Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, August 28, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 28 באוגוסט 2015

אנשי כדור הארץ, אתם נמצאים במהומה כשמערכותיכם מתקלקלות ומוכיחות בשנית שהן אינן מספיקות כדי לשמור על רמת חיים הגונה ותומכת. למרבה הצער, זו צריכה להיות דרך זו, כיוון שאתם המאסטרים של גורלכם וכובדתם ברצון חופשי. זה היה יכול להיות כה שונה אם הייתם מקבלים שאתם השומרים של אחיכם ושאתם כולם אחד בתוך המין האנושי. תאוות בצע והאדרת האני העצמי מנעו מהנשמות לשתף במידה שווה את העושר על פני הפלנטה, וזה הוביל לחברה שאינה מאוזנת. אין אנו מגנים את אלה המעורבים כיוון שהמין האנושי קבל כמויות חינם לכול. אולם, החוויה ניתנה לכל הנוגעים בדבר תובנה על חיים בלי אהבה ובלי אלוהים, והראתה שלאנשים חסרה הידיעה איך או את האופן בו רצו להיות שומרי אחיהם. לכן, אין חוויה בלי הצד החיובי שלה, בלימוד השיעורים שהאיצו את האבולוציה שלכם.

היו לכם מחזורי חיים רבים בהם נוסו גישות שונות לחיים, מלבד נקודות פה ושם, זה היה שיעור קשה מאוד על החיים. ללא ספק, כיוון שאתם חוויתם גישות שונות רבות לאתגרי החיים ולבעיותיהם, אתם אף על פי כן המשכתם להתפתח ורבים מכם התקדמו במידה מספקת כדי להיות מסוגלים להתעלות. עכשיו זה נשאר כדי להבין מתי אתם יכולים להעלות מספיק את הרטטים כדי שהתעלות תתרחש. זה בוודאי יקרה כיוון שזהו גורלכם ואכן עבור כל היקום. זה לא יכול להיות אחרת וזה הוחלט על ידי הכוחות הגבוהים יותר אשר מפקחים על האבולוציה של המין האנושי.

לכל נשמה ניתנת הזדמנות דומה להתעלות, ועזרה רבה ניתנת להם בכפוף לרצונם החופשי. חלקם כה מבוססים ברטטים הנמוכים יותר שהם מוצאים זאת קשה להמשיך, אבל היו סמוכים ובטוחים שכל עזרה ניתנת כדי לעזור להם להתרומם. אולם, מגיעה נקודה בה מחזור מיצה את עצמו ומחזור חדש מתחיל, ותקופת ביניים זו גורמת לכם בעיות כה רבות. ישנו מיון גדול שבזמן זה הוא מרומם את כל ההיבטים של האור. יגיע זמן די בקרוב, בו האור יעלה לרמה כזו שזה פשוטו כמשמעו משאיר את הרטטים הנמוכים יותר מאחור. המשמעות היא שכל נשמה שלא התעלתה תעבור למחזור נוסף אשר ממשיך להתאים לצרכיהם. הכול בסופו של דבר עובד בצורה מושלמת לכן אין צורך לדאוג לגבי העתיד של כל נשמה ספציפית. יקרים, חשבו על העובדה שאלוהים שוכן במצב של אהבה ושלמות מלאים ומוחלטים, ותוכנית האלוהים לבני האדם הוא התגלמות מושלמת.

לפני שהתנדבתם לחוות דואליות ונפלתם לתוך הרטטים הנמוכים יותר, ידעתם שזה יהיה זמן ניסיון אבל הייתם בטוחים שאתם תתגברו על האתגר. ידעתם שלאורך מסעכם תיעזרו כדי להתרומם בשנית, אבל גם ידעתם שעם רצון חופשי אתם יכולים לחוות כל היבט של דואליות. לכן, אתם נוסעים במהירות שמתאימה לדרישותיכם המסוימות, וזו הסיבה מדוע חלק מהנשמות "משתרכות" מאחור. אלה המרגישים קשר חזק עם המין האנושי, יחזרו לאחר התעלותם ברצון לעזור לנשמות אבודות למצוא את דרכן מחוץ לחשיכה ובחזרה אל האור. ברמת רטט גבוהה יותר, האחדות של כל הנשמות באמת מובנת, ובאהבה של אחים/אחיות, חלק יישארו בשירות להם. כפי שאתם ללא ספק מתחילים להבין, האנרגיה של אהבה היא הכוח העוצמתי ביותר ביקום.

בזמנים משתנים מעין אלה, עצתנו לכם היא פשוט לשמור במינד שלכם על מטרתכם, ולנסות עד כמה שאפשר להתעלם ממה שקורה מסביבכם. אף אחד מכם ברמתכם יבין באמת מה באמת מתרחש מאחורי הקלעים, אבל איך שזה נראה, זכרו שכל הפעולות הננקטות על ידי האור הן בסופו של דבר לתועלתכם. אתם עשויים לקחת בחשבון את המטלות שאנו עומדים בהן שהן גם עצומות לטפל בהן בזמן קצר. אולם, אנו מדגישים בשנית שיש לנו כוחות אור עצומים המוכנים לפעול. בנוסף שיטותינו הן הרבה יותר מתקדמות ממה שאתם כבר מודעים ואנו יכולים לעשות ביחסית זמן קצר את כל המשימות שאנו מתמודדים בהן, כיוון שיש לנו לרשותנו משאבים בלתי מוגבלים. דאגתנו העיקרית כתמיד היא בטחונכם ואנו נעביר אתכם לאזור אחר במידה והצורך יתעורר, אבל אל תדאגו כיוון שאנו לא מדמיינים צורך גדול לפעולה דרסטית מעין זו.

אתם עדיין מקבלים אורחים מתרבויות אחרות, אבל לעיתים קרובות אלה הם לא יותר מאשר ביקורים קצרים בהם נאסף מידע בהתייחס לשינויים בפלנטה שלכם. אתם נמצאים במצב ייחודי מאוד כשהתעלותכם האישית מושכת עניין רב, כיוון שזו הפעם הראשונה שזה מושג עם גופכם הפיסי הקיים, שאפילו עכשיו מושפע מהאנרגיות הגבוהות יותר. אתם עשויים לא "להרגיש" שזה קורה אבל אולי תחושו את השינוי בתוך העצמי, כשאתם בסופו של דבר הופכים יותר נינוחים ובהרמוניה עם כל דבר אחר. אתם יכולים כמובן לעזור לעצמכם בכך שתישארו רגועים וממוקדים באור. אתם עשויים לקרוא על אירועים רבים מפחידים מסביב לעולמכם אבל זה בלתי נמנע כאשר ניקוי מתרחש. בנוסף לכך העובדה שהעיתונות נהנית להגזים על מצבים תוך שימוש במילים מרגשות מאוד. גם אנשי האופל נהנים ליצור פחד, כשהאנרגיה מזינה את האנרגיות הנמוכות יותר שלהם ומושכת יותר אנשים לתוכן.

כל נשמה גם אם אינה כבר שם, נעה בהדרגה לעמדה כדי לחוות את אחרית הימים בשעה שבאותו זמן משלימות את מעשיהם הקרמתיים. חלק מכם כבר עבר אותם ומכינים את עצמכם להתעלות. שכחו מה מתרחש מסביבכם כיוון שזה זמן מרגש מאוד, למרות שחלק מכם המעורבים יותר עם הפעולות על כדור הארץ עשוי לא להאמין לכך. יום אחד בעתיד אתם תסתכלו לאחור לתקופה זו ותשמחו שהייתם חלק מהיסטוריה זו. אתם מהאור שרתתם את האנשים במקרים רבים ואנו מריעים לכם על מה שהשגתם. אנו לא מופתעים בגין הצלחתכם, כיוון שאתם בחרתם בתחילה במטלה עקב נסיונכם העצום.

הפדרציה הגלקטית מוכנה להוראות כדי לצוד את אנשי האופל, אשר אינם יותר הכוח שהיו. הם עכשיו מוגבלים מאוד במה שהם יכולים לעשות ואינם יכולים להתקדם עם תוכניותיהם להשתלט על כדור הארץ. אכן, אנו מפקחים ושולטים על מה שמתרחש לכן מונעים כל פעולות שהיו גורמות הפצת נזק ואובדן חיים. זה יכול להיות מבלבל לפעמים כיוון שבהתאם להבנתכם יהיו עדיין התקפות על אזרחים, אבל אלה לא תמיד מה שהן נראות. זכרו שהאילומינאטי הסתננו למוסדות רבים, ועוזריהם עדיין מבצעים את פעולותיהם החשאיות שאנו כבר מודעים להן.

אני SaLuSa מסיריוס, ומרוצה שיותר ויותר נשמות מתעוררות ומתחילות להבין שמשהו גדול מתרחש על כדור הארץ. אירועים יקרו בקרוב אשר יעידו מה עומד להגיע. דעו שלכל אחד מכם ישנם איתו אנשים יקרים רבים הנותנים לכם הדרכה, לכן אני עוזב אתכם עם מחשבות אלה ועם אהבתי.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge