Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - December 2, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 2 בדצמבר 2016

ברור שככל שההודעה המאשרת את השינויים במטבע נעשית קרובה יותר, כך טוב יותר, ולכן שחררו את המתח והדאגה של אלה הממתינים לכספים הנחוצים מאוד. חדשות טובות תמיד מתפשטות במהירות ותמיד ישנם אלה המטילים ספק אשר מהססים להאמין ששינויים מעין אלה אפשריים. ישנן הפתעות רבות יותר הממתינות להצגתן והן כולן מהוות חלק מהתוכנית להציגכם במהירות לעידן החדש. לדרכים הישנות יש את היום שלהן כשהשליטה של האילומינאטי מוסרת כדי לאפשר לאנשים ליהנות מהחופש החדש שמצאו. כל שלב יוצג בדרך כזו שהוא יזרום עם השינויים, ויגרום את הכמות הפחותה ביותר של בעיות לפני שזה מסתדר, ולא יותר לשום דבר להתערב או לדחות אותם. הזמן בגין הצגתם עבר מזמן אבל כפי שאתם יודעים תמיד יש זמן "נכון" כדי לעשות שינויים גדולים, והדאגה הגדולה ביותר היא התערבות על ידי אלה מכוחות האופל. אולם, אתם מוגנים על ידי הכוחות הגלקטיים אשר יבטיחו שהכול מתקדם כפי שדרוש ועם הכי פחות רעש.


לפני שיעבור זמן רב, אמצעי החדשות יהיו חופשיים לדווח את החדשות הריאליות והאמיתיות אשר נשללו לכם במשך עידנים של זמן. במשך זמן רב חייתם בפרדיגמה מזויפת ולא אפשרו לכם להתקדם כפי שהיה אמור. נשללה מכם באופן אפקטיבי התקדמות שהיתה מביאה אתכם לדרך חיים של כ-50 שנים קדימה מהמקום בו אתם נמצאים עכשיו. היו סמוכים ובטוחים שזה ייקח אפילו לא קרוב לאותה תקופה של זמן כדי להתעדכן ותוכניות להניע אתכם קדימה כבר נמצאות במקום. בזמן המתאים כאשר, איך לומר, האדמה התנקתה וזה יהיה בטוח לעשות זאת, חבריכם הגלקטיים הרבים יופיעו בגלוי על פני כדור הארץ ויעזרו לכם לפצות את הזמן האבוד. העידן החדש ממתין לכם ואין הוא יכול במשך זמן רב יותר להישלל מכם, והוא יראה במהירות כי דרכי העבודה הישנות יוחלפו על ידי שיטות אוטומטיות ורובוטיות. באופן טבעי זה ייקח זמן כדי לאפשר לכם שתהיינה לכם כל ההטבות מהשינויים, עם זאת באמצעות השיטות שאותן אינכם מכירים אתם תהיו מופתעים בנעימות כמה מהר העניינים מטופלים.

אולם, צריך לזכור כי עומדים לוותר בתקופה הקרובה על כול מה שאין לו מקום בעתיד. המיקוד יהיה על שינויים אלה אשר ישחררו אתכם מעבודת הפרך ומהשעות הארוכות שאתם עובדים לצורך חייכם. משרות רבות שהן בעלות אופי בזוי לא תהיינה דרושות יותר, וחלק יבוצעו לגמרי באופן אוטומטי. באמצעות הצגתן של שיטות מודרניות, מרבית צרכי היום יום שלכם לא ידרשו יותר עבודת כפיים, וחלק יכוסו על ידי הצגתם של דרכי חיים חדשות. לכן, כאשר מדברים על העידן החדש זה מה שבדיוק משמעותו, כיוון שהעידן הישן שרת עכשיו את מטרתו.

מה שהוא אפילו חשוב יותר אלה השינויים בתוך העצמי כיוון שאתם חייבים לא לשכוח את העובדה כי כל דבר מוביל להתעלות. כשהרטטים עולים, אתם גם תעשו זאת בתנאי שהתרכזתם בצרכיכם האישיים. בן האנוש הישן של דואליות קיצונית צריך להשתנות עם הרטטים החדשים ולהשאיר את הרטטים הישנים מאחור. הבינו שכל פעם שאתם פועלים תוך שימוש ברטטים הנמוכים, אתם מפילים את האינטנסיביות של האור שלכם. בזמן שאתם צריכים לרומם את עצמכם, זה חשוב שאתם תישארו על נתיבכם ותוכלו לעבור דרך הרטטים הנמוכים מבלי שהם ישפיעו עליכם. נסו לא להימשך לפעולות או להשתתף בפעילות שאינה רצויה שאתם יודעים שאינה קשורה לאור, כיוון שבמשך תקופה ארוכה של זמן אנשי האופל כיוונו את האינטרסים שלכם בחוכמה לתוך מה שהוא בעל רטטים נמוכים. ישנו תמיד חוק פשוט כדי לקבוע את מה שאינו מהאור, וזה כל דבר שאינו מביא שלום והרמוניה לתוך חייכם סביר שיש לו את ההשפעה המנוגדת.

השינויים שאתם מוכנים לקדם בברכה יתפשטו במשך תקופה של כעשרים שנה בערך, ועד אז תהיינה לכם כל התועלות שדברנו עליהם. התקופה הקרובה תכסה את מרבית הצרכים הדחופים של אלה הצריכים עזרה בדחיפות. כה הרבה אנשים חיים בעוני מוחלט ובלי סיכוי למוכנותם לרומם את עצמם. בבירור הם יהיו מבין הראשונים ליהנות מהשינויים אשר יכולים בקרוב להפוך למואצים. המהות של כל דבר שמתרחש תהיה להעלות את רמת חייכם, עד שכל אחד יכול לפחות לחיות חיים עם כל צרכיהם הבסיסיים מכוסים היטב.

אתם יכולים בקושי להיכשל מלהבחין שאפילו בעלי החיים על פני כדור הארץ מושפעים מהשינויים. שינויים אקלימיים הם ניכרים ובכמה אזורים מאלצים אותם לעבור מחוץ להם או אחרת למות, וכך זה ימשיך כשחלק מהזנים ימותו לגמרי. מה שאתם לומדים הוא כמה קריטיים השינויים בכדור הארץ יכולים להיות, והם יכולים גם להשפיע על האנושות. במשך ההיסטוריה שלכם, הם התרחשו במסלול שאפילו בני האדם היו צריכים להסתגל. יש לכם אפילו עכשיו חיים אינטליגנטים החיים בתוך קרום כדור הארץ ולאחר השינויים המגיעים הם יכירו את עצמם לכם.

הזמנים המרגשים ביותר נמצאים לפנינו ואתם תנועו בקרוב מעבר לצרותיכם הנוכחיות ותיהנו מהתמרה מהירה המובילה לקיום שלוו. קרוב לוודאי שאחד מהרגעים המספקים ביותר שלכם יהיו, כאשר כלי הנשק של מלחמה וכל דבר הקשור אתם יושתקו לכל הזמנים. כסף יותר לא יבוזבז על כלי נשק של מלחמה, וההגנה של כדור הארץ שלכם תושג באמצעות אמצעים אחרים. לדוגמה, לחלק מהפלנטות יש חומת מגן מסביבם אשר לא ניתנת לחדירה.

האוקיינוסים המכסים מעל 70% מכדור הארץ והם גם יתנקו. משימה מעין זה נראית לכם בלתי אפשרית, אבל באמצעות טכנולוגיות מתקדמות זה ייקח מעט זמן. במוחלט, כל הימים והקרקעות ייעשו כחדשות, וכל צורות החיים יחיו בשלום. כבר השונים מתחילים לבוא ביחד וליצור את הקשרים הבלתי סבירים ביותר. יש הרבה לצפות לזמן בו אתם תחוו שלום מושלם. היו בשלום והיו אהבה, ותחלקו זאת עם כל היצורים החיים כיוון שכולם הם אחד.

לא יהיה יום שיחלוף בלי התרחשויות מסוימות הקשורות עם השינויים ההכרחיים אשר גוברים כשאתם מתקדמים. הישן ילך אבל לפעמים לא בלי מאבק, והמהלכים יקודמו בברכה על ידי האנשים. הם מודעים היטב שמשהו בלתי רגיל מתרחש, ועבור חלק זה מפחיד משום שמה שהם רגילים לו משתנה. דעו שהכול הוא עבור הסיבות הטובות ביותר, וכשהזמן חולף הם יהפכו גלויים לכם.

הישארו אמיתיים לאמונותיכם ובהינתן ההזדמנות שתפו אותם עם אחרים כאשר עניין בא לידי ביטוי. שנה חדשה מתקרבת במהירות והיא שנה המבטיחה להיות מעניינת מאוד ומגשימה כשרבים מהשינויים שהמתינו במשך זמן רב יתרחשו סוף סוף.

אהבה וברכות מהעצמי הגבוה שלי, ומי ייתן ואתם תקבלו את כל מה שאתם צריכים כדי להישאר ביציבות באור.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge