיו אין הם יכולים לעשות זאת והאוויאנס (Avians) מוצבים כולם מסביבם.

אחד מהאירועים האחרונים שעומד להתרחש יהיה כאשר הפדרציה הגלקטית תוכל לבקר באופן גלוי בכדור הארץ. לאחר מכן, תהיינה חגיגות גדולות כששלום קבוע יושג וכל צורות החיים תוכלנה ליהנות מהחיים ללא הפרעה. ההתקדמות קדימה תואץ ותקופות האופל בהיסטוריה שלכם תישכחנה בקרוב. עידן הזהב שהמתינו לו במשך זמן רב התחיל באמת והחיים יהפכו למקור גדול של הנאה ושל שביעות רצון. תוחלת חייכם תגדל יחד עם העליה ברטטים ותושג נקודה בה אתם תחזירו לאחור את תהליך ההזדקנות. אתם תחיו את חייכם כאדם בוגר צעיר ותישארו כמוהו עד שתחליטו שאתם צריכים אתגר אחר כדי לקדם את האבולוציה שלכם. אתם תסכימו שכל בעיותיכם וכל כאבי הלב שחוויתם ייראו כה רחוקים כך שלא יהיה להם יותר מקום בחייכם.

בהבנתכם את השינויים שבהישג יד, אתם תוכלו לעזור לאחרים אשר יהפכו למבולבלים ולפעמים פוחדים ממה שהעתיד צופן עבורם. בשרו את הידיעות בעדינות מבלי לפרסם יותר מדי בכל פעם. אנשים צריכים זמן כדי לתפוס את מה שמתרחש והיו סמוכים ובטוחים שבסוף זה יהיה לטובתם. זה יהיה ברור ברגע שהשינויים מתחילים והם יראו אילו שיפורים מתרחשים. ברגע שהחדשות החיוביות יופצו, זה יעזור להעלות את הרטטים אפילו מהר יותר. אתם עשויים הייתם לגלות שהזמן של השנה האחרונה נראה שהואץ, אבל בשנה זו הזמן ייראה אפילו מהיר יותר. זה סימן בטוח שהכול מתקדם היטב ומרים אתכם לתוך הרטטים הגבוהים יותר.

אמא כדור הארץ מתחילה לבצע שינויים על פני הפלנטה ובמדינות רבות חוויתם מזג אוויר קיצוני. אל תדאגו כיוון שאין זה הסוף של העולם אלא הופעתו של כדור הארץ החדש. לפעמים זה נראה כאוטי מאוד, אבל ברגע שהשינויים נעשו הם יתבססו במהירות לתוך דפוס מזג אוויר נעים שכולם ייהנו ממנו.

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי. אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה.
באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge