Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - November 27, 2015


מסר של Mike Quinsey - המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 27 בנובמבר 2015

Mike Quinsey

למרות שאין האטה באירועים על פני כדור הארץ אשר מובילים לאובדן חיים, מה שאתם רואים זו עבודה קשה של קארמה שצריכה להתנקות. בקרוב, ההזדמנות לעשות זאת תעבור, וכשהרטטים ממשיכים לעלות, האנרגיות השליליות יתפוגגו. השינויים כבר מואצים, ונראה שישנה תקווה לחיים שלווים יותר. אלה מכם אשר נשאו את האור בגאווה ולא התעסקו עם אנשי האופל, מובילים את המצעד לכיוון חופש. אלה הזמנים של שינויים גדולים אשר לא ייעצרו, אשר יכריזו על הגעתו של העידן החדש. ההתחלה של עידן זה נקבעה בנקודות רבות על פני כדור הארץ, כך שברגע שהוא מתחיל, הוא יתקדם במהירות בכול רחבי כדור הארץ.

היו מודעים שישנם כוחות עוצמתיים מסביבכם, וכאשר הם מגיעים ביחד, תהיה התפרצות פתאומית בפעילות חיובית. אזי אתם תדעו מעבר לכל ספק שהעידן החדש באמת בעיצומו ואין חזרה לפרדיגמה הישנה. במשך כמה זמן עכשיו ניתנו לכם סימנים באשר לאיזה סוג של שינויים עומדים להתרחש. תהיה התקדמות מהירה אשר תביא שינויים מבורכים אשר יעידו בבירור את הכיוון אליו אתם הולכים. הישן ייעלם מהר מאוד, כשהשינויים מקדמים אתכם לרמה חדשה של חיים. בבוא היום, אי השוויון אשר רבים חווים עכשיו יוכחד, ולכולם תהיה סוף סוף רמה רצויה של חיים.

עכשיו זה הזמן לגשת למה שהשגתם בחייכם, ובאם אתם צריכים לעשות כמה שינויים סופיים. חלק עשויים לגלות שזה קשה לעשות, אבל אם אתם מרגישים לפחות קצת בלתי מרוצים, אזי בבירור יש לכם כמה שינויים לעשות. מרביתכם מתקדמים מאוד בניקוי הקארמה שלכם ומה שנשאר לאחר שהשינויים יגיעו, יקבל היתר. עד עתה, מרביתכם צריכים היו לנקות את כל הקארמה שלכם למעט אולי עניינים מינימליים אשר בוודאות לא יעכבו אתכם. כאשר נכנסתם לתקופת חיים זו ידעתם בדיוק מה תהיה תוכניתכם, ובמהלך כל חייכם היתה לכם עזרה עצומה להגשים זאת. היו סמוכים ובטוחים שלאף אחד יינתן יותר מאשר הם יכולים להתמודד בו.

כיוון שהנשמות מודעות יותר מכולם, אתם יכולים להציע להן את עצתכם היכן שאתם מאמינים שהיא יכולה לעזור לנשמה אחרת. כמה רחוק תלכו תלוי במה שאתם מרגישים שאחד יוכל להבין ולפעול. ברור שאלה אשר התקדמו בהבנתם מתאימים ביותר כדי לעזור לאחרים. כשהרטטים עולים, נשמות רבות יותר תתעוררנה אל האמת, והפצתה תהפוך לקלה יותר. עידוד צריך להינתן כך שהאחרים יחפשו את האמת עבור עצמם, כיוון שהאנרגיות החדשות פותחות את המיינד של אנשים לכך.

כשאתם רואים אנשים עסוקים בפעילויות שליליות, שלחו להם את אהבתכם, ובקשו הבנה עבורם כך שהם יוכלו להתגבר עליהן. חלק מהנשמות עדיין אינן יכולות להעלות את עצמן מחוץ לרטטים הנמוכים, אבל תמיד יהיה משהו ללמוד מכל מצב שהם מוצאים את עצמם בו. זכרו שכל נשמה שאתם פוגשים היא או אחיכם או אחיותיכם, ובמהות אינה שונה ממי שאתם. כולם נוסעים בדרך חזרה אל האור אבל פשוט בנקודה שונה לאורכו, כך שאף אחד אינו באמת טוב יותר מהאחר. בקרוב נשמות מתקדמות נוספות יגיעו לידי ביטוי אשר התגלגלו במיוחד כדי לשרת את האחרים בזמן חשוב מאוד זה.

הכוחות הגלקטיים מבטיחים שאנשי האופל מוחזקים בשליטה, זאת כדי להבטיח שהם אינם יכולים להפריע לתוכנית אשר תבטיח את התעלותכם. רק מעטים מהם יכולים לגרום למהומה, אבל עכשיו הכוחות החמושים לוקחים תפקיד חיובי יותר כדי להבטיח שלום, ופעילותיהם יקוצצו. אנשי האופל חדרו לכל דרגות האנושות, אבל מכירים אותם עכשיו בשל מי שהם. ברגע שהם מתגלים, הם אינם יכולים להמשיך כמקודם, כאשר הסתתרו מאחורי אחרים אשר בצעו את פקודותיהם. הם בסופו של דבר ייאסרו וזו תהיה התשובה לפשעיהם כנגד האנושות. זה עשוי להישמע מוזר אבל אנו בקשנו מכם לשלוח להם אור כדי לעזור להם להתרומם בשנית, אבל אף אחד לא צריך לבקש לראות נשמה אחרת מפרכסת כיוון שאתם כולם אחד.

זה יהיה מתישהו לפני שהכוחות הגלקטיים יכולים לנחות בביטחון על כדור הארץ, אבל כוונתם זו היתה לפני זמן רב מאוד. לאחר מכן יהיו חגיגות גדולות כדי לקדם בברכה את סופו של שלטון אנשי האופל. אירועים אלה יתרחשו ברוב מחזורי חייכם ואינם רחוקים בהרבה שנים. כשזה מתקרב קרוב כך שאתם תלמדו הרבה יותר עליהם, למרות שיש לכם כבר מושג כלשהו ממה שלמדתם בתקופה האחרונה. כיוון שכל השינויים שלכם קורים, כך אמא כדור הארץ תעשה את שינוייה והמטרה הסופית היא להחזיר אותה למצבה הבתולי. בזמן מעין זה, הרטטים הנמוכים לא יהיו קיימים יותר, והדואליות הארוכה תיעלם.

כשהזמן עובר, אתם תעשו יותר עבודה עם הכוחות הגלקטיים, אבל עדיין קיימת האפשרות ללכת אחר רצונותיכם. בזמנים מעין אלה אתם תעבדו לגמרי עבור האור ותוכלו לעשות זאת בחופש מוחלט מכל הפרעה. אתם תבחרו את אופי עבודתכם ועם מי אתם רוצים לעשות זאת, למרות שתהיינה לכם זמינות עצות טובות רבות. יהיה לכם חופש בלתי מוגבל עם מעט מגבלות. נכון להיום, אנשים עדיין מדברים שיש להם חופש, אבל הוא רק בתוך הגבולות שנקבעו על ידי האילומינאטי אשר הציגו באיטיות יותר ויותר מגבלות. זה יהיה כמובן שינוי מאוד בקרוב ובאופן הדרגתי החופש שלכם ישוקם מחדש.

באיזו דרגה שאתם מוצאים את עצמכם, אף פעם אל תשכחו שאתם ישות של אהבה ושל אור וזהו מצבכם הטבעי. זו הסיבה מדוע מעודדים אתכם להתייחס לאחרים בכבוד ובאהבה אותם אתם גם רוצים מכול אלה שמסביבכם. מתן אהבה באופן חופשי בלי ציפייה כלשהיא לאהבה בתמורה היא האופן בו אתם תחיו את חייכם. אולם, כיוון שאתם תהיו עם נשמות אחרות הדומות לדרגתכם, אתם כמעט בוודאות תקבלו טוב כפי שנתתם. חייכם על כדור הארץ ייתנו לכם אופי חזק להתמודד במבחנים כלשהם בביטחה.

היו בטוחים בכל מה שאתם עושים ודעו שמחזור זה אשר אינו דומה למחזורים קודמים, יסתיים בהצלחה ובהתעלות עבור אלה אשר כבר מוכנים. חלק מכם אינם בטוחים באם השגתם את דרגת הרטט הדרושה כדי לעשות זאת. אם הייתם חיוביים ובכול הזמנים ניסיתם לעבוד בתוך האור, בטוח שתתעלו. התעלות אינה בכוונת תחילה קשה להשגה, אבל כמה היטב אתם עושים זאת תלוי לגמרי בכם. אולם, עם כוונות טובות וחיים בהתאם להבנתכם הטובה ביותר על מה שנדרש לחיות באור, אתם תעשו את מה שנחוץ.

מנת האור על כדור הארץ גוברת כל הזמן, וכשיותר נשמות מושכות אותו לעצמן, הוא ימשיך לעשות זאת. שמרו את הגעתו ואתם תעזרו לאנושות להתרומם. אני מברך את כל הנשמות בכל מקום שהן נמצאות על סולם האור.

אני Mike Quinsey, ושולח לכולכם אהבה וברכות.

Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge