Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - February 3, 2014

מסר של Matthew Ward מיום 3 בפברואר 2014

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. זרם הכרת התודה על המסר של "מתי השליח" היה סיבה לחגיגה כאן. אנו תמיד מכבדים את הזכות האלוהית של הנשמות להאמין כרצונם, ואנו במצב רוח מרומם כאשר הבחירה היא לאמץ את האמיתות שהוצגו. הרבה יותר מאשר ההבטחה החוזרת ונשנית שלנו, כי אתם יודעים ברמת-הנשמה מה נכון ומה לא, ההתנסויות האישיות שלכם הן עדות ניצחת לכך שהידע של הנשמה שלכם מגיע להכרה המודעת שלכם.

אפילו יותר מאשר בשנה שעברה, שנתו הראשונה של כדור הארץ של חופש מתכריכי החשיכה, אנרגיה שנכנסת ושנוצרת על פני כדור הארץ במשך שנה זו תייצר אור בשפע כזה שנשמות יכולות לעשות קפיצה בצמיחה תודעתית ורוחנית, עם השפעות מהירות ביותר ברחבי עולמכם. ככל שגובר האור, כך גם גוברות רמות הרטט ברחבי ממלכות המינרלים, הצמחים ובעלי החיים שלכם. התודעה של כל צורה על פני כדור הארץ יכולה להתרחב כאשר התעלות כדור הארץ נמשכת—רק לתושביה האנושיים יש את הבחירה אם לזרום עם זה התעלות הרוח המתעוררת הזו או להתנגד.

מחלוקות על הנושאים הרציניים ביותר המשפיעים על החברה שלכם ימשיכו עד שהאור יהפוך להיות כל כך חזק שעמדות קיצוניות כבר לא יוכלו להרתיע צעדים קונסטרוקטיביים לקראת פתרון של שלום. דיונים רציונאליים הינם בדרך ואלו שיתחילו עלולים לדעוך מעת לעת, אבל בסך הכל הם יצברו תאוצה; ומה שאתם מכנים "שכל ישר", שעדיין אינו נפוץ אצל כולם, (מתייחס לביטוי common sense) בסופו של הדבר יתגלה במצבים שכרגע הם סטטיים או לא יציבים.

יש הרבה דיבורים על חשש מהטרור בקשר לאולימפיאדת משחקי החורף בסוצ'י, וזה מיותר—תמיד חשש הוא לא רק מיותר, הוא אינו מועיל משום שהוא יוצר שליליות שכדור הארץ צריך להתמודד איתה. משפחה אוניברסלית בספינות ועל הקרקע נמצאים בתקשורת מתמדת על "נקודות חמות" פעילות ופוטנציאליות, ובהתאם לרצונה של גאיה, הם מורשים למנוע ניסיונות טרור חמורים. אם יהיו מאמצים בקנה מידה קטן ויגרמו לפציעה או למוות, בדיוק כמו בכל כאלו מקרים אחרים, הם יהיו עניין של הוראות חוזה של הנשמות המעורבות.

אנחנו גם רוצים להרגיע אתכם בנוגע למצב במתקן הגרעיני בפוקושימה. הטכנולוגיה על סיפון החללית שמקיפה את כדור הארץ מדללת את הרעילות בקרקע ובמים רדיואקטיביים, והצוותים החרוצים עושים כל דבר אפשרי בכדי למנוע נזק נוסף לכורים המתדרדרים. מה שקורה באותו המתקן הוא סיבה משכנעת לסיים את השימוש באותו המקור של אנרגיה בכל מקום על פני כדור הארץ, ואתם יכולים לסייע מאד לכדור הארץ בתהליך הריפוי שלו על ידי הימנעות מאנרגיה גרעינית ומדלק מחצבי ולהתקדם לעבר מקורות אנרגיה מתחדשים וחינמיים.

סופות יוצאות דופן, טמפרטורות גבוהות ונמוכות שוברות שיאים, הצפות, בצורת, שריפות, רעידות אדמה והתפרצויות הרי געש מטהרים את פנים כדור הארץ, את פני השטח ואת האטמוספרה, והם מובילים לאקלים מתון ברחבי העולם.

התבקשנו גם להתייחס לשתי נקודות גדולות על הירח. למעשה, שום דבר לא על הירח—אלו הם תמונות צל של ספינות גדולות, שעשויות להיעלם ולהופיע שוב כדי להראות את הניידות. לשכנע את תושבי כדור הארץ לא רק שתרבויות אחרות נמצאות בקרבת מקום, אלא שהם גם נמצאים שם למטרות שלום, צריך להיות תהליך הסתגלותי כדי למנוע פחד המוני והלם נפשי.

עכשיו, המסר בחודש שעבר עורר הרבה יותר תגובות ושאלות מכל מסר אחר במהלך עשר השנים האחרונות, ועכשיו מן הראוי שאדבר בשם עצמי בלבד. ראשית, אני מודה לכם בשם אמי—זו הפעם הראשונה שקוראים שלחו רק תגובות חיוביות, אפילו לא אחת הייתה מרושעת. אני להוט להתחיל לטפל בשאלות, כי התשובות יציעו הרבה תובנות לחייכם ולחיים ביקום הזה. כה רבים מכם שאלו שאלות על חיי בתקופת המקרא או נושאים קשורים, שתראו שהם נוגעים לכולם, לכן חלק יהיה כלול כאן והשאר במסר הבא.

אם לא הייתה הסעודה האחרונה, מהו הגביע הקדוש? סיפור הסעודה האחרונה נתן השראה לאנשים לחפש את הגביע שהכיל את דמו של ישוע, אובייקט שנחשב לקדוש ביותר ובעל כוחו חזק יותר מכל דבר אחר על פני כדור הארץ. מעולם לא היה חפץ כזה, אבל אכן יש משהו קדוש שהוא יותר חזק מכל דבר אחר על פני כדור הארץ—הגביע הקדוש הוא הנשמה. שום דבר ביקום הזה הוא יותר חזק מאנרגית האהבה-אור של הנשמות!

אף פעם לא האמנתי שישוע עומד לחזור כאותו האדם שהיה לפני 2000 שנים, אבל האם היה לו גלגול אחר על פני כדור הארץ? לא, אבל מהות האהבה-אור של ישוע תמיד קיימת על פני כדור הארץ ובכל מקום אחר ביקום הזה.

בגלל הרצף הנצחי, שבו גלגולים רב ממדיים מרובים קורים בו זמנית וכל דבר משפיע על כל דבר אחר, זהו מושג מעורפל שכמעט בלתי אפשרי לתפוס, גלגול נשמות הוא הביטוי הקרוב ביותר ששליחים מהאור יכולים לתאר תהליך שמתאים לזמן הליניארי שלכם. אבל זה לא כך שאלברט איינשטיין, לדוגמה, מתגלגל כאדם זה או אחר, ואני אעשה כמיטב יכולתי להסביר את המציאות.

כל אחת מאין ספור הנשמות ברחבי היקום היא ישות ייחודית, עצמאית, בלתי ניתנת לפגיעה ונצחית ובאותו הזמן היא מחוברת אנרגטית לכל השאר. תחילתה של כל נשמה הייתה מתן אפשרות מיידית של הבורא לשחרר את אור-האהבה העצמי—"המפץ הגדול" —וכל דבר ביקום נברא במשותף על ידי הנשמות בהשתמשם באנרגית הבורא להכניס את רעיונותיהן לתוך תנועה וצורה.

נשמה א', נאמר, רוצה להתגלם בפעם הראשונה. לאחר שהכניסה את רעיונותיה לחוזה נשמה, זה נכנס להסכם—אנו קוראים לזה הסכם טרום לידה—עם נשמות אחרות שרוצות לחלוק תקופת חיים זו. אז היא מעצבת ויוצרת במשותף גוף לאישיות שלה שמתאים למה שהיא רוצה לחוות כבן תמותה. מיד לאחר מכן נשמה א הופכת לנשמה מצטברת תוך שמירה על העצמי הנצחי הייחודי שלה, והיא חולקת את כל הידע שלה עם הנשמה של האישיות החדשה. המונח מצטברת מתייחס לנשמה א' כי היא התחילה את מחזור החיים הפיזיים של נשמה אחרת, אבל כפי שתראו, זוהי ההתחלה של התנסות מצטברת.

נקרא לנשמת האישיות הראשונה ב'. כל המאפיינים של נשמה ב' הוענקו לה ע"י נשמה א' וכל החוויות במהלך תקופת החיים—אינטליגנציה, כישרונות, מאפייני וצורת גוף, אישיות, רעיונות, יחסים, חינוך, הרגלים, תוכניות, הישגים, אכזבות, כאבי לב, שמחות, ספקות, כישלונות, תחומי עניין, פחדים—מתווספים ל"בסיס נתונים" של נשמה א' כשלנשמה ב' יש את כל ההתנסויות, וכל מה שנשמר על ידי נשמה ב' כאשר הגוף שלה מת.

כאשר נשמה א' רוצה לצאת לסוג אחר של חיים פיזיים, היא עוברת את אותו התהליך; עכשיו יש לה לא רק את הידע שלה המקורי, אלא גם את התנסויות חייה של נשמה ב' לחלוק עם האישיות השנייה שלה. כאשר נשמה ב' רוצה להכניס רעיונות משלה, היא עושה חוזה נשמה וכן הלאה. כמו נשמה א', היא נשארת נשמה עצמית ייחודית תוך שיתוף בידע שלה, מהתנסות אישית וזה שהוענק לה מנשמה א', עם הנשמה של האישיות הראשונה שלה.

נשמה א' ונשמה ב' גדלות בניסיון, ידע וחוכמה עם כל אחת מהאישיויות(*) שלהן, כל אחת מהן היא נשמה ייחודית, עצמאית, בלתי פגיעה נצחית; והתרכובת היא שדה כוח של מגוון גלגולי חיים מחוברים שגדלים עם אישיויות חדשות בכל מקום בכל רחבי היקום. נשמות בוחרות הוראות חוזה כדי למלא פערים או לחזק תחומים של התנסויות מצטברות בכדי לאזן את כל תקופות החיים; כך, מחסן המתרחב-תמיד של מודעות נמצא זמין לכל הנשמות בשושלת.

התפתחות מגיעה כשאישיות נכנסת במודע לתוך אותו מחסן, כך שזה לא למידה מחדש, אלא תהליך של גילוי עצמי, היזכרות במה שידוע ברמת נשמה מההתחלה. ובדיוק כפי שאתם חיים ברגע הזה, כך גם כל הישויות שאתם מחשיבים כחיים קודמים או עתידיים שלכם—אתם וכל שאר הנשמות הייחודיות האלה חיות בעכשיו של הרצף.

מתקופות חיי בתרבויות של מימד שלישי, אני יודע כמה קשה לנסות להבין משהו שאין לו מסגרת מודעת להתייחסות, וההסבר שלי ייתכן שהוסיף בלבול במקום הבהרה לגבי גלגולי חיים רב ממדיים מרובים. אז, נא דעו שכל מה שתיארתי קורה בפשטות ובאלוהיות, כפי שיום אחד תראו בעצמכם— שוב!

אם הצליבה ותחיית המתים לא קרו, מה היה טיבו של המפגש עם ישוע שגרם לחסידיו להפיץ את תורתו כל כך ללא מורא ובהתלהבות? אני יכול לדבר בוודאות רק לגבי עצמי. אף פעם לא היה כל חשש מעורב, אבל אכן הייתה התלהבות כי ידעתי בלבי שישוע תמיד דיבר אמת ועשה זאת באהבה; וכפי שציינתי במסר הקודם שלי, היו לי מספיק הזדמנויות לספר לאנשים על תורתו. עם זאת, ממה שלמדתי—זכרתי—מאז תקופת חיי בימי מקרא, הדגש הנחוש של הכנסייה הקתולית לגרסה שלהם לחייו של ישוע, מותו ותחייתו הוא הסיבה שהנצרות התפשטה למרחקים.

האם תוכל להסביר מדוע חלק מהמתקשרים ((channels אומרים שהצליבה אכן קרתה ואחרים אומרים שלא? אני יכול להציע סיבות אפשריות לאי ההתאמה, ואחת היא כי צליבה התרחשה בעולם מקביל. אנשים מזרימים אנרגיה לכיוונים שהם שוקלים לקחת, וכשהם מגיעים לנקודה של צורך להחליט, האני המודע ממשיך בכיוון שבחר. אבל לא ניתן לעצור את האנרגיה החזקה שהושקעה בנתיב שלא נבחר—אנרגיה זו ממשיכה לזרום בכיוון זה ותוך כדי כך יוצרת מצבים הגיוניים בהתאם למה שהאנשים היו שוקלים לפני קבלת-ההחלטות.

במקרה של הצליבה, ככל שגדל מספרם של חסידיו של ישוע, מנהיגי המדינה והכנסייה הפכו ליותר ויותר מודאגים מכך שתורתו איימה על שליטתם באוכלוסייה. חלק מהמנהיגים העדיפו להורות לישוע לצאת מחוץ למדינה מאשר להסתכן בהפיכתו לקדוש מעונה או להרגו, ואחרים רצו להרוג אותו. כך הוזרמה אנרגיה בשני הכיוונים והאנרגיה שהתמקדה בצליבה המשיכה לתוצאה זו בעולם מקביל. מכיוון שעולמות אלה קיימים ברצף בדיוק כמו שקורה לעולמות בהם אירועים עובדתיים מתרחשים ואין תוויות המבדילות אירוע אחד ממשנהו, כמה מקורות של מידע מתוקשר יכולים להעביר דיווח על אירועים בעולם מקביל.

אפשרות נוספת היא שהולוגרמה של הצליבה והתחייה, שעוצבה אולי על ידי ישוע ומריה או קרוביהם, הוצגה על כדור הארץ. צורה אכזרית זו של ענישה סיפקה את צימאון דמם של רבים שחיו באותם ימים והתחייה נתנה תקווה למי שצמא להקלה מקשיי החיים.

עדיין אפשרות נוספת קשורה לכוחו של המיינד. אם מתקשרים (channels) —ביטוי יותר מדויק הוא מקבלים (receivers) כי כולכםמתקשרים (ערוצי) אנרגיה—מאמינים ללא היסוס שצליבה ותחייה אכן התרחשו, אמונותיהם יכולות לעלות על המידע שהם מקבלים בתיקשורים. כוחו של המיינד משפיע על כל הנסיבות בחיי האדם—מה שהאדם מאמין בו הינו המציאות שלו (או שלה), למרות שזה יכול להיות רחוק מהעובדות.

אמרת שכאשר היית מתי השליח לא ידעת במודע את הדברים האחרים שכתבת עליהם במסר. למה לא? איך גילית עליהם? בואו נשווה בין מה שידעתי באופן מודע באותה תקופת חיים עם כל הזיכרונות בבנק הזכרונות של מוחכם—אם כל הזיכרונות האלה יצופו לתוך מוחכם בו זמנית, זה יהמם אתכם. זה יהיה אותו הדבר אם הידע המשולב של כל האישיויות שלי היה מציף את התודעה שלי אז.

לי—לנו—יש "ספריית אזכורים גדלה," אפשר לומר, שם כל המידע זמין בכל פעם שאנו בוחרים ללכת לשם. תרגול בחירה זו היא הגילוי-העצמי שציינתי, לזכור את מה שהנשמה יודעת, ומפני שכל גילוי מגיע עם תחושה חזקה כל כך של "זה נכון" ללא כל ספק, אתם יודעים בכל מהותכם שזה ללא ספק נכון.

למרות שזה מאוד דומה עם כל אדם—ברמת נשמה, לכולם יש ידע מלא מההתחלה—ההיזכרות מגיעה בקלות רבה יותר לאנשים בתרבויות מתקדמות ובעולמות רוחניים, שבהם הגוף אינו משועבד על ידי הדחיסות של רטטים נמוכים יותר. במיוחד בתרבות עם תודעת דחיסות של מימד שלישי, דחיסות הגוף חוסמת מודעות למה שיודעת הנשמה.

האם אתה מדבר עבור הנשמות בתחנה ההיא בגלל שהן האישיויות שלך? חלק ממיליונים רבים של נשמות כאן הינן אישיויות שלי, אבל רובן לא. "הקשר" שלנו לתחנה זו הוא מצב התפתחות. לפני כמה שנים דברתי על זה במסר:

" 'תחנה' כפי שאנו מתבטאים אינה קשורה לשום 'מקום' מסוים או תרבות, אלא היא רמה של צמיחה רוחנית שנשמה השיגה ללא קשר למקור האוניברסלי שלה ומספר תקופות החיים שחוותה. כשאני מדבר על 'נשמות בתחנה זו', אני מתייחס לקבוצת עמיתים שהבהירות הרוחנית שלהם התפתחה להתכווננות עם האהבה ללא תנאי ומודעות לאחדות של הכל. זה יכול להיקרא 'מיינד קבוצתי' או 'נשמות קולקטיביות' בגלל ההארה המשותפת; אך במובן רחב יותר, זהו מיזוג של אישיויות נשמתיות רבות מספור ל'נשמה גבוהה יותר' אחת". [ינואר 19/20 2009] (**).

ייתכן שהמילה מינוי היא לא המילה הנכונה עבור איך שהפכת לדובר הנשמות האחרות היכן שאתה נמצא, אבל איך הגעת למצב הזה? אם נשמה אחרת הייתה דוברת, האם המידע שלה היה בדיוק אותו הדבר כמו שלך? "בחירה" היא מילה יותר נכונה מאשר "מינוי," וזה לא על פי הצבעה ל"מועמדים", אלא מחשבה אחת משותפת שנשמה ספציפית יכולה לבטא בצורה הטובה ביותר היבטים מסוימים של הידע הקבוצתי.

אני לא היחיד שמדבר בשם כולנו. רק לאמי אני מעביר מסרים עבור קבוצה זו, אחרים שולחים מידע למתקשרים שלהם. רק אמת קיימת ברמה זו, כך שלעולם אין כאן חילוקי דעות על מה שכל אחד מאתנו מעביר; עם זאת, אנו לא שולחים בדיוק את אותו המידע. זה עניין של הבדלים בהתנסויות הקולקטיביות שלנו. לדוגמה, לרבות מהאישיויות של קריון יש מומחיות מדעית נרחבת באופן אוניברסלי שלהרבה אישיויות נשמתיות אחרות, כולל שלי, יש במידה פחותה. גורם נוסף הוא אוצר המילים של המתקשרים (המקבלים- (receiversשלנו. לאמי אין השכלה בתחום המדעים, ולכן היא אינה יודעת את המילים שהייתי צריך לדבר על עניינים מהסוג הזה.

האם נשמות אחרות במקום שבו אתה נמצא כעת הכירו אותך כשהיית מתי השליח או שאינכם מכירים את האישיויות האחד של האחר? אנחנו יודעים על האישיויות שהן ידועות בקנה מידה עולמי, ואלו יחסית מעט. באופן קולקטיבי האישיויות שלנו הן במספרים שאתם לא יכולים לדמיין, בצורות ובמופעים רבים, כולל בעלי חיים, שהן בלתי נתפשות ע"י המוח המודע שלכם.

לכמה נשמות כאן היו אישיויות שחיו באותה תקופה בהיסטוריה שלכם, אבל הם היו מכירים אותי אז רק אם החיים שלנו היו קשורים באופן הדוק. הידידות המוערכת שלי עם ישוע והניסיון המספק שלי כמורה הפכו את חיי כמתי מאוד משביעי רצון, אבל בהקשר של אין ספור תקופות חיי ביקום הזה, זה בכלל לא היה יוצא דופן. זה הפך לידוע בכדור הארץ מאות שנים מאוחר יותר, כאשר זה יצא לאין שיעור מפרופורציה בגלל שהערות ביומניי הובילו ל"מתי השליח ".

עם זאת, כעת הנשמות שכאן והאישיויות שלהן יכולות לדעת על תקופת החיים הזו בגלל המסר שלי—מידע שכל אחד מאיתנו מעביר (מתקשר) הופך לחלק מהידע הקבוצתי שלנו ומוסיף למחסן אשר נגיש לכל בשושלות שלנו. אבל זה לא אומר שלתקופת החיים של מתי עצמו ישנה כל משמעות יותר מאשר בעבר—המשמעות היא שהאמת שלו כרגע זמינה לא רק בתנ"ך. האפקט הוא זהה כאשר האמת מתגלה על כל נשמה שחייה היו מצג שווא, אלה שהושמצו שלא בצדק ואלה שמעשיהם הזדוניים יצאו לאור.

אספר לכם מעט על האישיויות האחרות שלי השונות ממתי "המקראי" וזה יענה על מספר שאלות אחרות של הקוראים. לא, תקופות חיי המשולבות לא מאפשרות לי לדעת במודע או ברמת נשמה על כל אירוע וכל אדם על פני כדור הארץ או כל דבר בעתיד של עולמכם. כמו נשמות אחרות כאן, אני רואה את "התמונה הגדולה", אבל אף אחד מאיתנו אינו יודע כל פרט על כל הנסיבות של כל נשמה שם. רק אלוהים יודע, כי הוא כולם, והידע שלו גדל באופן רציף עם כל אחד מהמספרים חסרי הגבולות של שינויים קורים כל הזמן.

עם זאת, יש לנו מקורות מידע בנוסף לתקופות חיינו, ואלוהים הוא אחד מהם. אנו רואים את המומנטום של פעילות בתחום האנרגיה של כדור הארץ של פוטנציאל; אנו מתקשרים עם ישויות בנירוונה שמפקחות על כדור הארץ, נשמות בתחנות אחרות כמו זו, וחברים של תרבויות מתקדמות; ואנחנו יכולים להיכנס לתוך התודעה הקולקטיבית של כדור הארץ ולתוך התודעה הגדולה של היקום.

עכשיו, כאישיות הראשונה של המלאך מיכאל ביקום הזה, "צויידתי", אפשר לומר, ללידה לציביליזציה מפותחת מבחינה רוחנית ,וזו שנבחרה עבורי חיה בעולם מים מופלא בקצה המרוחק מכם של שביל החלב. חלק מהאישיויות שלי חיו על פני כדור הארץ במהלך 100,000 השנים האחרונות בזמן שלכם, אבל כל תקופות חיי הקודמות ורבות במהלך מילניום זה היו בסיריוס, הפליאדות וחלקים אחרים של גלקסיה זו ואחרות.

חיים בימי קדם נתנו לי הצצה על שלבי ההתהוות של כדור הארץ גן עדן, שהיה מכונה אז טרה או שאן, והתבוננות על המתח של גאיה במהלך העידנים שגופה הפלנטרי היה מתפתל ממקורו בדחיסות של מימד חמישי ובסופו של הדבר הפך שקוע עמוק במימד שלישי. ראיתי אתההשפעות המתקדמות של ציביליזציות חזקות ששינו את ה-DNA של ציביליזציות חלשות יותר כלפי מטה רק לשני גדילים, וראיתי את האוכלוסיות הקדומות של כדור הארץ מחמיצות הזדמנויות להתאמה אסטרלית לעלות מדחיסות מימד שלישי. כמה מהאישיויות שלי חיו על פני כדור הארץ במהלך הזמנים החשוכים והממושכים האלו, ואחת מהן הייתה שם כאשר כל החיים אבדו כשגאיה נפטרה מגוף השליליות שלה כדי שלא יאבד. אני יודע על תקופות אלו לא רק מנקודת המבט הצרה מאוד של האישיויות שלי, אלא מכיוון שהמידע הזה נמצא בתודעת ההמון האוניברסלית. יש לכם את אותו מידע ברמת נשמה, וסביר להניח שזה כולל כמה, אולי רבות מתקופות החיים שלכם.

כאחד ממעצביה של הגבוהים ביותר של המועצה האוניברסלית של תכנית האב לתור הזהב של כדור הארץ, יכולתי לתת לכם מידע ממקור ראשון על זה וגם לומר לכם שבגלל שכמה נשמות חזרו בהן מהסכמתן להצטרף לכוחות האור, ההתקדמות של החברה שלכם עוכבה בעשור. המועצה מכירה את הנשמה שהייתה בחירתה של גאיה להגיע לכדור הארץ ולהתגלם כברק אובמה, ובגלל שצפינו בו לאורך כל שנותיו שם, אנחנו יודעים שהוא היה יציב במסירותו לשרות האור ועל אויביו החזקים בתוך ומחוץ לממשלה.

כמה מהאישיויות האחרות שלי היו בעמדות השפעה, כמו הובלת פדרציות שסייעו לתרבויות שרצו לעלות מתוך החושך, השיגו מטרות ראויות להערצה; אחרות לא הצליחו. חלק מהאישיויות היו בעלי מלאכה, מחוקקים, יועצים, רופאים, איכרים, מנהלים, מוזיקאים, סוחרים, מורים או סוחרים נוסעים בדרגות שונות של הישגים משמעותיים. אחרים היו בציי סיור, והמעטים מאוד שהיו לוחמים חייבו חיים שקטים, כולל כמה עם מגבלות נפשיות חמורות, כדי לאפשר התאוששות של הנפש המצטברת. חוויתי תקופות חיים של בריאות ואריכות ימים, חיים מלאי שמחה עם משפחות האהובות, חברים נאמנים, מאמצים בהצטיינות ושגשוג כמו גם חיים קצרים מאוד, מאסר, התרוששות, מחלה, בגידה, כישלון, בדידות ובידוד. בקיצור,מגוון עצום של התנסויות בזמן מאוד מאוד ארוך, בדיוק כמו שיש לכם. איך אני יכול לדעת זאת? מכיוון שאתם קוראים מסר זה. אתה עוקבים אחר האינטואיציה שלכם כדי לחפש הארה רוחנית ועוד גילוי עצמי.

כל אישיות מוערכת באופן שווה על ידי נשמות מצטברות, שאינן מודדות אף אחד לפי קריטריונים של עושר או כוח או תהילה, אלא על ידי כמה קרובות הבחירות מרצון חופשי דבקו בבחירות של חוזה הנשמה. לא משנה היכן אישיויות יכולות להיות ביקום הזה, החוזים שלהן נועדו לאזן התנסות מצטברת בגלל שהשגת רטטים גבוהים תוך כדי איזון היא המטרה של כל נשמה. כל אחד מאיתנו בתחנה זו הוא כמוכם וכמו כל נשמה אחרת—כולנו נמצאים על הדרך המתאימה שלנו לכיוון יעדנו המשותף, שילוב מחדש עם אלוהים; והוא אמר, רק כשזה יתרחש הוא יידע מה עתיד לבוא.

אהבתנו שאינה תלויה בדבר והערצתנו לשירות האור שלכם לכדור הארץ ולנשמותיכם, היא תמיד איתכם כשאתם במסעכם קדימה.

(*) אישיויות- המילה אישיות ברבים

(**) – אין למסר זה תרגום לעברית

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Merav YM


< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge