Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - August 26, 2017

מסר מ- Matthew Ward מיום 26 באוגוסט 2017

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. הבה נתחיל בהתייחסות למייל של קורא שהוא דומה מאוד למיילים רבים אחרים שאמי מקבלת: "כול עובד אור שאני מכיר הוא או חולה או במצבים שהם פחות מעוררי קנאה. זה גורם לנו לתהות אם כול זה לשווא. אנשים נמצאים על סף תשישות ואין להם את רמת האנרגיה כדי להמשיך לתמוך באחרים או בלימודים או פשוט להיות נוכחים. אולי Matthew יכול לתת לנו תובנה כלשהיא".

אחים ואחיות אוהבים, ידעתם לפני שהתנדבתם בלהיטות כדי לעזור להתעוררותם של אנשי כדור הארץ כי לא תהיו מחוסנים למצבים פיסיים, מנטליים או רגשיים  שגוף דחוס פגיע להם ואתם לא תהיו פטורים מקשיים שהינם דבר שבשגרה בעולם של הדחיסות השלישית.  מתוך הנשמות הרבות מאוד שהתנדבו, רק החזקים נבחרו - אתם נמצאים ביניהם כיוון שהכוח הפנימי השופע שלכם עוזר לכם להתגבר על מכשולים בהם אתם נתקלים.

אנו יודעים מניסיון שזה הרבה יותר קל לבחור בבטחה משימה מעין זו מאשר לנהל את האתגרים שלה כאשר כול דבר שידוע ברמת הנשמה נשכח. אולם, ביחד עם היתרון של המודעות המתקדמת והמודעות הרוחנית, יש לכם מידע שלמרבית האנשים אין אותו. כדי לשמור על הנושא, אתם יודעים כי אנרגיה נמוכה יכולה להיות אחת מההשפעות של התאמת הגוף לרמות העולות של הרטט ועבור גוף המלא באור, השינוי של התאים מפחמן לגבישי. ניתן להקל על השפעות הלוואי של תהליך ההתאמה, אבל במקום למנות את ההצעות שניתנו במסרים הקודמים, בקשתי מאמי לציין את המועדים. [למסרים מימים 4 ביולי, 2013 ו-12 באוגוסט, 2014 שפורסמו ב-www.matthewbooks.com יש כיסוי מקיף ביותר. אם אתם מרגישים מדוכאים, קריאת  המסרים מימים 26 באפריל 2010 ו- 19 ביולי 2015 באתר זה עשויים לעזור.] תודה לך, אמא.

אתם גם יודעים, כי רפיון רוח זה - אולי מפני שההתקדמות מגיעה לאט יותר ממה שציפיתם -  פולטת את הרטטים הנמוכים שלא רק מנמיכים את רמות האנרגיה, אלא החוק האוניברסאלי של משיכה מגיב לאותן רגשות על ידי כך שמספק יותר נסיבות  שמעוררות אותן. ויקרים, רחוק מ" כול זה לשווא" ישנה סיבה טובה להרגישמעודדים! אור קורן מרחוק מתרבויות עוצמתיות ומה שמוקרן במידה הולכת וגוברת על הפלנטה מעקר את השפעת האילומינאטי ועובדיהם בממשלות ובמגזרים הכלכליים, התאגידיים והצבאיים. המלחמה הקרה המטעה עם רוסיה שהם רוקחים לא תשיג את מטרתם להתחיל מלחמת עולם שלישית וגם לא לתמרוניהם הסמויים. מדינת האסלם, אותה הם מממנים ומטפחים, מאבדת את הקרקע (מצליחה פחות). נמנעים מאוכל GMO  Genetic) Modified Organism - אורגניזם שהגנים שלו עברו שינוי במכוון) שלהם, והכימיקלים החקלאיים שלהם, והסכנות של מרשמי הסמים שלהם הופכות לידועות בהיקף נרחב. פיתוח של שדות אנרגיה שניתן לחדשם מפחית את רווחיהם מתעשיות דלק מאובן; ולמרות  שנשיא ארצות הברית נסוג מהסכם פריז (Paris Accord), מדינות רבות מצטרפות  לאומות האחרות בהסכם במאמצים לצמצם את "עקבות הפחמן". איראן לא תייצר כלי נשק גרעיניים, ואם מדינה כלשהי משגרת טילים עם ראשי חץ גרעיניים, חברי המשפחה האוניברסאלית ימנעו את הפיצוץ.

בהשוואה למצב של עולמכם רק לפני כמה שנים, אלה הן אבני דרך גדולות! וישנם גם צעדים מעודדים בתחומים אחרים כמו זכויות בעלי חיים; שימוש גדול יותר בתרופות טבעיות; תוכניות של קהילה חדשנית ושיקום של מחוזות הרוסים; וחידוש הדגש על אמנות, אשר מזינה את הנשמה. אכן  הרבה יותר חייב להתגשם וזה יהיה.כשהתנועות העממיות ממשיכות להתפשט ומחויבויות גדולות מאחורי הקלעים באות לידי ביטוי, כול האנשים יכולים להרגיש מעודדים לגבי העתיד. ויקרים, אתם יודעים כי בסופו של דבר  העתיד הוא עידן הזהב של כדור הארץ בפריחה מלאה.

קרוב לוודאי כי אתם לא תישארו על הפלנטה עד שהיא תשוקם לגמרי לבריאותה וליופייה המקוריים, כאשר פשוט באמצעות מחשבה אנשים יכולים לנסוע לכול מקום שהם רוצים ביקום ולתת ביטוי לכול מה שהם רוצים וחיים מאות שנים בגוף מושלם. תהיינה לכם את אותן חוויות בעולם שונה, ואתם יכולים להביט בעידן הנהדר של כדור הארץ עם הסיפוק בידיעה שאתם עזרתם לתרבותו ליצור זאת במשותף. וכאשר שוב הוא גן עדן, אתם עשויים לבחור לחזור למשך שנים שמחות רבות בעולם זה של שלום, אהבה וחיים בהרמוניה עם הטבע.

"האם לליקוי החמה המוחלט יש השפעות חיוביות נמשכות כלשהן בעולם?" אכן כן,  וזה היה מראה להביט בו מנקודת התצפית שלנו. במהלך התקופה  של נחשול האנרגיה של ליקוי החמה העוצמתית - בניית נחשולים, אם לא פוגעים כמו ברק - ראינו אור בתוך אנשים רבים הגדל מזיקוקים לנצנוצים, אתם יכולים לומר, בשעה שהאחרים זרחו כמו זרקורים, וכול הפעילות בתוך האור צברה תנופה. הנחשול גם הגדיל את התכונות וההתנהגות השלילית, אשר היוותה התפרצויות של אלימות ופולמוסיות מועצמת בשבועות לפני ליקוי החמה. שפע האור החדש יהפוך לסוגי פעולות והתייחסויות אלה פחות ופחות במספר וביעילות עד שהחשיכה לא תתקיים יותר בחברה.

"אני מרגיש שהנשיא  הנוכחי ומנהלתו משקפים את הצללים הגדולים ביותר שלנו. עבור כך, אני אסיר תודה בתקווה שזו לא תהיה רק קפיצה שתחזיר אותנו חזרה לפעולת האור, אלא תסייע בהסרת התשלילים החתרניים השזורים זה בזה ב"התקדמותנו". העובדה כי כה רבים אפשרו להתנהגות שפלה מעין זו על מנת לזכות במשיכה פוליטית מובילה אותי להאמין שהם ירדו עם הספינה, אם אפשר להתבטא כך, או יתפתחו". הקורא מתייחס לנשיא ארצות הברית ולמנהלתו, אבל הערותינו הם עבור המשפחה כולה על כדור הארץ.

ראשית, "משקפים את הצללים הגדולים ביותר שלנו". כאשר אתם מבחינים מה אחד אומר או עושה, תגובתכם - הסכמה, מורת-רוח,  חמלה, כעס, שמחה, עצבות,  מה שזה עשוי להיות - משקפת את התדמית שלכם או מי אתם,  וישנה נטייה להוריד פחות היבטים ראויים להערצה של העצמי לצללים של הנפש.  ההתבוננות כמה מיושרים קרוב מחשבותיכם ופעולותיכם עם תדמית-העצמי שלכם יכולה להרחיב את המודעות המודעת ולגרום לתחושת סיפוק בהיותכם אמיתיים לעצמי של הנשמה.  הסתכלות פנימה עשויה לכלול: האם אני לוקח בחשבון כי לנקודת מבט זו השונה משלי עשוי להיות ערך? האם אני רגיש לרגשותיהם של אחרים כפי שאני רוצה שהם יהיו רגישים לשלי? האם אני מאפשר לדעותיהם של אחרים להשפיע על החלטותיי? האם אני שופט אחרים אפילו שאיני יכול לדעת את חוזי הנשמה שלהם? האם אני אסיר תודה עבור הטוב בחיי או לוקח זאת כמובן מאליו? האם סלחתי לעצמי ולאחרים או אני נאחז בצער ובתרעומת? האם אני מאפשר לנושאים פעוטים להשפיע על איבוד האיזון שלי? האם אני מאמין באינטואיציה או עדיין מחפש מקורות חיצוניים עבור תשובות?

מסביב לעולם "קפיצה שתחזיר אותנו חזרה לפעולת האור"מתרחשת כשיותר ויותר אנשים מתעוררים ועומדים זקופים. ההתכנסויות למען "שלום, לא מלחמה", "אהבה, לא שנאה" ו"זכויות שוות לכולם" מהדהדות ברחבי העולם.  זהו אור בפעולה, וכולם יחד עם עובדי האור היוו חיל החלוץ.

ו "הם ירדו עם הספינה, אם אפשר להתבטא כך או יתפתחו".  לכול נשמה יש  את הבחירה לחבק את האור או לא. יחידים הבוחרים לא לעשות זאת יראו את טיפשותם במהלך סקירת הדפס החיים שלהם בנירוונה ויחזקו את החלטתם "לראות את האור" בגלגולים אחרים.

מסרנו האחרון כלל מידע, אותו הקורא ייחס ל"מקורות אמינים" לגבי סיעות חוצנים שליליים רבים המשתמשים בטכנולוגיה כדי "להסיר ולגנוב נשמות לתמיד". נראה כי אנשי האופל מקדמים את משחקם כדי ליצור פחד באמצעות  השמעת טענות משונות לגבי מה מתרחש כאשר תקופת החיים של כדור הארץ מסתיימת. להלן שניים מכמה מיילים נוספים שנשלחו לאחרונה לאמי - תגובתנו הינה תזכורת לכול מי שבקיא עם מסרינו והתראה משכנעת לחדשים.

היו כמה מאמרים שנכתבו לאחרונה  לגבי איך, לאחר המוות, האור/התעלה וישויות שפגשו אותנו הם כולם מאופיינים בחשיכה ומפריעים למעברנו. נוסף על כך, נאמר שאנו נפגשים עם קבוצה של ישויות שרושמות אותנו באופן מיידי לסיור חובה נוסף כדי לחזק שאנו חייבים לרפא את חובותינו הקרמתיים. האם זה נכון שאנו נפגשים באנשים שאין הם מה שהם נראים וזאת רק כדי למחזר אותנו דרך מחזור חיים נוסף? האם זה אפשרי כה להירתע מללכת "הביתה"  כך שאנו הולכים למקום שדומה לשמיים, אבל אין  כזה?"האמת היחידה בזה היא כי (אתם) חייבים לרפא את החובות הקרמתיים (שלכם). אבל אפשרו לנו לבטא זאת במדויק: נשמות בוחרות שיעורים קרמתיים כדי להשיג  את החוויה המאוזנת שהם צריכים כדי לגדול במודעות וברוחניות, או להתפתח; השלמת השיעורים זה צמיחה, אבולוציה, וזו המטרה של כול נשמה בכול מחזור חיים.

ו"היכולים אתם לאמת את מה שקראתי כי כדור הארץ הוא הולוגרמה וישנה אנרגית רשת מסביבו כדי ללכוד נשמות למחזור אינסופי של גלגול נשמות, כמו "חוות נשמתית" בה אנו לכודים כך שנשמות אלה יכולות להשתמש באנרגיה שלנו לצרכיהן. האם הליכה לתוך האור לאחר המוות זו מלכודת כדי לאחוז בנו ולמחזר אותנו?" אנו יכולים לאמת שכדור הארץ, כמו יתר היקום, הוא הולוגרמה, והמחזור של גלגולי הנשמות ממשיך עד שהנשמה משתלבת מחדש עם הישות העליונה של יקום זה,  לאחר מכן עם הבורא, המקור של כול דבר שקיים ברחבי הקוסמוס. שאר המידע הזה הוא כוזב.

חלק מהמקבלים מסרים מתוקשרים מתקשרים ללא יודעין עם ישויות בסיס שטוענות שהן ידועות מאוד, ישויות אור מכובדת  ושאר מסרים "מתוקשרים" נכתבים על ידי פרטיים אפלים על הפלנטה. מידע ממקורות אלה עשוי לכלול קורטוב או שניים של אמת שמהדהדת עם הקוראים כך שהם הולכים שולל ומאמינים גם לחלקים הכוזבים והמפחידים. פחד הוא בדיוק מה שהממציאים האפלים מתכוונים לו - הם ניזונים מהרטטים הנמוכים של פחד, הם אינם יכולים לשרוד בלי זה! נבואותיהם על קטסטרופות כמו הצפה של קווי חוף כלפי פנים הארץ עד צמרות ההרים או התפרצות של הר הגעש בילוסטון שממיטה אסון מיידי או כמה גופים כוכביים במסלול התנגשות עם כדור הארץ - יש להן את אותה מטרה נסתרת; אבל ברגע שהם נמצאים באינטרנט, סוגי נבואות אלה מופצות על ידי אנשים בעלי כוונות טובות. מחזור זה של יצירת-פחד הוא הסיבה מדוע אנו דברנו לעיתים קרובות כי אף פעם  לא תרגישו נפחדים לגבי כול מידע - במקום זאת, האמינו באינטואיציה שלכם, מסרים לתודעה מהנשמה, בה כול האמת ידועה.

"האם יכול Matthew בבקשה לפרט על משפט זה:  "מחילת חוב שאתם עשויים לשמוע עליה תיעשה על בסיס פרטני, ואינה מתייחסת לכולם" [ 30 במאי, 2017]. אנו מודים לקורא זה - משפט זה לא מבקש יותר הסבר ממה שנתנו במסרים הקודמים. רבים היודעים על National Economic Security and Reformation Act (החוק לביטחון לאומי כלכלי ולרפורמציה) החקיקה בארצות הברית המוכרת כ – NESARA,  מפרשת את ההפרשה למחילת חוב כביטול כל החובות שנוצרו על ידי כול האזרחים של אותה מדינה.

זה אינו נכון. הכוונה של אותה הפרשה הינה הגינות פיננסית ברחבי העולם, וזה לא יושלם על ידי ניגוב  לוחות הציפחה כדי לנקותם (המתרגמת – הכוונה לשכוח את  כול בעיות העבר או הטעויות ולהתחיל מחדש) של האנשים אשר חובם נוצר עקב בזבוז מביש וחיי מותרות תוך התעלמות מאנשים שחייבים שום דבר מפני שאין להם כלום. ההפרשה היא חלק מהחבילה של רפורמציה כלכלית גלובלית אשר תסיים את רשת הרמאות והשליטה הבינלאומית שבמשך מאות בשנים העשירה כמה אמידים ושיגרה את ההמונים להתרוששות.

לכן, מטרה אחת של ההפרשה היא לעקור מן השורש את יתרת ההלוואות שניתנו למדינות באמצעות הקרן המוניטרית הבינלאומית (International Monetary Fund), שהינה פעילות האילומינאטי. כאשר המנהיגים הלאומיים שמרו על הכספים בתמורה לשליטה על המקורות הטבעיים של המדינה והחוב הלך לאנשים, השבת ההלוואה ותשלומי הריבית ילכו ישירות לבניה או ישדרגו את התשתיות של אותן מדינות ותחומים אחרים בהרמוניה עם קולם של ציבור האזרחים. המחויבות הכוללת את הפיקוח על ידי מנהלים מנוסים שנבחרו על ידי ואחראים למועצה של אנשים מכובדים מבחינה בינלאומית.  הלוואות שנפרעו במלואן תוחזרנה עם ריבית לממשלות שהשתמשו בכספים כדי להועיל לאנשים; זה יחזק מלמטה את יציבותן הפיסקלית של אותן אומות ויקדם את צמיחת השפע.

הקלת החוב על בסיס פרטני תועיל לאנשים ששלמו שיעורי ריבית קצוצה ומיסים מעיקים. חלק זה של ההפרשה קוראת להקטנת יתרת המשכנתאות, הלוואות אחרות וחשבונות אשראי באמצעות סכום הריבית ומיסי ההכנסה ששולמו במהלך השנים. שילוב התשלומים יסלק את העמסת החוב של רבים, ואם זה יעלה על החובות, יינתן לפרטיים את סכום העודף. סיוע פיננסי יסופק לאנשים החיים במגורים בשכירות או  שהם חסרי בית ולאנשים שיש להם הלוואות של סטודנטים - אלה גם יחושבו על בסיס פרטני. אם אנשים עומדים בדרישות להחזר ההוצאות המתואר או לסיוע  אינם כבר חיים, הסכום יופץ למשפחותיהם או בהתאם לצוואתם.

נאמר לנו כי מחויבות ענקית זו תתחיל מהר ככל האפשר לאחר רכישת הכספים, שהאילומינאטי צבר הון ענק באופן בלתי חוקי או בלתי מוסרי שעדיין נמצאים באחיזתם.  כיוון שמאמץ זה הינו גלובלי בהיקפו ועזרה לעניים היא בעדיפות ראשונה, סבלנות תהיה בעלת בריתכם כשאתם ממתינים "לתורכם". במהלך תקופת הביניים, השתמשו בבקשה בחוק האוניברסאלי של משיכה עבור האינטרסים הטובים ביותר שלכם - כוחן של מחשבות חיוביות ורגשות שאינן יכולות להיות מוגזמות!

משפחה אהובה, ישויות אור ברחבי יקום זה מכבדים את מסירותכם האיתנה לעזור לגאיה ולמשפחת כדור הארץ ולתמוך בכם עם אנרגיה שאין שניה לה של אהבה ללא תנאי.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge