Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - October 23, 2017

מסר מ- Matthew Ward מיום 20 באוקטובר 2017

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. "האם תוכלי בבקשה לבקש את Matthew לתת לנו מסר על איך לצאת ממעגל הפחד". ראשית אפשרו לנו להמליץ כי לא חושבים על פחד כמעגל, אשר אין לו סוף, או כפי שבוטא על ידי אחרים, מחזור, המרמז על הישנות אוטומטית. שינויי האנרגיה  שמתרחשים, מגבירים את התדר ואת העומק והם כולם יתרונכם - אחים ואחיות אוהבים, בבקשה אל תוותרו על קפיצה במודעות הרוחנית והמודעת בכך שתאפשרו לפחד לשלוט על מחשבותיכם ועל רגשותיכם.

מחשבות קודמות לרגשות באמצעות פער זעיר, וכאשר מחשבות של "מה אם" הם לגבי תוצאה מחרידה, פחד לגבי מצב דמיוני זה בא באופן טבעי. שנו את מחשבותיכם! לכם שכתבתם כי אתם מפחדים כי לא יהיה לכם מספיק כסף או תאבדו את משרתכם, זכרו כי חוק המשיכה מביא לכם את מה שמתאים לאנרגיה של מחשבותיכם ורגשותיכם - אפשרו לאלה להיות בהכרת תודה  על מה שיש לכם, לא פחד לגבי מה שאין לכם או חושבים כי אתם עשויים לאבד. אם מחשבותיכם הם לגבי מישהו שהוא חולה באופן חמור או נפצע, התפללו עבור הטוב הגבוה ביותר שלה או שלו ושלחו קדימה כוח שאין כמוהו של אנרגית אהבה, לא אנרגיה בעלת השפעה של פחד. עשו את אותו הדבר עבור מיליונים רבים הנמצאים באזורי מלחמה או חיים בעוני או חסרי בית, וגם לאנשי האופל, אשר יותר מכולם צריכים זאת. ואף פעם אל תפחדו כי אתם נכשלים כעובדי האור כיוון שאינכם מכירים את משימתכם - כיוון שנשמות אלוהיות נבראו ממהות אהבה-אור טהורה של הבורא, פשוט בהיותכם אתם מקרינים את אותה המהות לתוך העולם.

עבור הצעות שהן יותר "מעשיות" כביכול,  שינה מספקת עוזרת במיוחד להתחיל את היום עם מחשבות ורגשות מרוממים. בדידות ומדיטציה מועילים וכך גם להתעסק בבידור מהנה לעיתים קרובות ככל שתוכלו, במיוחד לבלות זמן בטבע. אל תאפשרו לעניינים שטחיים להדאיג אתכם, הימנעו מאנשים ווכחניים, קחו הפסקות מ"החדשות". שתפו את הידע שלכם עם אנשים שפתוחים לרעיונות, אל תפחדו אם משפחה וחברים אינם - כול נשמה בוחרת את נתיבה וקובעת את קצב התפתחותה. בסוף היום, חשבו על איך אתם מבלים את השעות. אם אינכם עושים כול דבר שהתכוונתם לו, אל תתרגזו - הרגישו טוב לגבי מה שהשלמתם. כאשר ישנו שלום של הנפש והלב, אין מקום לפחד.

הבעיות האחרות שרובכם שאלתם קשורים בעיקר רק לארצות הברית. הערותינו בהמשך תהיינה ברורות מבלי לכלול שאלות, ואנו מתחילים עם מה  שגורם לפחד לקוראים במדינות רבות.

אם טילים עם ראשי נפץ גרעיניים משוגרים על ידי אומה כלשהיא, בין אם בכוונה, טעות אנושית או תקלה טכנולוגית, או כיוון שהם נפלו לידיהם של קבוצת טרור, צוותים בשמיים שלכם יידעו בהחלט וימנעו את פיצוצם.

האש המשתוללת הקטלנית בקליפורניה התכוונה להיות הרסנית. חומרים נוספו לתרסיס שפוזר באמצעות מטוסים שעיכבו פתרון זה להפוך אותו לחסר תועלת והרוחות יוצרו באופן טכנולוגי כך שהאש תתפשט במהירות וקשיהם המורכבים של הכבאים להכילן. 

טבח היריות בלאס וגאס היה אירוע של "מבצע חסוי ממשלתי" ("black-ops") שאורגן על ידי סיעת האילומינאטי של ה- CIA (סוכנות הביון המרכזית של ארה"ב) ובוצע על ידי חלק מעובדיה השאפתניים ונשלט על ידי המוח של סטפן פאדוק (Stephen Paddock).

הארווי ויינשטיין (Harvey Weinstein) הוא אחד מאנשים רבים בתעשיית הבידור - ועולמות הפוליטיים, המאוגדים, אמצעי התקשורת והספורט - אשר מתמכרים להטרדה מינית, הצקה ואונס. רבים מהם וגם אחרים מעורבים בכך או מרוויחים משעבוד מיני, סחר בקטינים ופדופיליה, טבעת זנות יוקרתית, פורנוגרפיה סרטים "פורנוגרפיים" ופולחנים שטניים.

המהומה סביב הנשיא טראמפ בשדה האנרגיה של הפוטנציאל מונעת בהירות לגבי התפתחויות קצרות או ארוכות טווח או משך הזמן של זמנו במשרד.  מה שאנו יכולים לספר לכם הוא, כי מאחורי דלתות סגורות, חלק מחברי ממשלה זו עובדים עם אנשים בצבא ובמגזרים לאומיים ובינלאומיים כדי לחשוף ולתבוע את אנשי האופל שהפעילו כוח במדינה זו וברחבי העולם.

לא יהיו "אלפי מתנגדי משטר שעוכבו על ידי חיילי האו"ם וכלואים במחנות FEMA (סוכנות פדראלית לטיפול במצבי חירום)".

ירי המוני הותר על ידי התיקון החוקתי השני, אשר פרשנותו ייצרה תרבות של אלימות ואומה שהפכה למחוסנת לכך. מיליציה מוסדרת היטב נדרשת לביטחונה של מדינה חופשית, הזכות של האנשים לשמור ולשאת נשקים לא תופר נכתב לפני שניים ורבע מאות שנים, כאשר הנשקים היו מוסקטים (רובים עתיקים)  ומיליציה מוסדרת היטב נדרשה כדי להבטיח את החופש שהושג בעמל רב של האומה הצעירה משלטונה של אנגליה; עם זאת, אתרים ממשלתיים עם אנשים שפרשו תיקון זה כזכותם לכלי נשק עצמיים המתוכננים לשדות הקרב של היום. לא, לא כול אחד המעורב בירי אקראי או המוני - האנשים שמתו, אלה אשר פצעיהם הם משני-חיים, כול המשפחות והחברים שהושפעו - היורים עצמם - ממשו את חוזי הנשמה. ואירועים אלה ימשיכו עד שתהיה הסכמה כללית לאומית לגבי פעולה בהתאם לשכל הישר כדי לצמצם את מגיפת האלימות.

בבקשה שמרו בראש ובראשונה במחשבותיכם כי העלאת הרטטים על הפלנטה ובתוך החברה מחלישים את השרידים המצטמצמים של רשת האילומנאטי ומרחיבים את תנועות השטח המוצלחות ברחבי העולם. מעמדת התצפית שלנו, ההתקדמות שאתם עובדי האור תרמתם הוא מדהים!

"חלק מהמדענים אומרים כי ההתחממות העולמית אינה מוגבלת לכדור הארץ, ישנם סימנים כי פלנטות אחרות גם מתחממות. האם יכולה את בבקשה לשאול את Matthew אם זה מבשר סכנה לנו?" שום דבר מכך. הטמפרטורות עולות בשוליים במערכת השמש שלכם ופעילות שמשית גוברת עקב כמות האור שנוצרת ברחבי יקום זה. משהו ענק כמו תרבויות עוצמתיות רבות מקרינות מספיק אור כדי לאפשר "המראה" והתעלותה של הפלנטה בייסורי מוות לא תתרחש מבלי  לשים כול דבר אחר "בתנועה", בצורת דיבור, וטמפרטורות יוצאות דופן יתאזנו כאשר כדור הארץ ממשיך לקראת אקלים עולמי מתון. תהליך טבעי זה אינו מבטל את אחריותה של החברה לסיים את המניפולציה של מזג האוויר, כריתת עצים וזיהום של אוויר, קרקע ומים - אלה גורמים התחממות גלובלית ומעכבים את כדור הארץ מלהשיג את מטרתו האקלימית. מטרה זו, אשר היא תוגשם, גם מתקשרת לדאגות לגבי טענות כי "עידן מיני קרח" מתקרב - שום דבר אפילו רחוק כמו זה הוא לפנינו.

הערותינו לגבי תהליך קידוח לתוך האדמה שגורם לסלע להישבר (fracking)  מתפשט למיצוי של כול הדלקים המאובנים. ההרס של גופה הפלנטרי של גאיה תורם להמשך שקיעתה בבוץ בדחיסות השלישית העמוקה עד לפני כ-80 שנה, כאשר עירוי אור מסיבי שחרר זאת. פחם הוא הרקמה של כדור הארץ, נפט וגז טבעי הם מערכת מחזור הדם שלה; הסרת רכיבים אלה והשימוש בהם לזהם את האוויר שלכם, מערכת הנשימה  של כדור הארץ, מתערבת במאמציה לחזור לבריאות תקינה. תגובה אחת לרטטים השכיחים היא ספקי האנרגיה שמשקיעים במקורות שניתן לחדשם; וכאשר החברה הופכת למיומנת  במתן ביטוי, כרייתם של מחצבי מתכת וקריסטלים תיהפך לבלתי דרושה.

"המסר מספטמבר אמר כי "9/11" מנע את ההודעה לגבי הגילוי ו-NESARA. מדוע משהו לא ייאמן למרבית האנשים כנחיתת חוצנים יפורסם יחד עם משהו אשר לגמרי לא קשור כמערכת כלכלית חדשה?" ראשית, אפשרו לנו לומר כי החלק הכלכלי של NESARA, שלא ניתן היה להבהירו במלואו כי חקיקה והשינויים בממשלה הם שתי הוראות שניתן היה להכניסן בתוך מסמך הקונגרס. NESARA  הוצגה בדרך זו בשל שתי סיבות: ארצות הברית היתה אומה עוצמתית ביתר בעולם בזמן זה והוראות אלה נמצאות בתוך המערכת החוקית שלה; ואלה היו אמצעים שבאמצעותם מחשבות לגבי החוק היו נכנסות לתוך התודעה הקולקטיבית, ובכך לבסס את "האפשרות" שלה בפוטנציאל שדה האנרגיה של כדור הארץ. אז הנשיא קלינטון , בכיר באילומינאטי, הכניס צו אסור פרסום על החוק כיוון שהוא מסלק את שליטת האילומינאטי של ממשלה זו שהוא אחד מהביצורים  עבור ייזום או הכבדת העימות במדינות אחרות ושליטה של הכלכלה ברחבי העולם. באופן הדרגתי NESARA  התפרסמה באמצעות מסרים שתוקשרו ממקורות אור למקבליהם, אשר מפיצים את המידע ומוסיפים תנופה למסלול האנרגיה שלה.

כעת ולאחר מכן, חוצנים ו-NESARA  רחוקים מלהיות קשורים לחלוטין. החוק הוא מסגרת חוקים לעידן הזהב של כדור הארץ שתוכנן על ידי המועצה האוניברסאלית העליונה בקנה אחד עם חזונה של גאיה עבור גופה הפלנטרי וכול תושביה. חבר הקונגרס שהציג את החוק היה חוצן, אף על פי כי בלי ספק לא הוכר ככזה; סט ג'רמן (St. Germain)  היה הידוע של הקבוצה שהובילה את הוראות הרפורמה הכלכלית; ובין המתנדבים שהגיעו כדי לעזור לכדור הארץ היו נשמות מיומנות ביישום מערכות כלכליות עבור השבחתה של התרבות כולה.

כול זה ויותר היה מוסבר על ידי אנשים מכובדים בינלאומיים ומבקרים חוצנים בתוכנית משודרת בטלוויזיה באופן גלובלי שנמנעה על ידי "9/11". אף על פי  שהאילומינאטי שמרו בהצלחה את אותן אמיתות מלהפוך אותן למפורסמות בציבור, עובדי האור ומשפחה מתרבויות אחרות בספינת חלל המקיפה את כדור הארץ או חיים  ביניכם  עשו התקדמויות גדולות המיושרות עם כוונתה המלאה של NESARA.  אמא, בבקשה צייני את תאריכי המסרים שכוללים מידע לגבי ההיקף בר-השינוי שלה ואיך התהליך התגלה. [ המסר מ-16 ביולי 2004 כולל את המטרות של NESARA, ו-Matthew והטון (Hatonn) מדברים לגבי  התקדמותה במסר מיום 13 באוגוסט 2006. קשיים במתן מידע לציבור נכללים במסרים מיום 1 במרץ 2004 וב-20 באפריל 2016; ומספר מסרים שהזכירו אי הבנות משותפות לגבי NESARA, מיום 11 במרץ 2013 נראה שהן כוללות את הכול]. תודה לך.

"אזכורים אחרים גם מדברים על חשיבותה של סימולטניות (בו-זמניות), חשוב לדעת כי אנו אחד,  מתבוננים על מחשבותינו ואנו חווים דחיסויות רבות באותו הזמן, האם זו דרך אחרת המסבירה את הרצף? מה שמציע כי "מסע בזמן" צריך להיות פרשנות מתוקנת. אולי אין אנו "נוסעים" אבל אנו משנים את מודעותנו לתוך "ההיפתחות" של הרצף?"אנו מוחאים כפיים לקורא זה עבור חיבור הנקודות של מסע בזמן, הרצף והמודעות - אכן תפיסה מוארת, אבל יש יותר לכך.

במסרים קודמים אמרנו כי כול דבר שאתם חושבים שהוא עבר, הווה ועתיד מתרחש באופן סימולטני במישורי אנרגיה שונים ברצף. דרך אחרת לומר זאת היא, כול דבר קיים ברחבי יקום זה היה/הוא הווה/ מעתה ועד עולם יבוא לידי ביטוי על ידי התודעה באותו הרגע - עכשיו.והאמת הגבוהה יותר היא, כול דבר והדבר היחיד הוא תודעה.

זה בל-ישוער לכם ברגע זה, אבל טיפין טיפין (בהדרגה) זה יתגלה כשאתם ממשיכים לגלות מה ידוע ברמת הנשמה. ככל שאתם מגלים יותר, כך האני שלכם מועצם, יש לכם יותר יכולת "לחשב את דרככם" לאיזו נקודה "בזמן" או מקום בו אתם בוחרים. אתם עשויים לרצות לבקר מישהו יקר לכם, להתבונן בתקופה בכמה עולמות של "העבר" או "העתיד" או להשתתף בכיתות של מאסטר. אתם יכולים לחקור את השמיים באמצעות מסע אסטרלי (כוכבי); לנסוע בספינת חלל; לדמות את הכיוון הרצוי, לאבד גשמיות, ואז לקבל גשמיות שוב שם; או לשבת בכיסא נוח בבית ולראות ממרחק את מה שאתם רוצים. אנו מדברים על ליהנות במודעות בסוגי חוויות אלה. רבים מכם עושים זאת באופן תת הכרתי במדיטציה עמוקה או במהלך זמן השינה; לגבי האחרון, אם מה שאתם מייחסים לעיתים קרובות לחלומות הן זיכרונות, אולי סמלי, לאחודים למעשה או התרחשויות שאתם מתבוננים בהן או בהן אתם משתתפים.

יקרים, הרפתקאות שאינכם יכולים לדמיין ממתינות כיוון שאתם לא זוכרים היכן ביקום חייתם או בקרתם או כמה נסעתם בקלות ממקום למקום. אינכם זוכרים כמה ישויות עוצמתיות רב-מימדיות הייתם! אבל אתם תהיו – שנית - וכאשר אתם בוחרים לסקור תקופת חיים זו, אתם תרגישו מלאי סיפוק  כי יציבותכם באור עזרה לתרבות כדור הארץ להתעורר ולנוע קדימה תוך מתן ביטוי למלאות של עידן הזהב של הפלנטה.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge