Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - February 26, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 26 בפברואר 2016

Mike Quinsey

אירועים עדיין ממשיכים בקצב מהיר, והאפשרות של התערבות הולכת ופוחתת כשכוחם של אנשי האופל מצטמצם. הרבה תלוי ביכולתם להמשיך לממן את צרכיהם, וזה הופך באיטיות קשה יותר כשפעילותיהם מושפעות מחוסר כספים. הכוחות הגבוהים ימשיכו להגביל את פעילותיהם כפי שעשו במשך שנים רבות. אולם עכשיו, האופציות שלהם הופכות למוגבלות יותר והם נאבקים כדי לשמור על המשך הפרויקטים שלהם. פעמים רבות, הם ניסו לעקוף את המגבלות שנכפו עליהם. אולם, זה לא הועיל להם והם אינם יכולים להמשיך עם תוכניתם להתחיל מלחמת עולם שלישית, ונאמר להם שבשום אופן לא תהיינה נסיבות בהן יותר להם להתחיל מלחמה כזו.


בינתיים, צעדים לאפשר את המשך ה"גילוי" מתקדמים היטב, ולא יותר שום דבר כדי למנוע זאת מלהתפרסם. נושאים אחרים שגם מתוכננים לפרסם את האמת מתקדמים היטב. בחזיתות רבות אנשים מוצאים את האומץ לספר את האמת שלהם והם יהיו מוגנים. השקרים לא מקובלים יותר והטיוח נחשף. הזמן לשחרורה של האמת הגיע עכשיו, וכאשר ההיסטוריה תיכתב מחדש, זה ייזכר כזמן של הגילויים. האמת היא כה שונה ממה שהובלתם להאמין. למעשה, רבים ימצאו שזה בלתי ייאמן שאתם יכולתם ללכת שולל במשך זמן כה ארוך.

החיים השלווים להם השתוקקתם יהיו בקרוב באחיזתכם, והשינויים בסופו של דבר יהיו ברחבי העולם. כל מה שנמנע מכם מליהנות מזכותכם יתגבר ושום דבר מהדרכים הישנות הבלתי מקובלות יותר להישאר. צרכיכם יכוסו כך שבסופו של דבר תהיו מסוגלים ליהנות מהחיים עד תום. "החלום הרע" שאתם עכשיו יוצאים ממנו יסתיים, וסיוע רב יינתן לכם כך שהשינויים ההכרחיים יבואו לידי ביטוי. הם כמובן זקוקים לעזרתכם ביחד עם חבריכם החוצנים אשר ליוו אתכם במסעכם. אפילו בתקופות חייכם היו כמה אירועים בהם הם מנעו אסונות גדולים.

ישנו זמן שמתקרב בו תהיה לכם מערכת יחסים הדוקה עם ישויות שחיו בתוך כדור הארץ שלכם. הם רואים שאתם התפתחתם מספיק עבורם כדי שהם יכירו את עצמם לכם. יהיו גם אחרים מחוץ לכדור הארץ אשר יעזרו לכם עם מעברכם כדי להפוך לישויות גלקטיות, למרות שאירוע זה הוא עדיין די רחוק. עתיד נהדר ממתין לכם אשר יהיה מפצה יותר עבור כל החיים שהיו לכם ברטטים הנמוכים. למדתם הרבה במשך תקופה ארוכה של זמן וזה יעזור לכם באופן משמעותי בחוויות העתידיות. כשאתם מגלים שהחיים הם סדרה שלמה של חוויות שהכינו אתכם לדברים הגדולים יותר.

קחו ברצינות את השיעורים של החיים, כיוון שיש להם הרבה מה ללמד אתכם ובכך לאפשר לכם לעלות מעבר לצורך לבילוי בחיים נוספים על כדור הארץ. אף אחד אינו יותר או פחות מאשר כל אחד אחר, כיוון שזה פשוט עניין של המקום בו אתם נמצאים על סולם האבולוציה. עזרו לחברכם הנוסעים היכן שאתם יכולים במילה טובה או ביד עוזרת שיכולה להיות מרוממת מאוד. קארמה היא לא טובה או רעה כיוון שהיא פשוט מכסה שיעורים שצריכים להילמד אם אתם עומדים להמשיך להתפתח. מבלי להתחשב באלו חוויות אתם עוברים, היו סמוכים ובטוחים שהן נחוצות, למרות שחלקן בהתנדבות ונובעות מהרצון לעזור לנשמה אחרת להתפתח. לכן, נסו לעשות את המיטב בכל הנסיבות בידיעה שעומד הרבה לזכותכם בעזרה לאחרים.

אנשי האופל עודדו אתכם לראות את האחרים כנפרדים מכם היות שאתם כולם אחד. לכן, הסתכלו מעבר לכיסוי החיצוני כיוון שכולכם הגעתם מהמקור של כל מה שיש. כמו כן זכרו שנשמה חוותה חיים רבים בכל הגזעים. כיוון שזהו סופו של מחזור השמש, זה הזמן בו נשמות רבות יתעלו, יעלו מעבר לרטטים הנמוכים. אלה שלא השיגו רמה גבוהה ימשיכו כמקודם במחזור החדש אשר הוא מהווה הזדמנות נוספת להתקדם. אף אחד לא נשאר ללא עזרה והיא ניתנת באופן חופשי כאשר מבקשים אותה, למרות שהיא עשויה לא להיות בדיוק כפי שצפו אותה. ברטטים הנמוכים אתם יכולים לחוות אושר רב אבל גם צער, ושניהם יקדמו את האבולוציה שלכם.

אחרית הימים נמצאים במסלול של שינויים דרמטיים כשהם מתקדמים היטב. אמא כדור הארץ מעורבת באופן טבעי וכבר מתחילה ליזום שינויים הכרחיים. היא אפשרה שישתמשו ב"גופה" בדרכים שליליות רבות כדי לעזור לאבולוציה שלכם. אולם, היא החליטה שעכשיו זה הזמן להתמקד בצרכיה, והניקוי של כדור הארץ החל. השינויים יגרמו לאנשים לעבור לקרקעות בטוחות ואזהרה הולמת תינתן, ובסופו של דבר כדור הארץ יותמר. ברמות הגבוהות, הוא ישוקם לזמן בו התייחסו אליו כ"גן עדן". תהיה שמחה ועונג להיות חלק משינויים מעין אלה ולחיות שוב בשנית בהרמוניה ובשלום.

לנשמות רבות על כדור הארץ, המצב נראה חסר תקווה כשנראה שאנשי האופל נמצאים בשליטה ועוצמתיים מדי מכדי להסירם. אולם, זו אינו כלל המצב הנכון וכפי שצויין לעיתים קרובות, עבודה טובה רבה ממשיכה מאחורי הקלעים. אכן, זה היה כך במשך די הרבה זמן, ולהשיג את השלב המוצלח שאתם נמצאים בו עכשיו לקח סבלנות רבה ועבודה זהירה. אנשי האופל שבחו את עצמם מעל כל האחרים בהאמינם שהם המאסטרים של העולם. עכשיו, הם מבינים שהאור נעשה בהדרגתיות חזק יותר על כדור הארץ. הוא משך את העזרה של הכוחות הגבוהים, ושיווי המשקל שינה מקומות והאור עכשיו הינו הכוח השולט. אין דרך שבה אנשי האופל יכולים עכשיו להשיג את מטרותיהם למרות שהם יילחמו עד הסוף.

המשיכו בעבודתכם בכל הביטחון כי בזמן קצר יינתן ביטוי לשינויים המובטחים. חלקם קרובים מאוד בזמן זה ואתם מקבלים רמזים על מה שנמצא במאגר בדיווחי החדשות שלכם. האמת הוסתרה במשך זמן כה רב אבל זה לא ייקח זמן רב יותר, כיוון שזה חייב לצאת החוצה בקרוב מאוד כדי לכוון את אנרגיות האנשים בכיוון הנכון. הבעיה היתה שאנשי האופל שלטו מאוד על העיתונות שלכם ולא אפשרו לחדשות האמיתיות להיות מוצגות לכם. מצב זה עומד להשתנות בקרוב ולאחר מכן החדשות האמיתיות יאירו אתכם, וכאשר מדובר באנשי האופל, זה יזעזע רבים אשר היה להם מעט ידע אם בכלל על פעילותיהם. אין צורך לפחד מהם יותר, כיוון שמפקחים עליהם מקרוב ששום דבר שהם עושים או מתכננים יכול יותר להתרחש בחשאי. הם מלכדו את עצמם במאוד מצב שהם תכננו עבור המין האנושי ואינם יכולים עכשיו להימלט מהצדק בגין הפשעים שביצעו.

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי. אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה.

באהבה ובאור.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge