Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - April 8, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 8 באפריל 2016

הכאוס ממשיך להתרחש מסביבכם, עם זאת זה היה גרוע הרבה יותר אלמלא הכוחות הגלקטיים. אנשי האופל נמצאים באי-סדר ומאבדים את כוחם להכתיב את הדרך בה חייכם מתפתחים, ואם היו מצליחים בדרכם, הייתם צוללים למלחמות עולמיות שלא היו מסתיימות. אולם, הם נעצרו במסלולם ונמנעה מלחמת עולם. בבוא היום, זוועות מעין אלה ייעצרו ובסופו של דבר לא יהיו בכלל עימותים מזוינים. שלום מתקרב והוא יהיה בעל אופי מתמשך, שיאפשר לכדור הארץ להשתקם בסופו של דבר באופן מלא ליופיו הבתולי. תקופה זו תהיה תקופה של צמיחה גדולה באבולוציה שלכם כשכדור הארץ החדש מופיע, ועידן גלקטי חדש מיועד להתחיל לשאת אתכם במהירות קדימה בנותנו לכם הזדמנויות מרגשות רבות.


נשמות רבות עדיין צרות אפיקים ולא תהיינה מסוגלות לתפוס את ההזדמנויות הרבות המגיעות בדרכן. באופן טבעי תהיה מידה מסוימת של התעוררות, אבל התקדמות בזמן זה דורשת כי הנשמות תעשינה הכנות מתאימות. אולם, בכל הזמנים ניתנת עזרה לכם והיא תמיד זמינה, לכן זכרו לקרוא לכוחות העליונים כאשר אתם צריכים אותם. בעשותכם זאת, זה מאפשר למדריככם להבטיח שאתם עוקבים אחר תוכנית חייכם שהיא חשובה לאבולוציה שלכם. נשמות רבות הגיעו לכדור הארץ עבור אירוע מיוחד זה אשר לא יחזור שנית במשך זמן רב. כשיהיה בטוח, תוצגנה המצאות חדשות אשר תעלינה את איכות חייכם, ואתם תמצאו שהשינויים מגיעים מהר יותר מאשר אי פעם.

ביקום שלכם שורצים חיים ברמות שהן בעיקר מתקדמות מאלה שלכם. לכן ניתנת לכם ברכת "ברוך הבא" עבור הישיגכם, ותפגשו תרבויות שונות רבות. המשמעות היא שאתם צריכים לפתח הלך רוח לגמרי שונה מזה הנוכחי, ולהיות מוכנים להכיר בשינויים הרבים הדרושים לצורך הבנתכם את החיים. ככל שתקדימו לפתוח את המיינד שלכם כדי לראות בדרך שונה דברים כך אתם תתקדמו רוחנית מהר יותר ותתפתחו. נעשתה שטיפת מוח לנשמות רבות כדי שיאמינו בתורות שעכבו אתכם בכוונה, בהשתמשן בפחד ובכאוס ככליהם. אולם, האמת תצא לאור כאשר שום דבר יכול לאחוז בה אחורנית באופן בלתי מוגבל, ובהיותכם בעלי הבחנה "תרגישו" מה נכון ובמה ניתן להאמין. מצאו מקור של אור ודבקו בו כיון שניתן להשתמש בו כאמצעי של כל מידע שאתם מקבלים. בדרך כלל, נשמה תדע באופן אינטואיטיבי מה נכון והרגשותיכם יכולות בדרך זו להסתמך על כך. רובכם התקדמתם מספיק כדי לעבור את כל הדרך כדי לחוות התעלות. זה ללא ספק שווה כל מאמץ שאתם עושים כדי להבטיח שאתם שומרים על הנתיב הנכון.

הזמן מתקרב בו אתם תוכלו לשוחח בגלוי עם מדריככם, לכן אל תשכחו שבינתיים אתם יכולים להתחבר אליהם באופן מנטלי. הם מפקחים על פעילותיהם ומנסים לשמור אתכם על נתיבכם הרוחני. הם יכולים לעזור להבטיח שאתם עוקבים אחר תוכנית חייכם ולשמור אתכם מצרה, אפילו עד לנקודה של הצלת חייכם כאשר זה לא חלק ממנה. לכן, אל תשכחו כי מדריככם רוצים ואוהבים ישויות המשרתות את האור. הם אולי יודעים אתכם טוב יותר מאשר אתם יודעים את עצמכם וזו הסיבה מדוע מיעצים לכם היטב לעקוב אחר רחשי ליבם. הקשיבו לקול בתוך ראשכם שמזהיר אתכם לעיתים קרובות על הסכנות בפעולות שאתם עומדים ליטול על עצמכם.

זמן מיוחד זה שאתם נמצאים בו הינו תקופה חשובה ביותר, כשאתם מהאור עכשיו מספיק מועצמים כך שתוכלו למנוע התערבות בתהליך ההארה, ובהצגתם של השינויים שהובטחו במשך זמן רב. לכן עכשיו זה רק עניין של התקופה הסופית של קשירת קצוות רופפים וכל דבר יהיה מוכן לשלב הבא. מסתכלים עדיין על שנה זו כשנה בה ישנם גילויים ושינויים רבים אשר יסמנו באמת את הגעתו של העידן החדש. אתם עובדי האור ללא ספק מוכנים באופן מלא מאחר שחייתם עם ציפיותיכם במשך זמן רב. עיכובים היו בלתי נמנעים כיוון שהדגש היה להבטיח שנבחר הזמן הנכון להביא בו את השינויים.
v
הרטטים כתמיד ממשיכים להאיץ ונשמות נוספות חשות את ההתעוררות בקרבן. המשמעות היא שהן תקבלנה את השינויים שמגיעים. ברגע שהאמת ידועה על היתרונות שייעשו, אפילו יותר נשמות תגבנה. לאחר חיים רבים על כדור הארץ אתם איכשהו מותנים כאשר מדובר בציפיותיכם, וההבטחה על הטבות מרחיקות לכת תרומם אתכם מחוץ לעוני ולחוסר, ותשנה את נקודת מבטכם. הם מיועדים לאנושות כשלם ויביאו את כולם לרמה אשר מבטיחה שאתם מאושרים ומגשימים חיים החופשיים ממחסור.

אין מצפים מכם עדיין בנסיבות הנוכחיות שתהיו מסוגלים לתפוס את המשמעות המלאה של מה שמתרחש, אבל בעתיד הקרוב אתם תוארו לאמת לגבי מסעכם דרך המימד הנמוך. חשוב יותר שאתם צריכים לזכור שאתם התנדבתם לחוויה מעין זו ברטטים הנמוכים, בידיעה שהם יאיצו את האבולוציה שלכם. אתם לא תזכרו זו כעת אבל תעשו זאת כאשר הרטטים שלכם יעלו בשנית. לאחר מכן, הכול ייהפך לברור ואתם תהיו מוקירי תודה שהייתם יכולים שתהיה לכם ההזדמנות להתפתח מהר יותר.

מבלי להתחשב במה שאנשים עשויים לחשוב, מטרתכם היא להיות על כדור הארץ, החיים הם אינסופיים ואתם מחפשים תמיד צמיחה ואת חזרתכם אל האור.

לפעמים זה למעשה חייב להיראות שאין מטרה לחיים, אבל זה במידה רבה עקב אנשי האופל אשר בלבלו באופן מתמשך את האמת ושמרו אתכם במצב של "חוסר". זה כולל את האמת של הוויתכם מנקודת מבט רוחנית, אפילו שהיא עוותה כדי לשמור אתכם תחת שליטתם. כל זה ישתנה בעתיד הקרוב ובסופו של דבר רק תישאר האמת. לכן הישארו רגועים ודעו שכל אחד מכם משחק חלק מכריע בשינויים המתרחשים שהינם כולם חשובים לשלם.

האירועים שממתינים כדי לתת ביטוי הם כה חשובים לעתידכם כך שכדור הארץ מפוקח ונשמר על ידי הכוחות הגלקטיים שהם הרבה יותר מפותחים מאלה מכם על כדור הארץ. אתם יכולים לכן לחיות בלי פחד באשר לתוצאה של האירועים הנוכחיים גם על כדור הארץ וגם מחוץ לו. העתיד כבר נכתב והאור מנצח ואנשי האופל מוסרים כדי להבטיח שלא תהיה יותר התערבות בחייכם. אתם עשויים להרגיש שהעניינים כה יצאו משליטה שלא יהיה סוף לבעיות ברחבי העולם, אבל היו סמוכים ובטוחים שהם נמצאים בפיקוח באופן מלא. זמנים של תוהו ובוהו יפסיקו בהדרגתיות כיוון שפעולותיהם מקוצצות ושלום מוחלט יחזור לכדור הארץ.

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי. אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge