Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, September 11, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 11 בספטמבר 2015

פתאום לאחר המתנה במשך זמן ניכר לחדשות חיוביות לגבי ההתעלות, אתם מגלים שמספר מקורות מקבלים מידע חיובי. מיידעים אתכם עכשיו שוב ושוב כי ה-28 בספטמבר הוא נקודת השיא של החודש, כיום בו שיא אנרגיות הפוטון. לא זו בלבד אלא ברמה שלא נחוותה קודם לכן. אם היו לכם אי פעם ספקות כלשהן לגבי ההתקדמות שנעשתה לקראת ההתעלות, הם בוודאי עכשיו הוסרו. אתם עכשיו מתחילים להבין שכה הרבה התרחש "מאחורי הקלעים" שלא הייתם מודעים עליו קודם לכן. כפי שנאמר לכם לעיתים קרובות, כי אלו היו אינטרסים לשמור את תוכניותינו בסוד לזמן רב ככל האפשר. תרבויות שונות היו מעורבות בפעולה, לא פחות מכל אלה היו ה- Shelves(*) מהמימד השישי אשר פתאום נעשו מוכרים לכם. הם מגיעים מהאור ויבטיחו שאתם תצליחו לפלס דרככם להתעלות והם לא יאפשרו לאנשי האופל להמשיך להפריע בהתקדמותכם. כשאתם מסתכלים אחורה אתם תבינו שמאז 2012 נעשתה התקדמות יציבה, עד שפתאום אתם מצאתם את מקומכם בעידן החדש ושום דבר יכול לעצור את השלמתכם.

כפי שרבים מכם עשויים כבר לגלות, ה- Shelvesהגיעו במערכת השמש שלכם עם "פלנטת הבית" שלהם שעכשיו עוזרת להטות חלק מהאנרגיות העוצמתיות מלהשיגכם. אחרת, חלק מכם עשויים להפוך למאוימים מהכוח המלא של אנרגיות עוצמתיות מעין אלה. אלה הם כל הסימנים של ההתקדמות שנעשתה בחזיתות רבות אשר תוביל בקרוב להתעלות. אילו נשמות מתעלות זה לגמרי בהתאם לרמת רטטיהם, כך זה חיוני שאתם תמשיכו את מיקודכם על מטרתכם. זה טבעי שאתם תדאגו לגבי אהוביכם, אבל היו סמוכים ובטוחים שכול הנשמות ימצאו את עצמן בדיוק במקום בו הן התכוונו להיות בו. המחזור שרק הסתיים בניגוד למוקדמים יותר, לא יסתיים באסון אלא בהצלחה שכול מי מכם שמוכנים יעברו ולא יעוכבו יותר אחורה.

חלק מהנשמות ישאלו איך הן יודעות אם הן מוכנות להתעלות והעובדה שהן עשו מאמצים להיות מוכנות לאירוע מעין זה, מצביעה על כך שהן הכינו את עצמן בהצלחה לכך. המשיכו כפי שעשיתם קודם לכן ואל תדאגו לעתידכם, כשמדריכים רבים אשר נוסעים אתכם יבטיחו שאתם תמצאו את עצמכם בדיוק במקום בו יועדתם להיות. חלק מהנשמות ימשיכו ברמתם הנוכחית במימד דומה לנוכחי, בו הן תמשכנה לחוות את האתגר של מימד שלוש. גם אמא כדור הארץ מתעלה ולא תהיה קשורה יותר לרטטים הנמוכים יותר. כדור ארץ יפה יעלה מתוך האפר של הישן בו שלום ואהבה ישכנו. לא תהיו יותר כפופים לאלה אשר נושאים את האנרגיות השליליות, או לפעולותיהם אשר מורידות את הרטטים הגבוהים יותר של האור. במילים פשוטות, הן לא ישרדו ברטטים הגבוהים ביותר המיועדים לנשמות אשר העבירו את הצורך לחוויה נוספת ברמה זו.

בכל מקום בו אתם נמצאים בעולם, האנרגיות החדשות ישנו את הישנות, וההתעלות תיתן את אותן ההזדמנויות לכל הנשמות מבלי להתחשב ברקע שלהן. זה היה אותו דבר מאז שמסעכם התחיל לפני עידנים של זמן. כל הנשמות נעזרו במהלך חייהם השונים, אפילו אם לא היו מודעות לנוכחותם של מדריכיהם. כשהרטטים עולים, חלק מהנשמות יתחילו שתהיה להם מודעות עליהם ובסופו של דבר יהיו מסוגלים לשוחח איתם. זכרו שרבים מכם עוזבים את גופיכם הישנים כל לילה ופוגשים אותם, כאשר דנים על צרכיכם ועזרה ניתנת לכם אם כך רצונכם. אתם אף פעם לא נשארים לבד כדי ללחום את מאבקיכם במהלך החיים, למרות שזה עשוי להיראות כך כאשר הסיכויים נראים כי נערמו כנגדכם. אנו היינו מזכירים לכם שאתם הסכמתם לבחינות בחיים לפני שהתגלגלתם, הסכמתם לצורך ללמוד שיעורים מסוימים כדי לקדם את האבולוציה שלכם.

אם זכרונכם התעורר לגבי החיים הקודמים שלכם, הייתם מופתעים להתקדמות המהירה שעשיתם. אכן, אין דרך מהירה יותר הזמינה לכם אפילו במימד הבא. היו סמוכים ובטוחים שכולכם כעת על כדור הארץ נבחרתם בשל צרכיכם המסוימים, וחוויותיכם הקודמות. אולם, זה גם הכרחי שתהיינה נשמות מכל הרמות כדי ליצור חברה מושלמת הנותנת לכולם את החוויות הנדרשות כדי להתפתח. החיים עשויים להיראות תערובת של חוויות אשר נראה שאין להן מטרה, אבל אנו יכולים להבטיחכם שהן תוכננו בזהירות ומבוצעות באמצעות מדריככם. כפי שאתם עשויים להבין, בזמן מסוים זה, הענין הוא לקשור את הקצוות הרופפים כדי להבטיח לכם שאתם מוכנים לגמרי להתעלות. אין ספק שהיתה לכם את החוויה לגלות כי לחלק מהנשמות אין ענין כלשהו בהתעלות, כיוון שהם לא העלו את תודעתכם לרמה מספיקה כדי להבין מה המשמעות של כך. אולם, כפי שציינו לעיתים קרובות, אין זה משנה בתוכנית הגדולה של הדברים כיוון שכולם ישלימו בסופו של דבר את שיעוריהם במימד השלישי.

אתם עכשיו עומדים בהתחלתה של הרפתקאה גדולה נוספת, אבל בזמן זה אתם תבחרו את הנתיב אחריו אתם מבקשים לעקוב. אחרי כל החוויות שעברתם אתם יכולים לשבת וליהנות מהשינויים כשהם מגיעים. בבירור ישנה עדיין עבודה להיעשות ודרושה סבלנות בשעה שהאנרגיות הישנות מסתיימות. אתם נמצאים בסוד העניינים ויכולים להיות שירות גדול לאלה אשר מתעוררים וצריכים עזרה כדי להבין מה מתרחש. כפי שאתם יכולים לדמיין, האמת תגיע כהלם למרבית האנשים, אבל יש לקדם בברכה את השינויים כשהם לוקחים אתכם לרמה בה שולטים אהבה ושלום. שרידים כלשהם של הרטטים הישנים ייעלמו בהדרגה או יוסרו, כשהיתרונות של המימד הגבוה יותר ירוממו אתכם.

אנו מאמינים שרבים מכם יתחילו להרגיש את היתרונות של העליה ברטטים, וזה צריך להביא שקט מחשבתי והרגשה מאושרת שסוף סוף אתם יכולים ליהנות באופן שלם מהאור שכל הזמן גובר. החיים עומדים להיות מלאים במטרות ומרוממים והימים הישנים של כאוס וחוסר וודאות יימוגו לתוך הרגע מאחר ששירתו את מטרתם לסייע לכם להתפתח. המסע חזרה לרטטים הגבוהים יותר היה ארוך ומפרך, אבל כל מאמץ שנכנס היה שווה היטב זאת. בשלב מסוים, אתם תהיו מסוגלים לסקור את חייכם הרבים ואת ההיסטוריה, ולאחר מכן תהיה לכם הבנה מלאה של חוויותיכם. הן תעזורנה לכם בבחירתכם הזדמנויות נוספות לקחת את האבולוציה שלכם לשלב הבא.

אני SaLuSa מסיריוס, וכתמיד מרוצה להתייחס אליכם במיוחד בכזה זמן חשוב. הבנתכם על החיים התקדמה קדימה בקפיצות וזה ימשיך להאיץ כשאמיתות גדולות יותר נעשות ידועות לכם. עד שאתם מבינים באמת את השיגיכם המצויינים אתם לא תהיו יכולים לתפוס בדיוק כמה אתם גדולים, ואת הסיבה מדוע אתם נראים על ידי תרבויות אחרות אשר עקבו אחר התקדמותכם. אני עוזב אתכם כתמיד עם אהבתי וברכותיי, ומאמין שאתם תמצאו את הכוח לראות את המטרה לפניכם שהיא עכשיו כה קרובה.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

(*) למיטב ידיעתנו, "Shelves" אינו מושג ש- SaLuSaהשתמש לפני כן. עשינו בדיקה מהירה באתר האינטרנט שלנו ונמצא שאף אחת מהישויות המתקשרות כאן השתמשו במונח זה. כנראה, שזהו שם שהגלקטים משתמשים לישויות הידועות על כדור הארץ כ"Blue Avians". לאחרונה, Corey Goode, אחד מחושפי השחיתות מקהילת המבצעים החשאיים אשר הגיע והתראיין בהרחבה על ידי David Wilcock, אמר שה-Blue Avians הגיעו מול קהל גדול של עובדי black ops בתוך אחת מתחנות החלל הסודיות שלהם. הם אמרו שמעל מאה ספינות חלל גדולות בגודל פלנטה שנראו בתוך מערכת השמש שלנו במשך מעל לכמה שנים, היו שלהם והגיעו לכאן כדי "לזרז" את האנרגיות הקוסמיות הנכנסות אשר אחרת היו הופכות אנשים רבים על כדור הארץ למטורפים. הם אמרו שעבודתם הסתיימה עכשיו והם עוזבים בקרוב.

Kees, GalacticChannelings.com

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge