Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - February 12, 2016


מסר של Mike Quinsey - המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 12 בפברואר 2016

Mike Quinsey

הרבה שמתרחש נשמר ככל האפשר סודי על ידי המעורבים בכך. שמועות חזקות תהיינה בשפע על כך שאירוע גדול יגרום בקרוב לסגירת כמה בנקים, עקב השינויים הגדולים אשר נראים באופק. נראה שאין מנוס מהם והם בלתי נמנעים וצריך ליישר קו איתם כדי למנוע כישלון מוחלט. זה יהיה קל לספר לכם לא לדאוג, אבל התרחשויות מעין אלה קרו לפני כן ובסופו של דבר הוכיחו שהן מועילות לעתידכם. זה לא צריך להפתיע אתכם כשהשינויים תמיד מתרחשים, אבל אולי לא ברמה שעכשיו זה צפוי. מסביבכם השינויים מתקדמים כשהדרכים והמערכות הישנות "מעודכנות" כדי להתיישר עם העידן החדש שהתחיל עכשיו. בסופו של דבר, אתם תשמחו מאוד מהם כיוון שהם ייתנו המשכיות ומספיק הכנסה כדי לחיות חיים נוחים.


St. Germain סיפר לכם במשך זמן ארוך מאוד ששינויים אלה יתרחשו כאשר הזמן נכון, והזמן הגיע ואתם תחוו אנרגיה שלמה מהם במהלך השנה הבאה. זה יהיה כרוך בשינויים גדולים והם ירוממו את איכות החיים באופן די משמעותי. לכן, כאשר אתם מוצאים את עצמכם מעורבים בהם, בבקשה זכרו שהם "מנקים" את המערכות הישנות שאינן משרתות את צרכיכם יותר. יהיו זמנים בהם זה חשוב לעבוד ביחד, כשבטווח הארוך כולכם ייכללו ותהיו יותר משבעי רצון באשר לתוצאה. היו סמוכים ובטוחים שאלה אשר ישללו התקדמות מעין זו מכם, לא יהיו בעמדה בה הם יכולים להפריע להבטחות שניתנו על ידי האלוהים לשחרר אתכם מבית הכלא של הפלנטה. כן, זה מכונה כך במספר הזדמנויות ורבים הכחישו זאת, אבל זה נכון ובקרוב אתם תבינו היטב איך זה קרה.

אתם תמצאו מסרים רבים המיידעים אתכם על השינויים, והם צריכים לתת לכם את הביטחון שרבים מחפשים. לאחר שנים של הבטחות, פתאום כל העבודה שנכנסה מתגשמת. אתם לא הייתם אף פעם לבד במאבקכם כנגד אנשי האופל, ובזמן חשוב זה יש לכם תמיכה נוספת של ישויות שעקבו אחר התקדמותכם מרחוק. הן המתינו בסבלנות לזמן הנכון כדי לגלות את עצמן באופן מלא. הן ישויות שלוות ואוהבות שמגיעות מרמות הרבה יותר גבוהות והן מסייעות לאמא כדור הארץ ולתרבות שלה להתמקח בבטחה בזמן זה של כאוס. עתידכם מובטח למרות כל הקשיים שהוא עשוי לגרום. העתיד הוא זהב ועידן של התקדמות גדולה אשר תרומם אתכם מחוץ לרטטים הנמוכים ומבטיחה שמחה ואור רבים.

כמה שואלים על מה מדובר בכול השינויים ומדוע עכשיו, והתשובה הפשוטה היא ש"זה הזמן". מאז שמחזור זה החל, אתם הייתם מיועדים להשיג נקודה זו בזמן, והתוצאה היתה עקב מאמציהם של אלה מהאור אשר עמדו בהבטחתם להפיץ זאת למרחקים. עם הזמן, זה גם יחבק את אנשי האופל כשהם יגיבו לכך בהדרגה, כך שזה צפוי שאתם מהאור תטפלו בהם בחמלה. הם אינם נמצאים מעבר להיותכם ערים פעם נוספת והם יכולים להיות מורמים לתוך האור עם אהבתכם וסיועכם. אף נשמה אינה מעבר לגאולה ואולי אתם עשויים לראות אותן כנשמות אשר דורשות אהבה רבה כדי לעורר אותן אל האור.

כל יום מחייכם, מרביתכם מתערבבים עם נשמות רבות הנמצאות בכל רמות האבולוציה השונות. אתם עשויים לחוש באם כמה הן ישויות של האור, אבל אינכם יכולים להיות בטוחים. לכן, טפלו בכולם באופן דומה כולל אלה אשר נראים שאינם יודעים את הפוטנציאל האמיתי שלהם. לעיתים קרובות, כמה מילים נעימות תיעוררנה אותם ותרומם אותם, ותתחיל אנרגיה של מחשבות אשר תוביל אותם להבנה גדולה יותר. ברגע שהנשמה מגיבה, מדריכיהם יעזרו להם בשמחה לאורך ולתוך דברים גדולים. עזרה תמיד נמצאת שם ואף פעם לא מסתימת. זו אמת נהדרת שאלה אשר מצאו את האור בתוכם משתוקקים לחלוק אותו עם אחרים. הם הופכים לעיתים קרובות למרפאים ולמורים שלכם, וכך האור הולך וגדל והופך לאנרגיה עוצמתית עבור הטוב של הכול. אתם כה הצלחתם שאתם קרקעתם את האור במקומות כה רבים שעכשיו קיימת רשת עוצמתית מסביב לכדור הארץ. הוא מרומם וכשהוא עושה זאת, אמא כדור הארץ הופכת פעילה יותר ויותר ומכניסה עדיין יותר אור. הניצחון על אנשי האופל הוא לכן מובטח והם נסוגים מאחר שאינם יכולים לפקד עם סמכות שהשיגו קודם לכן.

המאבק הוא בוודאי לא על אנשי האופל אשר עוזריהם נמצאים ברחבי כדור הארץ, אבל כוחם לעשות כרצונם צומצם. כשהזמן עובר, יותר מהם יבינו שהם נמצאים בעמדה מוחלשת ויוותרו על המאבק. בניגוד לבתי הכלא שלכם על כדור הארץ, לנשמות ניתנת כל עזרה ואהבה כדי להדריכן חזרה אל האור. זה לא יהיה "עונש" כפי שאתם מבינים את המילה. כאשר הם חוזרים אל האור, הם יתקבלו בברכה, אבל למרות הכל הם ישלמו בגין פעולותיהם בעבר. כל אחד מכם חווה זאת כ"קארמה" והמשמעות היא לחשוב על טעויותיהם כדי למנוע את הישנותם.

במידה רבה לכם לא ידוע, כי ישנן ישויות רבות מאוד הצופות עליכם כדי להבטיח שאתם לא מוסחים ולא מוטעים, ושרגליכם עומדות ביציבות על הקרקע. בוודאי שאלה מכם אשר עקבו אחר תוכנית חייכם נמצאים היטב בדרך להתעלות. אוה כמה שמחה וחגיגות תהיינה בעקבות הצלחתכם כיוון שנתיבכם דרך המימד שלכם היה קשה ובוחן מאוד, עם זאת אתם התמודדתם בהצלחה בכל האתגרים. אף על פי שלא היה צפוי, למרות הכל ניתנה לכם בחירה חופשית באשר לנתיב שלקחתם.

רבים מכם התקדמו מספיק כדי לדעת שהעליתם את הרטטים שלכם מספיק כדי שתוכלו להתעלות. אתם תיקראו כדי לסייע לאחרים שגם הם עובדים לקראת התעלות, ואין יותר טוב מאלה אשר כבר הצליחו. רוח שיתוף הפעולה הופכת לעוצמתית יותר כשאתם מתקדמים דרך המימדים, והנשמות מעין אלה מתאחדים בהדרגה. זה כבר התרחש על כדור הארץ בו אתם נמשכים אחד לשני בשל הרטטים הדומים שלכם. החיים כפי שאתם יודעים אותם וחוויתם אותם רחוקים מהמציאות, וחוויתכם הראשונה על כך היא בארץ הקיץ ( העולם הבא – Summerland) לשם כל הנשמות הולכות בדרך כלל לאחר מעברן. החיים הם די שונים ממה שהייתם רגילים להם בכדור הארץ.

החיים על כדור הארץ לימדו אתכם איך להתפתח במידה רבה דרך נחישותכם, ועומדים לברככם על הישג מעין זה. עם זאת, כאשר אתם מתמקדים על נתיב מסוים, הסיוע תמיד זמין במידה שתזדקקו לו. אתם עומדים בנקודה בה כולכם השלמתם את מסעכם דרך העולמות החומריים. אתם יכולים עכשיו לשמור מרחק ולנוח ולעזור לאחרים אשר עדיין מנסים לגלות את האמת על הווייתם. עשויה לא להיות הזדמנות נוספת כמו זו במשך כמה זמן, כיוון שכמו כל הדברים מדובר בסיבוב עם המחזורים של החוויה.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge