Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - March 25, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 25 במרץ 2016

בין אם אתם מודעים לכך או לא, העניינים מתקדמים היטב למרות העיכובים הרבים. אולם, הם לא יוכלו להשפיע על התוצאה, כיוון שהכל תוכנן היטב. כוחות האור מתקרבים אליכם ככל שחולף הזמן, והם מוכנים לבצע את משימותיהם בהתראה קצרה מאוד. אנשי האופל ועוזריהם הם רק כוח קטן בהשוואה לאור, אבל על כל פנים יכולים לגרום לעיכובים במלאכתכם כפי שחוויתם. "הערכה מחדש" מוכנה להתחיל ותעשה זאת ברגע שאלה בשליטה מרוצים מכך שבאמצעות התקדמותם, הם לא שמים את כל התוכנית בסיכון. זה כולל מדינות רבות שעכשיו מוכנות ללכת קדימה בהתראה קצרה מאוד. היו סמוכים ובטוחים שהעניינים הם כה מתקדמים עכשיו ששום דבר יעצור את השינויים הסופיים מלהתרחש.


המהומה עדיין מתרחשת על כדור הארץ כיוון שאנשי האופל ממשיכים לפרסם את עצמם באמצעות פעולות חסרות ההבחנה כנגד אנשים חפים מפשע. באופן טבעי, קארמה מעורבת אבל זה בכל מקרה אינו תירוץ לכוונות הרצח שלהם. זה לא משיג שום דבר בקידום מטרותיהם, אבל מרחיק אנשים בכל הרמות. ניתן לגרום לפעולות אלה שיגיעו לעצירה מלאה והן תעצרה ברגע שמושגת נקודה מסוימת. בינתיים, אתם תמשיכו להתפתח כיוון שהרטטים ממשיכים לרומם אתכם, וימשכו אתכם הרחק מהרטטים הנמוכים עד שאתם מוכנים להתעלות.

האמת לגבי האבולוציה של הגזע האנושי היא הרבה יותר רחוקה למעשה, ובעתיד הקרוב מאוד, ספרי ההיסטריה שלכם ייכתבו מחדש כדי לשקף מחדש את האמת. אנשי האופל ניסו לעכב אתכם בכך שמנעו את האמת מכם, אבל זה לא הועיל. במשך תקופה של זמן, הנשמות של האור נולדו בכדור הארץ עם זיכרונות שלמים על חוויות מוקדמות. אין דרך בה האמת יכולה להמשיך להיות מוחבאת, וישנם עכשיו מקורות רבים שמוכנים לגלות אותה. זה ישחרר אתכם מהתמונה הכוזבת המוצגת גם באמצעות הדת וגם באמצעות ספרי ההיסטוריה שלכם, והכינו אתכם לקחת את מקומכם בעולמות הגבוהים. לא יכול להיות תיאור מסולף של האמת על האופן בו הגזע האנושי התפתח, ומהרמות הגבוהות אם זה נחוץ, זה אפשרי לחזור בזמן ולראות עבור עצמכם.

זה חשוב שאתם תמשיכו להיות ממוקדים על מטרתכם, ואל תאפשרו לספק לזחול לתוך מוחכם. אחרית הימים היא באופן בלתי נמנע הפכפכה למדי, אבל האור ממשיך להתרומם בעזבו את הרטטים הנמוכים למצוא את רמתם. אולם, שינויים קורים בכל מקום והתוצאה תראה כי האור הופך לכוח השולט. לישן אין מקום בעידן החדש שרק עכשיו התחיל, ונשמות אלה שדבקות לו, יישארו ברמה שמתאימה לצרכיהם. זה לגמרי דרך הוגנת ומקובלת להתפתחות. חברים ואפילו כמה מבני המשפחה עשויים לעבור לרמה השונה משלכם, אבל דעו שכל נשמה תסיים בדיוק במקום בו הם אמורים להיות. סביר מאוד שלמשפחות קרובות יש צרכים דומים, וזו הסיבה מדוע הם מתגלגלים לעיתים קרובות ביחד. אין זה משנה מה שקורה, כל נשמה תמצא את עצמן בדיוק ברמה הנכונה. כיוון שיש לכם רצון חופשי, אתם יכולים כמובן לחזור לשלב מוקדם יותר, אם זה נחוץ לקדם את התפתחותכם. דבר אחד אינכם יכולים לעשות שהוא לעבור לרמה שהיא גבוהה יותר מאשר הרטטים שלכם. אולם, אתם יכולים לבקר ברמה גבוהה יותר בכך שתתלוו לנשמה שכבר יש לה את הרטט אשר יגן עליכם.

מתקרב זמן בו לכל האנשים יהיה מספיק כדי לחיות חיי נוחות, ואף אחד לא ילך בלי חיים מעין אלה. אתם תתחזקו עד לאותה רמה בה אתם נעזרים בעיקר על ידי סנט ג'רמן (St. Germain), אשר יש לו כספים עצומים הממתינים לשחרורם. אתם תהיו לגמרי מופתעים כאשר תלמדו על התוכניות שנעשו לפני אלף שנים להביא אתכם לנקודה זו בזמן. לפעמים הרגשתם שאתם נלחמים מאבק בודד כנגד אנשי האופל, אבל בכל הזמנים נתמכתם על ידי מספר עצום של עוזרים העובדים עבור האור, האהבה והאמת.

השינויים יגיעו בזמנכם מבלי להתחשב במכשולים רבים המונחים בנתיבכם. הם כבר בתהליך של מתן ביטוי ויש אופן מסודר בו הם יוכרזו. העדיפות היא להביא את האוכלוסייה שלכם לנקודה בה ניתן להתגבר על חוסר יסודות לקיום נוח. זה יתרחש במהירות וביעילות. ברגע שאנשים לא קשורים יותר לאספקה של יסודות החיים, יהיה להם זמן לעקב אחר משלח ידם. הרוח של עזרה לאחרים שהם פחות ברי-מזל תחזור באופן מלא ושיתוף פעולה יהיה בשפע. אתם בסופו של דבר תגלו שאתם יכולים לחיות בשלום ולהרגיש בטוחים בבתיכם. ברגע שאנשים מבינים שאין יותר איומים נגדם, הם יוכלו לנוח וליהנות מרמת חיים הרבה מעבר לחוויותיהם הנוכחיות.

השינויים עשויים להיראות רחוקים, אבל במציאות הם קרובים להכרזתם. זה עניין של פשוט להמתין לזמן הבטוח והמתאים לעשות זאת. בהגיעכם בהצלחה עד כאן, אין פניקה או דאגה לגבי התזמון, כיוון שאתם עשויים להיות בטוחים שכל הגורמים יילקחו בחשבון לפני ההתקדמות. זה כה מתקדם כך שמפעם לפעם רק נחוצים שינויים מעטים כיוון שכל דבר נמצא במצב של מוכנות. אנשי האופל נמצאים בנסיגה מאחר שאבדו כוח משמעותי ואת היכולת לשנות את התוצאה. הם הוכו קשות בגין כל דבר שממשיך לגרום לפחד ולהמולה, אבל זה לא ישיג להם שום דבר אשר ישנה עכשיו את התוצאה.

אם העיתונות שלכם היתה חופשית לדווח את האמת על מה שמתרחש, הייתם מעודכנים על ההתרחשויות. אולם, גם מצב זה משתנה ונעשים ניסיונות לחזור לעיתונות חופשית. אתם הוטעיתם בכוונה במשך שנים רבות והוזנתם רק מחדשות עליהן שלטו אנשי האופל. האינטרנט התגבר במידה רבה על בעיה זו כיוון ששם יש חופש לדווח על עניינים כפי שאתם מגלים אותם. הוא משמש להביא עובדות אמיתיות לתשומת לבכם ויש לכם סניגור טוב David Wilcock אשר עובד באופן בלתי נלאה כדי לפתוח את כל העניינים. כמובן שאלה עם סדר יום שונה התחילו לבלבל עניינים, אבל ככל שאתם מיודעים היטב אתם תדעו למה להאמין.

העניינים מואצים למרות הופעתם החיצונית אבל נכון לעכשיו ממעיטים בחשיבותם באמצעות אלה שמתרחשים על כדור הארץ שגורמים לפחד ולמהומה. היו סמוכים ובטוחים שקיימות הוראות במקום כדי להבטיח שעניינים אלה לא יצאו משליטה. כפלנטה עם רצון חופשי, יש לאפשר לביטויים מסוימים לצורך אמונותיו של האדם, אבל קיימות גם מגבלות במקום. יגיע בקרוב זמן בו ייראה שאין סוף לבלבול, אבל היו סמוכים ובטוחים שכוחות האור ייקחו יד לגרום לסיום מהיר. הם עובדים בהתאם להוראותיהם של ישויות גבוהות אשר מפקחות על גורלה של האנושות. אתם כבר יודעים שעתידכם מובטח ואתם לא צריכים לדאוג לגבי התוצאה המוצלחת.

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי. אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge