Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - March 11, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 11 במרץ 2016

Mike Quinsey

האירועים אשר ישנו את מהלך האבולוציה האנושית מתקדמים היטב, והם מהווים את ביטחונכם שהגילוי יתרחש. נשמות רבות מאוד עובדות עבור האור, ויש להן את הכוח להתגבר על ההפרעה של אנשי האופל. הם עדיין מנסים לנצל כמה יתרונות מהשינויים בהישג יד, אבל האור הוא חזק ושומר על עמדתו. זה יגבר אפילו חזק יותר כשנשמות רבות מתעוררות אל האמת. ניתן לכן לומר שהכול מתקדם היטב ויגשים את הציפיות. התזמון של אירועים אלה הוא תמיד לא בטוח, אבל די אם נומר שהתוצאה הסופית תהיה התעלות. מבלי להתחשב איזה מהלך האירועים ייקחו, הצלחתכם מובטחת.


כה הרבה מתרחש כך שאתם תמצאו זאת כמעט בלתי אפשרי לעמוד בקצב, וזה יבטיח שאתם מתכוננים במהירות לתפוס את מקומכם כישות שהתעלתה. ברמה בו הכול נמצא בעכשיו, זה ייראה שההתעלות כבר התרחשה. אולם, ברמת הרטט שלכם, האירועים קורים ברצף, שתלוי בעבודתו של רצונכם החופשי. הוא גורם לקושי לנבא נבואות מדויקות, אבל ניתן להצהיר שהתעלותכם מובטחת. במשך זמן מה עכשיו ניתנו לכם הצצות לעתיד שממתין לכם, והוא מלא בהבטחות אשר ירוממו אתכם לתוך העידן החדש. כפי שתתחילו להבין בקרוב, זה עומד לדחוף אתכם במהירות לתוך המימדים הגבוהים יותר. אתם תחיו ברמה בה מושפעים כל אלה מהאור ומהאהבה האוניברסאלית.

נכון לעכשיו, כמה מכם יודעים מהיכן הגעתם אבל בבוא היום אתם תלמדו את האמת. אתם תחדשו חברות עם "משפחתכם" שהמתינו בסבלנות שרמות תודעתכם יחזרו. אחודים יהיו אירועים שמחים בו אתם תוכלו לשתף שוב את אהבתכם ואת האור שלכם עם כל הנשמות האחרות. אם אתם כך רוצים, לא יהיה לכם צורך לחזור לרמות הנמוכות יותר, למרות שכמה יעשו זאת כדי לשרת את האחרים. יותר מאשר להישאר על פני הפלנטה שהיא ביתכם, אתם עשויים לבחור להצטרף לנשמות בעלות דעה דומה ולפעול כקבוצה. אתם תחליטו על מסלול הפעולה הבאה שלכם שהאינטרס שלו הוא לקדם את האבולוציה שלכם. זה אף פעם לא עוצר עד שאתם תשיגו לבסוף שלמות מוחלטת ותחזרו לשכינה. אולם, אתם רק התחלתם את מסעכם, וחוויות נהדרות ומשביעות רצון רבות תהיינה עדיין שלכם כדי שתיהנו.

נשמות רבות ייתקעו באמונותיהם, עד כדי כך שהם יסרבו לקבל מבט גדול יותר על מה שצריך כדי להתפתח. אולם, המשמעות של נוכחות בכדור הארץ בזמן מעין זה היא שהם אינם יכולים להתעלם לחלוטין ממה שמתרחש, וחוויותיהם יניחו את הבסיס להבנה חדשה. עזרה תמיד זמינה לאלה שצריכים זמן רב יותר כדי להתרומם, והם יודרכו לאורך נתיבם כדי להבטיח שהם מתקדמים. כיוון שהכול נמצא ב"עכשיו", לנשמות מעין אלה יש את כל הזמן שהן צריכות כדי לנוע קדימה, כיוון שזה בלתי אפשרי לעמוד בשקט ובלתי נמנע שתודעתם תגדל. אולם, אין שום דבר שניתן להרוויח באמצעות ניסיון לאכוף את האמת על היחיד, כיוון שזה עשוי לגרום את ההיפך ממה שצפוי.

ברמות הגבוהות יותר, נעשה הרבה כדי להשפיע על אנשים אלה המחזיקים עמדות כוח וסמכות, כך שההחלטות שנלקחות לטובתכם תיקחנה אתכם קדימה. נכון להיום, המאמצים להביא מדינות ביחד בהסכם משותף לשינויים מוכחים כמוצלחים. המשמעות היא שזה אפשרי להתחיל אותם וזה יוביל ל"שערוך של המטבעות". צריך לעשות שינויים קשים אבל המעורבים בכך יכולים לראות את היתרונות למרות שיכול לקרות פיחות למטבעות שלהם. המערכת החדשה תבטיח שכל אחד נהנה ממערכת הוגנת של חליפין מוניטארי. בסופו של דבר אתם תגיעו לשלב בו לא יהיה צורך בכסף, אבל שלב זה הוא די רחוק כך שאין צורך לדאוג לתוצאות.

שינויים רצויים ממתינים להיות מוצגים ופעולותיהם של אנשי האופל לא מנעו שהתקדמות תיעשה. למעשה, העיכובים נתנו יותר זמן לאלה המחפשים מחדש המצאות חדשות, ועכשיו ישנן מספר אפשרויות היכן שהיתה קודם לכן רק אחת. הזמן לא יהיה אבוד ברגע שניתן להציג ללא הפרעה את השינויים. בהכרח, חלק מהם צריכים להיות מוצגים לאט יותר כדי להבטיח שהם לא יגרמו לסיבוכים. אולם, אחרים ינוחו במקום במהירות בעזרת חבריכם החוצנים. היו סמוכים ובטוחים שהתוכניות שנמצאות כבר במקום יופעלו ברגע שזה יהיה בטוח לעשות זאת.

כפי שאתם עשויים עכשיו להבין, רבים מכלי השייט שאתם רואים בשמיים שלכם הם אלה שפותחו במשך זמן רב על ידי אנשי האופל. אלה של האור ששייכים לכוחות הגלקטיים נוטים לשמור להיות מחוץ לטווח הראייה, כיוון שהם נמנעים מעימות בשל כוונות השלום שלהם. אחרת הם היו יותר ממסוגלים להגן על עצמם. יש מה שניתן לכנות שטח "שלא ניתן להיכנס בו" מסביב לכדור הארץ שלכם, אבל הוא לא מציג בעיות לקדם תרבויות שיש להן טכנולוגיות עדיפות בהרבה. זמן שהוא לא כזה רחוק יגיע כאשר כל כלי הנשק ייעשו בלתי פעילים. לכן, אל תאפשרו לעצמכם לפחד ממה שלמדתם על אנשי האופל. הם נמצאים תחת השגחה קבועה ופעילותיהם נמצאות במעקב מלא.

על כדור הארץ ישנם שינויים המתרחשים אשר באופן בלתי נמנע גורמים לקשיים, אבל אלה יהיו קצרים. ברגע שאתם מבינים את אופיים של השינויים אתם תהיו יותר ממרוצים לגבי התוצאה. החיים יהפכו לכה הרבה יותר קלים והימים של "מחסור" יעברו בקרוב. במשך זמן מה ניתנו לכם כמה רעיונות לגבי אופיים של השינויים המגיעים, אבל הם ללא ספק יעלו על ציפיותיכם. אף אחד לא יפסיד ויש לכם הכול כדי להרוויח. התכניות עבור התרוממותכם היו במקום במשך זמן רב ויכולים עכשיו להפעילן.

ההתרחשויות החיצוניות עשויות לפעמים להופיע ככאוטיות, אבל כל דבר נופל במקום בהדרגה כפי שצוין במסרים האחרונים. נשמות רבות עדיין מעורבות במצבים קרמתיים ואבדן חיים עדיין יקרה, אבל עצוב כפי שזה עשוי להיראות לכם, זה מאפשר את סיומם של נושאים קרמתיים. הכול חלק מאבולוציה וחוויות אלה הכרחיות אם נשמות מעין אלה עומדות להמשיך להתרומם. אתם חייבים פשוט לנקות קארמה יוצאת דופן באמצעות לקיחת כל הזדמנות להתקדם. כמו עם היבטים רבים של חייכם, אתם תמיד מלווים על ידי נשמות גבוהות יותר אשר מדריכות אתכם דרך חוויותיכם.

אין שום דבר חדש ביקום, ואתם מושכים לעצמכם פתרונות לבעיותיכם ולצרכיכם אשר נוסו ונבחנו יפה. אתם מושכים את התשובות דרך מחשבותיכם ופעולותיכם, וזו הסיבה מדוע כאשר מספר אנשים מחפשים תשובות לאותן בעיות, הן צצות להם כמעט באותו זמן. זו דוגמה אחרת לעזרה שניתנת לכם.

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי. אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה

באהבה ובאור.


Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge