Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - March 4, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 4 במרץ 2016

Mike Quinsey

אנשים שיכולים לעזור להביא הרבה יותר בקרוב את ההתעלות פעילים מאוד, אבל הם, נכון לעכשיו, עדיין עומדים מול פעולותיהם של אנשי האופל אשר מאמצים טקטיקות של עיכוב. אולם, ניסיונותיהם לדחות את הבלתי נמנע חסרי תועלת ויעשו מעט כדי לעצור את הגילוי שיתפרסם תוך תקופה סבירה. הכוחות העליונים ציוו שתינקט פעולה ההכרחית כדי להבטיח את ההשלמה כמתוכנן. אלה שעושים את עבודתו של האור מוגנים ועוזרים להם לבצע את משימותיהם. ה- Blue Avians ממשיכים לפקח על מה שמתרחש אבל לא יתערבו ברצוננו החופשי אם נבחר לעקוב אחר נתיב שונה אל האור. אולם ישנה תוכנית במקום אשר תוביל אותנו יותר מאי פעם קדימה אל התעלות מוצלחת. לא ניתן לאפשר את הכישלון וצפוי שהעוקבים אחר האור יצליחו. ישנן בעבודה מספר השפעות עוצמתיות, וצפוי שהן תתגברנה על כל המכשולים המונחים בנתיבו של האור. לכן היו בטוחים ואל תאפשרו לספקות לזחול לתוך מחשבותיכם.


אנשי האופל דואגים שאין הם יכולים יותר להכתיב את מה שמתרחש, ומנסים בעקשנות להתגבר על כוחם של כוחות האור שמונעים את הצלחתם. הם מאיימים על אלה אשר עומדים בדרכם ללא הועיל. כוחם הצטמצם באופן חמור והם לא יכולים יותר לעשות את מה שהם בוחרים. למרות שהם עדיין מאיימים להשתמש במתקנים גרעיניים, הם יודעים שבמציאות זה לא יותר. כוחות האור קרובים ומוגנים באופן נרחב מלבד כמה נשמות שכבר הסכימו להקריב את חייהם עבור הטוב של אחרים. היו סמוכים ובטוחים שכל הפעולות מעין אלה יתוגמלו במידה מספקת, אבל באופן טבעי בכמה מצבים מעורבת קארמה והתוצאה תוכננה מראש. כפי שללא ספק למדתם ששום דבר לא מתרחש באמת באקראי, כיוון שתוכנית חייכם מסודרת כדי להתאימה לצרכיכם הספציפיים.

אם אינכם יכולים לעזור ישירות לאלה אשר נלחמים בחוזקה לגילוי מלא, אתם יכולים לסייע בכך שתדמיינו זאת ותתנו לכך את הכוח להצליח. זו ללא ספק נחשבת תוצאה הרצויה ביותר, ונשמות רבות עובדות לכך. כשהרשת סוגרת על אנשי האופל, גילוי מלא הופך כמעט לוודאי, וישויות אור רבות עוזרות להעלות את הרטטים. הסתכלו מסביבכם ונראה שכדור הארץ נמצא במהומה, אבל דעו שאמא כדור הארץ בעזרת הסיוע של משפחת החלל שלכם יכולה לנקות זאת די מהר, ולא יהיה שם עיכוב מיותר כאשר מגיע הזמן שזה חייב להיעשות. אתם צריכים לזכור שאתם נעזרים בישויות אשר נמצאות אלפי שנים לפניכם. עבורן, בעיות שאתם מביאים בחשבון שהן קשות, הן פשוטות ומטופלות בקלות.

מסביבכם נמצאות נשמות אשר מתעוררות להבנה מלאה שבני האדם הם גזע אחד. כל אחד מכם הוא השומר של אחיכם והופרד במשך זמן רב מדי. כדור הארץ נתן לכם חוויות רבות ומגוונות כשעברתם מגזע אחד לאחר, אבל עכשיו הגיע הזמן לראות את כולם כאחד. בחיים אחר חיים הובלתם בכוונה להאמין שאתם כולם שונים, וזה הוביל למלחמות ולצרות רבות. צריך להזכיר לבני האדם שיש רק גזע אחד על פני כדור הארץ, וזהו עכשיו הזמן להתאחד. עזרו אחד לשני כשרבים סובלים ממלחמות וממחסור, אשר במידה רבה נגרמו על ידי אלה מהקנוניה. זמן מתקרב בו הקנוניה לא תוכל להישאר יותר על כדור הארץ, כיוון שהרטטים שלה יהיו נמוכים מדי מכדי להתעלות. מאותו זמן ואילך, תהיה שמחה גדולה כיוון שהאור ינצח.

כולכם הגעתם בדרך ארוכה כדי להגיע לנקודה בו אתם נמצאים עכשיו ויש לכם כל זכות להרגיש שבעי רצון, ובמרוצת הזמן אתם תלמדו יותר לגבי חוויותיכם. היו לכם חיים רבים וחוויות רבות מהן התפתחתם במהירות. זה רק חלק ממסעכם חזרה לתודעה מלאה אשר מאפשרת לכם לעזוב את הרטטים הנמוכים מאחור. מאותו זמן ואילך אתם שוב תלמדו את האמת על נסיעותיכם דרך הרמות השונות, למרות שאתם תהיו מודאגים עם חייכם החדשים ברטטים הגבוהים יותר. תוכלו למעשה הרבה יותר לומר באשר למקום אליו תעברו ותמשיכו את התפתחותכם.

כיוון שאתם בשלב הסופי של חייכם הנוכחיים, קבלו שאמא כדור הארץ גם מתכוננת להתעלות. היא החזיקה זמן רב ככל האפשר כדי לתת לכל נשמה את ההזדמנות המקסימלית להתרומם. לכן, התמקדו במשימותיכם המיידיות ושמרו עליהן בעיניכם ואל תימשכו על ידי ההתרחשויות החיצוניות מסביבכם. רבים המומים מהאירועים המתרחשים ולא מודעים על אופיים האמיתי, אבל הם יקבלו עזרה ממדריכיהם כך שהם ירוויחו את הייתרון המקסימלי מהם. בכל אפשרות אתם חלק ממשפחה שכנראה התפתחו ביחד אבל אין זה תמיד המקרה, כיוון שעשוי כי כמה חברים יש להם תוכנית חיים שונה. בכל חיים אתם בחרתם חוויות אשר השביעו את צרכיכם הספציפיים כדי להבטיח שאתם ממשיכים להתפתח, והן לא היו בהכרח זהות לאלה של שותפיכם. לכן, אתם תעקבו אחר נתיבכם בשעה שאתם מאפשרים לאחרים גם לעקוב אחר נתיביהם.

על כדור הארץ מתרחש כה הרבה, על הרוב אתם לא מודעים אבל בקרוב מאוד יתחילו להתגלות פרטים. ברגע שתקופה זו באמת תהיה בעיצומה, החיים יעברו מהר מאוד, ואתם תפוצו על הזמן האבוד בכך שמנעו מכם את יתרונותיהם של הגילויים החדשים. מכיוון שיש לכם תרבויות מתקדמות העוזרות לכם, הם תאפשרנה לכם להיות מפוצים על הזמן האבוד. אתם תעברו מהדלקים המאובנים ותשתמשו במקום זאת באנרגיה חופשית נקייה אשר תספק את כל צרכיכם. במחי יד היא תגרום להבדל עצום לחייכם, ותגרום לכם להיות בזכות עצמכם. תהיה לכם יותר עצמאות, ולא תסבלו יותר בשל הרצון לחום או בשל אספקות מתאימות של מיים נקיים. יגיע הרבה יותר בעקבות זאת ברגע שצרכיהם המהותיים של אנשים יכוסו.

דבר אחד אשר לא ניתן להינתן לעיתים קרובות באופן חיובי הוא התזמון המדויק של האירועים שהוזכרו. אולם, כל מאמץ נעשה כדי לגרום להם, אבל לפעמים גורמים לא צפויים עולים וגורמים לעיכובים. דבר אחד בו אתם יכולים להיות בוודאות בטוחים הוא כי אירועים חשובים אלה יתרחשו אפילו עם יעוכבו במעט, ושערוך של המטבעות מוכן למעשה להתקדם. ישנם תמיד בעלי עניין אשר מושכים זמן אבל אם בכוונה או שלא לצורך גורמים לעיכוב, הם יוסרו ויישארו מאחור. הכוחות שישארו, נחושים להמשיך בהזדמנות האפשרית הראשונה. אתם עשויים לא לקבל עדכונים שוטפים על עניינים מעין אלה אבל תמיד נעשית התקדמות כלשהי.

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי. אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge