Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, September 4, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 4 בספטמבר 2015

יקרים, איזו תקופה יש לכם כשנראה כי ישנה הסכמה כללית במסרים שעכשיו אתם מקבלים באשר למה שמגיע בקרוב. חודש זה הוא נקודת מפנה מבלי להתחשב במה שמתרחש, כשהאנרגיות הנכנסות במידה גדולה יותר או פחותה יותר ישפיעו על כל הנשמות. למעשה, נוכחותן כבר השפיעה בכך שחדרה בתודעתכם, כשהתוצאה היא שרבים חשים את השינויים בתוכם. האנרגיות הגבוהות יותר מביאות אהבה ובסופו של דבר שלום שידעתם אותו רק לזמן קצר במימד הנוכחי שלכם. הישויות על כדור הארץ שלכם שאינן יכולות להעלות את רטטיהן יובלו לרמה נאותה המתאימה לצורכיהם. כל נשמה תמצא את עצמה ברמה הנכונה לצרכיהם העתידיים, וכל הדברים יהיו בדיוק כפי שהם צריכים להיות.

זהו הזמן בו האמת תופיע באופן הדרגתי עד שהיא הופכת למידע ההולך ומתגבר אשר יגרום לראשכם להסתחרר. יש כה הרבה שהוצג לכם כ"אמת" עם זאת הוא רחוק מכך, ומיועד להחזיק אתכם בלפיתתם של אנשי האופל. אכן, זה היה מאוד מוצלח אבל עם רמות התודעה המתרחבות, אין זה יכול למנוע יותר את האמת מלהפוך לידועה. המשמעות היא שאתם לא מקבלים יותר באופן אוטמטי את מה שמונח לפניכם ואתם מבחינים ושואלים יותר שאלות. באותו זמן, עובדי אור רבים פוסעים עכשיו לקראת שיתוף הידע שלהם אתכם. לא ניתן יותר לשמור מכם את האמת, וכשאתם מתכוננים לקחת חלק באופן פעיל בעידן החדש, נשמות רבות בעלות ידע מתגלות.

בשעה שהעתיד עדיין עומד להתגלות, נראה יהיה לכם כי מסביבכם קיים בלבול מוחלט. זה יישאר לזמן מסוים אבל ברגע שהפעילויות של אנשי האופל מקוצצות, הם לא יהיו יותר מסוגלים להכתיב לכם או להפריע. שינויי העידן החדש יתחילו באמת ובזמן קצר אתם תראו את התועלות המגיעות ברצף מהיר. אתם חייבים לזכור שאנו לא סומכים על הידע שלכם, אבל התקדמנו הרבה מעבר לרמותיכם הנוכחיות. אולם, אתם בחלק מהדרך במשך כמה שנים עד עכשיו נהניתם מהתקדמות שנעשתה כתוצאה מהטכנולוגיות החדשות שהגיעו דרכנו, או נלקחו ממקורות השונים מאלה שלכם.

אתם נמצאים בזמנים מרגשים אשר ירוממו אתכם מחוץ לרטטים הנמוכים יותר, כדי ליהנות מההמצאות החדשות ומהטכנולוגיות הקיימות שנמנעו מכם. ידאגו באופן מלא לכל צרכיכם ובסופו של דבר יהיה לכם כה זמן רב לעצמכם, מבלי הצורך לתת כה הרבה מעצמכם פשוט כדי שיהיו לכם חיים מתגמלים. אנשי האופל לא רצו אף פעם שאתם תהפכו לעצמאים, ותוכניותיהם הערמומיות שמרו אתכם בכוונה כעבדים לעבודתכם ולמערכת הכסף. הכול ישתנה בבוא העת, אבל ראשית אלה שהם בצורך מאוד חייבים להתרומם מחוץ לעוני ולרצון. זה עשויה להיראות מטלה מפחידה אבל עם עזרתנו אתם תהיו מופתעים לחלוטין ולגמרי לאופן המהיר שזה יכול להתבצע.

אנשים חייבים להיות מוכנים להשתנות עבור הטוב יותר, וכל אי נוחות תהיה שווה את זה. אתם בסופו של דבר הופכים לעצמאים ומשרתים את עצמכם, כשהימים של נתינה של כה הרבה מזמנכם פשוט כדי לספק את צרכי החיים, ישתנו. יהיה לכם יותר מאשר מספיק זמן לעקוב אחר עיסוקיכם ולצאת לחלקים שונים של כדור הארץ לכל הבילויים שהייתם רוצים ליהנות מהם. היו סמוכים ובטוחים שהעתיד הוא בטוח כאשר מדובר בנושאים אלה, ואלוהים ציווה שזה יהיה כך. מלחמות וכל צורה של תוקפנות ייעלמו ואנשים יחיו ביחד בהרמוניה ובאושר. כששלום קבוע יתבסס, חבריכם מהחלל יצרו יותר קשר ואתם תיהנו לשתף את הפעילויות אתם. בקרוב יהיה זמן לפגוש תרבויות אחרות אשר גם רוצות לחלוק את הידע שלהן אתכם, וחלק כבר נמצאים בתוך מערכת השמש שלכם וממתינים לזמן הנכון להציג את עצמם בגלוי.

כיחידים, האתגר החשוב ביותר שלכם הוא להמשיך להתמקד באור, ולא להיות מוסחים מכל דבר המתרחש מסביבכם. יהיו הסכות דעת ומידע כוזב אשר יהיה בשפע כשאלה אשר מפחדים מהשינויים דבקים נואשות במה שהם יודעים ומרגישים נוח אתו. אולם, באותו זמן, יותר עובדות יגיעו אל האור באשר לאופן בו הופעלה עליכם מניפולציה על ידי אנשי האופל. אולם, חלק מכם יכולים עכשיו לראות בבירור דרך השקרים שסופרו, ואפילו אתם מוכנים להתעורר אל האמת. זה יתפשט כאש משתוללת, במידה רבה באמצעות מידע העובר מפה לאוזן, עד שהעיתונות ומקורות אחרים ייאלצו לדווח על השינויים שקורים. האמת תישמע נכון כיוון שאתם תדעו באופן אינטואיטיבי מה לקבל, והרבה יהיה להפתעתכם וגם יקודם בברכה כיוון שזה יהיה לטובת הכלל. אולם, היו מוכנים למצוא את דרככם דרך המידע הרב שיוצג לכם.

כאשר אתם מסתכלים אחורה, אתם תבינו שהיתה תוכנית מכוונת להאיר אתכם, אשר לקח לה שנים רבות לשגשג. זה היה איטי כדי לאפשר זמן לאלה אשר היו צריכים הרבה יותר עזרה, לפרוץ את האזיקים שעכבו אותם מאחור. באופן מקורי, כל הנשמות הגיעו לכדור הארץ מרמות גבוהות וכשהם שקעו בעצמם ברטטים הנמוכים יותר, הם אבדו את הקשר שלהם עם האור. לכן ניתנת לכם כל עזרה כדי לזכור מי אתם באמת ולעשות את חזרתכם אל האור קלה ככל האפשר. מדריככם יעזרו לכם בדרככם לכן קראו להם אם אתם צריכים את סיועם. אנו גם יכולים לעזור כשאנו מפקחים על ההתפתחויות ומוודאים את הצלחתכם ורואים כי הנכם עוברים באופן בטוח דרך תקופה זו. יש כה הרבה לחכות לו שזה ירטיט אתכם וייעשה כל מאמץ שאתם תרגישו כדאיים.

אתם עכשיו מתמודדים בכמה התפתחויות מעניינות אשר תהיינה ההתחלה של שינויים מרגשים רבים, ותשארנה אתכם בלי ספק שעידן חדש זה הוא באמת בעיצומו. אתם מתרוממים עם אמא כדור הארץ אשר יש לו להתמודד עם ההתעלות האישית שלו ומחכה לשאת אתכם למעלה איתו. פעולותיכם שהן חיוביות יעזרו להאיץ אירועים ובסופו של דבר הרטטים הקולקטיביים על כדור הארץ הם אלה שיקבעו מתי אתם מתעלים. עברתם כברת דרך ארוכה כדי להשיג זמן חשוב מאוד זה באבולוציה שלכם וההרגשה של סיום גדלה כשקיימת ההזדמנות לכל הנשמות להתרומם. אתם יכולים לעזור אחד לשני דרך הזמנים המאתגרים יותר בכך שתשלטו על הפחד, כשהתוצאה מובטחת ותקח אתכם בחזרה אל האור.

אני SaLuSa מסיריוס, ורק אחד מהחברים הרבים של החלל אשר עוקבים אחר התקדמותכם והיכן שאפשרי מנחים אתכם להצלחתכם המיועדת. בבוא היום, אתם תצטרפו אלינו כשווים, ואנו נהנה להכנס לתוך היקום ולשתף בהרפתקאות רבות. אולם, כאשר אתם פעם נוספת שלמים עם האור, אתם תקבעו להיכן נסיעותיכם תקחנה אתכם כיוון שזו תהיה בחירתכם. חישבו בגדול, יקרים כשאתם מיועדים לחזור באופן מלא אל האור.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge