Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - August 12, 2014

 

מסר של  Matthew Ward מיום 12  באוגוסט  2014

התפרצות אבולה; וירוסים נוספים שנוצרו במעבדות; סימפטומים הקשורים להתעלות; בריאות, חוזי נשמה; חיזוק המערכת החיסונית; ספיגת אור; אנרגיה נמוכה כרונית, מערכות יחסים לא מאוזנות

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. כמה מהקוראים הרבים ששאלו על התפרצות האבולה התייחסו אליו כאל "בהלת האבולה"—ובצדק, משום שבהלה היא אחת הסיבות שהווירוס שוחרר שוב לאחרונה. כאשר הוא פותח במעבדה על ידי מדעני האילומינטי לפני כמעט 40 שנים, הכוונות היו כפולות: ליצור מגיפה ולהנחיל לבני האדם את הפחד שמלווה מחלה קטלנית, מידבקת.

אנחנו לא ממעיטים בחומרה של האבולה היום באומרנו כי זו אכן היתה אז מחלה מעוררת חרדה. זה היא מתפשטת במהירות וגובה חיים רבים לפני שאפשר להשתלט עליה; וההתפרצות הביאה לשליליות משתוללת בשל מספר מקרי מוות, צער, כאוס ופחד הגדולים. עכשיו, אנשים בריאים שנידבקו במחלה וקיבלו טיפול מתאים יכולים להחלים ובדיוק כפי שקורה עם כל מחלה קשה, לאנשים שמתו היתה מערכת חיסונית חלשה לפני החשיפה לאבולה או שהמערכות שלהם נחלשו קשות על ידי העייפות מהטיפול בחולים. הפעם האילומינטי לא ישיגו בשום מקום אפילו קרוב למידת השליליות שהם תכננו, וגם לא הניסיונות החדשים יחסית האחרים שלהם להרוס את אוכלוסיית כדור הארץ.

ייתכן שאתם זוכרים שרק לפני כמה שנים סארס, שפעת עופות, שפעת חזירים והוצאתה החוזרת כN1H1 קרו בתורם, עם פרסום עולמי על "חשש למגפה" לאחר האבחון הראשון של כל מחלה; וכל כך בהישג יד, החיסונים היו מוכנים. הפרסום האינטנסיבי והזעקה לחיסונים נמשכו רק לזמן קצר כי זה היה ברור שמכיוון שרק כמה מקרי מוות התרחשו, אף מגפה לא פקדה את עולמכם. מדענים בשורות עובדי-אור נטרלו את הווירוסים בחיסונים שנועדו להפצה, לא למנוע מחלות אלה, וכולם היו כישלונות מוחלטים בכל הנוגע להשגת מטרתם: חיסול מיליארדי בני האדם שהנרי קיסינג'ר, השיא של האילומינטי, כינה גם "אוכלים חסרי תועלת."

איידס, אשר פותח במעבדות כחמש שנים אחרי וירוס האבולה, היה הרבה יותר מוצלח בעיני האילומינטי. בעוד שסימפטומים הם כמעט מיידיים באבולה ובארבע המחלות האחרונות שהזכרנו, איידס, שמתפשט בחלקו על ידי מגע ובחלקו על ידי מה שנקרא "הטיפול" לאיידס, מתפתח לאט מאוד ומועבר על ידי אנשים בריאים לכאורה. כך, מאז שהוכנס לאוכלוסייה, זה כבר פועל במסלולו הטבעי לאורך השנים. בכך, זה אפשר למיליונים שנכנעו לזה ולכל מי שאהב ודאג להם לחוות בחירות בחוזי הנשמה שלהם.

ובכל זאת, זה הגיוני לתהות למה מחלה זו ומצור האבולה הקטלני צמחו מהר ויצאו מכלל שליטה ווירוסים שפותחו הרבה יותר מאוחר לאותה המטרה לא. ישנן שתי סיבות. וירוסי האיידס והאבולה יוצרו ושוחררו לפני בחירת הרצון החופשי של גאיה שאוכלוסייתה האנושית לא תימחק בהמוניהם בכל אמצעי שהוא; בהיענות אלוהים לבקשתה, ניתנה השראה לנשמות מוארות לדון למוות את תוכניות האילומינטי. ובגלל שהיה הרבה פחות אור על פני כדור הארץ ובתוך האוכלוסייה לפני 30 ומשהו שנים, גופים היו פגיעים יותר למחלה.

ייתכן שהתמקדות התקשורת באבולה היא הסיבה למספר הודעות דוא"ל על בעיות בריאות אחרות, ולכך נתייחס לשאלות השכיחות ביותר. איך אנחנו יכולים לדעת אילו תסמינים קשורים להתעלות ואילו לא; באיזו מידה מזון מהונדס גנטי משפיע לרעה על הבריאות; עד כמה ריסוסים כימיים (Chemtrails) משפיעים עלינו; מה אנחנו יכולים לעשות כדי לחזק את המערכת החיסונית; מה גורם לאנרגיה נמוכה כרונית ועייפות; מתי מחלות מכל סוג שהוא ייעלמו?

בכל המצבים הללו, התשובה היא אור—"מידה אחת מתאימה לכולם"—ואנו מציעים בשמחה מידע שיכול להיות מועיל בספיגת אור. תמיד המטרה של המסרים שלנו הייתה להציע הארה, הדרכה ועידוד במשך שלבים טרנספורמטיביים אלה שכדור הארץ וכל תושביו עוברים; ובמיוחד ברטטים הרווחים, שבו "טוב" משתפר ו"רע" נעשה יותר גרוע, טיפול נאות של עצמכם בנפש, גוף ורוח הוא חיוני! בריאות הקול גורמת לזה להיות קל יותר עבור מסרים מהנשמה להגיע לתודעה, והנשמות שלכם אומרות לכם להסתכל מעבר לאשליה, לפתוח את הראש ואת הלב למציאות של מי שאתם—זהו כל העניין לגבי מהי התעלות!

עכשיו, רמות אנרגיה גבוהות יותר ויותר על פני כדור הארץ מייצרות מגוון רחב של מומים פיזיים, נפשיים או רגשיים כגון כאבים, שינויים במצב רוח, דחיפות לפעול באימפולסיביות, עצבנות, בלבול, עייפות, שכחה, גודש בחזה, דיכאון, בחילה, פריחה, צרבת, עצירות, שלשולים או חולשה כללית. אם מערכת אחת של הגוף היא חלשה יותר, או פחות מחוסנת מהאחרות, אותה המערכת היא רגישה לכל מה שהמצב המטריד קשור באופן הדוק ביותר. כאשר תחושות או תנאים אלה הם בשל הרטטים המוגברים שמשנים מבנה של תאים המבוססים על פחמן למבוססים על גבישים, אנשים בריאים מסתגלים במהירות והסימפטומים נעלמים עד גל האנרגיה הבא, שאחריו מגיעה עוד הסתגלות מהירה, וכן הלאה; וככל שיש יותר אור בגוף, פחות מורגשות ההשפעות הללו.

יש לזכור כי הסימפטומים הקשורים להתעלות יכולים להיות גם סימנים של התפתחות בעיה בריאותית. אם מה שאתם חווים נמשך או מחמיר, יש להתייעץ עם מומחי בריאות, רצוי אלה שאתם מכנים "הוליסטים"  או "אלטרנטיבים", שיודעים שתרופות מרשם יכולות להחמיר מצב ואילו לחומרים טבעיים במינונים מתאימים השפעות מקלות.

יש עוד גורם חשוב כאן. כדי לאזן תקופות חיים אחרות או להשלים שיעורים קארמתיים לא גמורים, יש נשמות הבוחרות מחלה קשה, מחלה כרונית מתישה, דיכאון עמוק או תפקוד נפשי חריג. במקרים כאלה, אפילו רופאים מומחים הבקיאים ביותר לא יכולים לטפל בהצלחה במצב וגם לא העובדים באנרגיה. זה לא אומר שאנרגיית אהבה-אור שהעובדים מתקשרים לא יכול להגיע לאנשים חולים; זה אומר שהנשמה אינה מאפשרת הפעלה של מנגנוני הריפוי העצמי של גופם.

כל אחד יכול לשלוח אהבה-אור לכל אחד, לאנשים ברחבי העולם ולכדור הארץ עצמו, וזרמי האנרגיה מגיעים ליעדים שנועדו כי אין הפרדה זה מזה בתודעה האוניברסליתתודעה זו היא האחדות של הכל. ומצב פיזי, נפשי או רגשי לעולם לא יעכב או ירתיע התעלות אישית של אדם שחי בהתאם לבחירות חוזה נשמה.

נמשיך כעת, פרט לתבואה שמיועדת ליבול אחד בלבד—זה מבוסס על חמדנות וזה עמוס בשליליות—מזון מהונדס גנטית נחשב להרבה יותר מזיק ממה שהוא באמת. פרסום חוזר ונשנה על כל מצב מביא לאמונה רווחת, וכל מה שאנשים מאמינים בו הוא המציאות שלהם. לכן, האמונה שמזון מהונדס גנטי מזיק מייצרת את כל ההשפעות החולניות שהצרכנים מייחסים לו; אבל זה הכימיקלים במזון מעובד, דשנים, קוטלי עשבים ותרופות, והסטרואידים והאנטיביוטיקה המוזנים לבעלי חיים בשרשרת המזון, אשר מסוכנים לבריאות שלכם.

מזונות המלאים ביותר באור הם פירות וירקות, ואם העלות היא סבירה, איכלו תוצרת אורגנית; ביחרו בשר מבעלי החיים שיש הסמכה לכך שהם חופשיים מתוספים ופרותי ים שגדלו באופן טבעי או טופחו כראוי. אם העלויות מונעות, אנא אל תחשבו מחשבות שליליות על מה שאתם אוכלים במקום! בתזונה, כמו בכל הנושאים האחרים, מחשבות חיוביות הן עצמתיות וכך גם האור שבהכרת תודה—חושו הכרת תודה על האוכל שלכם, בקשו שזה ישרת את הטוב הגבוה ביותר שלכם, והאמינו שזה כך!

בסופו של דבר האדמה, האוויר והמים שלכם יהיו טהורים שוב והחומרים המזינים האבודים של המזון ישוחזרו. המבנה התאי הגבישי של הגופים ישגשג מפירות, ירקות, אגוזים ודגנים; בשר ופירות ים כבר לא יהיו טעימים; אלרגיות למזון ייעלמו וכך גם הכימיקלים שיש בשפע היום.

למרות שרעלים מכל המקורות משפיעים לרעה על הבריאות, מנגנוני הריפוי העצמי של הגוף מתנגדים או מפחיתים את ההשפעות המזיקות ביותר כאשר המערכת החיסונית מתפקדת בצורה אופטימלית. האור הוא חיוני כדי לשמור על רמה זו של חסינות, והדרך הטובה ביותר לספוג אור היא מחשבות ורגשות חיוביים. במובן זה, יש לזכור ולהרגיש הכרת תודה שצוותים בחללית משתמשים בטכנולוגיות שלהם כדי לנטרל או להפחית ככל האפשר את הרעלים בריסוסים הכימיים  Chemtrails, את היסודות הרדיואקטיביים וכל שאר המזהמים באדמה, בשמיים ובמים שלכם.

ספיגת אור באה באופן טבעי יותר לאנשים שאורח החיים שלהם מאוזן. יחד עם הקשבה להמלצות של מומחי הבריאות והתזונאים שלכם, הצעות נוספות אלה יסייעו בהשגת או השבת איזון: לבלות זמן רב ככל שאתם יכולים בבדידות שקטה וליהנות מהטבע. לטפח את הכשרונות שלכם ולאפשר לביטויים אמנותיים לזרום. להיות נחמדים לכל האנשים ובעלי החיים ולהגיב בשלווה להפתעות ועימותים לא נעימים. לבחור קריאה ובילויים אחרים קלילים ולהאזין למוסיקה מלודית. לחייך ולצחוק לעתים קרובות! זהב חד-אטומי, אולי הידוע ביותר לשיפור תפקוד מוח ובהירות רוחנית, גם מחזק את המערכת חיסונית.

אנרגיה נמוכה ועייפות כרונית לא קשורות להתעלות אלא מציינות אם אדם חי בדרכים אלוהיות; זה אומר, עם זאת, כי לגוף יש חוסר רציני באור. החוסר יכול לנבוע מאחד או יותר מצבים בריאותיים שלא אובחנואולי התחלתה של מחלה או מחלה מתישה, חוסר איזון בחילוף חומרים או הורמונלי, התייבשות או אלרגיות חמורות למזון. דאגה אינטנסיבית יכולה להשאיר את רמות האנרגיה נמוכות. חשיפה ממושכת לפליטות ממחשבים, טלוויזיות וטלפונים סלולריים; כימיקלים בתרופות מרשם; תזונה החסרה מזון מזין; והשפעות של מזהמים ואפשרויות אחרות.

כל אחד או יותר מהסיבות הפוטנציאליות האלה לעייפות ואנרגיה נמוכה עשוי להיות בנוסף לאו יותר סביר, נגרם על ידי רגשות נטולי אור. בין אם מודחקים עמוק או מובעים בנחישות, רגשות כמו פחד, כעס, טינה, אשמה, חרטה, מרירות וקנאה מנקזים אנרגיה; וניקוז שכיח הוא יחסים לא מאוזנים"האנרגיה נמוכה" של המערכת הרגשית של אדם היא נשית באופן דומיננטי והמערכת הדומיננטית האחרת היא גברית. אין לכך שום קשר למגדר, רק למבנה האנרגיה של האדם, ומערכת יחסים לא מאוזנת יכולה להיות בין בני זוג לכל החיים, אחים, הורה וילד, עובד ומעביד, שכנים, חברים, שותפים, חברים לקבוצהשני אנשים בכל מערכת יחסים שכרוכה במגע קרוב ותכוף.

זיכרו שהאנרגיה היא אור ואור הוא כוח החיים של הגוף, האדם עם אנרגיה גברית מנקז את החיים של האדם עם האנרגיה הנשית. כאשר הסדר כזה הוא קרמתי, רק לעתים נדירות הוא לכל החיים. הלקח יושלם כאשר האדם ה"עייף" נוקט צעדים כדי לתקן את מערכת היחסים או עוזב אותה. אם האדם לא מתקן וגם לא עוזב והדברים ימשיכו כפי שהם, הביטוי שלכם "הואאו היאיהיה המוות שלי" לא יהיה כל כך רחוק מהאמת.

ישנם חוזי נשמה שכוללים פרידה של הדרכים, כך ששני האנשים יכולים לחוות שיעורי חיים עם אנשים אחרים. זה לעתים קרובות מתייחס לשותפים שיש להם ילדיםכולם במשפחה בחרו לקבל את הלמידה המוצעת ממערכת היחסים הלא מאוזנת של ההורים. חוזים אחרים קוראים לשני האנשים להכיר בצורך לשפר את מערכת היחסים שלהם ואת הרצון לבצע את השינויים הנדרשים כדי להשיג זאת. עם זאת, משום שאף אחד לא יודע מה יש בחוזה שלו או שלה, הנשמה נותנת מסרים חזקים שניתן לדמות לחיצים עצומים המצביעים בכיוון של ההתנסות הנבחרת. אבל רצון חופשי שולט בכיפה, וממש כמו בכל המצבים האחרים, לאנשים במערכות יחסים לא מאוזנות יש את הבחירה להתעלם מהדרכת הנשמהכאשר הם עושים כך, חיים אחרים יציעו יותר הזדמנויות "להסתכל וללמוד."

מחלות לא הולכות להיעלם עד שהאוכלוסייה תספוג מספיק אור כדי להאמין שהיא יכולה להיות חפשיה-ממחלותאמונה יוצרת מציאות. זה מתייחס גם להתחדשות איברים פגומים וגידול גפיים חסרותהתחדשות ושיקום לא יקרו בבת אחת, מכיוון שתהליכים אלה דורשים גם אמונה.

אנשים שמאמינים ללא עוררין שהם יכולים להתאושש משיתוק או שהלב שלהם יתפקד בצורה מושלמת ללא קוצב לב, למשל, ישיגו הישגים אלה מוקדם יותר מאנשים שאמונתם מתנדנדת והרבה יותר מהר מאשר אלה שמטילים ספק שיש להם יכולת כלשהי במובנים אלה. זה עניין של כמה אור חדר לנפש, לגוף ולרוח; וברגע זה, הרוב בעולמכם לא חושבים שמשהו "קסום" כהחלפת שיניים תותבות בשיניים חדשות הינו אפילו אפשרות.

יום אחד כולם בעולמכם ידעו לא רק איך גופיכם מתוכננים-להפליא, אלא אילו נשמות נפלאות ועצמתיות אתם! אחיות ואחים אהובים, אנו להוטים לראות אתכם מגלים את הידע והיכולות המולדות שלכם ולתפוס את המקום הראוי לכם במשפחה האוניברסלית שלנו כנשמות הרב ממדיות שהינכם.

אהבה ושלום LOVE and PEACE                                       

______________________________________

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Merav YMShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge