Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - September 23, 2014

 

מסר של  Matthew Ward מיום 23  בספטמבר  2014

הבחירות בסקוטלנד; 2017; פסימיות בדיווח תקשורתי; מקורות מידע; פעילות בשדה האנרגטי של כדור הארץ של הפוטנציאל, זמן ליניארי; רובין וויליאמס; התאבדות; האיסלאם, הנצרות; ISIS; תוויות

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. בהתייחסות לשאלות העדכניות ביותר של הקוראים, אנו מצטטים אחת שהיא המהות של הכל: האם דחיית העצמאות של סקוטלנד מהווה נסיגה להתקדמות העולמית? אנו לא רואים זאת כך. אנו רואים כהתקדמות שהיו בחירות, שאזרחי סקוטלנד יכלו, ועשו, בדרכי שלום להציג את טיעוניהם לריבונות. למרות שהתוצאה מאכזבת סקוטים הצופים אל העתיד, הקריאה החזקה שלהם לעצמאות הבהירה לממשלת בריטניה שחייבים להיות שינויים במערכת היחסים שלהם לא רק עם תושבי סקוטלנד, אלא גם עם של וויילס ואירלנד.

לעת עתה נותר לראות כמה מהר השינויים המוצעים יתקיימו ובאיזו מידה הם יספקו את אזרחי אותן המדינות. בטווח הארוך יותר, תקנות ממשלתיות, הגבלות, קנסות והיטלי מס יחדלו בכל מקום. כל העמים בכדור הארץ יכירו את האלוהות שלהם באחדות של הכל, את הידע המולד שלהם וכוחותיהם כיצורים רב ממדיים, וכולם יכבדו את הקדושה כל דבר בבריאה.

נשאלנו שוב ושוב למה כמה מקורות מחוץ לכדור הארץ נותנים מסגרת זמן להתרחשות של דבר זה או אחר ואנחנו לא. ראשית, אנו מפצירים בכם להיות מאוד רגישים ומבחינים לגבי מידע מתוקשר, במיוחד הודעות של NESARA [1] או עושר פתאומי. והיו מודעים לכך שיש מידע שכביכול מתוקשר למעשה נכתב והופץ על ידי אנשים כדי במכוון להטעות, להרתיע או להפחיד את הקוראים.

עכשיו, אחת הסיבות לכך שאנו לא מרגישים נוח לתת זמן הוא הקושי של להכניס למבנה הליניארי שלכם משהו שקיים ברצף. אנו נחזור לזה, אבל קודם אנו רוצים לדבר על הסיבה האחרת שלנו כי היא ללא ספק חשובה יותר. הציפייה שלכם להתרחשות ספציפית שולחת קדימה אנרגיה חיובית הקשורה לזמן מסוים; אם שום דבר משמעותי אינו ניכר אז, האנרגיה הופכת להתפכחות, ייאוש או אפילו כעס, והאטה תנודתית זו מעכבת עוד את ההתרחשות הצפויה.

לאחר שזה נאמר, אנו שמחים לבשר לכם שהעשור של העיכוב בקידומה של החברה שלכם יסתיים בשנת 2017, מסגרת זמן מאד מבשרת טובות עם חלון שמיימי דומה לזה שהיה במהלך יום ההיפוך בדצמבר 2012 שהקל את מעבר כדור הארץ לתוך הדחיסות של מימד רביעי. תפיסת הזמן שלכם היא למעשה אנרגיה בתנועה, ומאחר שמסלול התעלות כדור הארץ הוא ברציפות למישורי אנרגיה גבוהים יותר, או בהירים יותר, מספר שנות הביניים יעברו במהירות גדלה. ותנודות הולכות וגוברות לאורך הדרך יאפשרו הרחבת מימוש של ידיעה ברמת הנשמה וכוחות של הגשמה שתקבלו בברכה מכל הלב.

יציאה זו מההסתייגות הרגילה שלנו לדבר על זמן הוא רק בחלק קטן בגלל שההערכות הכוכבית בשנת 2017 הוא נתון. הרבה יותר מכך, משפחה אהובה, זה בגלל שהאופטימיות וההתלהבות שלכם בנוגע לעתיד של כדור הארץ יאזן את השליליות של הדיווחים של אמצעי התקשורת על מגיפת האבולה, אוקראינה, אפגניסטן, הממשלה החדשה החלשה של עיראק, הסכסוך הישראלי הפלסטיני המתמשך, ובמיוחד הפעם, מאמצים לעצור את התקדמותם של כוחות ISIS בסוריה.

אנו לא מזלזלים ברצינות של מצבים אלה באמירה כי סרטים חוזרים על עצמם ודיווחים שנשמעים קשים מעוררים פחד ופסימיות שמשאירים את האוכלוסייה מוגבלת במנטליות של דחיסות של מימד שלישי. לדוגמה, המאמץ המתוכנן לשלוש שנים או יותר כדי לחסל את ISIS [2]—זה לא צריך לקחת כל כך הרבה זמן!—ומגיפת אבולה שיצאה מכלל שליטה—היא לא!

למרות הפסד האמינות של התקשורת של במידה מסוימת, הרוב המכריע של העמים של כדור הארץ מאמינים בהערכות "מומחים" כי הם לא יודעים מה אתם עושים. הם לא יודעים שהנסיבות שהם דואגים בנוגע להן יזרמו במסלוליהם הרבה יותר מהר אם סרטי אנרגיה חיוביים יניעו אותם. הם לא יודעים שהמהומה של היום מציעה למיליונים רבים את ההזדמנות להשלים קארמה של דחיסות של מימד שלישי, להשיג איזון ולהתפתח. הם לא יודעים שהם בחרו להיות על פני כדור הארץ, כדי שיוכלו להשתתף בכל מה שמתרחש או שהתוצאה תהיה תור הזהב של כדור הארץ בפריחה מלאה.
אנו לא מציעים לכם לנסות לשנות את הלך הרוח של אף אחד—קצב הצמיחה בהכרה ובמודעות רוחנית הוא זכות שניתנה ע"י אלוהים לכל נשמה. האור שבמחשבותיכם ורגשותיכם החיוביים מקרין החוצה אל העולם וממריץ את הסוף של כל הלחימה, הקשיים והסבל. אור—אהבה! —הוא המפתח לשלום, בריאות ושגשוג.
קורא שפירש "ספריית עיון" במסר קודם שהיה "כל מה שיש לדעת" הידוע שלנו שאל למה אנחנו מתיחסים לעמיתים בנירוונה מה שאמרנו על המטוס המלזי שהופל באוקראינה. עשינו זאת משום שהם היו המקור—ובסיס הידע שלנו גדל באופן רציף. חלק מהמידע מגיע מאנשים בנירוונה שמפקחים על התרחשויות על פני כדור הארץ, וחלק מנשמות מפותחות-מאוד בעולמות רוח אחרים, אלוהים, חברים בתרבויות מתקדמות, מועצות אוניברסליות ומורים מאסטרים.
אנו גם שואבים מידע על ידי התבוננות בשדה אנרגיית הפוטנציאל של כדור הארץ, המשקף את התודעה הקולקטיבית של כל תושביו—האנשים, בעלי החיים, הצמחים והממלכה הדווית—ואנו מדווחים על פעילות המשמעותית ביותר בשטח בזמן של המסרים שלנו. אבל בגלל שכל המחשבות, הרגשות והמעשים כל תושב משפיעים על הגאות והשפל של האנרגיה, מצב עשוי להשתנות במידה ניכרת לפני המסר הבא שלנו.
סרטי אנרגיה שמשפיעים על מצב עשויים לחזק ולהפוך תוצאה אפשרית לתוצאה סבירה. מצב שהתפתח להסתברות יכול לחזור לאפשרות בגלל שסרטי האנרגיה שלו נחלשו. פרץ של אנרגיה ייתכן שנכנס לאזור שבו התנועה הייתה כמעט לא מורגשת. המומנטום המתגבר מאחורי מה שנראה כתוצאה סבירה מאד אולי דעך לגמרי כי פרץ חזק של אנרגיה היטה אותו. ודאויות מוחלטות—תוצאות ידועות מראש—הן נדירות ביותר, והתעלותו של כדור הארץ מדחיסות של מימד שלישי והמשך הלאה ליעדו במימד חמישי היא בין מעט מאוד יוצאים מן הכלל לגחמות של האנרגיה.
ברגע זה שדה האנרגיה רווי בפעילות. סרטי אנרגיה חדשים מתפתחים, חלקם משנים כיוון, חלקם צוברים תאוצה, חלקם הולך ומתמעט לאניצים בלבד; וכל התנועה הרציפה מתומרנת על ידי המחשבות הקולקטיביות שלכם, הרגשות ובחירות הרצון החופשי שלכם. זו הסיבה לכך, שלמרות שהתוצאה הסופית של כל מה שמתנהל ידועה ברצף, בגלל שכך זה נועד, לא ניתן להצביע במובן של זמן ליניארי בדיוק מתי התרחשות ספציפית תתגשם.
לפעמים מותו של אדם נוגע בלבו של העולם, וכך קרה גם עם רובין וויליאמס. עמיתינו בנירוונה אמרו לנו שקהל של אלפים התאסף כדי לברך את הנשמה הזאת שנתנה הנאה לרבים כל כך במהלך חייו בכדור הארץ, ואנו מבטיחים לקוראים שכתבו שהם מתפללים שהוא לא "ייענש" על כך שסיים את חייו—הוא לא ייענש.
נדבר קודם כל על כניסה לנירוונה. הנשמה משוחררת מהגוף והנפש האתריים, המגיעים באותו המצב כמו כאשר האדם עזב חיים פיזיים. נפשו של רובין הייתה נתונה בדיכאון כזה רחב וכואב שבסופו של דבר זה לקח שליטה; הוא חשב שרק על ידי סיום חייו הוא יוכל לברוח מהסבל הבלתי נסבל. נפשו שסבלה מטראומה הייתה זקוקה להירפא, וזה בא עם טיפול מותאם אישית ותשומת לב מתמדת באחד מתחומי ההתמחות של נירוונה שניתן לדמות לטיפול הנמרץ של בתי החולים שלכם.
העמיתים שלנו מדווחים כי הריפוי הנפשי של רובין היה מהיר עקב דפוסים תאיים של גלגולי חיים בתרבויות מתקדמות, הוא השלים את כל הוראות החוזה הגדולות והדיכאון לא היה בחירת חוזה, הוא נמצא בחברתם של חברים ובני משפחה מהעבר המיידי שלו ומחיים קודמים, והוא חווה בשמחה היבטים מופלאים אחרים של חיים בעולם הרוח של כדור הארץ. אנו מוסיפים את הידע שלנו, שישויות מוארות בכל היקום מכבדות נשמה מפותחת זו שבחרה להיות נדיבה ברוח, באנרגיה ובמשאבים ובמידה רבה עלתה בצורה יוצאת דופן בגדול.
באשר להתאבדות לכל הנשמות, ביקשתי מאמי לתת לכם את המידע שנתתי לה לפני שנים רבות. [הטקסט להלן הוא הפרק "התאבדות" ב Matthew, ספר לי על גן עדן.]
Matthew, הם אנשים שמתים מהתאבדות מקבלים יחס שונה מאחרים?
כן ולא. הם מקבלים את אותה קבלת הפנים אישית, אוהבת כמו שכל שאר הבאים מקבלים, ונעשה כל מאמץ מורחב לסייע בריפוי וההסתגלות שלהם בדיוק כפי שקורה עם כל נשמות אחרות שעברו טראומה וזקוקות לטיפול מותאם אישית. עם זאת, הם נכנסים בתחנה לטיפול מיוחדת בגלל שהטראומות שלהם צריכות סוג ייחודי של טיפול מרבי.
אני יודע ששמעתם שאנשים שמתאבדים מתמודדים עם צורת ענישה של חיי רוח, אבל באופן אינסטינקטיבי אתם מפקפקים בכך. אתם צודקים, זה לא כך. זה לא הוגן או סביר לכרוך את כל ההתאבדויות לקטגוריה אחת עם פסק דין אחד מחמיר לכל.
בחלק מהמקרים הסיבה להתאבדות היא חוסר איזון כימי חמור בגוף שפוגע בקבלת החלטות. במקרים אחרים, מה שאתם מכנים אי שפיות מוביל להתאבדות. יש אנשים שפועלים מתוך דיכאון קיצוני, אולי כתוצאה מאובדן של מישהו שהם מחשיבים חיוני לחייהם, ודיכאון משתלט על החשיבה הרציונאלית שלהם. חלק הורגים את עצמם בסיכון טיפשי, לא מאמינים שהסיכון יגרום למוות. אחרים פועלים בייאוש של הרגע ולא נותנים זמן לרוח להתחזק. חלק מסיימים את חייהם כדי לסיים כאב עיקש. אף אחד מאלה הוא סיבה נוספת לשיפוט קשה מאשר מוות המיוחס לאי ספיקת לב או צוואר שבור.
יש אנשים במצב יחסית יציב מחליטים במודע לסיים את חייהם. עבור חלק, זה בכניעה מוחלטת לסדרה של מצבים מנוגדים, לפעמים לפרנס את משפחותיהם בדרך היחידה שהם מרגישים שנשארה להם, כספי ביטוח. אנשים אחרים מסיקים שהם לא יכולים להתמודד עם מצבים שהם רואים כקשים מידי או חסרי טעם—אולי הבגידה שלהם בחיי הנישואין או שחיתות כספית או פוליטית התגלתה, או שהם כבר איבדו את אמונם של עמיתיהם. מקרים מחושבים אלה גם מאוד עצובים כי האנשים האלה באמת לא רוצים לעזוב את כל חייהם בכדור הארץ, רק שאותם היבטים שהם רואים ככל כך אדירים שלדעתם, מוות הוא התרופה היחידה.
לא משנה מה הסיבה שלהם, אנשים שמתאבדים סוקרים את הרשומות האקאשיות שלהם עם אותה הערכה עצמית ותהליך תכנון החיים הבאים כמו כל נשמה אחרת. זה נכון שהם נגרמו לעצמם לקח מצטבר על ידי הצורך לחזור על כל השיעורים שהם בחרו אבל לא השלימו, אבל אין עונש או קארמה כבדה המוטלת בשל התאבדות. כוונה, או מניע, הוא הבסיס לכל קביעותיו של פסק דין עצמי, והאנשים האלה לא צריכים לשפוט את עצמם יותר בחומרה מכל האחרים בתחום זה.
תודה לך, אמא. עכשיו, קוראים באירופה כתבו על חששות לגבי האוכלוסייה המוסלמית במספר עריהם. יקירים, הם לא שם כדי לגרום לכם אי שקט! הם הגיבו להדרכה ברמת הנשמה להתוודע לאזורים גיאוגרפים חדשים, תרבויות ופילוסופיות חדשות; ובגלל שהסתגלות לחידוש דרמטי לא קורית בין לילה, היצמדותם למה שמוכר—קרובי משפחה, לבוש ומנהגי דת מסורתיים—היא טבעית. הם לא היחידים שבחרו להגר, אבל הם עשויים להיות הגלויים ביותר. ובדיוק כמו בכל אוכלוסייה, כמה אנשים מהתנהגים באופן רע, ותושבים ותיקים באזור עלולים בטעות לייחס התנהגות זו לכל הנפשות באוכלוסייה החדשה.
לקוראים המעניקים לכל המוסלמים אותן השקפות דתיות קיצוניות כמו ISIS, או ISIL, אנו אומרים: אנא הפסיקו! חלק מכם ציטט קטעים מהקוראן שמתירים, אפילו תומכים בהריגת אויביך. בתנ"ך יש שפע של אותו סוג של חומר, ושני הספרים עוותו בצורה מחרידה את העקרונות המקוריים של הדתות.
למשל, ההתייחסות המקראית ל"נולד בחטא"—שלא לדבר על הטענה כי ישו מת כדי להציל את החוטאים!—היא יציאה חמורה מרשומות עתיקים של תורתו של ישו. הוא לימד כי "חטא" אינו אלא טעות בשיקול דעת, והשגיאה היחידה המפריעה לצמיחתה של הנשמה, שלו או של אחר.
המרכיב של כל נשמה הוא מהות אנרגיית אהבה טהורה של הבורא וזה ההרכב לכל היילודים. כאשר אנשים לומדים מינקות שנאה, נקמה והרג בשם הדת, הם נמשכים לקבוצות כמו ISIS. לפיכך, למרות שכח מיליטנטי עלול לחשוב שהוא פועל על עקרונות דתיים, הוא לא. הוא פועל מתוך התוצאה של שטיפת המוחות עם הזכות והאחריות להגן באכזריות ולהפיץ את אמונתם, בכל אופן זוהי טעות.
זה היה אותו הדבר עם הנצרות. קחו למשל את האינקוויזיציה, מסעות הצלב, הרדיפות של עמים ילידים באמריקה הלטינית על ידי הכובשים הספרדיים הקתולים. מאוחר יותר, בארץ שהפכה לארצות הברית, נוצרים השמידו עדרי ביזון כדי למנוע מאוכלוסיית הילידים את מקור המחיה שלהם והם צמצמו אוכלוסייה זו על ידי מעשי טבח ומחלות.
משפחה אהובה, כל הדתות שלכם שהחלו בטוהר של אמיתות רוחניות נטשו את מקורותיהם במידה מסוימת, והסטיות הגדולות ביותר הם באיסלאם ובנצרות. השיעורים קארמתיים ביותר נגרמו על ידי דור אחרי דור אחרי דור נבעו ממה שנעשה בשם הדת, ההיבט מעורר המחלוקת ביותר, ההרסני ביותר של החיים על כדור הארץ.
התהליך של טרנספורמציה עולמית והתחדשות רוחנית הוא להביא לסיום את מה שלפני עידנים רבים האופל כפה על לבבות ותודעות: פחד או בוז כלפי מה ששונה—להרוס את מה שאתה פוחד ממנו, חוסר הכבוד ואפליה כלפי הבדלים שאתם רואים כנחותים. כדי להבטיח שזה ייצור אחיזה חזקה בתוך המין האנושי, האופל שתל את הרעיון של תוויות כדי לציין הבדלים. כך החברה מתייחסת— ולעתים קרובות שופטת—אנשים בהתאם למצבם הדתי, הלאומי, התרבותי, האתני, הפוליטי, הממשלתי, האידיאולוגי, הגזעי, המקצועי, המסורתי, הכספי או החברתי.
אנו קוראים לכם עובדי אור—האם גם זו אינה תווית שמציינת הבדל מאלה שאינם? היא כן, אבל אף פעם הכוונה היא לא נפרדות מנשמות אחרות, הרבה פחות גובה מעל כל. עובד אור הוא לדעת מי אתם—חלק בלתי נפרד מאלוהים ומכל שאר הנשמות—ומה אתם עושים—שליחת האור הלאה שמשחרר את תושבי כדור הארץ מאילוצי מחלוקת אלה, כך שכולם יוכלו לחיות יחד בשלום, בכבוד, בשיתוף פעולה ובהרמוניה. כל הנשמות על פני כדור הארץ יחיו בתוך האור, שבו לתוויות אין מקום.
עם אהבה ללא תנאי, אנו נמצאים לצידכם לאורך כל דרך מסלול ההתעלות שלכם.

אהבה ושלום LOVE and PEACE                                       

______________________________________

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Merav YMShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge