Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - April 1, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 1 באפריל 2016

הזמן אינו הדבר היחיד שמאיץ, כשכמה אירועים אותם חזיתם במשך די הרבה זמן נמצאים על סף של מתן ביטוי. ישויות של אור נוספות מתקרבות לכדור הארץ, וחלקן תשתתפנה והאחרות תשחקנה תפקיד בהם. יש לכם קבוצות שונות רבות הרוצות להיות עדים להתעלותכם בשעה שחלק תשחקנה בכך חלק פעיל. אולם, הדגש הוא עליכם כדי שתקבעו את האופי לפיו עתידכם יתגלה, אבל מבלי להתחשב בנתיב שאותו תיקחו הוא יוביל אתכם להתעלות. תפקידכם הוא לעזור להביא את האור אל כדור הארץ, תפקיד בו הצלחתם, אבל הוא דורש מיקוד מושלם על מטרתכם בכל הזמנים. בשל השינויים שנחוצים כדי להביא את העידן החדש לתוך ההוויה, כל עובד אור נחוץ כיוון שעובדי האופל הופכים למיואשים כיוון שהם רואים את הזדמנותם להכניס ממשלת עולם מתרחקת מהם. תגובתם לזרוק את הזהירות ולנסות למנוע מהאור מלהצליח אפילו תשים את עצמם בסכנה. אף על פי כן, אנו מודעים לכוונותיהם ולא נאפשר לעניינים לצאת מכלל שליטה.


זה לא לוקח הרבה להבין ששינויים מסיביים נחוצים כדי לדחוף אתכם לתוך העידן החדש. כוחות האור כבר מוכנים להתערב ולסייע לכם לגרום לשינויים. כל צורה של אי נוחות תישאר מינימלית ואתם תזנקו בעזרתנו לתוך העידן החדש. העדיפות הראשונה היא לגרום לכם לחיות בזכות עצמכם, כך שיש לכם לפחות את אספקת הצרכים הבסיסיים. בבירור צרכיהם של אנשים רבים במזרח הרחוק נוטים להיות יותר דחופים, והם יסופקו במהירות בהתאם לצרכיהם. ברגע שהאנשים יתבססו, זה יהפוך הרבה יותר קל עבורם לקדם בברכה ולקבל את האחרים. האנרגיה של ההתכנסות ביחד תיצור קשר חזק בין כולכם, והיא תהפוך לממושכת בלי ההפרעה של אנשי האופל.

בעתיד, בסופו של דבר, ינחו אתכם אל משפחת הכוכבים שלכם כאשר אתם תמשיכו את התפתחותכם. זה יותר מאי פעם ממשיך וברגע שאתם עולים תהיה לכם בחירה נוספת שלכם באשר לכיוון אליו אתם רוצים ללכת. עבור רבים מסע זה הוא הזדמנות למצוא את ביתכם האמיתי, כיוון שכל נשמה הגיעה ממקום אחר לכדור הארץ. אתם עשויים לתהות מדוע זה מושך כה הרבה תשומת לב, והסיבה היא כיוון שההתעלות תהיה ייחודית כיוון שאף פעם לפני כן היא לא נוסתה על ידי נשמות שנמצאות עדיין בגוף הפיזי. באופן טבעי, במהלך ההתעלות תאי גופכם ישתנו כדי להתאים לרטט הגבוה. לכן זה יהיה זמן מרגש עבור אלה המעורבים בכך, ולתרבויות רבות שיש להם גם עניין בהתקדמותכם.

המחזור שפשוט משתנה לקח אתכם דרך חוויות רבות ונתן לכם בעיקר שיעורים קשים מאוד לגבי החיים, עם זאת באותו זמן אפשר לכם להתפתח מהר יותר. כל תקופת חיים שהיתה לכם נבחרה כדי לתת לכם את ההזדמנות להתקדם, עם זאת לפעמים אתם אולי החמצתם את הנקודה שלהם. אולם, מדריככם ידעו תמיד את תוכנית חייכם ויעשו כמיטב יכולתם כדי להבטיח שאתם עוקבים אחריה. זכרו שאתם בחרתם אותה, והסכמתם באופן נורמלי עם מדריככם אשר באמת יודעים מה הטוב ביותר עבורכם.

כפי שגיליתם, החיים אינם במפורש כל השיעורים ואתם נהניתם מרגיעה באמצעות אינטרסים שונים ורבים. עם זאת, אלה יכולים גם להביא לכם מבחנים באשר לאופן בו אתם מטפלים היטב במתנגדיכם במקום בו נחוצה תחרות, ואולי פרסים נמצאים על כף המאזניים. עכשיו אתם יכולים להבין מדוע החיים על פני כדור הארץ מהווים אתגר גדול כזה, ואם אתם עוברים דרכם, אתם תהיו היטב על הנתיב לרטטים הגבוהים. מעט מאוד אנשים מודעים שלאחר חיים על כדור הארץ אתם עצמכם סוקרים אותם, וברטטים הגבוהים יכולה להתקיים רק אמת כך שאתם לא יכולים לדבר שום דבר מלבד על כוונותיכם האמיתיות. אולם, אל תדאגו לגבי כך כי אף אחד לא מנסה להעניש אתכם על זמנים בהם תעיתם מהאמת. כל החוויות הן משהו שאתם יכולים ללמוד מהן ובתקווה שלא יהיה צורך עבורכם לעבור שוב חוויות מסוימות.

אתם תגלו שכל מאמץ ששמתם כדי להשיג הצלחה בחייכם הרוחניים היה יותר מאשר שווה את זה, כיוון שאתם כמעט בוודאות התקדמתם וזו המטרה העיקרית של כל אחד. היו סמוכים ובטוחים שהעניינים יהפכו לקלים הרבה יותר ברגע שאתם מתקדמים מעבר למימד השלישי, בו אתם תגלו הזדמנות נוספת לבטא את עצמכם ולעקוב אחר האינטרסים שלכם. יהיה לכם הרבה ללמוד כיוון שהחיים הם איכשהו שונים ממה שהייתם רגילים להם, ומציעים הזדמנות נוספת לנסוע מחוץ לפלנטה. אולם, חוויותיכם תשרתנה אתכם היטב ואתם תהיו מצוידים במידה מספקת כדי להתמודד עם האתגרים החדשים שיתעמתו אתכם.

כאשר אתם מעלים את הרטטים שלכם, אתם תגלו שאתם נהנים מחיים טובים יותר החופשיים מפגעי מחלות שונות שנראה כי תוקפות אתכם על כדור הארץ. הזדקנות לא תהיה יותר בעיה כיוון שתוחלת חייכם תהפוך להרבה יותר ארוכה. העניינים יהיו שונים בהרבה ממה שאתם רגילים להם כעת, אבל הרבה יותר מהנים כיוון שאתם לא מוטרדים מבעיות שאתם חווים עם הזדקנותו של גופכם הפיזי. נשמות אלה מהרטטים הנמוכים לא יכולות לעקוב אחריכם לרטטים הגבוהים, אתם יכולים להנמיך את שלכם אם זה נחוץ לבקר אותם. המשמעות היא שככל שאתם עשויים לבקש כי נשמה מסוימת תצטרף אליכם, אין זה אפשרי אלא אם הרטטים שלה דומים לשלכם.

כפי שאתם מתחילים להבין, חייכם הנוכחיים על כדור הארץ הם רק השתקפות חיוורת של מה שנמצא לפנינו. אבל עבור האילומינאטי המעכבים אתכם, אתם צריכים כבר להיות הרבה יותר מתקדמים מאשר אתם עכשיו. למרות שההתקדמויות נעשו, במונחים אמיתיים, העניינים דורכים במקום ובמונחים אמיתיים אתם לפחות כ-50 שנים מאחורי המקום בו הייתם צריכים להיות. אולם, זה לא יקח לנו זמן רב לפצות במהירות עבור הזמן האבוד ואתם תידחפו לעידן החדש בזמן קצר. כך שכל הקשיים שאתם חווים עכשיו יהיו קצרי טווח.

שמרו את חייכם על המסלול כיוון שבסופו של דבר זהו שינוי מהיר כדי ליהנות מדרך חיים חדשה. זה מה שאתם ידעתם שיגיע אליכם כשהשלמתם את זמנכם ברטטים הנמוכים. בדרכים רבות זה לא יהיה חדש לחלק מכם כפי שהייתם עשויים לחשוב, כיוון שרבים ירדו למטה מהרטטים הגבוהים כדי לחוות את הרטטים הנמוכים. החיים בכל הזמנים הם עניין של גילוי רמה שנותנת לכם סיכוי להתפתח בכיוון שנבחר על ידכם. אולם, אם אתם ביטאתם עניין בחוויה ספציפית, כל עוד זה מוסיף לצמיחתכם זה לא יישלל מכם. זה אותו הדבר היכן שמדובר בכמות שאתם נוטלים על עצמכם, כל עוד אתם יכולים להתמודד איתה.

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי. אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge