Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - October 19, 2014

 

מסר של Matthew Ward מיום 19 באוקטובר 2014

אבולה;; 2017; 2007 ;[1] ISIS ;[2] NESARA תכנית האב של תור הזהב של כדור הארץ; עשור של עיכוב, סיבה ותוצאה; ידיעה מוקדמת של אפשרויות בחירה חופשיות


ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. על פי רוב, סיקור התקשורת המרכזית של אבולה הוא פשוט; אבל כמו רוב הסוגיות העיקריות בעולם, זה מסומן בהאשמות פוליטיות, במיוחד בנוגע לכמה מקרים בספרד ובארצות הברית. בהתחשב בעולם הנייד שלכם, הופעת סימפטומים כמה ימים לאחר תחילת המחלה והדמיון שלהם לסימפטומים של מחלות אחרות, הופעת המחלה מחוץ למדינות המערב אפריקאיות המוכות בכבדות היה בלתי נמנע. ההיבט המעודד הוא שלקהילה הרפואית כבר ניתן פורום כדי להפיג את החשש שהמחלה יכולה להתפשט ולצאת מכלל שליטה. כמובן, אף אחד לא יכול לדווח ששוב האור מבטיח שהכוונה של האילומינטי ליצור מגיפה ופחד בעולם הוא כישלון.

הנטייה הפוליטית בהטלת אשמה היא חמה וכבדה יותר על ה- ISIS [1], שלא הצליח היטב במידת הדיווחים לשכך את הפחד על כוונותיהם, ובצדק. כוחות אלה ימשיכו להתקדם עד שמאמץ אזורי של בעלות הברית יעצור אותם, וזה יגיע. הגורם הבסיסי, האור הולך וגובר, יתפרש כאינטרסים אנוכיים של מדינות שכנות, ואכן פרגמטיזם ייכנס לבימה.כשמנהיגים שנמנעים ממעורבות פעילה מבינים שכוחות ISIS יכולים להמשיך את "מצב האסלם" המבוסס טרור שלהם מעבר לכל הגבולות שהם רוצים, מדינות פגיעות יקפצו לתוך הקלחת.

אנו יודעים כי כאשר שני מצבים אלה מתנהלים במהלכים המתאימים להם, הם מספקים לנשמות רבות את ההזדמנות לעבוד על שיעורים קארמתיים נבחרים. עדיין, עצוב לנו שחלק ממשפחות כדור הארץ שלנו מתייחסים לאחרים בלי שמץ של חמלה.

עכשיו, אנו מקדמים בברכה את שאלותיכם והערותיכם הרבות מלאות התובנות על "עשור של עיכוב," שנים 2007 ו- 2017, NESARA [2] ואיך הגיעה התכנית לתור הזהב של כדור הארץ. כדי להראות את יחסי הגומלין של הכל, נחבר את הנקודות במסרים קודמים ונמלא את כל הפערים במידע זה כך שתוכלו לראות את המארג שמתגלה בשלמותו.

תכנית האב לתור הזהב של כדור הארץ התבססה על נכונותו של עולמכם לפיוס ושיתוף פעולה בינלאומיים בשנת 2007. זה לא שהסיבה לעיכוב החלה אז, אלא שהמועצה ציפתה שהחברה שלכם תגיע עד אז לשלב הזה של מוכנות רוחנית ומודעת. ככל שאנו ממשיכים, אתם תראו למה הציפיות היו הגיוניות, למה הם לא נפגשו, ומדוע שנה זו בלוח השנה שלכם הייתה מכרעת בציר הזמן של המועצה. הכל התרחש מעבר למושג הזמן שלכם, אבל אנו נעשה כמיטב יכולתנו להסביר את זה בתוך מסגרת רציפה של התייחסות.

התכנית באה בגלל שגאיה, הנשמה שלפני עידן ועידנים התגלמה במה שעכשיו היא פלנטת הבית שלכם, שלחה קריאה לעזרה. השליליות שהצטברה בשל שפיכות הדמים הבלתי נלאית בציויליזציות שכל כך צמצמה את האור של כדור הארץ, שיכולתה להישאר במסלול הייתה בסכנה חמורה. בשתי האפיזודות הקודמות שחייו של כוכב הלכת היו בסכנה, השחרור של השליליות שהצטברה קרה עם כוח כה עצום שכל צורות החיים נספו. גאיה אהבה את כולם, אפילו את האנשים שתרמו לשליליות, וכל פעם של עזיבה צערה אותה עמוקות. הפעם היא רצתה שתושביה לא רק ישרדו, אלא יתעלו מבחינה פיזית עם הגוף הפלנטרי שלה, אשר יחזור לבריאות והיופי המקוריים והטהורים שלו כך שכל צורות החיים שלה ישגשגו ויחיו יחד בשמחה ובהרמוניה. ניתן ביטוי לחזון הברור של כדור הארץ ברצף האוניברסאלי.

התאמת רצונה של גאיה והצורך המיידי של גופה להתחיל להשתחרר משליליות דרש כמות מסיבית של אור, ואלוהים אישר לתרבויות רבות עוצמה לספק זאת. העירוי הראשוני ייצב את מסלולו של כדור הארץ, שחרר אותו מהשליליות המושרשת בעומק הדחיסות של מימד שלישי ואיפשר לה להתחיל להתעלות. באופן טבעי, אור זה וכל מה שבא ממקורות רחוקים אלו יהיה זמין לכל צורות החיים, גם, אבל איך להניע את המין האנושי להציץ מבעד לאפלה שאפפה את כדור הארץ כך שיוכלו "לראות את האור" היה עניין אחר לגמרי.

בנקודה זו המועצה נכנסה לתמונה. הם קיבלו את המשימה לתת השראה לאנשים לקחת אחריות על ההתעלות האישית שלהם על ידי פתיחות לאור הנכנס כדי שיוכלו להתחיל לייצר את אורם בעצמה. זה היה חיוני להתעלות משתי סיבות בעלות אותה חשיבות: אור הופך תאי גוף מבוססי פחמן למבנה הגבישי שיכול לשרוד ברמות הרטט שבסופו של דבר כדור הארץ יגיע אליהן; ועל ידי המסת "הצעיף" בין תודעת דחיסות מימד שלישי וידע ברמת נשמה, האור פותח לבבות ותודעות להארה הרוחנית שמולידה צמיחת נשמה.

לאחר דיון בכל המורכבויות והדרישות המעורבות—בראש ובראשונה כי יש לכבד את הרצון החופשי של כולם בהתאם לצו של הבורא לשליטים של כל היקומים—המועצה באה עם תכנית. זה היה צריך להיות מוכנס לתוך מסגרת זמן ליניארית להבנתכם, ומאחר שזה העולם שלכם, זה יכול להיות רק מה שאתם רוצים שזה יהיה. לכן, כל ההיבטים של התכנית היו צריכים להיות חלק מהתודעה הקולקטיבית, שמסת האנרגיה של המחשבות, הרגשות והמעשים הרבים מספור שמכוונים את הפעילות בשדה הפוטנציאל של כדור הארץ של וקובעים את מה שקורה בעולמכם.

כך ששיקול מרכזי היה כיצד להציג את התכנית במתכונת שתגרום לאנשים לחשוב על זה. באותו הזמן בהיסטוריה שלכם, ארצות הברית נחשבה המשפיעה ביותר בכל המדינות ברחבי העולם, מה שהפך את זה מעשי להתחיל שם, וכך היה—חברי הממשלה קבלו השראה ליצור את [2]NESARA. חקיקה זו הייתה מטרתם של אנשי האופל של שקרים מסועפים וחבלה, שהובילו לשלילת קיומה על ידי אנשים ששמעו עליה ולתפיסות רציניות מוטעות על ידי אחרים. אם אינכם יודעים מה NESARA מקיפה בפועל—היא לא פחות מהבסיס של שינוי העולם והתחדשות רוחנית! —והתפתחותה לאורך מעברים גם של אור וגם של חושך, אנא קראו את המסרים הקודמים שנותנים תיאורים מפורטים. [מהדורה מיוחדת של NESARA , 13 אוגוסט 2006, מספקת חומר רקע; מספר מסרים אחרים כוללים כיסוי נוסף.]

הוראות NESARA וכל ההיבטים האחרים של התכנית פותחו ברצף, שבו מה שאתם חושבים עליו כעבר, הווה והעתיד היא סדרה של התרחשויות בו-זמניות; שם תחנת אבולוציה של נשמות ידועה בכמות האור שהם מקרינים והתאמתם בהתאם לאינטרסים שלהם, יכולות מולדות והתנסויות קארמתיןת הכרחיות ניתן לארגן בקלות. תמיד הסכמי קדם-לידה עשויים באהבה ללא תנאי ונועדו להיטיב עם כל נשמה המשתתפת בתקופת חיים משותפת, וכך היה עם התכנית של המועצה, אם כי החריג ביותר ומרחיק לכת שהומצא אי פעם. מעולם קודם לכן ביקום הזה לא הייתה ציביליזציה שלמה שהתקשרה בהסכם לפיו הרוב המכריע יתחייב לאתגר כזה גדול: להשלים רק בתקופת חיים אחת את כל השיעורים הקארמתיים הקשורים לדחיסות של מימד שלישי שהם צריכים כדי להשיג איזון ולהתפתח מבחינה רוחנית ותודעתית לתוך דחיסות מימד רביעי.

הזדמנות ייחודית זו משכה טריליון נשמות להוטות, הרבה יותר ממה שיכלו להיכנס לאוכלוסיית כדור הארץ, ומי שנבחרו התוודעו לכל חלק בתכנית. הם ידעו שלאחר הלידה הם לא יזכרו את כל זה, אבל הדרכה פנימית תשמור אותם על המסלול באמצעות מסרים ברמת נשמה לתודעה—מצפון, אינטואיציה, אינסטינקט, שאיפות והשראות—כי זה נכון לכל חיים פיזיים. ההבדל המדהים הפעם היה, שכל המשתתפים ידעו שהם יעזרו ליצור בזמן ליניארי עולם שכבר קיים ברצף מכוח הביטוי של גאיה. וכולם הרגישו בטוחים שהם יבצעו במיומנות את התפקידים הנבחרים שלהם.

אף על פי כן, בתכנון המועצה של תהליך חסר תקדים במהירות והיקף, הם לקחו בחשבון בחוכמה שחלק מהנשמות החלשות עלול למעוד ולקבל בברכה סיוע בנוסף להקרנת האור הרציפה מתרבויות רחוקות, והתכנית כללה מספר אמצעים כדי לטפל במקרה כזה. נשמות חזקות יותר שחלקו תקופות חיים עם חלשים יותר יכולים לקחת על עצמם חלק מהקארמה הכבדה של הנשמות האלה; מתנדבים לתפקידים אלה היו בדחיסויות של מימד רביעי ומעלה, וכך גם המרפאים באנרגיה, מדיומים ((psychic intermediaries ומתקשרים ((receivers of telepathic communication, שיעזרו כל אחד בדרכו. שפע של נשמות נדרשו כדי להפוך מראי-דרך ונושאי דגל. יש שיודעים באופן אינטואיטיבי את האמת במידע המועבר על ידי שליחים באור ולחלוק אותו עם כל מי שהיו פתוחים לקבל; אחרים הפכו להיות פעילים במאמצי רפורמה שונים או להתכונן למקצועות שבהם הם יכולים להשפיע על שינויים חיוביים; וכמה מהנשמות הרבות שממחישות את הכח של מחשבות ורגשות חיוביים ואת השמחה בחיים בדרכים אלוהיות ימלאו תפקידים אחרים, גם.

אין ספק שזה לא מפתיע שאתם שנשארתם איתנים באור למרות מכשולים, כישלונות מאכזבים ואולי חוסר כבוד ובוז הם בין המתנדבים שנבחרו למלא אחד או יותר מתפקידים אלה שעזרו לכל כך הרבה לאורך מסלול ההתעלות שלהם!

חיוניות לתכנית היו נשמות שתיצורנה את הנסיבות הקשות שההמונים היו צריכים וכאשר זה יושלם, יצטרפו לכוחות האור. רק הישויות המפותחות ביותר יכלו להיות מופקדות על משימות אלה, והמועצה בחרה את המתנדבים שמהימנותם באזורים המאתגרים ביותר של שירות האור שהוכח שוב ושוב. לא הייתה שום סיבה שהיא לצפות שהם יחזרו בהם מהחלק האחרון של ההסכם שלהם, אבל זה מה שקרה. אנשים אלה נפלו בקסמו של האופל שעטף את כדור הארץ, והם סרבו לוותר על כוחם, שליטתם בהמונים ועל ההון שנצבר באופן לא חוקי או לא מוסרי. שום כמות של הפצרה ברמות נשמתיות-ותודעתיות, הבטחות לסיוע או אזהרות לגבי שיפוט עצמי בסקירות החיים לא שכנעו אותם לכבד את ההסכם שלהם.

הם פסגת האילומינטי, ברית של קבוצות שונות שבבעלותן או שהסתננו לכל ארגון, מוסד ותאגיד משפיעים על החיים בעולמכם, החל מממשלות לבנקאות ומסחר, מדתות לחינוך ולתקשורת, צבא, בידור, משפט ומערכות צדק. הברית, הינה בצורת פירמידה עם קומץ של אנשים בפסגה ורבים, רבים בתחתית שאין להם מושג שהם עובדים בליגה עם כוח מרושע, הידועה לכם גם כממשלה חשאית, ממשלת עולם אחד, סדר עולמי חדש, הקנוניה או האליטיסטים.

למרות שציר הזמן של המועצה למצבים בעולם השתפר מאוד והנטל של האנשים הוקל כדי שיוכלו "לראות את האור" הגיע לזמן ליניארי שלכם, האילומינטי המשיכו להסתיר אמיתות וללבות מלחמות, הרס, מחלות והתרוששויות בדיוק כפי שדורות רבים של האופל עשו לפניהם. זה לא השפיע על קצב ההתעלות של כדור הארץ—הוא נכנס לדחיסות של מימד רביעי בדיוק בזמן כצפוי, בסוף 2012—אבל מהומה בלתי נלאית וקשיים ובורות של אמיתות שמרו את רוב אנשיה בתוך ההכרה המודעת והרוחנית המוגבלות של דחיסותנ מימד שלישי.

המיליארדים שמתמודדים עם קושי אחד או עוול נערמו על גבי אחרים או שהם בקושי שורדים לא יכולים לדמיין דבר מלבד האלימות, אומללות, הייאוש ופחד בחייהם. חיילים בקרב מאמינים במה שנאמר להם: זוהי חובתכם הפטריוטית להילחם על חופש או שזו אחריותכם לנקום את מה שנעשה לאבותיכם. המספרים הגדולים מועסקים בחברות המייצרות את המכונות של המלחמה עלולים לתעב את המוות וההרס במלחמה, אבל עניינם העיקרי הוא הפרנסה שלהם שתומכת במשפחות שלהם. כך, בניגוד לציפיותיה של המועצה לקידומה של החברה שלכם עד 2007, מחשבות על עולם של שלום שבו כולם חולקים את השפע של כדור הארץ היה רק דריסת רגל קלושה בתודעה הקולקטיבית.

תשובתנו בשלב זה לקוראים הרבים שהביעו עניין בעתיד הפוליטי של ארצות הברית תראה אולי מוזרה בשלב הזה, אבל אתם תראו שזה תכליתי. שתי שאלות שצוטטו הן נציגות של אחרים: "האם הבחירות בנובמבר יתנו לרפובליקאים את השליטה בקונגרס?" ו- " חזיתם בצורה נכונה שברק אובמה ייבחר לנשיא ארה"ב בשנת 2008. האם הילרי קלינטון תהפוך לנשיאה הראשונה של המדינה בשנת 2016? "

אנו לא נדע אילו מועמדים ייבחרו בנובמבר עד שבוחרי האומה יחליטו. מכיוון שלעתים קרובות אמרנו שהתוצאה של כל מה שמתרחש על פני כדור הארץ ידועה כי זה עובדה המוגמרת ברצף, זה טבעי לתהות למה אנחנו לא יודעים מי הזוכים יהיו. תוצאות הבחירות לא ישפיעו על התעלות הפלנטרית כהוא זה ותהיה להן השפעה מועטת על התודעה הקולקטיבית, הכוללת את האנרגיה שמתגברת לא רק על ידי בני אדם, אלא גם בכל צורת החיים אחרת על פני כדור הארץ. מכיוון שהזוכים הם לא משמעותיים בהקשרים אלה ואין בהירות בתחום הפוטנציאל של כדור הארץ, אין לנו כל דרך לדעת מי הם יהיו. באשר לבחירות לנשיאות 2016, כל כך הרבה יתרחש בשנתיים הבאות, שאפילו הסתכנות בניחוש לגבי מי ירצה לנשיאות יהיה חסר טעם וחסר תועלת.

אנו לא חזינו, ציינו בודאות שברק אובמה ייבחר, וזה מחזיר אותנו לשאלה מדוע 2007 הייתה שנה מכרעת: כלומר, כאשר מחשבות על היותו מועמד פוטנציאלי לנשיאות ארה"ב נכנסו לתודעה הקולקטיבית. הנשמה שהתגלמה כברק אובמה נבחרה להוביל את עולמכם לעידן של שלום המיוחל של גאיה, כך שזה היה חיוני שמחשבות ורגשות לטובתו כנשיא יצאו, אז ימשיכו לגדול עד שמומנטום האנרגיה היה בלתי ניתן לעצירה. ההחלטה של הבוחרים לבחור בו בשנה לאחר מכן הייתה קבועה מראש ממש כפי שהייתה ההתעלות של כדור הארץ.

תנו לנו לספר לכם למה אישיות של נשמה זו הייתה הבחירה של גאיה ושל המועצה. לאחר שהנשמה נוצרה בתרבות של דחיסות של מימד רביעי, השושלת שלה הפכה למכובדת מבחינה אוניברסלית כאישיות המתפתחת לדחיסות של מימד שביעי דרך תקופות חיים מרובות של הובלת עמים בקונפליקט לשיתוף פעולה הרמוני וסיוע בקידום ציביליזציות. אישיויות סייעו בסיום מלחמות בין ציביליזציות, כמו גם בין פלגים בתוך אוכלוסייה; אחרות היו חברי מועצות ייעוץ אוניברסליות לשדרוג מערכות החינוך, שלטון וצדק של ציביליזציות; ורבים החזיקו בעמדות בכירות בעולמות מפותחים מאד. ברק אובמה ניחן מלידה בחוכמה, ידע וניסיון מצטברים אלו, וכל תקופות חייו הוא הלך בעקבות הדרכה ברמת נשמה כדי למלא את משימת השלום שהוא לא יודע במודע שהוא קיבל לפני הלידה.

אם הנשמות שבאו ליצור הרס להמונים—ואכן עשו זאת—לא היו חוזרות בהן מהסכמתם להצטרף לכוחות האור לאחר מכן, ציר הזמן בתכנית האב של תור הזהב היה מנצח. עד כה אובמה היה משלים חלק גדול מהמשימה הנשיאותית שלו והחברה שלכם הייתה בדרך לחיים בשלום. במקום זאת, הוא ירש שתי מלחמות, ועכשיו הוא נאבק בטרור שבחלק לא קטן הוא צאצאיהם. ולמרות ההתקדמות העצומה של האור בהחלשת הרשת הגלובלית של האילומינטי, הם שמרו על מספיק כוח בתוך ומעבר לקונגרס בכדי להרוס את רוב היוזמות בחזון של אובמה, ומאמציהם לשמור על המחלוקות השליליות בחיים ובשגשוג בחברה שלכם נעזרו שלא במתכוון על ידי יריביו הפוליטיים. לארצות הברית אין מונופול על זה—מעט מאד ממשלות בעולמכם "החופשי" היו חופשיות מהשפעת האילומינטי, ורובן מותקפות ע"י חברי ממשלה תחרותיים שמייצרים קיפאון במקום התקדמות.

בשום פנים איננו אומרים שכולם צריכים לקבל את אותו המושג על ממשל או כל נושא אחר—על ידי הטמעת המגוון של רעיונות, תרבויות ופילוסופיות כך ציביליזציה מועשרת ומתקדמת! מה שאנו אומרים זה שנשמות רבות שתבעו להשתתף בתפקידים משמעותיים להוביל בעידן של שלום לא עשו את מה שהם היו בטוחים שהם יעשו: לקבל החלטות במילוי המשימות הנבחרות שלהם. זו גם הסיבה וההשפעה של העיכוב של עשר שנים.

אחיות ואחים אהובים, אנא אל תתרגמו "עיכוב" ל "זה יכול לקחת לנצח!" כמו שקורא אחד כתב. ישנם אזורים עצומים ברחבי עולמכם שבו השבחה פורחת בזכות אנשים מסורים, קבוצות אזרחיות או ארגונים לאומיים ובינלאומיים. הזרם המרכזי של התקשורת מרחיבות את הדיווחים על סיפורים כאלה, ויש שפע של מידע מעודד בראיונות טלוויזיוניים, סרטי תעודה, כנסים, סדנאות, ספרים, מגזינים ובאינטרנט. כמובן שלא כולכם יכולים לקחת חלק באופן פעיל באותם סוגים של מאמצים מקדמים—רובכם לא נרשמתם לעשות זאת בכל מקרה—אבל להרגיש הכרת תודה על ההצלחות הללו, להתרגש בגללם ולהיות אופטימים לגבי עתידו של כדור הארץ שולח שפע של אור. אור, אותה האנרגיה כמו אהבה, הוא המפתח להגשמת מימוש מלא יותר של תכנית תור הזהב של המועצה.

עכשיו, בדיוק כפי שלא היו עדויות לאירוע דרמטי כאשר כדור הארץ נכנס לדחיסות של מימד רביעי, שום דבר עמוק לא יהיה ברור כש 2017 תתקרב לסיומה וכדור הארץ יכנס ל"שכבות" דחיסות גבוהות יותר. אין הבחנה ביניהן בדיוק כפי שאין בין הדחיסויות עצמן, שאנו ממספרים רק כדי לציין התקדמות במיקום או מודעות רוחניות והכרתית. אנרגיה פשוט זורמת לכאן ולשם בהתאם לרטטים הנפלטים על ידי ההיקשרויות הכוללות את כל המחשבות והרגשות שכל הזמן נורות מכדור הארץ, וההתעלות עוברת לאזורים שבהם הרטטים גבוהים יותר, או מהירים יותר, מאשר איפה שהייתם קודם. עם זאת, בזמנים שמערכים שמימיים מייצרים פרצי אנרגיה שמניעים במהירות גופים שחגים לתוך מישורים אסטרלים גבוהים יותר, וכך יהיה המקרה בחלק האחרון של שנת 2017, אשר חופף לעשור של עשור עיכוב שמגיע לסיומו. במהלך תקופת הביניים כדור הארץ ינוע באמצעות רטטים גבוהים יותר ויותר, שיולידו שינויים חדשים ויוסיפו תנופה לכל התהליכים.

משפחת כדור הארץ האהובה שלנו, אם היינו יודעים מתי יגיעו השינויים העיקריים שעליהם שאלתם אותנו, היינו שמחים לומר לכם—המסר הקודם שלנו הסביר מדוע איננו יודעים. אפילו אלוהים לא יודע. תנו לי לדבר על עצמי לרגע כדי לתת לכם קצת המחשה על ידיעה מוקדמת של אפשרויות בחירה חופשיות. לפני מספר שנים, כאשר שני אנשים חיזרו אחרי אחותי, אמי שאלה את אלוהים את מי מהם היא תבחר. אלוהים אמר, "אינני יודע." אמי שאלה איך הוא לא יכול היה לדעת מכיוון שהיא חלק ממנו, ואלוהים ענה, "כן, וברגע שהיא תדע, כך גם אני"

נשמות מוארות בכל היקום נמצאות איתכם ברוח, מעודדות אתכם הלאה, וחלקן ממש שם לידכם במסלול ההתעלות שלכם.

__________________________________________________________________
[1] הערת המתרגמת – מתוך ויקיפדיה- ISIS הינם ראשי תיבות של: Islamic State of Iraq and the Levant, הידוע גם כדאעש.

[2] הערת המתרגמת – מתוך ויקיפדיה- N.E.S.A.R.A הינם ראשי תיבות של ההצעה של
National Economic Security and Recovery Act , סדרה של רפורמות כלכליות שהוצעו במהלך שנת 1990 על ידי Harvey Francis Barnard , אשר כללו החלפת מס הכנסה במס מכירות, ביטול חישוב ריבית דריבית על הלוואות מובטחות וחזרה למטבע הצמוד למתכות יקרות (לדוגמה זהב וכסף) אשר תוצאתו הינה 0% אינפלציה וכלכלה יציבה יותר. ההצעות לא הוצגו בפני הקונגרס.

אהבה ושלום LOVE and PEACE                                       

______________________________________

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Merav YMShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge