Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - September 25, 2017

מסר מ- Matthew Ward מיום 25 בספטמבר 2017

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. העמקת החששות סביב צפון קוריאה הובילה לשאלות כגון "האם יכולות הספינות לנחות אם נוכחות החוצנים תמנע מלחמה גרעינית?"  והערות כמו "זה באמת יעזור אם גילוי ונחיתות ספינות חלל תקרינה בקרוב!" יקרים, אפשרו לנו להבטיח לכם כי הסלמת הרטוריקה לא תוביל למלחמה גרעינית, ואם טילים כלשהם משוגרים עם ראשי נפץ גרעיניים, צוותים בספינת החלל ימנעו את פיצוצם.

באשר לגילוי ולנחיתות,  מה שאמרנו לכם לפני זמן מה עדיין עומד: אלוהים אחראי על התזמון כיוון שרק הוא יכול לדעת מתי הבטיחות היא בטוחה לקבוצות הנוחתות ולאנשי כדור הארץ.  פרטים סופיים של האישור הרשמי על נוכחות חייזרים תיתפר לתזמון זה אבל לא שמענו על שינויים כלשהם בתוכנית הבסיסית. באמצעות שידור טלוויזיה המוקרן לתוך כול המערכות הארציות מבחינה בינלאומית אנשים מכובדים יודעים כי כלי רכב של תרבויות נדיבות נמצאים בשמיים שלכם וחלק ינחתו באופן מיידי. לאחר מכן, תשודר ברכה של נכבדים ידועים מאוד לצוותים הנוחתים, ואם לא באותו זמן, אזי מיד לאחר מכן, חברים של משפחתנו האוניברסאלית אשר מוקצים למשימות שונות מסביב לעולם יוצגו בשידור בסגנון של ועידה. כשהחברה מכירה את מבקריה - ישויות האור ברחבי יקום זה ישמחו עד מאוד לראות את אנשי כדור הארץ מתרועעים עם חברי משפחה אלה! – המדענים מביניהם וצוותי המומחים שלכם ישלבו את רעיונותיהם ואת הטכנולוגיות שלהם ושיקומה של הפלנטה יחל ברצינות.

לקוראים ששאלו אם זה נכון, כי גילוי יקרה ב-21 בדצמבר, אנו אומרים כי בשעה ששום דבר יכול להיחשב כדבר בלתי אפשרי, בבקשה אל תסמכו על כך. האילומינאטי לא רוצים כי אנשים אפילו ישערו כי חוצנים ידידותיים עשויים להיות קיימים במרחק שנות אור. כדי למנוע את הגילוי ואת ההכרזה על NESARA  שתוכננה ל-12 בספטמבר 2001, הבגידה של "9/11" של האנשים בארצות הברית על ידי ממשלתם בוצעה, ומאז האילומנאטי שמרו בהצלחה את האמת לגבי התקפה ידועה לשמצה זו והמידע שהיה נודע באותו זמן.

נוכחותן של תרבויות אחרות תתגלה בהחלט באופן רשמי, אבל אל תצפו בבקשה לכך במועד שצוין בחלק מהמסרים המופצים באינטרנט - מקורות אפלים מייחסים מועדים בדויים לאירועים שהם יודעים שלא יקרו. כאשר המועד מגיע אבל האירוע לא קורה, סביר כי התגובות כולל התפכחות מאשליה, הרתעה או כעס, רגשות המוציאות רטטים נמוכים שאנשי האופל ניזונים מהם, ואם העדר האירוע משכנע אנשים כי שום דבר במסרים המתוקשרים הוא מהימן, זה מסתכם בצעד מפתיע כפול של האופל.

אנו רוצים לענות כאן לשאלותיכם לגבי מעגלי התבואה בשל הרלבנטיות של המעגלים לגילוי ולנחיתות, ואנו נגיע לכך. ראשית, הם נעשו על ידי אמנים מומחים, אתם יכולים לומר, על סיפון חלק מספינות החלל המקיפות את הפלנטה. התרכזותם בתמונות מנטליות יוצרות "שכפולים" אלקטרומגנטיים אשר מועברים באופן אנרגטי לשדות נבחרים שבהם הם מכופפים גבעולי תבואה בדיוק בהתאם לתמונות המפורטות בצורה מורכבת של האמנים.

חלק מהמעגלים מוסרים מסרים, אבל אלה שעושים אותם יודעים כי פירושים נכונים יהיו נדירים, כך שעיצובם הוא בעיקר עבור היופי ויראת הכבוד. אנו מציעים כי פירושים אינם הכרחיים להעריך את אותם היבטים של המעגלים וחשיבות גדולה יותר, היא מטרתם:הם עדות מוחשת לכך כי קיימות תרבויות אחרות בקרבת מקום, וכיוון שהן יכולות לנסוע לכדור הארץ, בוודאי שיש להן את היכולת לפלוש, אבל הן לא עשו זאת. במשך כארבעים שנה דפוסים מהממים אלה המופיעים בן לילה בעיקר  בבריטניה, אבל  גם במדינות אחרות רבות, וכעת מספרם מעל אלף, הביכו את המדענים והמנהיגים שלכם. זה לבדו עשוי לגרום לאמצעי התקשורת של המגמה השלטת לא להזכירם אף פעם, אבל הסיבה האמיתית לצנזורה היא כי הדיוק שלהם והופעתם הפתאומית לא יכולים להיעשות על ידי ידיים אנושיות - מי עושה זאת?

האילומינאטי יודע. זו הסיבה מדוע, באמצעות השפעתם בסרטים ובתעשיות המשחקים האלקטרוניים, החייזרים מתוארים כיצורים גרוטסקיים (מוזרים) שרוצים לכבוש את כדור הארץ ולהרוס  או לשעבד את תושביו. אם האנשים ידעו את הדרכים הרבות שיש למבקרים אלה בשמיים שלכם לעזור לפלנטה וכי כאשר הם ינחתו, סיועם הבלתי רגיל יתרחב לשיקום סביבתי, הם היו מקדמים בברכה בלי פחד כלשהו עם זרועות פתוחות את האנשים המקסימים, הנעימים והאוהבים מעולמות אחרים.

אבל, אנשי האופל תלויים באנרגית הפחד לצורך הישרדות. לכן, ביחד עם עיוות "הזרים", הם צריכים למנוע את הנחיתות של כלי רכבם הטעונים עם טכנולוגיה, והם עשו זאת על ידי כך ששמרו את עולמכם בסוג אחד של מהומה או מהומה אחרת. אף על פי שייזום מלחמות, טרוריזם ומחלות פתוגניות מדבקות ייצרו את הכאוס והפחד הנפוצים ביותר, מצבים כלכליים ואקלים פראי גם משרתים אותם היטב. דוגמה אחרונה היא סדרות בלתי רגילות של סערות קטסטרופליות שהעובדים שלהם בארצות הברית התחילו או העצימו, ואם ההנדסה הגיאוגרפית יכולה להאשים את רוסיה,  זו תהיה עם זאת מהלומה נקמנית נוספת כנגד הנשיא פוטין בשל סירובו לשתף פעולה אתם.

צוותי ספינת החלל מפחיתים את ההשפעה הממיטה אסון של רוח ומים עד כמה שהם יכולים, אבל אירועים אלה הם טרגדיות אישיות עבור מיליונים שהושפעו ישירות וניקוי עיי החורבות ובניה מחדש מציגים מצבים כספיים חמורים ולוגיסטיים עבור אזורים מוכים. אולם, ההשפעות החיוביות של הסערות החזקות - אותו הדבר היא האמת על אש משתוללת ורעידות אדמה - בין אם אלה מעשיה של אמא טבע או המין האנושי, עולים על ההשפעות השליליות. הם משחררים שליליות כך  שאין היא יכולה לצבור ולהפוך למחסן מזון עבור מוחותיהם וליבם של האופל. ישנן הזדמנויות למיליוני נשמות כדי לחוות שיעורים קרמתיים נבחרים. השתפכות של תפילות ברחבי העולם, מתנדבים ואספקות ממדינות רחוקות והתפשטותו של סיוע עממי לאוכלוסיות המוכות – אהבה-אור בפעולה -הם  רטטים מוגברים נוספים על הפלנטה ובתוך החברה. וכול אירוע מעציב נותן  מודעות גדולה יותר שמאחדת  את רוח העצמי של כול האנשים הרבה יותר  מאשר  המחלוקות  אותן אנשי האופל מנסים להנציח.

"מדוע Matthew אינו מדבר על אנשי-לטאה (רפטיליאנים -reptilians) המתרוצצים על הפלנטה הזו? אלה בממשלה, אלה באמצעי התקשורת, אלה שהם משני צורה? מדוע אין הוא מזכיר את המלחמה שמתנהלת בין הטוב והרע, ובכך שאנו מתכוונים לפולחן השטן (Satanism), לשטן (the Devil)?"  אפשרו ראשית לומר כי לא כול אנשי-לטאה על כדור הארץ הם האופל ולא כול האנשים הנוטים לאופל הם אנשי-לטאה. כדי להיות בטוח, חלק הם - מלכים ששמרו את ייחוסם טהור, חברים של "המשפחות השליטות" שהתחתנו כדי לאחד את  העושר והכוח שלהם, וחלק מהאנשים אשר יש להם השפעה חזקה בממשלות - אבל יותר בני אדם מאנשי-לטאה הם בעלי שכנוע אפל, וכולם הם בובות של כוחות האופל מחוץ לפלנטה.  וכפי שישנן תרבויות אנושיות מלאות אור, כך ישנן תרבויות של אנשי-לטאה מלאי אור. האחרונים משתוקקים לסלק את האמונה השגויה כי הזנים שלהם הם בעלי משמעות נרדפת עם חשיכה, והם עובדים בשיתוף פעולה עם זנים אחרים כדי לסכל את מאמציהם של קרובי המשפחה האפלים אשר בכול מקום ביקום הם נותנים ביטוי להרס.

דנ"א של כול זן הוא ייחודי, אבל אין זה הבדל בפיסיולוגיה שמובילה לנתיבים אלוהיים או חורשי רעה. זה עניין של בחירות מרצון חופשי שנעשות על ידי כול האנשים בכול הזנים.  נשמה עשויה להיות מעורבת באופן משמעותי בחלק מההיבטים ולהיות נטולת אור למעט הניצוץ שהינו כוח חייה. אולם, זה הוא הדנ"א של אנשי-לטאה מחוץ ועל הפלנטה המאפשר להם להצטיין  יותר מהתרבות של כדור הארץ באינטליגנציה ובמתן ביטוי ליכולת - זו הסיבה מדוע הם יכולים לשנות צורה - והמספר הקטן של אנשים שהינם הצאצאים של בני האדם והורי אנשי-לטאה יורשים חלקים מהדנ"א משניהם. שוב, אין שום קשר להבדל זה במבנה לבחירות המודעות המובילות אדם לכיוון האור או לכיוון החשיכה.

אחים ואחיות יקרים, פשוט על ידי כך שתהיו אתם ותקרינו אור, ואנו מדרבנים אתכם לחשוב כי זה מגיע לכול אחד שנפל לתוך החשיכה - הם אלה שמרביתם צריכים אור. העדר של כוח עוצמתי מאוד זה ביקום שממריץ אותם למלא את החלל שלהם בכך שגורמים לפחד באחרים - הם צריכים כי הרטטים הנמוכים של האנרגיה תתמוך בעצמם ותדכא את פחדיהם. הם מרגישים את עצמם  כשולטים הלגיטימיים של העולם והם מפחדים לאבד שליטה זו אם הרטטים הגבוהים של האור יגיעו אליה. זה בדיוק מה שהאור עושה, אולם מה שהם רואים כחיסולם תהיה גאולתם! הצונמי של אור, אותה אנרגיה כאהבה, שאתם שולחים קדימה תעזור לאנשים אלה לנצח את החשיכה שהחזיקה אותם בשבי.

אני אדבר עכשיו על עצמי כדי לספר לכם לגבי שני מפקדים שהינם אנשי-לטאה שהגיעו לנירונה לפני כ-20 שנה להסביר למועצה איך כוחותיהם יעצרו את התפשטותם של הפולשים מגלקסיה אחרת  שנכנסו לשלהם. האינטליגנציה וגילוי הלב שלהם בתיאור יכולותיהם היו אכן מרשימים, אבל זו היתה מטרתם בהגעתם שהיתה ראויה לתשומת לב במיוחד. אנשי-לטאה ידועים באופן אוניברסאלי שהם מכבדים רק תרבויות המצטיינות בלחימה ובכוחם של כלי הנשק; עם זאת, הם רצו כי המועצה תדע שהם יגנו על עולם הרוח של כדור הארץ ועל כול העולמות האחרים בגלקסיה זו היכן שאהבה-אור שולטים בעליונות.

אתם תתעניינו בידיעה כי גוף המפקדים היה נמוך ושברירי יותר מאשר מרבית בני האדם הבוגרים. אין להם שיער, עורם היה אפור, עיניהם כהות ונוקבות. זה עשוי לא להישמע מושך, אבל אנשים אלה שהם זקופים, בשליטה עצמית במדים תפורים באופן פשוט כך שנראו די מכובדים. אנשי-לטאה בתרבויות אחרות עשויים להיראות שונים באופן משמעותי כזנים  נפוצים, הם יכולים לתת ביטוי לכול הצורות שהם רוצים ולשנות לאחרות בהרף עין.

לאחר הכנס, הוענקה רשות מטעם המועצה לאחד מהמפקדים להעביר לאמי מצגת עבור ספר, והמידע המואר שלו נכלל במסר לפני כמה שנים (מצגת של Horiss ותאור של אנשיו והמולדת שלו בפרק בקולות היקום (Voices of the Universe) וחלק מהמסר מיום 24 ביוני 2009). תודה לך , אמא.

אם כן עכשיו, נקודת המבט הגבוהה יותר על "המלחמה בין הטב והרע" היא אור כנגד העדר אור; השמות של השטן (Devil, Satan) הם שמות שמאנישים את כוחות האופל, שדה הכוח האוניברסאלי העצום הכולל את האנרגיה הנפלטת מכול המחשבות, הרגשות והפעולות עם חיבורים שליליים. בהתאם לאמונות דתיות שהומצאו על ידי מעטים המשרתים את עצמם כך שהם יוכלו לשלוט על ההמונים, ישנה ישות עליונה המחליטה להיכן אנשים ילכו כאשר הם מתים. אם הם נשפטים כ"טובים", הם מתוגמלים בכך שהולכים אל מקום שקט ונשארים שם מעתה ועד עולם; אם נשפטים "רעים", הם הולכים לגיהינום נצחי הנשלט על ידי השטן ( ה- Devilאו ה-Satan). אמונות אלה, שגרמו מאות שנים של שפיכות דמים מסיבית בשמו של אלוהים (God,  Allah) או כול כינוי אחר  עבור הישות העליונה של יקום זה, אין לה היכרות של כן עם המציאות האוניברסאלית  שגם "טוב" וגם "רע" הם זרמי אנרגיה עם חיבורים חיוביים או שליליים בהתאמה. בתודות לאור המוקרן לכדור הארץ ומופץ על ידי עובדי האור, כוח האמונות שנוסד והונצח בשקר מצטמצם.

משפחה יקרה, אנו יודעים שאתם רוצים כי כול ההתקדמויות האחרות במודעות ובמודעות הרוחנית יגיעו מהר יותר. אנו גם יודעים, כי אתם לא זוכרים כי לקח לתרבויות 50,000 שנים במושגי הזמן שלכם להשיג את מה שיש לכם, אבל בבקשה ראו את ההתקדמות המדהימה שהאור שלכם עזר להשיג מאז שהתמרת העולם החלה לפני כ-80 שנים.

אתם אף פעם לא לבד במשימתכם לעזור לאנשי כדור הארץ להתעורר. אנו וכל ישויות האור האחרות תומכים בכם עם כוח שאין כמוהו של אהבה ללא תנאי.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge