Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - November 20, 2017

מסר מ- Matthew Ward מיום 20 בנובמבר 2017

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. רצונות ותקוות התנפחו במשך זמן רב לתוך ים של תביעות חובק-עולם: ציבור האזרחים, עבור יושרה מוסרית בממשלות ובמערכות הצדק שלהם; העניים, עבור מצב פעילות מאוזן והוגן בכל היבטי החיים; קבוצות מיעוט, עבור זכויות שוות שישנן לאחרים; נשים, עבור הגינות וכבוד אישי, מקצועי ותרבותי; אנשים בכול מקום, שלום במקום מלחמה.

כול הפעילות הנלווית, הידועה ברחבי העולם באמצעות אמצעי התקשורת החברתיים והמגמה השלטת בחדשות במרבית המדינות, הם המבשרים על שינויים סוחפים. אולם, רק משתפי הפעולה העובדים בתוך האור וכול אלה שהאינטרסים  שלהם מושפעים עמוקות לרעה, אלה אשר מעשיהם מבוססים בחשיכה, יודעים כי הפעילות מאחורי הדלתות הסגורות מבשרת שינויים ענקיים אחרים אשר יסיימו את שלטונו הארוך של האופל על הפלנטה.

במשך דורות רבים, היו לתרבויות בכדור הארץ הזדמנויות אחרות לזרוק את אזיקי השליטה, אבל אחיזתה של החשיכה שחדרה באנשים באמצעות פחד ורמאות היתה גם מפחידה וגם מחלחלת. בזמן זה, בתגובה לזעקתה של גאיה לעזרה, למשפחתנו בכדור הארץ  היה הסיוע העוצמתי של אור שהוקרן ממקורות רחוקים ונוצר על הפלנטה באמצעות מתנדבים כמוכם. האור של כוחכם הפנימי, התמדתכם וביטחונכם עזרו לחזק את ההמון  כדי שינהל מהפיכה גלובלית בשמו של השלום, הצדק והשפע לכולם.

"האם מעצרם של כה רבים בקרב הפקידות בערב הסעודית גם תזעזע את היציבות במצב ההפכפך של המזרח התיכון או זה אולי מבשר סוף סוף על השגת יציבות ושלום באזור זה?" אנו מודעים כי המעצרים מוערכים על ידי חלק מהאנליסטים שלכם כמדאיגים, אולם אנו רואים אותם כסימן לכך כי מדינה זו לא תתמוך יותר באינטרסים של האילומינאטי באמצעות מימונו של איסיס (ISIS) ושל קבוצות טרור אחרות במזרח התיכון וזה אכן צעד לקראת שינוי האזור מחממה של אלימות לתוך ארץ של יציבות ושלום. אנו גם רואים את המעצרים כתבוסתו של ראש הממשלה הישראלי מר בנימין נתניהו, שעומד בפסגת האילומינאטי; כאשר הוא מוסר מכוחו באמצעות בני ארצו, אשר הוא לא שירת את האינטרסים שלהם אף פעם, מכה נוספת תינתן לחברה האפלה אשר תוכניותיה כוללות שמירה על התנדנדותו של המזרח התיכון.

"האם אתה יכול להתייחס למה שעובדי האור עשויים לחוות באופן פיזי בזמן זה? דברת על הנושא לפני כן אבל האנרגיה היא עכשיו עזה יותר, לכן למה אנו יכולים לצפות? כאשר יש לנו מידע, הוא גורם להתמודדות קלה יותר עם התסמינים. האם יכולים אנו לקוות כי גופינו יתבסס בתוך האנרגיות החדשות ואנו נוכל שוב להרגיש טוב? האם מוגדר הזמן שיתרחש כול זה?" ללא ספק, האנרגיה המתעצמת גובה מחיר מהגוף, בעיקר בצורת עייפות או חולשה - בקושי יש לכם זמן להסתגל לנחשול האנרגיה האחרון לפני שאתם פוגשים באחר. אפיזודות לא סדירות של כאבי ראש, דיכאון, קשיי זיכרון, כאבי שרירים ומפרקים, צלצולים באוזניים, שינה ושעות התעוררות לא רגילות, ראיה מטושטשת, התכווצויות, בחילה וגירוד הינם גם תסמינים שכיחים.

כדי להפחית את ההשפעות, השיגו מספיק שינה נינוחה, אבל אל תיקחו תרופות לצורך סיוע לשינה או להמריץ או להירגע, התעסקו בפעילות גופנית המותאמת לגיל, שתו הרבה מים. אכלו פחות מהרגיל; הימנעו מסוכר, אלכוהול למעט כמויות קטנות של יין אדום, ומזון עם תוספות כימיות; אם תקציבכם מאפשר, בחרו בתוצרת אורגנית, פירות ים ללא זיהום, וביצים "חופשיות" עוף ובשר. אין הפרדה של גוף, מחשבה ורוח; לכן, זה חשוב במידה שווה להקטין מתח מנטאלי ורגשי. שנו  מחשבות שליליות לחיוביות; היו לעיתים קרובות בטבע ככול שאתם יכולים; קבעו עדיפויות כך שאתם מבלים את יומכם באופן משביע רצון; שמרו זמן לבדידות, חופשיים מאנרגיה של אחרים; וגם מדיטציה מסיעת בהקלת מתח.

יקרים, אתם ייחודיים, לכן גם תגובתכם לרמות אנרגיה חדשות; אבל, כאשר אתם שמים לב לעצמכם כיאות, התאים סופגים יותר אור וזה גורם לתהליך ההתאמה לפחות מטלטל. ותנו את הדעת כי השפעותיהן של נחשולי האנרגיה זהות לסימנים של התפרצות או התקדמותה של מחלה. אם תסמיניכם מחמירים או הופכים לכרוניים, התייעצו עם רופא, עדיף רופא עם גישה הוליסטית לצורך אבחנה וטיפול.

"בבקשה בקשי מ- Matthew להתייחס לגבי הבעלות והספיגה שלאיפון (טלפון חכם) ואינטרנט בגיל צעיר". זו החלטה אותה ההורים צריכים לעשות, ואנו מקווים שהם יודעים כי הפליטות מטלפונים סלולריים וממגדלי שידור המזיקות למוחות של מבוגרים משפיעות הרבה יותר על צעירים, אשר מוחותיהם עדיין מתפתחים. הפרדוקס הוא שילדים שולטים כה בקלות על שימוש רב בטלפונים ובמחשבים ניידים אשר חפצים אלה יכולים להפוך לתוספת, והורים חכמים ימנעו זאת. הם יכולים לדון עם רופאים לגבי הגיל הבטוח עבור ילדים שיהיו בעלי טלפון, אבל לשים מגבלות על השימוש בו, להגביל זמן מחשב, ולחסום גישה לאתרי אינטרנט לא מתאימים. אנו מרגישים כי זה חשוב לילדים צעירים לפעול הדדית לעיתים קרובות עם משפחה וחברים כדי לחוות את ההנאה מקשר אישי - שיחה, חיוך, חיבוק, צחוק, זמני ארוחה ונופש ביחד - ולבסס מערכות יחסים אוהבות אותן מתקנים אלקטרוניים אף פעם לא יכולים להעניק, והרבה פחות להחליף.

אפשרו לנו להוסיף זאת: כאשר הציבור דורש מערכות תקשורת בטוחות לבריאות, יצרנים יספקו אותן. בינתיים, צוותים בספינת חלל משתמשים בטכנולוגיה שלהם כדי לצמצם את ההשפעות המזיקות משלכם, אבל דעו בבקשה כי אנרגית פחד מייצרת יותר מתח על הגוף מאשר פליטות שאינן מיושרות עם המערכות האלקטרוניות שלכם.

לקוראים ששאלו לגבי "כדורי האש" אשר נעים לאחרונה ברחבי גרמניה, צרפת ודרום מערב ארצות הברית, וה"פיצוץ" מחריש האוזניים באלבמה, המוניטורים של כדור הארץ בנירוונה מספרים לנו כי האנרגיה של הגוף האסטרלי פועלת הדדית באופן מרהיב עין ובצורה לא מזיקה עם הטכנולוגיה של ספינת החלל אשר סורקת ברציפות את השמיים שלכם כדי לנטרל עד כמה שאפשר את הרעל שנפלט מהחומרים המזהמים באטמוספירת כדור הארץ. אם אנו מביטים על הפלנטה בשניות שבהן אירועים מעין אלה קורים, אנו רואים הבזקי אור פתאומיים; המוניטורים יודעים מה גרם להם.

"מה לגבי המחשבים העוצמתיים היוצרים בינה מלאכותית אשר יכולה לשנות אותנו ללא ידיעתנו שפותחה באמצעות ממשלה סודית ממשיך עכשיו?" ראשית אנו אומרים, כול דבר בעולמכם נמצא שם עבור לימודכם הניסיוני. כול התפתחות מהגלגל ועד לטכנולוגיה האחרונה, מסונן באמצעות מדענים מחוץ לפלנטה  למוחות על הפלנטה שיכולים לספוג ולעבד את המידע. ניתן להשתמש בהתפתחויות עוקבות לצורך מטרות מועילות או מזיקות, ובחירות האנשים קובעות התפתחות או נסיגה באבולוציית הנשמה.

ועכשיו, התייחסות לדאגתו של קורא לגבי יישום חשאי של בינה מלאכותית: זה לא יגיע לנקודה חתרנית זו - שום דבר המבוסס בחשיכה יכול לעמוד לזמן רב ברמות הרטט של הפלנטה העולים יותר מאי פעם. כאשר משתמשים במגוון הטכנולוגיות שלכם בצורה מועילה, הן ישפרו מאוד את החיים; ותפקידה של הבינה המלאכותית הוא לקדם דיוק ומומחיות בתחומים כמו טיפול רפואי, מחקר מדעי, תחבורה וייצור. אוטומציה, אשר כבר החליפה משרות רבות, תמשיך לעשות זאת, אבל  זה יוביל לחינוך ולתוכניות הכשרה מורחבות עבור תעסוקה שהיא הרבה יותר משביעת רצון לנשמה מאשר פסי ייצור, כרייה ושירות ניקיון לדוגמה. התקדמות נחשבת כנוטה לשיבוש על ידי חברה שדבקה במה שמוכר; אולם, כשאנשים רואים את היתרונות העצומים של השינויים הקרבים, הם יברכו לשלום עם זרועות פתוחות את העולם המרגש החדש באופק של כדור הארץ.

" Matthewאומר כי החוצנים הנמצאים קרוב לכדור הארץ הם נדיבים וכאשר הם נוחתים, הם יביאו את הטכנולוגיה שלהם ויעזרו לנו לנקות את הסביבה. שאלי אותו בבקשה מדוע מקורות אחרים אומרים כי החוצנים יעמידו פנים שהם חבריים ועוזרים לפני שיפעלו בהתאם לכוונתם האמיתית להשמיד אותנו או להעביר את נשמותיהם האפלות לתוך הגוף שלנו". מבלי להכיר את המקורות, אנו יכולים רק להעניק סיבות אפשריות על כך שניתן מידע כוזב בצורה בוטה.  אם מקורו מחוץ לפלנטה, ישויות נבזיות מחרחרות פחד אשר אולי טוענות שהן ישויות אור ידועות ומכובדות משדרות זאת לאנשים שאינם יכולים להבחין ברטטים הנמוכים שישויות אפלות אלה פולטות. אם המידע מקורו מהפלנטה, צופים מרוחקים עשויים לפרש, או יפרשו שלא כהלכה, מה שהן ראו  באחד מהעולמות המקבילים לכדור הארץ, או בעולמות אפשריים; או אנשים אפלים ממציאים ומפיצים שקרים אלה כדי להפעיל פחד.

האמת היא, כי רק ישויות אור יכולות להיכנס לרשת האלקטרומגנטית המגנה מסביב לכדור הארץ - זוהרה הוא כה עוצמתי עבור גישתם של החוצנים האפלים למערכת השמש שלכם. בכל מקרה, ישויות אפלות שמוצאן בתרבויות אחרות חיו על הפלנטה בזמן זה או באחר מאז שהיא יושבה לראשונה, והזמן מסתיים עבור אלה שחיים שם עכשיו.

"תיאורו של Matthew של מפקדיהם של אנשי-לטאה (רפטיליאנים -reptilians) נשמע כמו חייזרים אפורים (greys) קטנים שנתנו לממשלת ארצות הברית טכנולוגיה מתקדמת בתמורה לניהול ניסויים ברוטליים באנשים שהם חטפו. שאלתי היא, האם נמצאים אנשי-לטאה אפלים על כדור הארץ?" הישויות שאתם מכנים חייזרים אפורים קטנים הם זנים דמויי-אדם מכוכב זטה רטיקולי (Zeta Reticuli), וזו תפיסה מוטעית שהם עשו הסדר זה עם ממשלת ארצות הברית. הם אכן חולקים את הידע שלהם על תכנון ספינת חלל, מערכות טילים ושיבוט אנושי, אבל זה היה בטבעם של המבקרים שהעניקו מתנות למארחיהם, לאלה שסיבתם להגעה לכדור הארץ לא היוותה בעיה: הם עשו הסדר טרום-לידה עם הנשמות שהציעו לתת להם דגימות גנטיות.

דורות ארוכים לפני שקבוצה זו של אפורים הגיעה לפני כ-80 שנה, תרבותם תפסה מחסה מהפולשים בכך שעזבו את פני השטח של  מולדתם הפלנטה וחיו בתוכה. השיבוט וההתרכזות על כישרון גדול אינטלקטואלי ששמר את האוכלוסייה מלמות במהלך מאות אלה לפני שהם יכלו לדרוש את פני השטח, הסתיימה בהופעה חיוורת ובחשיבות הרבה יותר גדולה להם, האובדן של רגשות במבנה שלהם. הרצון לשקם רגשות לאנשיהם באמצעות שיבוט צאצאים עם דנ"א אנושי הוביל להסכם בינם  לבין הנשמות שהתגלמו על כדור הארץ.

אולם, לחוסר הרגשות של האפורים היו שתי תוצאות חמורות. מרביתם אכן דבקו בהוראות ההסכם  כי הם ייקחו דגימות של רקמות רק מאנשים שיזכרו זאת - פגישה "בשר ודם" כדי לעורר את הזיכרון. אבל לכמה אנשים לא היה חווית זיכרון זו, ובלי היכולת של אמפתיה, רגישות וחמלה, האפורים לא הבינו שהם גורמים לטראומה לאנשים אלה. וללא מסגרת רגשית לצורך הערכת אמינות האנשים שהם התקרבו אליהם, הם בחרו בצורה עלובה  ורומו. באותו הזמן ממשלת ארצות הברית לעגה לכול הדיווחים על עב"מים וחוצנים, מדעניהם נתנו אמינות לדו"חות של חטיפה וברוטליות באמצעות ביצוע נהלים בעצמם כדי להחדיר בהדרגה פחד בהמון לגבי חוצנים.

מצב אחר לא צפוי גם בא לידי ביטוי עבור האפורים, אשר התחבאו במבוך  תת קרקעי עצום במקום אליו נלקחו "החטופים", וזה היה אסון. הם ציפו לחזור במהירות למולדתם ולמשפחותיהם באותם אמצעים שהם הגיעו לכדור הארץ, כוח המחשבה שאפשר להם לאבד גשמיות, ולאחר מכן להפוך לגשמיים עם ההגעה. אבל הגוף שלהם הפך ללכוד באנרגית הדחיסות השלישית העמוקה של הפלנטה, ומאז שנכשלו ניסיונות הממשלה להרוג את כולם, השורדים עדיין חיים מתחת לקרקע. אנשים אינטליגנטים מאוד אלה אינם הלוחמים, אבל אם הם נכנסים לפני השטח של כדור הארץ, אולי לאחר שתרבויות אחרות מגיעות, זה לא יהיה אף פעם כדי להזיק למישהו.

בהדרגה, אמיתות מגלות את עומק הרמאות והפחד שאנשי האופל הפעילו כדי לשמור על תרבויות כדור הארץ בשעבוד במשך אלפי שנים. ככול שאמיתות נוספות מגיעות, כך אנשי האופל הופכים לחלשים יותר, ובסופו של דבר אנשים יחיו בשמחה שהחיים שם אמורים להיות. ישויות אור ברחבי יקום זה מכבדות אתכם עבור העזרה -  בהנהגה! – שלהם קדימה יותר מאי פעם.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge