Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - December 9, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 9 בדצמבר 2016

אירועים מתרחשים מהר יותר מאשר אי פעם ואין ספק שהאמת בעניינים יוצאת אל האור. שום דבר יכול לעצור את ההרגשה הכללית שיותר לא אפשרי לעצור את מה שהוסתר מלהיות גלוי לאנשים. כפי שהייתם אומרים "הגלגל התהפך" וכשזה קורה, האמת משחררת אנשים מהמניפולציה שהופעלה עליהם והשקרים שהועברו כאמת. הם הרבה יותר חכמים ולא מאמינים יותר באלה אשר מילתם נחשבה כנה ואמינה. זו תחילתה של דחיה של אלה אשר מצאו כי הם מסלפים ומעוותים את האמת כך שתתאים לתכליתם. התוצאה בחלק מהמדינות היתה בהפגנות כנגד אלה אשר הינם אשמים, אלה שידעו את כוחם של האנשים. כאשר זה מגיע להצבעה, הם עכשיו מבטאים בחוזקה את דעותיהם, ומסירים את אלה שמתעלמים מהם.

עכשיו יותר מאשר כל זמן אחר, האנשים צריכים לממש את זכותם להפגין כנגד אלה שאינם עוקבים אחר רצונותיהם. ישנו רצון חזק בתוך המין האנושי לעשות את השינויים ההכרחיים לחיים, ואם נציגיהם מתעלמים מהם זה יפגע בהם. יש לציין את כוחם של האנשים כיוון שהוא יכול במידת הצורך להסיר ממשלות אשר לא נענות לרצונותיהם. ההיסטוריה תראה לכם כי מהפיכות עשויות לנבוע, אם ממשיכים להתעלם מהאנשים והם נרמסים על ידי הרשויות. שלום הוא לפעמים קשה להשגה כאשר אלה בשליטה מחפשים את השימוש בכוח כדי לייאש את האנשים. אולם, הקרב רחוק מלהיות חד צדדי כיוון שהכוחות הגלקטיים מחפשים תמיד דרכים שאינן אלימות כדי לזכות בשלום והדרכתם תעזור לאלו של האור.

כאשר יש לנשמות שהתגלגלו קושי לקבל את מה שיש לחיים לתת להם, זכרו שמעטים מאוד אלה יודעים את תוכנית חייהם. לעיתים קרובות זה הטוב ביותר שאתם תטפלו בדברים כשהם צצים, בידיעה שמדריככם תמיד נמצאים בהישג יד כדי לנסות ולשמור אתכם בתוכנית שהוסכמה. החוויות שאתם צריכים כדי להתפתח מתוכננות בקפידה והן רק מוצגות לכם כאשר זה ידוע שאתם מסוגלים להתמודד אתן. בזמן זה יותר מאשר כל זמן אחר, זה חשוב שאתם תסיימו את חייכם כשהצלחתם בהתמודדות. עבור נשמות רבות זה יהיה הגלגול האחרון שלהן ברטטים הנמוכים, לכן זה עניינן להבטיח שהן מתמודדות בהצלחה עם כל קארמה שלא נוקתה. ברגעיכם השקטים יותר, מדריככם יתקרבו אליכם, ואתם תוכלו "לדבר" איתם. בדרך זו הם ילמדו על צרכיכם שאם הם מתאימים לתוכנית חייכם, הם יעשו את המיטב כדי לסייע לכם.

החיים במימדים הנמוכים אינם ביתכם הקבוע, וזה תובעני מאוד ומיוחס באופן נכון למדי כבית ספר של החיים. אתם התנדבתם שתהיינה לכם חוויות מעין אלה בידיעה שלא משנה כמה הרבה אתם תפלו, תינתן לכם כל עזרה כדי להתאושש. אתם הגעתם מהרמה בה הייתם ישות אור, ואליה תחזרו כאשר אתם תתרוממו בשנית. בהשוואה, הרטטים של כדור הארץ מאוד כבדים, וישויות רוח מוצאות שאין זה נוח לשהות בהם. אולם, אתם יוצאים מהגוף כאשר אתם ישנים, ולפעמים עבודתכם הטובה ביותר עבור הרוח מבוצעת בזמנים מעין אלה.

לאחר שאתם עוזבים את הגוף הפיזי, אתם תמצאו את עצמכם בגופכם האתרי, לכאורה בדיוק אותו הדבר כפי שאתם רואים את עצמכם באופן רגיל. במימדים הגבוהים יותר, אתם לא נשלטים יותר על ידי הקיצוניות הנחווית במימדים הנמוכים. למעשה, הקיום הוא הרבה יותר נעים ולגמרי שונה ממה שהייתם רגילים כאשר יכולתם לנסוע מיידית תוך שימוש במחשבה טהורה. הקשר עם אחרים הוא תמיד באמצעות מחשבה וכיוון שאתם נמצאים בגוף אנרגטי, אם אתם רוצים, אתם יכולים "לחשוב" את עצמכם לתוך גוף שונה המשרת את מטרתכם. אלה הן רמות שאתם כבר מכירים אותן והן משכנכם הטבעי.
v
ההתקפות המזויפות של חוצנים התחילו בדרך צנועה, אבל עד כה כלי הרכב המעורב הושמד לפני שהם יכלו לבצע את משימתם. הפעילות מתרחשת מחוץ לפלנטה, וכוחות האור התערבו ב"מלחמה בשמיים" והם הביטחון שלכם כי המין האנושי מוגן מכל התרחשות גדולה. בעברכם הלא רחוק בסוף העידן, היו התרחשויות שליליות שנבעו בהתמוטטות כמעט שלמה של המארג ששמר על המשך האנושות. אולם, בזמן זה אתם עומדים להצליח בהשגת מטרותיכם. המסע עבור חלק מכם עשוי להיות מסוכן, אבל אתם תצאו כשידכם על העליונה ותיהנו להשתחרר מלפיתות של אנשי האופל.

אתם כבר עודכנתם על נוכחותם של ה- Blue Aviansהמפקחים על כל הפעילות על ומסביב לכדור הארץ. הן ישויות של האור ובמפורש מוצגות כדי להבטיח שאף זר יכול להתערב או להפריע בנתיבכם להתעלות. חומת מגן הונחה מסביבכם ומסביב לאמא כדור הארץ, אשר דרכה אף אחד יכול או לעזוב או להצטרף אליכם. מתרחש הרבה שאינכם מודעים לו וזה היה כך במשך זמן ארוך מאוד. בני האדם היו מוגנים כדי להבטיח שלא משנה התוצאה, אחרית הימים תהיה בהתאם לתוכנית העליונה. זו הסיבה מדוע אתם לפעמים מרגישים כאילו אתם לא מקבלים סיוע בכלל, כאשר למעשה עזרה ענקית ניתנת שאתם לעיתים קרובות לא מודעים לגמרי לה. זכרו כי לכולכם ניתן רצון חופשי, ובסוף אלה אתם המחליטים על עתידכם, ואתם מעודדים לעקוב אחר נתיב מסוים המוביל להגשמה ולהתעלות.

הבינו שאתם שהנכם עובדי האור נבחרתם להיות כאן באחרית הימים כיוון שיש לכם את הכישורים והחוויה להשלים את משימותיכם. אתם למעשה הוכנתם היטב עבור תקופה זו של זמן ומה שאתם עושים ייראה באופן טבעי קל לטפל בו. זה היבט יפה של החיים כאשר אחד מתעורר ומבין ש"שירות לאחרים" הוא הנתיב שעוקבות אחריו נשמות מפותחות. אין מבקשים פרסים עבור עבודה מעין זו, כיוון שעשיית השירות היא גמול לכשעצמו. עם זאת, כיוון שדומה מושך דומה, אתם תגלו שכפי שאתם מטפלים באחרים כך אתם גם תטופלו.

המשיכו לחלוק את האור עם האחרים כתגובה או משאלה טובה של נשמה שניעורה, ולהעביר ברכות לאותו אדם. אם הייתם יודעים את האמת, הייתם מבינים שמחשבות הן עוצמתיות, וכשהרטטים עולים, אתם חייבים להיות זהירים לא לכפות מחשבות שליליות על נשמה אחרת. אולם, כשאתם עולים וסופגים יותר מהאור, אתם תהפכו לישות אור חזקה הרבה יותר, ופחות סביר שתסטו מנתיבכם. לדוגמה, זה נורמלי להיות אדם רגשני, אבל ישנה אפשרות שאתם יכולים להיתפס לא מודעים ולהרף עין מאבדים שליטה על עצמכם. כל עוד אתם מודעים על כך, אתם צריכים להיות מסוגלים לממש את תשומת הלב והזהירות הדרושים כדי למנוע כל טעויות.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge