Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - April 20, 2016

מסר מ- Matthew Ward מיום 20 באפריל 2016

איפוס גלובלי; הוראות ה-NESARA, היסטוריה; אילומינאטי; "מסמכי פנמה"; המעשר; ממשל ריכוזי; התנגדות לשינוי; כדור הארץ ה"שטוח"; "כדור הארץ החדש".

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. אנחנו התחלנו בהתייחסות לסוגיה שרבים מכם ביטאו דאגה הקשורה לאיפוס גלובלי. מהי מטרתו, מי מאחוריה, ואיך זה ישפיע על חשבונותיכם והשקעותיכם בבנק? בשעה שלא השתמשנו במונח שהוטבע לאחרונה, "איפוס גלובלי" לפני מספר שנים התחלנו לדבר על מה זה - המהפך מהמערכת המוניטארית הנוכחית שלכם, אשר אין לה בסיס כלשהו, למערכת המבוססת על מתכות יקרות. כמו כן אמרנו שתהליך המעבר יטופל בצורה חלקה ככל האפשר כדי למזער שיבוש בשירותים הפיננסים וכל אחד אשר הרוויח והשקיע את כספו ביושר, אינו צריך לדאוג.

מי שקובע את החוקים למוסדות הבנקאיים והמלווים העולמיים ואת שיעורי הריבית שולט על הכלכלה. לאחר שהאנשים בבוואריה אשר הרגישו נעלים מעל ההמונים ייעדו את עצמם ל"אילומינאטי" ולאחר מכן הרחיבו את השפעתם בכל הכיוונים, אותה חברה סודית יישמה את חוקיהם ברחבי העולם. הם עשו זאת בקלות, לפני שהגיעו לבמה, הבמה הוקמה על ידי כמה משפחות עשירות ועוצמתיות אשר תאוות הבצע, התחכום והאכזריות העניקו להם שליטה כלכלית.

איפוס גלובלי הוא צעד משמעותי לכיוון הסיום של שליטה ארוכה במשך מאות בשנים. למרות שלא משתמשים במונח, מטרתו - לייצב את הכלכלה הגלובלית על ידי כך שמצמידים את כל המטבעות לתקן הזהב - זוהי האחת מתוך מספר הוראות שלNESARA, ראשי תיבות של חוק לאומי כלכלי של ביטחון ורפורמציה (National Economic Security and Reformation Act) שנכתב על ידי חלק מהמאסטרים המתכננים של עידן הזהב בכדור הארץ בשיתוף פעולה עם תושבים מפותחים בכדור הארץ. אפילו עכשיו מעט אנשים יחסית מודעים לחקיקה זו בארצות הברית שנחתמה על ידי הנשיא ביל קלינטון בשנת 2000 כיוון שאלה שידעו על כך היו כפופים ל"צו איסור פרסום" שנאכף על ידי חברי ממשלה אחרים של האילומינאטי.

אחרי שהחוק נהפך במידה מסוימת לציבורי באמצעות הפצת מידע שהועבר על ידי מקורות מחוץ לפלנטה למקבליהם, הממשלה הקימה אתר אינטרנט בו הופץ מידע מוטעה - חוק ייצוב לאומיכלכלי (שלאחר מכן השתנה לביטחון) והבראה (National Economic Stabilization [later changed to Security] and Recovery Act ) - בו הופץ מידע לא נכון לגבי NESARA על מנת להטעות אנשים אשר שמעו עליו. אף פעם זו לא היתה תוכנית השקעה, ולא כללה את אספקת "חבילות השפע", הכוללות הפקדת מיליוני דולרים בחשבון בנק או ביטול חובות חוקיים.

עמדו להודיע על NESARA האותנטית כך שתיכנס לתוקף החל מ-12 בספטמבר 2001. כדי למנוע אירוע משנה עולם זה, הנשיא ג'ורג בוש ועמיתיו מהאילומינאטי ציוו על הבגידה הידועה לשמצה במדינתם הידועה כ "9/11". זה אפשר להם להתקדם עם הפלישה שתוכננה מראש לעירק תחת הכותרת של "מלחמה בטרור".

זה טבעי לתהות מדוע תוכנית בעלת השלכות גלובליות ניכרות התחילה חוקתית בארצות הברית. ראשית, הוראות ה-NESARA היו צריכות להיות ממוסגרות במסגרת חוקיכם; אחרת, זה היה עניין של הנשמות מתרבויות אחרות הכופות את רעיונותיהם על אנשים בכדור הארץ, והחוקים האוניברסליים אוסרים על סוג זה של התערבות אפילו אם זה לטובתם העליונה של האנשים.

שנית, זה היה הכרחי שהשינויים העמוקים שחוק זה מכיל ייושמו בתחילה בארצות הברית כיוון שהיא היתה חדורת אילומיניאטי ביותר והאומה העוצמתית ביותר בעולמכם. למרות שמצב זה האחרון עכשיו מושך את אור הזרקורים, פעולות ממשלה זו עדיין משפיעות בכבדות על מה שמתרחש במדינות רבות אחרות. וזה היה הכרחי לפעול במהירות על הוראות ה-NESARA שמשנות את צורתה של ארצות הברית מתאגיד שאותו האילומינאטי הקים בגניבה לרפובליקה, כפי שהיתה כוונתם של המתיישבים אשר ניהלו את המלחמה לעצמאות.

הדחיפה הכלכלית העיקרית של החוק היא משהו שלא ניתן היה להסבירו בכל חוקה: להשיג באופן חוקי את העושר הענק שנצבר באופן בלתי חוקי ובלתי מוסרי על ידי האילומינאטי ושימוש בכספים אלה כדי לחסל התרוששות, אשר בדרך כלל, הם יצרו אותה. רק דוגמה אחת, רעידת האדמה אשר הרסה את האיטי נגרמה על ידי טכנולוגית השליטה על מזג האוויר של האילומינאטי; לאחר שהרעשים נרגעו, נשיאי ארצות הברית הקודמים בוש וקלינטון הלכו לשם כדי להפנות לכיסיהם את הכספים שנתרמו לצורך עזרה ובניה מחדש. באשר לאנשים בהאיטי, שש שנים אלה לאחר מכן הם עדיין חיים בתנאים סניטריים ירודים בדיוק כמו לפני שרעידת האדמה הכתה, ורבים גרים בצריפים ארעיים בין ההריסות של קהילותיהם שנהרסו.

הפער הלא מוסרי בין האמידים לבין אלה שאין להם בעולמכם גרם לחוסר איזון בשדה האנרגיה של כדור הארץ אשר חייבים לרפאו, וההוראות האחרות של NESARA גם תוכננו לעשות זאת. הם מבטלים חובות שנוצרו עקב הלוואות מקרן המטבע הבינלאומית (IMF) ; מסיימים הלוואות בריבית קצוצה; מפילים את מערכת הבנק המרכזי בארצות הברית שהינה בבעלות פרטית, אשר זרוע הציד שלה בפרישה עולמית, ואת סוכנות הגביה שלה, מס הכנסה בארצות הברית (IRS); ומסיימים את המסחר במטבע אשר אפשר לאילומינאטי לקצור הון, וזה המקום בו האיפוס הגלובלי משתלב.

קורא כתב לאחרונה: " אני זוכר בשנה שעברה, או בשנה לפני כן.... הוא (Matthew) אמר כי אנחנו לא נקבל את חילופי הכספים בעולם עד 2017." זה פירוש מוטעה ניכר של מה שאמרנו:

נאמר, שאנו שמחים לספר לכם כי העיכוב בעשור בהתקדמות חברתכם יסתיים בשנת 2017 שלכם, מסגרת זמן מתאימה מאוד אכן עם החלון השמימי הדומה לחלון במהלך מפנה השמש בדצמבר 2012 אשר הקל את הכניסה של כדור הארץ לדחיסות הרביעית ( 23 בספטמבר , 2014).

לאחר שהמסר פורסם, קוראים רבים שאלו לגבי משפט זה, ואנו עומדים להזכיר שאלה אחת: האם אתם מתכוונים שלא תהיינה התפתחויות חשובות עד לסוף של שנת 2017? אחים ואחיות יקרים, התפתחויות חשובות התרחשו מאז שכדור הארץ יצא לדרך על מסלול ההתעלות שלו לפני 80 שנה! אולם, סביר שההתפתחות הראשונה שתהיה ברורה ללא ספק לכלל עולמכם תהיה האיפוס הגלובלי. תהליך מסובך זה דורש את שיתוף הפעולה של מנהיגים לאומיים רבים, ועם הרטטים שעולים יותר מאי פעם, ההסכמים שלהם להתקדם יכולים להגיע בשנה זו. אם לא כל כך קרוב, בבקשה אל תתאכזבו - בסיס כנה ובטוח עבור הכלכלה הגלובלית שלכם נמצא באופק הקרוב.

"מסמכי פנמה" יובילו לרפורמה כלכלית משמעותית אחרת. המשרד הבינלאומי של עורכי הדין אשר רישומיו הודלפו ופורסמו באמצעי התקשורת תמיד פעל במסגרת החוקים אשר מסדירים את הקמתן של חברות קש; חברות בארצות הברית ובמדינות אחרות שגם הקימו סוגים אלה של חברות עבור לקוחותיהם גם מוסדרות. לאחר אספקת שירות זה, החברות אינן מעורבות יותר. זה היה ידוע זמן רב שאנשים עשירים רבים משתמשים בחברות קש כדי להחביא סכומי כסף גדולים כדי להימנע מתשלום מיסים בגינם, לא היתה עדות כדי להוכיח את פעילותם הפושעת. מסמכי המשרדי הפנאמי עם שמות החברות שהיו לקוחות שלו נתנו נקודת התחלה לחקירה מתמשכת לתוך המבוך של צעדים בלתי חוקיים שנקטו הבעלים כדי לכסות את עקבותיהם, גילויים אשר תוצאותיהם תהיינה מוות פתאומי של החוקים שהתירו יצירתם של "מקלטים".

"בשנה זו קבלתי מסרים רבים מאנשים שונים לגבי המעשר. הייתי רוצה לדעת מה יש ל- Matthew לומר על כך". מתן 10% מהכנסתו של אדם לכנסייה היתה צוו של הוותיקן אשר אפשר לאפיפיורים ולאחרים בעמדה בכירה בהיררכיה של הכנסייה לחיות בעושר ולאפשר לכמריי הקהילה לחיות בנוחיות בשעה שעוני היה מנת חלקם של רבים בקהל המתפללים הקתולי. דתות אחרות אמצו את המעשר כדי לבנות כנסיות גדולות כדי "להלל את האלוהים". כנסיה אינה בנין, היא מהווה את מערכת היחסים האישית של כל אדם עם אלוהים; לשתף מהלב זו אלוהיות, המעשר הומצא על ידי אנשים עם תאוות בצע בשורש האב שלהם. כאשר האנשים הבינו שהנצרות אורגנה על ידי ראשי הכנסייה והמדינה כדי לשלוט בהמונים ולהעשיר את עצמם ודתות אחרות גם היו מושפעות באמצעות ההסתננות של מוחותיהם של האופל, כל האמונות תיפולנה בשולי הדרך והטוהר של הרוחניות יחזיק מעמד.

"אני פשוט שמעתי לגבי תנועה זו עבור ממשלת עולם חדש.Matthew הבטיח לנו שזה אף פעם לא יקרה!!!" במסרים רבים הבטחנו לכם שהאילומינאטי לא יגשים אף פעם את מטרתו לשליטה בעולם. מבלי לדעת מה קורא זה שמע, כל מה שאנו יכולים לומר לכולכם הוא, בבקשה אל תשייכו גוף שלטון ריכוזי עםממשלה של עולם אחד או סדר עולם חדש, שני כינויים לתוכנית השליטה הגלובלית של האילומינאטי שכוללת חיסול מרביתה של האוכלוסייה - "האכלנים חסרי התועלת" כפי שמיחסים להנריקיסינג'ר. אנו מרגיעים אתכם, כי תוכנית זו נידונה למות כיוון שהרשת הגלובלית התפרקה בחיבורים והחתיכות נפרמות.

חופש בוער בלב של האנושות, עם זאת לעיתים נדירות אנשי כדור הארץ חיו בחופשיות. במשך דורות רבים מנהיגים פוליטיים חזקים הגדילו את בעלותם על הקרקע ואת כוחם באמצעות כיבוש ברוטלי - חיילים נאלצו להילחם בקרב; מספרים שלא סופרו נהרגו, נשבו, או נמכרו לעבדות; והכול למעט כמה בעלי זכות שגרו ברמת קיום קשה. לאחר שמערכות השליטה תויגו, האילומינאטי לעג לדמוקרטיה במנותו מועמדים בהתאם לדרגותיהם; זיוף בחירות; מתן שוחד, סחיטת כספים, איומים או התנקשויות בחברי הממשלות. הם החליטו באיזה אויב חייבים להילחם כדי לשמור את האנשים בטוחים מסוג כזה של ממשלה או מהשקפת עולם זו, והם התחילו מלחמות אזרחים ומלחמות בינלאומיות.

כמו המבליגים, הם שגשגו על מלחמה. באמצעות ייצור ומכירת נשק, תחמושת ומכונות מלחמה אחרות לשני הצדדים, הם הרוויחו בצורה נאה. בקביעת גבולות לאומיים חדשים או פשוט באמצעות השתלטות על מדינה ושעבוד של אוכלוסייתה, הם הרחיבו את האימפריה שלהם. באמצעות הסתננות לממשלות, כוחות צבאיים, סוכנויות מודיעין, מערכות משפט, דתות, חינוך, אמצעי תקשורת, מערכות כלכליות, מסחר ותאגידים רב לאומיים, בתחום הרפואי, תעשיית הסרטים ומקומות בידור, בסופו של דבר הם שלטו על כל דבר שמשפיע על החיים בעולמכם. באמצעות אכזריות היוצרת פחד, צער, חוסר צדק ועוני, תנאים המייצרים את האנרגיה שמתדלקת אותם, הם שמרו את עולמכם בלפיתתם.

הפרק הארוך והעצוב של ההיסטוריה שלכם מתקרב לסיומו. זו רצונה של גאיה שכול האנשים בכדור הארץ יחיו בחופשיות, בשלום, בשיתוף פעולה חוצה גבולות, חוצה ימים, וכולם משתתפים באופן שווה בשפע הטבעי של הפלנטה. כדי לשמור את רצונה, ההיבטים הטובים ביותר של הפילוסופיות השולטות והרעיונות החזויים יהיו מהולים בתוך מערכת גלובלית המנוהלת על ידי אנשים עם מוסר ויושרה רוחנית ואשר מנהיגותה החכמה תשמור על שלום ועל שפע. משפחה אהובה, העולם שאתם עוזרים לברוא בזמן לינארי והקיים ברצף, עידן הזהב של כדור הארץ בפריחה בכל הדרו - פורח מאוד בתוך ממשל נדיב זה.

"אם האור על הפלנטה הוא למעשה מועצם באופן מתמשך, מדוע יש עדיין כה הרבה אלימות אקראית? מדוע שיחות השלום אינן מצליחות לסיים מלחמה? זה מצער שהתקדמות זו בהיבטים אלה נעה לאט. באופן כללי, זה בשל התנגדות האנשים לשנות את מה שהם רגילים לו - אמונה, מדיניות, מסורת, הליך או כל דבר אחר שמוכר. הבה ניתן דוגמה שאתם לא הייתם שוקלים כגורם מרתיע להעלאת רמת התודעה והמודעות הרוחנית של חברתכם.

כמה מועמדים שרצים לבחירות בארצות הברית מחויבים להצטרף לחוקה, מסמך שחובר כאשר בעלות על עבדים היתה זכותם של אנשים לבנים ורק גברים נחשבו כמסוגלים לבחור בצורה אינטליגנטית. הרבה לפני שמגילת הזכויות העניקה אזרחות לעבדים לשעבר והתירה לנשים להשתתף בבחירות, היתה מיליציה מוסדרת היטב, שהיתה הכרחית לביטחונה של מדינה חופשית, הזכות של אנשים לשמור ולשאת נשק, שלא ניתן להפר אותה. התיקון השני, שנכתב לפני 225 שנים, סיפק לנכונותה של המדינה הצעירה במקרה שהבריטים ינסו לזכות מחדש בשליטה וכלי הנשק היו רובים עתיקים (מסקט). עם זאת, תושבים רבים צטטו את התיקון כזכותם להחזיק כלי נשק המתוכננים לשדות הקרב של היום, וחלק האמינו שהם יצטרכו להשתמש בכלי נשק אלה כאשר "...עומדים להכריז על חוק של משטר צבאי כך שהם יכולים לקחת מהם את כלי הנשק שלנו". האנרגיה שנוצרה באמצעות מחשבות אלה וההרגשות לא רק הוסיפו תנופה להתרבותם המהירה של כלי הנשק, זה נתן ביטוי למבוי סתום כיוון שזה נוגד לאנרגיה המכוונת לסיום האלימות והשגת עולם בשלום.

בשום פנים ואופן זה לא רק גורם ההתנגדות היחיד, אבל הרתעתו לחברה מתעוררת וצריכה להיות מוכרת. מה שמאוד מעודד הוא, שכאשר רמות הרטט ממשיכות לעלות, יותר ויותר אנשים הופכים למוארים ומשתוקקים לקדם בברכה שינויים הדרגתיים.

"בבקשה היו כה אדיבים כדי לשאול את Matthew לגבי כדור הארץ השטוח והרקיע כפי שאוזכר בכתבי הקודש העתיקים וגם בתנ"ך". אנו אומרים שאנשים אשר הקליטו לפני זמן רב את תצפיותיהם השמימיות עשו זאת מבלי שיהיה להם את הידע שמערכת השמש עם פלנטה שטוחה אחת בין הספירות היא בניגוד לחוקי הפיסיקה האוניברסליים. האמונה שכדור הארץ הוא שטוח לא נותנת אמון לידע המדעי שלכם, וזה אותו דבר עם האמונה שלפני כמה אלפי שנים אלוהים ברא את כדור הארץ בשישה ימים.

נשאלנו גם לגבי "כדור הארץ החדש" המתואר כפלנטה בתולית אליה יועברו ישויות אור בשעה שאנשי האופל יישארו על כדור הארץ "הראשון" כדי להמשיך להילחם ולהרוס את הסביבה. לפני עידנים בזמן הלינארי הנשמה גאיה בחרה להתגלגל כפלנטה, כך שבאיזה שהוא מקום לאורך הדרך נקראה כדור הארץ, ואין לה שום כוונה לנטוש את גופה או להעסיק שניים. הטכנולוגיה שלכם, אשר דוכאה ונעשה בה שימוש לרעה על ידי האילומינאטי, והטכנולוגיה המתקדמת שמשפחתכם האוניברסלית תביא כאשר הם יוכלו להצטרף אליכם בבטחה, תשקם את כדור הארץ לעצמי המקורי שלגן העדן. זהו גורלה להיות שוב בריאה, יפה, ביית שלוו לכל תושביה.

ישויות מוארות ברחבי יקום זה מכבדות את שירותכם הנאמן שמביא יותר ויותר קרוב את אותה תקופה נהדרת, ואנו נמצאים אתכם ברוח אוהבת לכל אורך מסעכם.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge