Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - November 25, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 25 בנובמבר 2016

אנשי האופל ועושי דברם מציעים להפעיל ניסיון אחרון גדול כדי לזכות בקרקע האבודה, על ידי כך שיזייפו התקפה מהחלל החיצון של חוצנים עליכם. זה יהיה מאוד מציאותי ואתם תבחינו בספינות חלל ובישויות שנראות בדיוק כמו אלה שאתם מכירים אותם. חלק מכלי הרכב יהיו רק הולוגרמות וייראו נורמליים למדי, ולכן אתם מוזהרים מכוונותיהם כך שפחד זה יכול להיות מוקטן או להימנע עד כמה שאפשר. יצירת פחד היא מטרתו של אירוע מעין זה וזה כפי שאתם הייתם מכנים זאת, "הזריקה האחרונה של הקוביות" ויכול בקלות לשטות באלה אשר אינם מוכנים או אינם מבוססים. אם זה אי פעם יהפוך למציאות, אלה מכם שיודעים יכולים להיות רבי ערך לאנושות בכך שיעזרו למנוע היסטריה המונית.

אולם היו סמוכים ובטוחים שלא תתאפשרנה פעולות שתצאנה מכלל שליטה וכוחות האור תומכים, אבל בשל סיבות קרמתיות אין הם יכולים להתערב ישירות באירועים מעין אלה כדי למנוע מהם מלהתרחש. זה יהיה הזמן היחיד בו אתם תצטרכו להתעמת במצב מעין זה. זו תהיה קריאת השכמה לאלה אשר ויתרו על החופש שלהם ביודעין, ואפשרו לאנשי האופל יד חופשית כדי לבצע את תוכניתם לשליטה בעולם.

בטווח הארוך, אירועים יתקדמו כפי שהומלץ קודם לכן, לכן זכרו שהאור תמיד ינצח את אנשי האופל. אפילו בזמן זה הם מוסרים וממוקמים במקום בו אין הם יכולים יותר לגרום לנזק רב לכם. המלחמה בין האופל והאור לשליטה על כדור הארץ מיועדת להסתיים בקרוב. התוצאה היתה תמיד ניתנת לניבוי אפילו אם להרף עין נראה כי אנשי האופל נמצאים בעליונות. אולם, העניינים לא יכולים להיות מובנים מאליהם ויש צורך כי אלה מהאור יתמקדו על התוצאה הנכונה.

יש לכם עוזרים רבים מסביבכם בנוסף למדריככם, כך שלמרות שאתם עשויים להיות לא מודעים לנוכחותם, הם יודעים הרבה עליכם ויבטיחו שאתם תלכו אחרי תוכנית חייכם. ברגעי המדיטציה או התפילה שלכם, הם יכולים להתקרב אליכם ולזרוע רעיונות במוחכם. מרבית עבודתכם מבוצעת בפעילותיכם "מחוץ לגוף" כשאתם ישנים. אתם עשויים לזכור חלק מחוויותיכם אבל בדרך כלל אינכם יכולים להביא את הפרטים למוח. אתם עשויים לדוגמה להיפגש עם ישויות אור אחרות ולארגן היבטים של עבודתכם מראש. זה עשוי להיראות לפעמים שאתם נלחמים קרב יחיד אבל היו סמוכים ובטוחים שזה רחוק מהאמת.

אתם חלק מהיסטוריה אשר לעיתים קרובות יסתכלו עליה כנקודת מפנה ענקית בהתקדמותה של האנושות על נתיבה בחזרה אל האור. הניסוי הגדול התחיל לפני עידנים של זמן ואתם כמעט בטוח היו לכם חיים רבים מאוד על פני כדור הארץ. בהתייחס להתעלות שעומדת להתרחש במרבית זמני חייכם, נשמות אחרות רבות הולכות אחר התקדמותכם, כך שניתן להשתמש בחוויותיכם לתועלתם של אחרים אשר ילכו אחריה. זה עשוי לא להיראות שאתם כולם נשמות גדולות כיוון שתודעתכם הערה מוגבלת לחוויותיכם על פני כדור הארץ. יש לכם מעט זיכרון או בכלל אין לכם זיכרון על העצמי האמיתי שלכם, וזה מסודר בכוונה כך שאתם יכולים להתרכז באופן מלא באבולוציה שלכם. אחרת זה יהיה קל עבורכם להסיח את הדעת מתוכנית חייכם.

שוום דבר שיש לו השפעה כלשהיא על חייכם מתרחש באקראי, כך שהיו סמוכים ובטוחים שלמרות שיש לכם רצון חופשי, אתם תמיד תרגישו מעודדים לעקוב אחר הנתיב האבולוציוני שתכננתם לפני שהתגלגלתם. אפילו אירועים שהייתם מעדיפים שלא לחוות כולם חלק מתוכנית חייכם, כפי שתגלו כאשר אתם חוזרים למימדים הגבוהים יותר וסוקרים את חייכם על פני כדור הארץ. בדרך כלל, אתם תימשכו לאנשים אשר האנרגיה שלהם דומה מאוד לזו שלכם, אבל כאשר זה נועד בשל סיבות קרמתיות שאתם תפגשו נשמה שעומדת לשחק חלק בחייכם, יכול שיהיו לנשמה זו די רטטים שונים משלכם. זה קורה לעיתים קרובות כאשר בני זוג נפגשים ביחד כאשר נראה שישנה אנרגיה שאין מנוס ממנה המעורבת במשיכתם אחד לשני. אפילו אם אתם טועים בחיבור זה ומערכת יחסים אינה מיועדת להיות הקשר שלא יימשך זמן רב, עדיין שום חוויה שאין משנה מה טבעה אינה בלי התועלת הנובעת ממנה לחייכם.

אתם צריכים לדעת שלא כל מצב הוא כפי שהוא נראה כיוון שלפעמים משתמשים בהם כדי לעזור ליצור משהו שונה. לדוגמה נצחונו של טראמפ קרה כדי למנוע מהילרי קלינטון לנצח למרות שההצבעה היתה צריכה להיות מבוימת לטובתה. לכן צפוי כי טראמפ יתפטר בקרוב מאוד ופול ראיין אשר פועל כנשיא הרפובליקה יכהן כנשיא ביניים עד שהבחירות החדשות יכולות להתרחש, וזה די סביר שהוא לאחר מכן יהפוך לנשיא הנבחר. זה צריך לשכנע אתכם שאתם לא נלחמים מאבק יחיד כנגד אנשי האופל. לכן מבלי להתחשב במה שמתרחש דעו שהתוצאה תבטיח שהאור יהיה המנצח.

גורם מפתח באירועים שמתרחשים הוא צרכיה של אמא כדור הארץ אשר חייבת להיות מוכנה להתעלות, כיוון שאין שאלה כי השינויים נדחו או עוכבו. בקנה מידה קוסמי אירועים מסויימים חייבים לקרות בזמן מדויק, וכך לומר אמא כדור הארץ תאכוף את הבעיה אם יש צורך בכך. אתם צריכים עכשיו להיות מסוגלים להבין מדוע התעלות וודאית תתרחש. צריך שיהיה לכם עד עתה מספיק מידע כדי להבין מה מונח קדימה, למרות שאת ההיקף המדויק של הזמן קשה לנבא. אתם תרגישו הרבה יותר בנוחות ברגע שאנשי האופל לא יכולים יותר להפריע באבולוציה שלכם. זה יאפשר כה הרבה שעוכב להתקדם ללא עיכוב.

למרות הרושם הכללי של מה שמתרחש על כדור הארץ, הכול למעשה מתקדם היטב. אין צורך לאחוז בספק כלשהו במוחכם, ודעו שכל הכוחות הגבוהים יותר יבטיחו כי יש לאירועים המגיעים בעיות מעטות ככל האפשר. אולם, זה מובן שאמא כדור הארץ "תנער" שטחים מעטים כיוון שהיא גם מתכוננת להתעלות. חלק מהשינויים הגדולים בלתי נמנעים ואכן נחוצים להביא את כדור הארץ החדש לתוך ההוויה. מסעכם היה ארוך ומאתגר אבל אתם למדתם הרבה מה שיגרום לכם ערך עצום לאלה אשר עוקבים אחריכם.

שמרו על עיניכם על הנתיב קדימה ודעו שלמרות מה שאתם מבחינים הכול טוב. זה לא רק הסוף המגיע של חוויותיכם, אבל גם רבים עקבו אחריכם בעניין רב. אתם הצלחתם במקומות שאחרים נכשלו, ומגיע לכם כל תהילה אשר מגיעה לדרככם. אולם, אין בושה הנגרמת מכך שאתם צריכים לחוות את אלה במימדים הנמוכים ואתם למעשה תהיו כל החזקים עבור כך. חלק מכם יתנדב כדי לחזור למימד השלישי כדי לעזור לאחרים באמצעות סדרת החוויות הבאות. אתם תגלו שכאשר אתם עולים דרך הרטטים, המטרה של נשמות רבות היא השירות לאחרים.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור ימשיך להאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge